Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 254

    Wysłany: 1 czerwca, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @LenaMag przykro mi, że musiałaś tu trafić 🫂 jesteśmy dla Ciebie, jeśli tylko będziesz potrzebowała się wygadać 💞

    @Nadzieja09 przytulam z powodu straty i jednocześnie kibicuję truskaweczce🍓

    @krakowianq 🤞🤞

    @Claramente ja tak mam zazwyczaj, że 1-2 dni przed właściwym okresem mam brązowe plamienia i nigdy nie wiem czy teraz czy za chwilę pójdzie fala, więc od razu przytykam się tamponem, żeby się nie zdziwić 😅 myślałam, że to normalne 🤔

    nadzieja09, LenaMag, krakowiankq, Claramente lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 254

    Wysłany: 2 czerwca, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    02.06 Rafiki - histeroskopia 🩺

    Oby poszło szybko i bezboleśnie 🤞 daj znać po jak się czujesz ❤️

    Cień, Dawdler34, Daisy1, Rafiki, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 2 czerwca, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki


    Mocne kciuki za histeroskopię 🤞🍀

    Rafiki lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 2 czerwca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, mocne kciuki! Żeby ta histero rzuciła nowe światło na waszą sytuację 🍀

    Krakowiankq, rozumiem chęć testowania w krzaczkach i jak najbardziej popieram! Mniejszą presja i stres. Nieustannie będę trzymać kciuki 🤞🏻

    Cień, odsapnij, złap oddech i wróć na pełnej, z siłą do walki, a my tu będziemy, gorąco kibicując 🫶🏻

    krakowiankq, Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 2 czerwca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, powodzenia na histeroskopii 💚🤞

    Rafiki lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 2 czerwca, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki robisz histeroskopie w barskiej czy gdzieś indziej?

    Trzymam kciuki 🤞

    Rafiki lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 2 czerwca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 - wspolczuje straty, moja babcia zmarla na krotko przed moim poronieniem i gdy bylam na pogrzebie to maluszek juz byl martwy (choc o tym nie wiedzialam jeszcze). Czasem sobie mysle ze moze babcia chciala zrobic miejsce na swiecie dla nowej istoty... Wiem ze brzmi glupio ale jakos pomaga... 🫂
    To sa bardzo slodko-gorzkie nowiny, ale ciesze sie bardzo z dobrych wiesci i trzymam kciuki za to ze wylosowal sie poprawny zestaw genow! 🌱

    Czekajaca7 - omg jaki rollecoaster emocji z tymi testami 🎢 poki jeszcze nic nie jest przesadzone ja trzymam kciuki za bete, daj znac jak bedziesz wiedziec i bedziesz sie chciala podzielic wynikiem 🫶🏻

    @Rafiki - 🤞🏻 za histero, liczymy ze cos rozjasni

    Rafiki lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 2 czerwca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jusia92, @Milunia, @ms.paranoya - dzieki za wiadomosci, od razu mi pomoglo gdy zobaczylam ze nie tylko ja tak mam :)

    Wczoraj wieczorem rozkrecilo sie i miesiaczka przyszla juz na dobre. Jutro lecimy za granice na slub kolezanki, ale mysle ze w przyszlym tygodniu po powrocie bede musiala sie przejsc do jakiegos lekarza omowic moje ostatnie wyniki hormonalne i zobaczyc czy jest powod do niepokoju.

    Jestesmy tez bardzo blisko decyzji zeby w tym cyklu wznowic starania i chyba sie na to zdecydujemy 😊

    Daisy1, Waleria, Jusia92, ms.paranoya, Rafiki, Laurelli lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 2 czerwca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie w nocy pojawiła się @. Przynajmniej już wiem na czym stoję i zaoszczędziłam kasę na betę..

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 2 czerwca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09, bardzo mocno kibicuję i trzymam kciuki za kropka, niech się dalej ładnie zagnieżdża 😊

    @Czekająca7, 7 testów to całkiem sporo 😀 sprawdzałaś dziś betę?🤞 EDIT, przytulam mocno 🫂

    @Rafiki, kojarzę, że miałaś mieć narkozę, daj znać jak tam po badaniu, jesteś w najlepszych rękach☘️

    @Claramente, polubiłam za wizję powrotu do starań! ✨️💫 Mam nadzieję rozdać Wam w tym miesiącu jakieś truskaweczki 🍓🍓🍓🍓🍓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 17:21

    Cień, Czekająca7, ms.paranoya, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 2 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Mam nadzieję że nowa duszyczka już z nami zostanie na zawsze i przyjdzie do nas na świat 🥹

    Nadziejko, czasem tak jest, że ktoś z rodziny robi miejsce dla nowego członka.. przykro mi z powodu Babci i jednocześnie cieszę się na to nowe życie 🥹 trzymam kciuki cały czas, najważniejsze że na ten moment ciąża rozwija się prawidłowo i tego się trzymamy ❤️

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 2 czerwca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zawsze jesteście nieocenionym i cudownym wsparciem 🩷
    Histero poszła sprawnie, ja na szczęście bardzo szybko dochodzę do siebie po znieczuleniach, więc udało się pogadać z doktorem i też szybko wyjść ;)
    Niestety obraz nie był za ciekawy: dr stwierdził, że połowa macicy wygląda dobrze, a druga połowa truskawkowa, z zaczerwienieniami i plamkami krwotocznymi, które dr usunął, ale mogą świadczyć o początku adenomiozy podśluzówkowej.. Na pewno zapalenie endometrium jest, ale w związku z tym, że było już kilka razy leczone u mnie antybiotykami to plan jest taki: czekamy na cd138 (w styczniu było 0/10 🤷‍♀️), jeśli będzie negatywne to robimy Endobiome żeby sprawdzić jaki jest mikrobiom endometrium i wtedy decydujemy co dalej a jeśli pozytywne to pewnie standardowa antybiotykoterapia. Na szczęście polipów i zrostów brak. 10 czerwca mam wizytę u mojej doktor to zobaczymy co ona na to wszystko powie.. myślę, że moje zarodki mogły nie mieć szans się zaimplantować w tym środowisku ;(

    Ogólnie jeśli któraś z Was się waha to polecam bardzo histero w Barskiej, ale też dr Janowca jako lekarza, bo to fantastyczny człowiek i warto było tam jechać ☺️

    Jeszcze kurcze miałam do zrobienia badania cytokin od dr Sydora w Krakowie w Diagnostyce, nadrobiliśmy kupe kilometrów przed histeroskopią (tylko 2 punkty w Krk robią te badania) i na miejscu okazało się, że nie mogę ich wykonać dzisiaj 😭 bo to badania wrażliwe i ze względu na zbliżające się święto wczoraj był ostatni dzień, kiedy mogłam je zrobić ☹️ jak nie urok to sraczka powiem Wam 🙈

    ABK lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 2 czerwca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Partner miał badanie nasienia, wszystkie wskaźniki bardzo dobre, prócz morfologii 2% (3,26 w 163mln) i DFI 23% 🫣
    Trochę mu to dało do myślenia i przejął się, że wcale nie jest tak super, jak myślał, że będzie. I jakiś element układanki niepowodzeń się pojawia….

    Zaczęliśmy trochę baczniej pilnować godzin snu, bo ostatnio to tak 6h max tego było, a wiem, że to też jest ważne. Od 3tyg bierze fertilman plus, omega 3, Ubichinol 200 oraz NAC 600. No ale trochę trzeba będzie na efekty poczekać bo plemniki też swoje dojrzewają…

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 2 czerwca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, dziewczyny, mam takie wahania nastroju, że to jakaś masakra. Takiego wku*wa za przeproszeniem to dawno nie miałam. Raczej PMS gładko przechodziłam, a w tym cyjku jakby mnie coś strzeliło. Ciekawe czy to takie intensywne, bo pierwszy cykl pp?
    Aż mnie zaczyna to denerwować 🤣 biedny ten mój chłop 😞

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 2 czerwca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, dobrze, że zdecydowałaś się na tą kolejną histero, oby okazało się, że to rzeczywiście Wasz powód niepowodzeń 🫂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 2 czerwca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Rafiki, dobrze, że zdecydowałaś się na tą kolejną histero, oby okazało się, że to rzeczywiście Wasz powód niepowodzeń 🫂

    Dziękuję ❤️ myślę, że to jeden z kilku powodów, ale zgrać to wszystko z dobrym zarodkiem to będzie cud! Ale wszystkie tu wierzymy w cuda 🥰🌈 mam nadzieję, że moja dr będzie mieć dla nas plan ;)

    Dawdler34, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 2 czerwca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Boże, dziewczyny, mam takie wahania nastroju, że to jakaś masakra. Takiego wku*wa za przeproszeniem to dawno nie miałam. Raczej PMS gładko przechodziłam, a w tym cyjku jakby mnie coś strzeliło. Ciekawe czy to takie intensywne, bo pierwszy cykl pp?
    Aż mnie zaczyna to denerwować 🤣 biedny ten mój chłop 😞

    Może tak być, że po poronieniu większa burza hormonalna się pojawia to i PMS się daje we znaki 🙈

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 2 czerwca, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziękuję ❤️ myślę, że to jeden z kilku powodów, ale zgrać to wszystko z dobrym zarodkiem to będzie cud! Ale wszystkie tu wierzymy w cuda 🥰🌈 mam nadzieję, że moja dr będzie mieć dla nas plan ;)
    A masz już umówioną wizytę? 🙂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 2 czerwca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A masz już umówioną wizytę? 🙂

    Tak, za tydzień melduję się z updatem 🙂

    Dawdler34, aszin lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 2 czerwca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj cuda się zdarzają! Wierzymy w siebie nawzajem i dzięki temu wszystko jest możliwe ❤️💥

    Daisy1, Rafiki lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ