Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 21 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, nie bez powodu nie zaleca się bety na tym etapie. Mocno zaciskam kciuki 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 20:31

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 21 maja, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja09 super, takich wieści potrzebujemy ❤️ fajnie, że akurat miałaś wizytę i jesteś tak dobrze zaopiekowana
    Ja przeżywam jakiś kolejny etap żałoby, bo latam całymi dniami jak oparzona, dzisiaj tak wysprzątałam dom, że aż lśni (nawet umyłam okna). Ciągle coś gotuję, planuję, szykuję, a gdy przychodzi wieczorna cisza i trzeba zwolnić to wszystkie smutki wracają i do tego wyrzuty sumienia jak mogę być taka nakręcona w ciągu dnia. No ale byle do przodu

    nadzieja09, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • ABK Autorytet
    Postów: 6408 4534

    Wysłany: 21 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zmieniłabym lekarza… nie daje się antybiotyków na zapas. Wpadniecie w spiralę, zniszczycie tą dobrą barierę bakterii i wciąż moze nawracać.
    Oczywiście to Wasz sprawa, ale ja bym nie podawała tak leków. Antybiotyk działa jak chemia, badania pokazują że organizm kilka lat dochodzi po nim do „równowagi”.

    Biochemiczka - miło że pamiętasz. Wyjazd na Zanzibar odwołaliśmy i dostaliśmy całkowity zwrot kosztów. Ale to dzięki pomysłowi męża, który w ostatniej chwili znalazł ubezpieczalnie która ubezpieczyła nasz wyjazd. Jego laryngolog wydała zaświadczenie ponieważ M faktycznie choruje na zatoki.
    Byliśmy na urlopie też zagranicznym ale lot trwał 3 godzinki, także odpoczęliśmy i zastanawiam się kiedy minęły te 4 tygodnie od poronienia 🥺

    Ale w jaka spirale wpadniemy?
    Lekarz zna historię chorób dziecka, reguralnie daje skierowanie na pasożyty, poziom Wit D żelaza ferytny tsh, panel alergologiczny. Ostatnia antybiotyk byl w sierpniu 2025 (inna pediatra), wcześniej dostaliśmy w Turcji w maju 2025, bo się nadkazila. Uważam że od sierpnia 2025 bez żadnego antybiotyku na dziecko które chodzi do żłobka cały czas praktycznie to bardzo dobry wynik.
    A od tego lekarza antybiotyk byl w lutym 2025 bo sie nadkazila, moje dziecko ma tendencję lekarz je doskonale zna i stąd taka decyzja. Swoją drogą skonsultowałem czy na pewno powinna dostać antybiotyk i dostałam odpowiedź że tak.
    Ja pilnuje bardzo i dopytuje czy na pewno leki czy suplementy są konieczne (nie daje neosine czy Groprinosin), jestem stara i przewrażliwiona matka, ja swoje dzięcko reanimowalam jak miało 1,5roku, widziałam sine usta i to jak odpływa (nikomu nie życzę)


    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6408 4534

    Wysłany: 21 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Gratulacje dziewczyny kolejnych kreseczek 🥹

    Ja z racji, że byłam oddać mocz do badań to strzeliłam betę. Dziś 6/6+1 i beta wynosi 13000 także oczywiście już mam stan przedzawałowy bo w poprzedniej ciąży na tym etapie były 24tysiące. Niby wiem, że ciąża ciąży nie jest równa ale jakoś tak wydaje mi się mało 🙄

    Nie rób sobie tego i nie badaj już, na tym etapie już tylko USG. Każda ciąża jest inna. Ja wierzę że ta będzie Twoja szczęśliwa o czekam na USG 🤞

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 415 969

    Wysłany: 21 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Nie rób sobie tego i nie badaj już, na tym etapie już tylko USG. Każda ciąża jest inna. Ja wierzę że ta będzie Twoja szczęśliwa o czekam na USG 🤞

    Oj nawet nie mam zamiaru badać ponownie 😅 To była moja pierwsza zbadana beta, tylko dlatego, że byłam w labie. Nie powiem żałuję, że ją zrobiłam. Teraz po prostu będę czekać na wizytę bo inaczej zwariuję.
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa i pocieszenie, nikt mnie nie zrozumie tak jak wy tutaj na tym wątku 💜

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 21 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Nadzieja09 super, takich wieści potrzebujemy ❤️ fajnie, że akurat miałaś wizytę i jesteś tak dobrze zaopiekowana
    Ja przeżywam jakiś kolejny etap żałoby, bo latam całymi dniami jak oparzona, dzisiaj tak wysprzątałam dom, że aż lśni (nawet umyłam okna). Ciągle coś gotuję, planuję, szykuję, a gdy przychodzi wieczorna cisza i trzeba zwolnić to wszystkie smutki wracają i do tego wyrzuty sumienia jak mogę być taka nakręcona w ciągu dnia. No ale byle do przodu
    Tak, poczułam się spokojnie jeśli chodzi o zaopiekowanie, ale przeraża mnie ilość zastrzyków. Jestem już tak pokuta że nie wiem gdzie już te igły wkładać. Dostałam na razie 3 opakowania tego prolutexu na 21 dni. Wie ktoś może jak się później odstawia progesteron przy takich dawkach? Mam jeszcze dopochwowy cyclogest 2x400.

    Ja powiem, że też próbowałam sobie “zapychać” dni. Jak miałam czas oczekiwania na starania ale tak samo po stratach. Powrót do takich intensywnych dni, planowania, gotowania pozwalał mi się oderwać od smutnej rzeczywistości. Jak teraz miałam pół roku przerwy od starań gdy robiliśmy diagnostykę to ostatni miesiąc miałam cały zapchany w jakiś lekarzach, dentystach, zajęciach sportowych. Codziennie coś wrzucone w kalendarz żeby ten czas szybciej lecial. Z perspektywy czasu też widzę że przerwy w staraniach były dla mnie okropnie trudne. Straty też oczywiście były trudne, ale każdy cykl dawał nową nadzieje, a ten czas oczekiwania to głowa mi niemalże wysiadala, a jeszcze miałam wrażenie że diagnostyka się tak ciągnie, ciągle coś nowego wychodziło i miałam wrażenie że to się nigdy nie skończy… 😢

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 21 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja09 dokładnie tak, mocno przeżywam stratę i chciałabym już się starać i próbować znowu, a musimy czekać do jesieni i modlę się tylko żeby czas szybciej zleciał i żeby znowu wrócić do tego trybu czekania na owulację, robienia testów, starań, działania. Więc żeby jakoś wypełnić ten czas to jestem na maksymalnych obrotach. Strasznie trudne.

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 21 maja, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee a jeśli mogę zapytać, ewentualnie jak pisałaś to wybacz bo coś przeoczyłam. Dlaczego musicie czekać do jesieni?

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1111 1946

    Wysłany: 21 maja, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK, antybiotyk, zaburzenie mikrobioty i większa podatność na kolejne infekcje czy nadkażenia. O to chodziło mi pisząc o „spirali”, a nie konkretnie o Waszej sytuacji. Skoro lekarz zna dziecko i ufacie jego prowadzeniu, to wiadomo, że podejmujecie decyzje świadomie 🙂

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy1

    Powodzenia dzisiaj, mocne kciuki ❤️😘

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 22 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09, gratulacje 🥳❤️ kiedy planujesz wybrać się na USG ? ☺️ Jesteśmy prawie w tym samym momencie, bo ja 17.05 miałam 6dpo 🙂

    @Daisy1 hahaha, dokładnie, Kamasutra nie poszła na marne 🤣❤️ kciukasy za dzisiaj 🤞🤞

    Ja póki co nawet nie zbadałam bety ani nie powtórzyłam testu. Jestem na szybkim wyjeździe w Bieszczadach u rodziców i dopiero jak wrócę w niedzielę, to będę myśleć co dalej a na razie cieszę się tym co jest ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 08:31

    Daisy1, Cerva, Cień, Paola2604, Dawdler34, yecikowa, _Dysia_, Jusia92, Laurelli, Rafiki lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 maja, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    @Nadzieja09, gratulacje 🥳❤️ kiedy planujesz wybrać się na USG ? ☺️ Jesteśmy prawie w tym samym momencie, bo ja 17.05 miałam 6dpo 🙂

    @Daisy1 hahaha, dokładnie, Kamasutra nie poszła na marne 🤣❤️ kciukasy za dzisiaj 🤞🤞

    Ja póki co nawet nie zbadałam bety ani nie powtórzyłam testu. Jestem na szybkim wyjeździe w Bieszczadach u rodziców i dopiero jak wrócę w niedzielę, to będę myśleć co dalej a na razie cieszę się tym co jest ❤️

    Podziwiam opanowanie. 😁 niech Cię przywitają po powrocie piękne, wyraźne kreseczki. 🥰

    🌿Dysia kciukasy za USG. Czekasz do wizyty czy chcesz polować wcześniej?


    🌿ABK oby udało się polecieć na wakacje. ✊

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6408 4534

    Wysłany: 22 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Podziwiam opanowanie. 😁 niech Cię przywitają po powrocie piękne, wyraźne kreseczki. 🥰

    🌿Dysia kciukasy za USG. Czekasz do wizyty czy chcesz polować wcześniej?


    🌿ABK oby udało się polecieć na wakacje. ✊

    Tak, dostaliśmy wczoraj zielone światło. Nawet doktor powiedziała że nie może polecieć tylko ma lecieć. Gardło się cofnęło było lekko różowe, kasłać jeszcze może trochę, ale w poniedziałek jak jej się klimat zmieni to powinno ustąpić.
    Ona ma to na podłożu alergicznym ale na razie to dopiero na listopad na testy skórne jesteśmy umówieni z alergolog.
    Muszę nas tylko zacząć pakować.

    Powiedzcie mi też tak plamilyscie po pierwszej miesiączce po poronieniu?

    Cerva, Daisy1 lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 22 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    @Nadzieja09, gratulacje 🥳❤️ kiedy planujesz wybrać się na USG ? ☺️ Jesteśmy prawie w tym samym momencie, bo ja 17.05 miałam 6dpo
    To rzeczywiście jesteśmy blisko 😊
    Wstępnie rozmawiałam wczoraj z dr immunolog że jeśli następne przyrosty będą dobre to spróbuję się umówić pierwszy tydzień czerwca żeby upewnić się czy na pewno pęcherzyk jest w macicy. Generalnie jak w sobotę beta wyjdzie dobrze to w poniedziałek przedzwonię na recepcję do mojej gin żeby mnie jakoś wcisnęli

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 415 969

    Wysłany: 22 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva tyle już się naczekałam to i te 6 dni jeszcze poczekam 😅 Jakbym miała się dodatkowo jeszcze częstszymi wizytami stresować to by mnie już musieli wywieźć do Choroszczy 🤣

    Daisy powodzenia 🍀🤞

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 22 maja, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Tak, dostaliśmy wczoraj zielone światło. Nawet doktor powiedziała że nie może polecieć tylko ma lecieć. Gardło się cofnęło było lekko różowe, kasłać jeszcze może trochę, ale w poniedziałek jak jej się klimat zmieni to powinno ustąpić.
    Ona ma to na podłożu alergicznym ale na razie to dopiero na listopad na testy skórne jesteśmy umówieni z alergolog.
    Muszę nas tylko zacząć pakować.

    Powiedzcie mi też tak plamilyscie po pierwszej miesiączce po poronieniu?
    ABK u mnie miesiączka + plamienie trwało 6 dni (miesiączka może z 1-2 dni, a tak to plamienie).
    Teraz mam 9dc i już klasyczny śluz (aczkolwiek nie jestem pewna, czy to będzie płodny cykl ale i tak działamy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 09:54

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 847 2091

    Wysłany: 22 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK super że macie zielone światło na wyjazd 😊 ile Twoja córka ma lat? U nas testy z krwi cały czas negatywne na alergie - ale no objawy typowe, a testy skórne myślałam że dopiero ok 6 roku życia można?

    Daisy 🤞🤞🤞 u mnie stara nuda 😅 ciąża leci, podglądy mam co 2 tygodnia (raz prowadząca raz luxmed). Częściej się stresowałam czy wszystko ok, więc stwierdziłam że co ma być to będzie. W poniedziałek mam wizytę u prowadzącej, od 8.06 przechodzę na l4 i 19.06 mam już połówkowe. Leci to niesamowicie szybko. Brzuszek już się pojawił, nawet wcześniej, ale dużo przytyłam od grudnia na immunosupresji, więc głównie tłuszcz. Ostatnio organizm się unormował i udało mi się nawet kilogram zejść z wagi, a bałam się że skończę cięższa od męża 🤣

    Nadzieja jeszcze tobie chyba nie pogratulowałam 😅 bardzo mocno trzymam kciuki za zdrowego bobaska 🥹

    Dysia musi być dobrze, mocno trzymam kciuki za usg 🤞❤️

    Ja tu jestem z wami codziennie dziewczyny, tylko często nie mam nic konstruktywnego do napisania wiec po prostu jestem, lajkuje, uronię czasem łzę i przede wszystkim trzymam za wszystkie kciuki 🤞❤️🌈

    sailor89, _Dysia_, Daisy1, nadzieja09, Jusia92, ms.paranoya, Laurelli, Iskierka ✨, Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6408 4534

    Wysłany: 22 maja, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    ABK super że macie zielone światło na wyjazd 😊 ile Twoja córka ma lat? U nas testy z krwi cały czas negatywne na alergie - ale no objawy typowe, a testy skórne myślałam że dopiero ok 6 roku życia można?

    Daisy 🤞🤞🤞 u mnie stara nuda 😅 ciąża leci, podglądy mam co 2 tygodnia (raz prowadząca raz luxmed). Częściej się stresowałam czy wszystko ok, więc stwierdziłam że co ma być to będzie. W poniedziałek mam wizytę u prowadzącej, od 8.06 przechodzę na l4 i 19.06 mam już połówkowe. Leci to niesamowicie szybko. Brzuszek już się pojawił, nawet wcześniej, ale dużo przytyłam od grudnia na immunosupresji, więc głównie tłuszcz. Ostatnio organizm się unormował i udało mi się nawet kilogram zejść z wagi, a bałam się że skończę cięższa od męża 🤣

    Nadzieja jeszcze tobie chyba nie pogratulowałam 😅 bardzo mocno trzymam kciuki za zdrowego bobaska 🥹

    Dysia musi być dobrze, mocno trzymam kciuki za usg 🤞❤️

    Ja tu jestem z wami codziennie dziewczyny, tylko często nie mam nic konstruktywnego do napisania wiec po prostu jestem, lajkuje, uronię czasem łzę i przede wszystkim trzymam za wszystkie kciuki 🤞❤️🌈

    Alergolog powiedziała że możemy po 3 roku życia spróbować najlepiej listopad grudzień jak jest mniej alergenów.
    Pół roku temu jak miała z krwi robione testy to wyszło lekko podwyższone na psa i na olchę. Ona jako takich reakcji skórnych nie ma. Chyba że zje pomidora truskawki jakiś maliny to wtedy pojawiają się zmiany wokół ust. Ale to jestem zabezpieczona w leki.

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 847 2091

    Wysłany: 22 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo muszę podpytać moja alergolog, z drugiej strony co za różnica na co ma alergię w tym wieku 😅 w tym wieku i tak raczej odczulania się nie wprowadza. Mi w testach skórnych wyszła alergia na wszystko tylko w różnych stężeniach a jak robiłam z krwi rok temu to ledwo coś mi wyszło 😅 więc albo mi przeszło albo te testy są nic nie warte. Mój katar i duszności jednak wskazują na to drugie. Syn ma na pewno na paprykę i kiwi z pokarmów, ale obstawiam też roztocza, bo od października miałam armagedon z młodym, teraz go po słońcu wysypało także coś na rzeczy jest 😅 aktualnie testujemy inny syrop bo od zatok miał takie zapalenie uszu że mu teraz niedosłuch wyszedł 😞 no ale walczymy, jest moim synem, więc było wiadomo że coś wylosuje, geny alergii w mojej rodzinie są nadwyraz silne.

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ