Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 maja, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Biochemiczka piękny ten Twój suwaczek. 🥹 może i ja się niedługo odważę.

    No właśnie jak jest taki mały bobas to chyba i tak nic z tych testów. U nas syn miał ostatnio jakiś rzut, ale jemu się pojawiły typowo takie skórne atopowe zmiany. Ale od czego to chyba się nie dowiemy. Dermatolog nawet powiedziała, że może być tak, że dziecko coś ugryzie w jednym miejscu, a wysypuje na całym ciele. 😳

    🌿ABK u mnie miesiączka wyglądała standardowo, może z dzień-dwa dni dłuższe, ale ten dzień dwa to już tylko plamienie. Potem ok 13 dc miałam takie jednorazowe plamienie jak mi owulaki trochę ściemniały i myślałam, że to owulacyjne, ale jednak nie i owu przyszła prawie tydzień później. Normalnie w cyklach nie miewam żadnych plamień.

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 22 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja miesiączka po poronieniu była nawet bardziej skąpa i krótsza. Organizm musi wrócić do „normalności” 🙂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • ABK Autorytet
    Postów: 6408 4534

    Wysłany: 22 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Oo muszę podpytać moja alergolog, z drugiej strony co za różnica na co ma alergię w tym wieku 😅 w tym wieku i tak raczej odczulania się nie wprowadza. Mi w testach skórnych wyszła alergia na wszystko tylko w różnych stężeniach a jak robiłam z krwi rok temu to ledwo coś mi wyszło 😅 więc albo mi przeszło albo te testy są nic nie warte. Mój katar i duszności jednak wskazują na to drugie. Syn ma na pewno na paprykę i kiwi z pokarmów, ale obstawiam też roztocza, bo od października miałam armagedon z młodym, teraz go po słońcu wysypało także coś na rzeczy jest 😅 aktualnie testujemy inny syrop bo od zatok miał takie zapalenie uszu że mu teraz niedosłuch wyszedł 😞 no ale walczymy, jest moim synem, więc było wiadomo że coś wylosuje, geny alergii w mojej rodzinie są nadwyraz silne.

    Ja chyba 2 alergologów pytałam kiedy możemy podejść.
    Są ponoc jakieś jeszcze specjalne testy które są dla młodszych dzieci, ale tutaj się nie zagłębiałam.

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 maja, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Moja miesiączka po poronieniu była nawet bardziej skąpa i krótsza. Organizm musi wrócić do „normalności” 🙂

    Aszin, zobaczyłam właśnie stopkę.
    🥹✊🍀
    Manifestuję 🍀

    aszin lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 22 maja, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Aszin, zobaczyłam właśnie stopkę.
    🥹✊🍀
    Manifestuję 🍀
    Jeszcze czekam, to dopiero w przyszłym cyklu, ale kciuki trzymaj! 🤭

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 maja, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jeszcze czekam, to dopiero w przyszłym cyklu, ale kciuki trzymaj! 🤭

    Nie no ja wiem, wiem, że to jeszcze przed Tobą. 😁 Ale ekscytacja się pojawiła jak to zobaczyłam i już kciuki zaciskam! 😁

    aszin lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1467

    Wysłany: 22 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Dzisiejsza wizyta to jak niebo, a ziemia! Endometrium bez cech zapalnych, ani przekrwień, ciachnęliśmy jeszcze ostatni raz mięśniaka, który odrósł i doktor kosmetycznie usunął delikatne zrosty - już jest czyściutko, tak jak powinno być! Odstawiam aridye i jak tylko wróci owulka możemy się znów starać, ponoć kolejne 6 mcy to teraz najlepsze okienko. Dziękuję za wszystkie myśli i kciuki 🥰 Dziś jestem szczęśliwa 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 12:49

    Cień, aszin, Mimblanee, Dudu13, Biochemiczka, Niecierpliwa_, justyna_per, nadzieja09, yecikowa, Malinka18, Iskierka ✨, Jusia92, Zaczytana29, Cerva, _Dysia_, Dawdler34, Paola2604, Rafiki, Olcykowa, ms.paranoya, sailor89, Ninia, ABK, MadzikPc92, Laurelli lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 22 maja, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Mimblanee a jeśli mogę zapytać, ewentualnie jak pisałaś to wybacz bo coś przeoczyłam. Dlaczego musicie czekać do jesieni?
    Lekarz zalecił po pierwszej miesiączce po łyżeczkowaniu odczekać 3 miesiące, u mnie był jakiś stan zapalny, do tego jestem rok po cc i zakończyłam jednocześnie kp więc dużo zawirowań dla organizmu, teraz muszę wrócić trochę do równowagi

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 847 2091

    Wysłany: 22 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy!!!! Cudownie 🥹 wierze ze nie będziesz musiała czekać na szczęśliwa ciążę aż tyle miesięcy! Czekam z niecierpliwością na Twoje dwie kreski 🥹❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:26

    Daisy1, Cień, Laurelli lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 75 196

    Wysłany: 22 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    To rzeczywiście jesteśmy blisko 😊
    Wstępnie rozmawiałam wczoraj z dr immunolog że jeśli następne przyrosty będą dobre to spróbuję się umówić pierwszy tydzień czerwca żeby upewnić się czy na pewno pęcherzyk jest w macicy. Generalnie jak w sobotę beta wyjdzie dobrze to w poniedziałek przedzwonię na recepcję do mojej gin żeby mnie jakoś wcisnęli

    Jeszcze ja dołączam do Was obu w pobliżu terminów! Owulację miałam jakoś 10 albo 11 maja :)
    Nie potrafię się zebrać na tę betę, jakoś mój mózg chyba się chroni. Jestem nastawiona mega z rezerwą, znacznie mniej entuzjastycznie niż w lutym, a myślałam, że jak się uda, to będę superhappy! Taki psikus, żeby się udało w pierwszym cyklu starań…;)
    Może jutro pojadę na betę, a później w poniedziałek…

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 22 maja, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Lekarz zalecił po pierwszej miesiączce po łyżeczkowaniu odczekać 3 miesiące, u mnie był jakiś stan zapalny, do tego jestem rok po cc i zakończyłam jednocześnie kp więc dużo zawirowań dla organizmu, teraz muszę wrócić trochę do równowagi
    Rozumiem 😢 trzymam kciuki aby lato szybko minęło. Na szczęście to jeden z lepszych okresów w roku i można zająć głowę wieloma rzeczami. Mam nadzieję że wszystko szybko się uda gdy wrócicie do starań i następna ciąża będzie ta szczęśliwa 🤞

    Mimblanee, Daisy1 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 22 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Jeszcze ja dołączam do Was obu w pobliżu terminów! Owulację miałam jakoś 10 albo 11 maja :)
    Nie potrafię się zebrać na tę betę, jakoś mój mózg chyba się chroni. Jestem nastawiona mega z rezerwą, znacznie mniej entuzjastycznie niż w lutym, a myślałam, że jak się uda, to będę superhappy! Taki psikus, żeby się udało w pierwszym cyklu starań…;)
    Może jutro pojadę na betę, a później w poniedziałek…
    Całkowicie rozumiem. Dla mnie oczekiwanie na wyniki bety to jest tak stresujący czas, że nie jestem w stanie funkcjonować, jest mi mega niedobrze cały dzień ze stresu. Zastanawiam się dlatego co zrobić z dalszymi badaniami, bo dr immunolog sugeruje żeby powtarzać do osiągnięcia bety 1000. Czyli pewnie jeszcze +- 4 badania. W moim przypadku ostatnie 3 ciążę zatrzymywały się na samym początku, więc ten początek generuje we mnie ogromne obawy. Później pewnie też będą, ale jakby się chociaż udało przejść ten początek to wiedziałabym że coś ruszyło do przodu i leki działają 😢 choć kolejny krok milowy to będzie u mnie beta 1500 na której zatrzymała się moja pierwsza ciąża

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • zielona007 Koleżanka
    Postów: 46 24

    Wysłany: 22 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytam Was zza krzaka, jestem po drugim poronieniu, tym razem miało być inaczej... Ale niestety wjeżdża diagnostyka, mam pytanie gdzie warto wykonać badanie kariotypów?

    Gratulacje ciąż i przytulam za wszystkie straty wiem co czujecie.

    2021💙
    09.25 6 tc 💔
    01.26 cb 💔
    05.26 8+4 tc 💔
  • Iskierka ✨ Autorytet
    Postów: 295 345

    Wysłany: 22 maja, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    @Iskierka, ja do pierwszego Iui podchodziłam z nadzieją, a do drugiego - które się udało - bardzo sceptycznie i w zasadzie było to dla mnie tylko odhaczenie checklisty przed ivf. A jednak okazało się, że zadziałało.
    Także trzymam kciuki mocno za Ciebie, dawaj znać jak tam sytuacja :)

    Trochę też tak do tego podchodzę, jako odhaczenie checklisty przed IVF. Choć nie ukrywam, że cały czas mam nadzieję, że może jednak się udało. Pozostaje czekać

    29 👩🏼 33 👱🏻‍♂️ 8 (2018) 👧 z ZD

    Starania o drugie dziecko od 09.2024

    12.2025 - CB 💔
    01.2026 - CP 💔

    💊 11.2025 clo - CB
    💊 12.2025 clo - CP
    💊 05.2025 lametta + Ovitrelle - IUI ⏳

    👩🏼 - 04.2026 laparoskopia diagnostyczna, chromotubacja - oba jajowody nie do końca drożne, usunięte zrosty, brak swoich owulacji
    👱🏻‍♂️ - obniżona morfologia - lekka poprawa (01.2025 vs 02.2026):
    • koncentracja: 22,8 vs 134,6 mln/ml
    • całkowita liczba: 102,6 vs 538,5 mln
    • ruch postępowy: 47% vs 65%
    • ruch całkowity: 75% vs 75%
    • morfologia: 0% vs 3%
    • fragmentacja DNA: nie badano vs 13%
    • HBA: nie badano vs 82%
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 22 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co usłyszałam od mojej immunolog, że badanie cross i allo mlr nie ma znaczenia bo była ciąża i implantacja.. zastanawiam się czy nie poszukać nowego lekarza

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Iskierka ✨ Autorytet
    Postów: 295 345

    Wysłany: 22 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🦋Cień masz rację, że po części takie bezstresowe życie może być powodem, dlaczego „takie” osoby nie maja problemu z zajściem w ciążę. Nie bez powodu mówi się, że stres to cichy zabójca.

    🦋aszin zgadzam się, że ciąża nie jest nagrodą za styl życia czy inne aspekty. I mimo mojej racjonalnej części, która to rozumie, moja emocjonalna część nie może się z tym pogodzić. Jak urodziłam córkę z wadą genetyczną to zawalił mi się cały świat. Z czasem pogodziłam się z tym i zaczęłam z optymizmem patrzeć w przyszłość, aż w końcu zdecydowałam się na drugie dziecko. I gdy teraz dotyka mnie niepłodność, poronienia to po prostu mój limit akceptacji tej życiowej niesprawiedliwości już się wyczerpał 😞 choć wiem, że życie ogólnie jest niesprawiedliwe i ludzi dotyka wiele poważniejszych tragedii to ciężko mi się z tym pogodzić.

    🦋Daisy ogromnie się cieszę, że dzisiejszą wizytą była o wiele lepsza niż poprzednia ☺️ teraz mocno trzyma kciuki za kolejne miesiące ✊♥️

    Widziałam, że pytałyście o czas krwawienia po poronieniu. Ja po CP krwawiłam trzy tygodnie. Po ok. 2-2,5 tygodnia lekarka przepisała mi antybiotyk i po 5 dniach przestałam krwawić.

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    29 👩🏼 33 👱🏻‍♂️ 8 (2018) 👧 z ZD

    Starania o drugie dziecko od 09.2024

    12.2025 - CB 💔
    01.2026 - CP 💔

    💊 11.2025 clo - CB
    💊 12.2025 clo - CP
    💊 05.2025 lametta + Ovitrelle - IUI ⏳

    👩🏼 - 04.2026 laparoskopia diagnostyczna, chromotubacja - oba jajowody nie do końca drożne, usunięte zrosty, brak swoich owulacji
    👱🏻‍♂️ - obniżona morfologia - lekka poprawa (01.2025 vs 02.2026):
    • koncentracja: 22,8 vs 134,6 mln/ml
    • całkowita liczba: 102,6 vs 538,5 mln
    • ruch postępowy: 47% vs 65%
    • ruch całkowity: 75% vs 75%
    • morfologia: 0% vs 3%
    • fragmentacja DNA: nie badano vs 13%
    • HBA: nie badano vs 82%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 698

    Wysłany: 22 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Dziewczyny! Dzisiejsza wizyta to jak niebo, a ziemia! Endometrium bez cech zapalnych, ani przekrwień, ciachnęliśmy jeszcze ostatni raz mięśniaka, który odrósł i doktor kosmetycznie usunął delikatne zrosty - już jest czyściutko, tak jak powinno być! Odstawiam aridye i jak tylko wróci owulka możemy się znów starać, ponoć kolejne 6 mcy to teraz najlepsze okienko. Dziękuję za wszystkie myśli i kciuki 🥰 Dziś jestem szczęśliwa 🙂

    Daisy 🤩🤩🤩
    Już teraz zaciskam kciuki za dalszy cudowny rozwój! Mam nadzieję, że szybko się uda 🤞🏻🍀

    Cień, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1111 1946

    Wysłany: 22 maja, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Wiecie co usłyszałam od mojej immunolog, że badanie cross i allo mlr nie ma znaczenia bo była ciąża i implantacja.. zastanawiam się czy nie poszukać nowego lekarza
    Czy to była Jarosz? Bo ja też tak usłyszałam.
    Od Pasnika z kolei cross i allo a reszta badań nie bo jedna ciąża urodzona już była.
    I bądź tu mądry 😂

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1111 1946

    Wysłany: 22 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś miała, albo spotkała się z polipem ciałka żółtego po owulacji (na jajniku)?
    Cały czas głowię się i doczytuje na ile może to utrudnić start w kolejnym cyklu

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 357 286

    Wysłany: 22 maja, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Czy któraś miała, albo spotkała się z polipem ciałka żółtego po owulacji (na jajniku)?
    Cały czas głowię się i doczytuje na ile może to utrudnić start w kolejnym cyklu

    Awokado, a to jest tzw torbiel krwotoczna?
    Tak mi Google podpowiada niby.
    Ja mam z tym problem regularnie po owulacjach, od kilku lat na pewno. Ale one mi się też zawsze wchłaniały po kilku dniach i na początku nowych cykli nie było śladu - także nie miało to wpływu na nowe cykle.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ