Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1466

    Wysłany: 19 maja, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziękuję 🥺 to prawda, na początku chwilowa radość a później zderzenie się z rzeczywistością, ze to może nie być wcale szczęśliwe zakończenie.
    a poza tym to wykrakałam, bo właśnie dostałam plamienia implantacyjnego 😅 też nie wiem czy to na plus czy na minus, ale miałam je w każdej ciąży do tej pory także chyba po prostu tak mam…
    Nadzieja09, i to jedyne plamienie, które naprawdę lubimy 😉 10 dpo to bardzo wcześnie, więc głowa do góry i wierzymy w kropeczka🤞 Jesteś w ciąży i to na ten moment jest najważniejsze 🤍

    Cień, nadzieja09, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 379 691

    Wysłany: 19 maja, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja09, nie puszczam kciuków i mocno wierzę, że to tylko wstępne wredne niepokoje! Wiem, że ciężko się teraz nie stresować, ale my ciotki będziemy pozytywnie myśleć za Ciebie! Liczę, że w piątek, razem z Cien, się podzielicie dobrymi wieściami! 🤞🏻🍀

    Sailor89 🤞🏻🍀🤞🏻 dołączam moje kciuki!

    Cień, sailor89, nadzieja09 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20.05 Awokado30 - kontrola u ginekologa 👀
    20.05 ABK - kontrola u ginekologa 👀
    20.05 Rafiki - wizyta w klinice 👀


    Powodzenia dzisiaj, mocne kciuki ✊️✊️✊️🍀🍀🍀❤️❤️❤️

    Daisy1, Dawdler34, _Dysia_, Rafiki, Awokado30, Jusia92, ABK lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 20 maja, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    witam się ze szpitala, do wczoraj nic się nie zadziało więc poszłam po tabletki, mam tyłozgiecie macicy i ból jaki mi towarzyszyl był nie do opisania, leki nie pomagały, dosłownie czułam się jakby mnie dopadło stado murzynów.. ale jak poroniłam od razu jak ręką odjął, dziś USG jak się oczyściło, niestety większość lekarzy tutaj stawia na zabieg jeśli Endo będzie powyżej 10mm, a ja nie chce zabiegu, co myślicie z jakim endometrium można się wypisać na żądanie żeby w miarę wszystko było bezpieczne?

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18

    Dużo siły dla Ciebie. Jesteś dzielna.🫂❤️‍🩹Co do endometrium to nie wiem za bardzo jak to ma być.

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16455

    Wysłany: 20 maja, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko, zobaczysz po USG, może nawet nie będziesz musiała nad tym rozmyślać. Sam fakt, że ból zniknął, to już całkiem dobry prognostyk. Ja się akurat przez zabiegiem wzbraniałam bardzo, nawet jak po kolejnej dawce tabletek (miałam je zakładane w ambulatorium i szłam do domu) zostało mi 36mm tkanek to poprosiłam o jeszcze jedną, ostatnią dawkę i na kolejnej kontroli macica była już całkowicie pusta, tylko z 8mm endometrium. Oczywiście wg lekarza to postępowanie mieściło się jeszcze w granicach bezpieczeństwa, więc decyzje pozostawił mi. Obyś szybko wyszła ze szpitala 🍀

    Dziewczyny, powodzenia Wam wszystkim ✨

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 20 maja, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wsparcie i odpowiedź ❤️

    Jestem po usg został jeden skrzep ale się rusza, wiec jest szansa, że pójdzie samo, dostałam 3 dawkę, godzinę mam poleżeć, a później będę dreptać po szpitalu, jak wiadomo grawitacja sprzyja, trzymajcie proszę kciuki by się udało 🤞🙏

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 20 maja, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Hej dziewczyny,
    witam się ze szpitala, do wczoraj nic się nie zadziało więc poszłam po tabletki, mam tyłozgiecie macicy i ból jaki mi towarzyszyl był nie do opisania, leki nie pomagały, dosłownie czułam się jakby mnie dopadło stado murzynów.. ale jak poroniłam od razu jak ręką odjął, dziś USG jak się oczyściło, niestety większość lekarzy tutaj stawia na zabieg jeśli Endo będzie powyżej 10mm, a ja nie chce zabiegu, co myślicie z jakim endometrium można się wypisać na żądanie żeby w miarę wszystko było bezpieczne?
    Hej,
    mnie wypuścili z 16-17mm, wszystko mam ładnie wyczyszczone, wczoraj ostatni dzień @ :)
    @ taka z krawieniem bardzo delikatnym, raczej jeszcze się "stare" oczyszczało

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 20 maja, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was dziewczyny!
    3mam kciuki za Wasze bety 🤞🤞🤞
    i kibicuje na wizytach ! 🥳🥳🥳

    u mnie oficjalnie koniec @, więc mamy zacząć z partnerem serduszkować..ale trochę się cykam. Z jednej strony czekałam na ten dzień cały okres pp, a teraz...zwyczajnie się boję. Z jednej strony marze by się udało w pierwszym cyklu (chociaż wiem, że szanse są nikłe..a jednak boję się rozczarowania jak przyjdzie @),a z drugiej mam "a jak się uda i znowu stracimy kropka?"
    Okropne to jest..staram się myśleć pozytywnie ale ... czasem to wszystko silniejsze :(


    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 20 maja, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Hej,
    mnie wypuścili z 16-17mm, wszystko mam ładnie wyczyszczone, wczoraj ostatni dzień @ :)
    @ taka z krawieniem bardzo delikatnym, raczej jeszcze się "stare" oczyszczało

    Rozumiem czyli to nic strasznego jak edno jest powyżej 15, a po jakim czasie przyszła miesiączka?

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • mary0371 Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 20 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba też oszaleję. Okresu brak, mam czasami pobolewanie brzucha i jajników. Tydzień temu miałam taką niteczkę krwi z śluzie i teraz się zastanawiam czy może jednak się udało... W piątek mam zamiar zrobić test bo akurat będę miała wolne i bardzo się boję... Żadnych innych objawów brak i boję się, test będzie negatywny...

    11.2018 poronienie samoistne 7 tc 💔
    ⏸️ 25.12.2018
    👶 03.09.19 Oliwka ❤️️

    ⏸️ 07.03.2026
    14.04.26 poronienie zatrzymane farmakologia/łyżeczkowanie 9/6 💔
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Dziękuję kochane za wsparcie i odpowiedź ❤️

    Jestem po usg został jeden skrzep ale się rusza, wiec jest szansa, że pójdzie samo, dostałam 3 dawkę, godzinę mam poleżeć, a później będę dreptać po szpitalu, jak wiadomo grawitacja sprzyja, trzymajcie proszę kciuki by się udało 🤞🙏

    Malinko, powodzenia, oby obyło się bez zabiegu 🤞 myślę że jest duża szansa

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 20 maja, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Nadzieja09, i to jedyne plamienie, które naprawdę lubimy 😉 10 dpo to bardzo wcześnie, więc głowa do góry i wierzymy w kropeczka🤞 Jesteś w ciąży i to na ten moment jest najważniejsze 🤍
    Staram się właśnie żyć tu i teraz i doceniać po prostu to co jest, ale wczoraj te badania mnie trochę przybiły. Najgorsza jest dla mnie ta granica 20, której nie przebiłam od ponad roku 😢 Dzis już trochę lepiej się czuję. Objawy nie mijają. Zrobiłam rano test i co prawda nie mam porównania z wczoraj, bo nie robiłam, ale test z przed dwóch dni jest zdecydowanie jaśniejszy także może jeszcze nic straconego. Ten dzisiejszy już kreseczka była po 2-3 min a ta z przed 2 dni po około 10. Cień stał się kreseczka 🥺🥺
    https://zapodaj.net/plik-kzcdwOCsI8

    Daisy1, Cień, Ninia, Cerva, Biochemiczka, _Dysia_, Paola2604, IlonaQ, ms.paranoya, Jusia92, Mimblanee lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 20 maja, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dawdler34 trzymam kciuki cokolwiek postanowicie w tym cyklu 🌸
    Rozumiem Cię doskonale, ja mam podobne odczucia, choć jeszcze czekam na okres i wizytę lekarską.

    Myślę, że po naszych przejściach stres będzie nam zawsze towarzyszył, aż do pewnego etapu, który nasza psychika uzna za bezpieczny.

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0. To by było na tyle.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 20 maja, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.

    Przytulam 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 20 maja, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.
    Jezu strasznie mi przykro 😭😭😭😭 dlaczego to jest takie niesprawiedliwe?! 😭😭😭 wysyłam tonę wsparcia 😭

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 20 maja, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.

    Bardzo mi przykro 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 20 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień 😞 Przytulam Cię mocno 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 20 maja, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień 🫂 przykro mi 😥

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ