🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
Cień bardzo mi przykro 🫂
Cień lubi tę wiadomość
-
@Cień, bardzo, bardzo mi przykro 😢
Przytulam mocno i pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie.
Cień lubi tę wiadomość
'89 👷♀️ & 👷'88
💓👶2023, cc
⏸️ 11.2025
💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
💔 03.2026 cb
⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56
06.05 jest ❤️
15.05 1,1cm 🧡
29.05 2,33cm 💛
12.06 4,74cm 💚
NIPT - niskie ryzyka i 🩷
23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok
✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

-
@Cień, tak bardzo mi przykro.. tylko proszę nie poddawaj się, jeszcze będzie pięknie, zasługujesz na to
Cień, Laurelli lubią tę wiadomość
👩 28 👦 29 🐶 7
Starania od października 2024r.
07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
07.02.2025 - Poronienie chybione
7 tydzień 👼
06.04.2026 - ⏸️ 7cs
(Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1
❗️mutacja PAI-1 homo
❗️KIR BX 1/5
💗 tachykardia -
równe 33 dniMalinka18 wrote:Rozumiem czyli to nic strasznego jak edno jest powyżej 15, a po jakim czasie przyszła miesiączka?
👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
Cień, bardzo mi przykro! Przytulam mocno, to takie niesprawiedliwe…
Cień lubi tę wiadomość
02.25 cb💔
10.25 cb💔
✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕
🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10
⏸️12.02.26
18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
26.03.26 - 2,77 cm bobaska
[/url]
Jestem dobrej myśli 🙏💖 -
@Cień bardzo mi przykro
wszystkie jesteśmy z Tobą, jakbyś czegokolwiek potrzebowała to pisz, wyżal się, wypłacz..jesteśmy tutaj 🫂🫂🫂
Cień lubi tę wiadomość
👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
🌿Cień nie tak miało być. 😢 bardzo mi przykro
Cień lubi tę wiadomość
-
🌿Sailor89 dorzucam kciuki ode mnie! ✊
🌿Malinka oby poszło po kolejnej dawce. Mnie wypuścili z Endo ok 15 z tym, że miałam sprawdzić za kilka dni betę czy spada i gdyby cokolwiek się działo to od razu zgłosić się do szpitala.
🌿Nadzieja no ciemnieje kreseczka. Kciuki za jutrzejszy przyrost. ✊
nadzieja09, sailor89 lubią tę wiadomość
-
Cień kochana bardzo mi przykro 😢😢😢😢😢 jakie to jest niesprawiedliwe !!! Dlaczego 😩😩😩
Cień lubi tę wiadomość
-
Cień wrote:Beta 0. To by było na tyle.
😭😭😭 okropnie mi przykro.. brak słów ;(
Cień lubi tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Cerva wrote:🌿Sailor89 dorzucam kciuki ode mnie! ✊
🌿Malinka oby poszło po kolejnej dawce. Mnie wypuścili z Endo ok 15 z tym, że miałam sprawdzić za kilka dni betę czy spada i gdyby cokolwiek się działo to od razu zgłosić się do szpitala.
🌿Nadzieja no ciemnieje kreseczka. Kciuki za jutrzejszy przyrost. ✊
Nikt nie raczy mi zrobić usg bo nie maja czasu 👍 dziś wychodzę jak mnie nie wypiszą to sama się wypisze, czekam na kolejną zmianę ma być o 15👩 28 👦 29 🐶 7
Starania od października 2024r.
07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
07.02.2025 - Poronienie chybione
7 tydzień 👼
06.04.2026 - ⏸️ 7cs
(Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1
❗️mutacja PAI-1 homo
❗️KIR BX 1/5
💗 tachykardia -
@Cień, Boże, tak bardzo mi przykro... Mocno przytulam, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz 💔 jesteśmy tu dla Ciebie 🫂 normalnie się popłakałam...
Cień lubi tę wiadomość
🧑'93, 🧒'92, 🐈⬛🐕
📍Katowice, śląskie
29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️🩹
🌱 04.2026
11.05. ⏺️
21.05.⏸️
25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
23.06. 🩺 -
@Cień, tak bardzo mi przykro 😔🫂 Ściskam Cię mocno i jesteśmy tu, gdybyś chciała pogadać.
Cień lubi tę wiadomość
👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
@Cień tak ogromnie mi przykro.... dlaczego to wszystko jest tak bardzo niesprawiedliwe... przytulam mocno 🫂
Cień lubi tę wiadomość
🙋♀97
Hashimoto
🙋♂ 92
Starania od 2023
05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia
25.11.2025 upragnione II kreski
04.12.2025 ❤️️
29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5) -
Bardzo mi przykro 🥺 przytulam mocnoCień wrote:Beta 0. To by było na tyle.
Cień lubi tę wiadomość
35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Dziękuję za kciuki, to bardzo miłe ze jesteście i czekacie na te wizyty innych dziewczyn prawie jak na swoją 🥹
Ja po wizycie dość pozytywnie. Dostaliśmy światło i po miesiączce możemy przystąpić do stymulacji. Jest tylko jedno „ale”… na jajniku mam torbiel ciałka żółtego (cokolwiek to znaczy). Więc sprawdzimy w 2/3 dniu cyklu czy się wchłonie i możemy zaczynać.
Jesli chodzi o transfer to później bardzo ostrożnie mamy podejść. Podstawa to zagojona macica, więc z tego co wyczytałam na karcie wizyty, mam mieć zrobione USG 3d.
Biorąc pod uwagę że każdy cykl przed transferem mam zaczynać antybiotykiem - odchodzą nam już napewno 2-3 cykle na diagnostykę i przygotowanie, więc transfer optymistycznie we wrześniu/pazdzierniku. No ale ma być dobrze…
Mialam odczucie ze lekarz boi się żeby się to nie powtórzyło. Nie jest w stanie niczego winić za tą sytuację, nie mamy pojęcia dlaczego kosmowka zaczęła się odklejać. Płód nie dawał żadnych oznak, rozwijał się prawidłowo, nie było żadnych opóźnień względem wzrostu ani problemów z tętnem. Może być to immunologia dalej… więc będzie nam potrzebna bardzo dr Jarosz. Choć ona mocno mnie obłożyła lekami, mam wrażenie że nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić co zrobiliśmy.
Przepraszam że tak chaotycznie - mam nadzieję że zrozumiecie co napisałam, ale dzisiaj dość emocjonalnie po wizycieWiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:22
35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
@ Cień bardzo mi przykro 😞
Nie tak miało być🫂2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Cien kochana 💔 nic mądrego nie napisze, ale mocno, mocno Cię przytulam 🫂 nie trać proszę wiary, że jeszcze będzie pięknie 🌈
Cień lubi tę wiadomość
-
Jusia92 wrote:Cien kochana 💔 nic mądrego nie napisze, ale mocno, mocno Cię przytulam 🫂 nie trać proszę wiary, że jeszcze będzie pięknie 🌈
Dziękuję
Mój mąż mówi, żeby jeszcze do piątku poczekać, powtórzyć badania.
Tak zrobię, chociaż nie jestem tak optymistycznie nastawiona jak on.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy.







