Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy1

    Super, że z ta histeroskopia wszystko się ułożyło i leczenie poszło pomyślnie.
    Ja sama zastanawiam się nad wizyta u Janowca. Niby histeroskopię miałam w grudniu, ale może warto zainwestować w wizytę u specjalisty.
    Jeszcze to przemyśle.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 22 maja, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, daj sobie czas, a plan się w końcu wyklaruje. 🍀

    Olcykowa, czy ja dobrze widzę? 🥹🤞🏻

    Cień, Olcykowa lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Cień, daj sobie czas, a plan się w końcu wyklaruje. 🍀

    Olcykowa, czy ja dobrze widzę? 🥹🤞🏻



    Dziękuję 😘

    Właśnie Olcykowa 😊✊️🍀 co za widok,mocne kciuki za przyrosty.

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1467

    Wysłany: 22 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień przykro mi, że jednak nie ruszyło do przodu, ale gdzieś jeszcze czeka na Was TEN zarodek 😘😘
    Co do BC, na plus jest napewno to, że widzisz w monitorku na żywo co się dzieje, dr komentuje co widzi, a później zaprasza do siebie do gabinetu na omówienie całościowe sytuacji, plus rozpisuje ewentualny plan leczenia. Ma ogromne doświadczenie i to też bardzo cenię, że zna się stricte na tematach problemów w macicy, więc czuje się do niego zaufanie. Na spokojnie przemyślcie wszystko, może klinika coś też dla Was zaproponuje.

    @Olcykowa 😍😍😍

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Cień przykro mi, że jednak nie ruszyło do przodu, ale gdzieś jeszcze czeka na Was TEN zarodek 😘😘
    Co do BC, na plus jest napewno to, że widzisz w monitorku na żywo co się dzieje, dr komentuje co widzi, a później zaprasza do siebie do gabinetu na omówienie całościowe sytuacji, plus rozpisuje ewentualny plan leczenia. Ma ogromne doświadczenie i to też bardzo cenię, że zna się stricte na tematach problemów w macicy, więc czuje się do niego zaufanie. Na spokojnie przemyślcie wszystko, może klinika coś też dla Was zaproponuje.

    @Olcykowa 😍😍😍



    Finansowo ile Cię to wyniosło i jak długo czekałaś?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 22 maja, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj dziewczyny, te dwie kreski to jest dla mnie ogromny cud i niedowierzanie 😌🥹

    Ten miesiąc był totalnym odpuszczeniem, bez żadnych leków (nawet supli nie brałam), testów owulacyjnych,
    kontroli dni itd. Z JEDNYM stosunkiem w 11dc 🫣 Miałam zawirowania zdrowotne, nie myślałam o staraniach, mąż też akurat w okresie przed owulacją był na wyjeździe. Nie wiem kiedy była owulacja.

    Dzisiaj 29dc, prognozowany dzień okresu.
    Zrobiłam test z głupa, nie wiem co mnie podkusiło. Kreski pokazały się praktycznie odrazu a ja myślałam, że pomyliłam ciążowy z owulacyjnym 😂

    Jestem szczęśliwa, zaskoczona i przerażona jednocześnie, bo z tyłu głowy siedzą mi wspomnienia z września ubiegłego roku 😞

    Na ten moment staram się myśleć pozytywnie, a jak będzie, los pokaże 😌

    Cień, Malinka18, yecikowa, Czekająca7, Mimblanee, _Dysia_, Iskierka ✨, Cerva, Jusia92, Daisy1, Paola2604, Rafiki, Laurelli, Claramente lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Olcykowa


    Takie wiadomości to miód na moje serduszko 🌈🥰❤️
    Serdecznie gratuluję.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 22 maja, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Rozumiem Cię, ja też przy diagnostyce czasami „chciałam” żeby coś wyszło i moglibyśmy to naprawić żeby w końcu się udało. Ale ta cała immunologia i spojrzenie każdego lekarza w inny sposób, wprowadza mnie w niepokój i brak zaufania do samej immunologii fakt że u mnie w końcu coś zadziałało, ale w styczniu na nam nie wyszło, takim samym protokole jak udanym transferze w marcu. Zarodki oba były badane genetycznie z tej samej procedury.

    Dziękuję dziewczyny za Wasze odpowiedzi . Moja torbiel chyba nie krwotoczna, a z płynem. Nic w sumie nie mówił jaka to może być. Powiedział że po owulacji na prawym jajniku po ciałku żółtym.

    Czekam na obecną miesiączkę jak nigdy…

    Ahh powiem Ci, że dla mnie ta cała niepłodność to jedna wielka loteria i niewiadoma, jednej się uda na danym zestawie leków, drugiej znowu nie, mam wrażenie, że nie ma recepty na szczęście w tym przypadku..

    @Cień ja dzisiaj też zajadam smutki, w czerwcu planujemy wakacje, a ja zamiast schudnąć to dokładam do pieca 😅

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 22 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy1 bardzo się cieszę, że wszystko wyleczone, trzymam mocno kciuki żeby się udało jak najszybciej! 💕
    @Olcykowa gratulacje i czekam z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie!

    Cień, Olcykowa, Daisy1 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Ahh powiem Ci, że dla mnie ta cała niepłodność to jedna wielka loteria i niewiadoma, jednej się uda na danym zestawie leków, drugiej znowu nie, mam wrażenie, że nie ma recepty na szczęście w tym przypadku..

    @Cień ja dzisiaj też zajadam smutki, w czerwcu planujemy wakacje, a ja zamiast schudnąć to dokładam do pieca 😅



    Hmmmm, trzeba się jakoś pocieszyć. 🫂❤️‍🩹😘
    Ja chyba idę w wyparcie problemu, jakim jest u mnie niepłodność.
    Pogodziłam się już z tym, że moje komórki są do niczego. Ale to, że macica jest aż tak wredna i nie przyjmuje zarodka… chyba że on po prostu był wadliwy. Bo przy takiej obstawie leków nawet chwilowej implantacji nie było.
    Na moich „starych” komórkach dwa razy była ciąża biochemiczna, a tutaj zarodek od pary, która ma już dzieci — i totalnie zero czegokolwiek. Nic nawet nie drgnęło.
    Stan zapalny wyleczony, leki rozpisane jak dla narkomana i dalej nic.
    W sumie wolę betę 0 niż kolejne poronienie. Ale i tak czuję się głupiutka, że trochę wierzyłam, że to już mój czas.

    Trudno, innym razem.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 22 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka18

    Miałam Cię zapytać o ten Propranol. Ty bierzesz ten lek na stałe?
    Ja brałam go przez rok, ale teraz przed transferem kazali mi go kategorycznie odstawić. U mnie puls bywa powyżej 100, a taki standardowy to około 90. Ciśnienie mam za to dobre.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 22 maja, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Aj dziewczyny, te dwie kreski to jest dla mnie ogromny cud i niedowierzanie 😌🥹

    Ten miesiąc był totalnym odpuszczeniem, bez żadnych leków (nawet supli nie brałam), testów owulacyjnych,
    kontroli dni itd. Z JEDNYM stosunkiem w 11dc 🫣 Miałam zawirowania zdrowotne, nie myślałam o staraniach, mąż też akurat w okresie przed owulacją był na wyjeździe. Nie wiem kiedy była owulacja.

    Dzisiaj 29dc, prognozowany dzień okresu.
    Zrobiłam test z głupa, nie wiem co mnie podkusiło. Kreski pokazały się praktycznie odrazu a ja myślałam, że pomyliłam ciążowy z owulacyjnym 😂

    Jestem szczęśliwa, zaskoczona i przerażona jednocześnie, bo z tyłu głowy siedzą mi wspomnienia z września ubiegłego roku 😞

    Na ten moment staram się myśleć pozytywnie, a jak będzie, los pokaże 😌

    Jaka cudowna niespodzianka! <3 Niech pięknie rośnie ✊️ Trzymamy tu wszystkie kciuki :)

    U mnie z mężem w tym cyklu też się nie wstrzeliliśmy przed owulacją ze względu na jego obowiązania, dużo się działo... i taki smutek mnie naszedł, że "zmarnowaliśmy" ten cykl. Twoja historia daje mi nadzieję :)

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 415 969

    Wysłany: 22 maja, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa gratulacje 🥹 Widzę, że maj jest dla nas bardzo łaskawy, znowu dużo grupowych ciąż. Dla mnie maj jest szczególnie ważny, bo to miesiąc rocznicy mojego ślubu. Mam nadzieję, że dla wszystkich będzie to szczęśliwa ciąża 🤞🍀🌈

    Cień nieustannie trzymam za Ciebie kciuki, po prostu wiem, że niedługo będzie Twój czas, bo zasługujesz na to. Tylko się nie poddawaj, dąż dalej do celu, wszystkie Cię tutaj dopingujemy.

    Daisy bardzo się cieszę, że już nie ma stanu zapalnego. Trzymam kciuki za jak najszybszą ciążę, teraz to już się musi udać 💪

    Wszystkie dziewczyny które mają gorszy czas przytulam i życzę wam żeby jak najszybciej zaświeciło dla was słoneczko ☀️🫂

    Cień, Daisy1, sirengirl92, Jusia92, Laurelli lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 22 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca7 wrote:
    Jaka cudowna niespodzianka! <3 Niech pięknie rośnie ✊️ Trzymamy tu wszystkie kciuki :)

    U mnie z mężem w tym cyklu też się nie wstrzeliliśmy przed owulacją ze względu na jego obowiązania, dużo się działo... i taki smutek mnie naszedł, że "zmarnowaliśmy" ten cykl. Twoja historia daje mi nadzieję :)

    Ja też przekreśliłam ten cykl, no bo jak miałaby być ciąża z jednego seksu, w 11dc (a owulację mam zazwyczaj 14-16dc). A jednak „nigdy nie mów nigdy” 🙂

    Cień, Claramente lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 22 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Olcykowa gratulacje 🥹 Widzę, że maj jest dla nas bardzo łaskawy, znowu dużo grupowych ciąż. Dla mnie maj jest szczególnie ważny, bo to miesiąc rocznicy mojego ślubu. Mam nadzieję, że dla wszystkich będzie to szczęśliwa ciąża 🤞🍀🌈

    27 kwietnia miałam planowany termin porodu mojej poprzedniej ciąży, a 24 kwietnia rozpoczęłam nowy cykl. Wierzę, że to może być jakiś znak. Że ten stracony anioł do mnie wrócił ✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 22:10

    Cerva, Rafiki, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 22 maja, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hmmmm, trzeba się jakoś pocieszyć. 🫂❤️‍🩹😘
    Ja chyba idę w wyparcie problemu, jakim jest u mnie niepłodność.
    Pogodziłam się już z tym, że moje komórki są do niczego. Ale to, że macica jest aż tak wredna i nie przyjmuje zarodka… chyba że on po prostu był wadliwy. Bo przy takiej obstawie leków nawet chwilowej implantacji nie było.
    Na moich „starych” komórkach dwa razy była ciąża biochemiczna, a tutaj zarodek od pary, która ma już dzieci — i totalnie zero czegokolwiek. Nic nawet nie drgnęło.
    Stan zapalny wyleczony, leki rozpisane jak dla narkomana i dalej nic.
    W sumie wolę betę 0 niż kolejne poronienie. Ale i tak czuję się głupiutka, że trochę wierzyłam, że to już mój czas.

    Trudno, innym razem.

    Rozumiem, że zarodek nie był przebadany genetycznie czy jest prawidłowy? może faktycznie, coś było z nim nie tak skoro nic nie drgnęło, przy takiej obstawie leków.. ale tak jak już pisałam, to chyba totalna loteria.
    W szpitalu lekarz mówił mi, że miał pacjentkę która poroniła 6 raz, a teraz ma 3 dzieci i ciąża prowadzona tylko na acardzie 75
    Nie martw się, ja też jestem bardzo naiwna że wierzyłam, że tym razem na pewno się uda, co ciekawe przy tej stracie, mam ogromne wyparcie i zbroje ze stali, aż przez moment czułam się z tym dziwnie, jestem osobą bardzo wrażliwa i zawsze wszystko przeżywam nad wyraz, a tutaj po tygodniu tak się otrząsnęłam, że sama w to nie wierzę, ciekawe tylko na jak długo.

    Co do propranololu ja brałam cały czas, od października kiedy zaczęła mi się tachykardia, kardiolog ani ginekolog nie widział przeciwwskazań na wczesnym etapie, później jedynie mówił że może zmienimy na metocard, ale właśnie mój kardiolog się bał, że będę miała za niskie ciśnienie bo ogólnie ciśnienie mam z natury niższe, rano bralam całą tabletkę 10mg i na wieczór pół, u mnie tachykardia głównie rano po wstaniu z łóżka puls ok 140 przy ruchu czasem 150 i w ciąży po posiłkach w spoczynku miałam właśnie puls około 90-110 i bardzo źle się z tym czułam, teraz gdy ciąży już nie ma puls bardzo sie unormował i właśnie schodzę z leku, biorę po pół dwa razy dziennie, a myślę że wieczorną dawkę też odstawię za jakiś czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 22:46

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 22 maja, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @May-girl witamy na majowym pokładzie ☀️
    Doskonale Cię rozumiem, dlatego ja też odpuściłam bete i kolejne testy, jak tylko zobaczyłam cień cienia (może jutro kupię jeszcze jakiegoś pinka i z ciekawości sprawdzę).
    Do gine jestem umówiona na piątek 29.05. i to będzie prawie 3 tyg po owulacji (prawdopodobnie była 11.05.), więc może coś więcej się dowiem. Póki co mam włączony Utrogestan i Besins, ale nadal wychodzę z założenia, że co ma być to będzie, niewiele więcej mogę teraz zrobić jak tylko czekać. Mój czas krytyczny to 5 tydz po owu i 7 tydz "oficjalnie" (teraz jest 1+4 i 4+5), więc jeszcze trochę czasu przede mną 🙂

    Daj znać jak Twoja beta jak już zrobisz 💞

    @Olcykowa, gratulacje, czekamy na więcej info ❤️

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 maja, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Aj dziewczyny, te dwie kreski to jest dla mnie ogromny cud i niedowierzanie 😌🥹

    Ten miesiąc był totalnym odpuszczeniem, bez żadnych leków (nawet supli nie brałam), testów owulacyjnych,
    kontroli dni itd. Z JEDNYM stosunkiem w 11dc 🫣 Miałam zawirowania zdrowotne, nie myślałam o staraniach, mąż też akurat w okresie przed owulacją był na wyjeździe. Nie wiem kiedy była owulacja.

    Dzisiaj 29dc, prognozowany dzień okresu.
    Zrobiłam test z głupa, nie wiem co mnie podkusiło. Kreski pokazały się praktycznie odrazu a ja myślałam, że pomyliłam ciążowy z owulacyjnym 😂

    Jestem szczęśliwa, zaskoczona i przerażona jednocześnie, bo z tyłu głowy siedzą mi wspomnienia z września ubiegłego roku 😞

    Na ten moment staram się myśleć pozytywnie, a jak będzie, los pokaże 😌

    Olcykowa 😍 kciuki ogromne!

    Czy to był ten pierwszy cykl gdzie odstawiłaś Acard przy staraniach?

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 698

    Wysłany: 23 maja, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Jusia92

    Dziękuję Ci za pamięć.
    Jeszcze kiedyś razem poświętujemy 😘

    Przykro mi 😔 tliła się we mnie nadzieja, że może środa to był zwykły falstart. Duży przytulas ode mnie! 🫂 na pewno jeszcze wspólnie poświętujemy, mam nadzieję, że już niedługo 😘🤞🏻

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 698

    Wysłany: 23 maja, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa, cudowna wiadomość! 🤩 Ten maj jest również obfity w piękne newsy ☺️ niech się kropeczek ładnie wgryza 🤞🏻🍀 lubię jak tak życie zaskakuje! Lubię również wierzyć, że wszystko się dzieje w odpowiednim momencie i cieszę się, że doczekałaś swojego dobrego momentu 😊 🌈

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ