Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 💕
    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, jesteście ogromną podporą 🫶
    Taka społeczność to prawdziwy skarb ✨💗

    Awokado30, Laurelli, Dawdler34, Daisy1, Rafiki, Malinka18, ms.paranoya, ABK, yecikowa, Mimblanee, aszin, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 20 maja, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziewczyny 💕
    Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, jesteście ogromną podporą 🫶
    Taka społeczność to prawdziwy skarb ✨💗

    Chciałabym Cię przytulić 🥹

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Chciałabym Cię przytulić 🥹


    Ale ja czuję Wasze przytulasy. Dzięki Waszym ciepłym serduszkom przetrwałam ten dzień i przetrwam kolejny ❤️🥰

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 20 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, bardzo mi przykro 😞 Ale cieszę się, że jakoś się trzymasz i się nie poddajesz ❤️‍🩹

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 75 196

    Wysłany: 20 maja, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Dzisiaj zrobiłam test 10 dpo, okres dopiero najwcześniej w niedzielę, ale zrobiłam z ciekawości… i szczerze mówiąc tak zgłupiałam, że maniakalnie zrobiłam kolejne testy. Wszystkie są z południa/ wieczora, więc to jeszcze bardziej ujmuje rzetelności… ale wszystkie wyglądają tak samo. Jak się uprę, to widzę, ale wszystkie wychodziły dopiero po jakichś 5 min… co Wy sądzicie na bazie swoich doświadczeń? Z góry dzięki ❤️


    https://zapodaj.net/plik-VC1x6qp6rE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 21:02

    sailor89, Mimblanee, Cień, Paola2604, Daisy1, Jusia92, Cerva, emciak, _Dysia_, Ninia lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny,

    Dzisiaj zrobiłam test 10 dpo, okres dopiero najwcześniej w niedzielę, ale zrobiłam z ciekawości… i szczerze mówiąc tak zgłupiałam, że maniakalnie zrobiłam kolejne testy. Wszystkie są z południa/ wieczora, więc to jeszcze bardziej ujmuje rzetelności… ale wszystkie wyglądają tak samo. Jak się uprę, to widzę, ale wszystkie wychodziły dopiero po jakichś 5 min… co Wy sądzicie na bazie swoich doświadczeń? Z góry dzięki ❤️


    https://zapodaj.net/plik-VC1x6qp6rE

    Co tu dużo mówić, wszystkie testy pozytywne 🙂 śmigaj na betę. Oczywiście nie ma co spodziewać się zawrotnych wartości bo jest bardzo wcześnie, ale jest dobry start 🤞

    May-girl, Cień lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 20 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May, trzymam kciuki za piękną betę 🍀

    Rafiki, jak po wizycie? Jakie dalsze plany?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 20 maja, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przytulam Was mocno w tym trudnym czasie i trzymam kciukasy za te walczące kropeczki. U mnie dziś 12 dpo test biały wiec łączę się w bólu. Resztkami sił zapisałam się dziś wreszcie do lekarza. Czekam na @ i zobaczymy co dalej. Coraz mniej rozumiem ten świat….

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, myślę dużo o Tobie dzisiaj.. chciałabym coś mądrego i wspierającego powiedzieć i wiem po sobie, że ta „obecność” nawet forumowa to jest mur, który podtrzymuje w takich trudnych chwilach.
    Kiedyś tak sobie gadałam z Tatą i powiedział mi, że czasem się wydaje, że gorzej już być nie może i że już limit nieszczęść wyczerpany a życie pokazuje wtedy środkowy palec i okazuje się, że może być gorzej i może jeszcze dowalić. I pewnie tak się teraz czujesz 😔
    Mam nadzieję, że pozwolisz sobie na emocje, ale wstaniesz, otrzepiesz kolanka i będziesz gotowa na kolejną rundę. Bardzo zasługujesz na szczęśliwe zakończenie 😘

    Cień, Daisy1, Laurelli lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 20 maja, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po USG (fakt na lux med) lekarz powiedział że wszystko bardzo ładnie wygląda, bardzo ładne endometrium 7mm (pierwsza faza cyklu jeszcze)
    Ale ja nie wiem na ile wierzyć że to wszystko jest ładnie oczyszczone.

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 20 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Jestem po USG (fakt na lux med) lekarz powiedział że wszystko bardzo ładnie wygląda, bardzo ładne endometrium 7mm (pierwsza faza cyklu jeszcze)
    Ale ja nie wiem na ile wierzyć że to wszystko jest ładnie oczyszczone.
    A czemu miałabyś nie wierzyć? ☺️

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 20 maja, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A czemu miałabyś nie wierzyć? ☺️

    Nie wiem, bo też moja macica pięknie wyglądała w lipcu 2025, a na histeroskopii okazało się że jest kombo.

    Może tak oczyszczona jest może okey po poronieniu, ale co tam jest na USG do końca nie widać. A może ja za bardzo już szukam dziury w całym

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    May, trzymam kciuki za piękną betę 🍀

    Rafiki, jak po wizycie? Jakie dalsze plany?

    Aszinku, dziękuję że pytasz ❤️
    Nie wiem sama dlaczego, ale bardzo się stresowałam ta wizytą i zupełnie niepotrzebnie. Miałam bardzo partnerską rozmowę z moją Panią Doktor, która jest naszym aniołem. Odnieśliśmy wrażenie, że Doktor przygotowała się do tej rozmowy i miała kilka wariantów dalszego leczenia, ale też brała pod uwagę moje uwagi i poświęciła nam dziś sporo czasu. Zaczynamy od histeroskopii w Barskiej i w zasadzie zależnie od tego, co tam wyjdzie to będziemy planować transfer. Jest parę pomysłów, więc czuję się zaopiekowana. Na szczęście adenomioza jest ładnie wyciszona i nie ma widocznych ognisk w mięśniu macicy.
    Wszystko wskazuje na to, że histero uda się ogarnąć bardzo szybko, co mnie cieszy i będę w międzyczasie siedzieć na ławce rezerwowych, trzymać za Was kciuki i dzielić się tym co przyniesie los ❤️

    Wiem, że chciałabyś dalsze plany na razie zostawić dla siebie, ale daj znać jak się czujesz 😘

    aszin, Cień lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny,

    Dzisiaj zrobiłam test 10 dpo, okres dopiero najwcześniej w niedzielę, ale zrobiłam z ciekawości… i szczerze mówiąc tak zgłupiałam, że maniakalnie zrobiłam kolejne testy. Wszystkie są z południa/ wieczora, więc to jeszcze bardziej ujmuje rzetelności… ale wszystkie wyglądają tak samo. Jak się uprę, to widzę, ale wszystkie wychodziły dopiero po jakichś 5 min… co Wy sądzicie na bazie swoich doświadczeń? Z góry dzięki ❤️


    https://zapodaj.net/plik-VC1x6qp6rE



    Takie foteczki to my lubimy 😊❤️
    Śliczne kreseczki.

    May-girl, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 20 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK, a planujesz histero? Póki co skup się na tym, że macica oczyściła się po stracie, a z kolejnymi ewentualnymi zmartwieniami czy problemami poradzisz sobie później. Choć oczywiście mam nadzieję, że ich nie będzie 🙂

    Rafiki, cudownie, że czujesz się zaopiekowana, bo to niezwykle ważne w tej nierównej walce. Mam nadzieję, że termin w Barskiej będzie na tyle szybko, że nawet się nie obejrzysz a już będziesz po badaniu. ☺️ Najważniejsze, że jest plan i to nie jeden!
    Ja czuję się całkiem nieźle. Plany ogólne mogę zdradzić, po prostu nie będę podawać konkretnych dat. Wstępnie transfer ma być w przyszłym cyklu, w poniedziałek mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że po miesiaczce zacznę już cykl transferowy. Choć nadal mnie to stresuje, to też nie mogę się doczekać 🤭

    Rafiki, Biochemiczka, yecikowa, Laurelli lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 20 maja, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee Cień przykro mi:(

    May-girl gratulacje:) byłyśmy razem na październiku. Trzymam kciuki, że tym razem wszystko będzie pięknie ❤️

    Cień, May-girl lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Cień, myślę dużo o Tobie dzisiaj.. chciałabym coś mądrego i wspierającego powiedzieć i wiem po sobie, że ta „obecność” nawet forumowa to jest mur, który podtrzymuje w takich trudnych chwilach.
    Kiedyś tak sobie gadałam z Tatą i powiedział mi, że czasem się wydaje, że gorzej już być nie może i że już limit nieszczęść wyczerpany a życie pokazuje wtedy środkowy palec i okazuje się, że może być gorzej i może jeszcze dowalić. I pewnie tak się teraz czujesz 😔
    Mam nadzieję, że pozwolisz sobie na emocje, ale wstaniesz, otrzepiesz kolanka i będziesz gotowa na kolejną rundę. Bardzo zasługujesz na szczęśliwe zakończenie 😘



    Mój mąż też tak mówi — jak jest źle, to życie jeszcze coś dorzuci, żeby było jeszcze bardziej wyboiście…
    Właśnie dlatego takie miejsca jak Ovufriend są tak ważne 🤍 To forum daje ogrom wsparcia, którego czasami brakuje nawet na co dzień od znajomych nam ludzi. Głowa potrafi podsuwać okropne myśli, człowiek się nakręca, boi i gubi… A wtedy pojawiają się forumowe anioły stróże 👼✨
    Ktoś napisze dobre zdanie jak „Dziewczyno, dasz radę” — i nagle robi się trochę lżej. I ten raz, i kolejny… 💚

    Rafiki, Jusia92, Daisy1, Mimblanee, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Dziewczyny, przytulam Was mocno w tym trudnym czasie i trzymam kciukasy za te walczące kropeczki. U mnie dziś 12 dpo test biały wiec łączę się w bólu. Resztkami sił zapisałam się dziś wreszcie do lekarza. Czekam na @ i zobaczymy co dalej. Coraz mniej rozumiem ten świat….


    🫂❤️‍🩹 Przykro mi,to nie był nasz dzień.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziękuję za kciuki, to bardzo miłe ze jesteście i czekacie na te wizyty innych dziewczyn prawie jak na swoją 🥹

    Ja po wizycie dość pozytywnie. Dostaliśmy światło i po miesiączce możemy przystąpić do stymulacji. Jest tylko jedno „ale”… na jajniku mam torbiel ciałka żółtego (cokolwiek to znaczy). Więc sprawdzimy w 2/3 dniu cyklu czy się wchłonie i możemy zaczynać.
    Jesli chodzi o transfer to później bardzo ostrożnie mamy podejść. Podstawa to zagojona macica, więc z tego co wyczytałam na karcie wizyty, mam mieć zrobione USG 3d.
    Biorąc pod uwagę że każdy cykl przed transferem mam zaczynać antybiotykiem - odchodzą nam już napewno 2-3 cykle na diagnostykę i przygotowanie, więc transfer optymistycznie we wrześniu/pazdzierniku. No ale ma być dobrze…
    Mialam odczucie ze lekarz boi się żeby się to nie powtórzyło. Nie jest w stanie niczego winić za tą sytuację, nie mamy pojęcia dlaczego kosmowka zaczęła się odklejać. Płód nie dawał żadnych oznak, rozwijał się prawidłowo, nie było żadnych opóźnień względem wzrostu ani problemów z tętnem. Może być to immunologia dalej… więc będzie nam potrzebna bardzo dr Jarosz. Choć ona mocno mnie obłożyła lekami, mam wrażenie że nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić co zrobiliśmy.

    Przepraszam że tak chaotycznie - mam nadzieję że zrozumiecie co napisałam, ale dzisiaj dość emocjonalnie po wizycie

    Awokado, mózg paruje po takiej wizycie 🤯🙂 cieszę, że macie z lekarzem plan. Teraz metodą małych kroków będziesz szła do celu ❤️ będę trzymać kciuki za poszczególne etapy 🤞🍀

    Cień, Awokado30 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 21 maja, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Jestem po USG (fakt na lux med) lekarz powiedział że wszystko bardzo ładnie wygląda, bardzo ładne endometrium 7mm (pierwsza faza cyklu jeszcze)
    Ale ja nie wiem na ile wierzyć że to wszystko jest ładnie oczyszczone.


    Ja ogólnie jestem zadowolona z Luxmedu (Katowice), ale wiadomo, że to nie placówce a lekarzowi się ufa 😉 za tydzień czy dwa możesz umówić się znowu, ale do innego lekarza, żeby mieć druga opinie 😉

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ