Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 413 969

    Wysłany: 20 maja, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień bardzo mi przykro 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 106 232

    Wysłany: 20 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, bardzo, bardzo mi przykro 😢
    Przytulam mocno i pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie.

    Cień lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 20 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, tak bardzo mi przykro.. tylko proszę nie poddawaj się, jeszcze będzie pięknie, zasługujesz na to

    Cień, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 20 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Rozumiem czyli to nic strasznego jak edno jest powyżej 15, a po jakim czasie przyszła miesiączka?
    równe 33 dni :)

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 180 296

    Wysłany: 20 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, bardzo mi przykro! Przytulam mocno, to takie niesprawiedliwe…

    Cień lubi tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 20 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień bardzo mi przykro :( wszystkie jesteśmy z Tobą, jakbyś czegokolwiek potrzebowała to pisz, wyżal się, wypłacz..jesteśmy tutaj 🫂🫂🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 20 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cień nie tak miało być. 😢 bardzo mi przykro

    Cień lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 20 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Sailor89 dorzucam kciuki ode mnie! ✊

    🌿Malinka oby poszło po kolejnej dawce. Mnie wypuścili z Endo ok 15 z tym, że miałam sprawdzić za kilka dni betę czy spada i gdyby cokolwiek się działo to od razu zgłosić się do szpitala.

    🌿Nadzieja no ciemnieje kreseczka. Kciuki za jutrzejszy przyrost. ✊

    nadzieja09, sailor89 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 20 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień kochana bardzo mi przykro 😢😢😢😢😢 jakie to jest niesprawiedliwe !!! Dlaczego 😩😩😩

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 20 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, tak bardzo mi przykro :( Tulę mocno ;*

    Cień lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.

    😭😭😭 okropnie mi przykro.. brak słów ;(

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 20 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Sailor89 dorzucam kciuki ode mnie! ✊

    🌿Malinka oby poszło po kolejnej dawce. Mnie wypuścili z Endo ok 15 z tym, że miałam sprawdzić za kilka dni betę czy spada i gdyby cokolwiek się działo to od razu zgłosić się do szpitala.

    🌿Nadzieja no ciemnieje kreseczka. Kciuki za jutrzejszy przyrost. ✊

    Nikt nie raczy mi zrobić usg bo nie maja czasu 👍 dziś wychodzę jak mnie nie wypiszą to sama się wypisze, czekam na kolejną zmianę ma być o 15

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 20 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, Boże, tak bardzo mi przykro... Mocno przytulam, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz 💔 jesteśmy tu dla Ciebie 🫂 normalnie się popłakałam...

    Cień lubi tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1466

    Wysłany: 20 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, tak bardzo mi przykro 😔🫂 Ściskam Cię mocno i jesteśmy tu, gdybyś chciała pogadać.

    Cień lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 20 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień tak ogromnie mi przykro.... dlaczego to wszystko jest tak bardzo niesprawiedliwe... przytulam mocno 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 20 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.
    Bardzo mi przykro 🥺 przytulam mocno

    Cień lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 20 maja, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki, to bardzo miłe ze jesteście i czekacie na te wizyty innych dziewczyn prawie jak na swoją 🥹

    Ja po wizycie dość pozytywnie. Dostaliśmy światło i po miesiączce możemy przystąpić do stymulacji. Jest tylko jedno „ale”… na jajniku mam torbiel ciałka żółtego (cokolwiek to znaczy). Więc sprawdzimy w 2/3 dniu cyklu czy się wchłonie i możemy zaczynać.
    Jesli chodzi o transfer to później bardzo ostrożnie mamy podejść. Podstawa to zagojona macica, więc z tego co wyczytałam na karcie wizyty, mam mieć zrobione USG 3d.
    Biorąc pod uwagę że każdy cykl przed transferem mam zaczynać antybiotykiem - odchodzą nam już napewno 2-3 cykle na diagnostykę i przygotowanie, więc transfer optymistycznie we wrześniu/pazdzierniku. No ale ma być dobrze…
    Mialam odczucie ze lekarz boi się żeby się to nie powtórzyło. Nie jest w stanie niczego winić za tą sytuację, nie mamy pojęcia dlaczego kosmowka zaczęła się odklejać. Płód nie dawał żadnych oznak, rozwijał się prawidłowo, nie było żadnych opóźnień względem wzrostu ani problemów z tętnem. Może być to immunologia dalej… więc będzie nam potrzebna bardzo dr Jarosz. Choć ona mocno mnie obłożyła lekami, mam wrażenie że nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić co zrobiliśmy.

    Przepraszam że tak chaotycznie - mam nadzieję że zrozumiecie co napisałam, ale dzisiaj dość emocjonalnie po wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:22

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 20 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Cień bardzo mi przykro 😞
    Nie tak miało być🫂

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 379 692

    Wysłany: 20 maja, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cien kochana 💔 nic mądrego nie napisze, ale mocno, mocno Cię przytulam 🫂 nie trać proszę wiary, że jeszcze będzie pięknie 🌈

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Cien kochana 💔 nic mądrego nie napisze, ale mocno, mocno Cię przytulam 🫂 nie trać proszę wiary, że jeszcze będzie pięknie 🌈



    Dziękuję


    Mój mąż mówi, żeby jeszcze do piątku poczekać, powtórzyć badania.
    Tak zrobię, chociaż nie jestem tak optymistycznie nastawiona jak on.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ