🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
@LenaMag przykro mi, że musiałaś tu trafić 🫂 jesteśmy dla Ciebie, jeśli tylko będziesz potrzebowała się wygadać 💞
@Nadzieja09 przytulam z powodu straty i jednocześnie kibicuję truskaweczce🍓
@krakowianq 🤞🤞
@Claramente ja tak mam zazwyczaj, że 1-2 dni przed właściwym okresem mam brązowe plamienia i nigdy nie wiem czy teraz czy za chwilę pójdzie fala, więc od razu przytykam się tamponem, żeby się nie zdziwić 😅 myślałam, że to normalne 🤔
nadzieja09, LenaMag, krakowiankq, Claramente lubią tę wiadomość
🧑'93, 🧒'92, 🐈⬛🐕
📍Katowice, śląskie
29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️🩹
🌱 04.2026
11.05. ⏺️
21.05.⏸️
25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
23.06. 🩺 -
02.06 Rafiki - histeroskopia 🩺
Oby poszło szybko i bezboleśnie 🤞 daj znać po jak się czujesz ❤️
Cień, Dawdler34, Daisy1, Rafiki, _Dysia_ lubią tę wiadomość
🧑'93, 🧒'92, 🐈⬛🐕
📍Katowice, śląskie
29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️🩹
🌱 04.2026
11.05. ⏺️
21.05.⏸️
25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
23.06. 🩺 -
@Rafiki
Mocne kciuki za histeroskopię 🤞🍀
Rafiki lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Rafiki, mocne kciuki! Żeby ta histero rzuciła nowe światło na waszą sytuację 🍀
Krakowiankq, rozumiem chęć testowania w krzaczkach i jak najbardziej popieram! Mniejszą presja i stres. Nieustannie będę trzymać kciuki 🤞🏻
Cień, odsapnij, złap oddech i wróć na pełnej, z siłą do walki, a my tu będziemy, gorąco kibicując 🫶🏻
krakowiankq, Cień, Rafiki lubią tę wiadomość
Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
@Rafiki, powodzenia na histeroskopii 💚🤞
Rafiki lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
@Rafiki robisz histeroskopie w barskiej czy gdzieś indziej?
Trzymam kciuki 🤞
Rafiki lubi tę wiadomość
Ona: 36l
Amh: 4,26
Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
Fsh: 4,19
Lh:6,67
Prl: 15.85
Jajowody drozne (hsg maj 2022)
Monitoring owulacji okey
Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)
On: 39l
Testosteron: 4,33
Fsh: 2,68
Lh: 3,74
Slabe parametry nasienia
Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
Ruch postepowy 18% > 32%
Ruchome 40.71% > 40%
Morfologia 4.95% > 4%
Żywotność 60,81% > 60
Kariotypy oboje ok
12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
11pobranych -> 7 do zaplodnienia
05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞
Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby
8dpt 60.8
11 dpt 126
13 dpt 330
18 dpt 1796
07.25 FET 5.2.1. ❌
02.2026 FET 4.3.1.
7dpt 29.7
9dpt 93.4
11dpt 185.8
14dpt 997.5
04.2026 aspiracja prozniowa

-
nadzieja09 - wspolczuje straty, moja babcia zmarla na krotko przed moim poronieniem i gdy bylam na pogrzebie to maluszek juz byl martwy (choc o tym nie wiedzialam jeszcze). Czasem sobie mysle ze moze babcia chciala zrobic miejsce na swiecie dla nowej istoty... Wiem ze brzmi glupio ale jakos pomaga... 🫂
To sa bardzo slodko-gorzkie nowiny, ale ciesze sie bardzo z dobrych wiesci i trzymam kciuki za to ze wylosowal sie poprawny zestaw genow! 🌱
Czekajaca7 - omg jaki rollecoaster emocji z tymi testami 🎢 poki jeszcze nic nie jest przesadzone ja trzymam kciuki za bete, daj znac jak bedziesz wiedziec i bedziesz sie chciala podzielic wynikiem 🫶🏻
@Rafiki - 🤞🏻 za histero, liczymy ze cos rozjasni
Rafiki lubi tę wiadomość
🙋🏻♀️ '94 🙋🏻♂️ '91
09.2025 💔 10 tc
02.2026 💔 10 tc
🔎 Diagnostyka
APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
Trombofilia ✅
Kariotypy ✅
💊 Niedoczynność tarczycy leczona -
@Jusia92, @Milunia, @ms.paranoya - dzieki za wiadomosci, od razu mi pomoglo gdy zobaczylam ze nie tylko ja tak mam

Wczoraj wieczorem rozkrecilo sie i miesiaczka przyszla juz na dobre. Jutro lecimy za granice na slub kolezanki, ale mysle ze w przyszlym tygodniu po powrocie bede musiala sie przejsc do jakiegos lekarza omowic moje ostatnie wyniki hormonalne i zobaczyc czy jest powod do niepokoju.
Jestesmy tez bardzo blisko decyzji zeby w tym cyklu wznowic starania i chyba sie na to zdecydujemy 😊
Daisy1, Waleria, Jusia92, ms.paranoya, Rafiki, Laurelli lubią tę wiadomość
🙋🏻♀️ '94 🙋🏻♂️ '91
09.2025 💔 10 tc
02.2026 💔 10 tc
🔎 Diagnostyka
APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
Trombofilia ✅
Kariotypy ✅
💊 Niedoczynność tarczycy leczona -
@Nadzieja09, bardzo mocno kibicuję i trzymam kciuki za kropka, niech się dalej ładnie zagnieżdża 😊
@Czekająca7, 7 testów to całkiem sporo 😀 sprawdzałaś dziś betę?🤞 EDIT, przytulam mocno 🫂
@Rafiki, kojarzę, że miałaś mieć narkozę, daj znać jak tam po badaniu, jesteś w najlepszych rękach☘️
@Claramente, polubiłam za wizję powrotu do starań! ✨️💫 Mam nadzieję rozdać Wam w tym miesiącu jakieś truskaweczki 🍓🍓🍓🍓🍓Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 17:21
Cień, Czekająca7, ms.paranoya, Rafiki lubią tę wiadomość
👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
nadzieja09 wrote:Mam nadzieję że nowa duszyczka już z nami zostanie na zawsze i przyjdzie do nas na świat 🥹
Nadziejko, czasem tak jest, że ktoś z rodziny robi miejsce dla nowego członka.. przykro mi z powodu Babci i jednocześnie cieszę się na to nowe życie 🥹 trzymam kciuki cały czas, najważniejsze że na ten moment ciąża rozwija się prawidłowo i tego się trzymamy ❤️
nadzieja09 lubi tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Jak zawsze jesteście nieocenionym i cudownym wsparciem 🩷
Histero poszła sprawnie, ja na szczęście bardzo szybko dochodzę do siebie po znieczuleniach, więc udało się pogadać z doktorem i też szybko wyjść
Niestety obraz nie był za ciekawy: dr stwierdził, że połowa macicy wygląda dobrze, a druga połowa truskawkowa, z zaczerwienieniami i plamkami krwotocznymi, które dr usunął, ale mogą świadczyć o początku adenomiozy podśluzówkowej.. Na pewno zapalenie endometrium jest, ale w związku z tym, że było już kilka razy leczone u mnie antybiotykami to plan jest taki: czekamy na cd138 (w styczniu było 0/10 🤷♀️), jeśli będzie negatywne to robimy Endobiome żeby sprawdzić jaki jest mikrobiom endometrium i wtedy decydujemy co dalej a jeśli pozytywne to pewnie standardowa antybiotykoterapia. Na szczęście polipów i zrostów brak. 10 czerwca mam wizytę u mojej doktor to zobaczymy co ona na to wszystko powie.. myślę, że moje zarodki mogły nie mieć szans się zaimplantować w tym środowisku ;(
Ogólnie jeśli któraś z Was się waha to polecam bardzo histero w Barskiej, ale też dr Janowca jako lekarza, bo to fantastyczny człowiek i warto było tam jechać ☺️
Jeszcze kurcze miałam do zrobienia badania cytokin od dr Sydora w Krakowie w Diagnostyce, nadrobiliśmy kupe kilometrów przed histeroskopią (tylko 2 punkty w Krk robią te badania) i na miejscu okazało się, że nie mogę ich wykonać dzisiaj 😭 bo to badania wrażliwe i ze względu na zbliżające się święto wczoraj był ostatni dzień, kiedy mogłam je zrobić ☹️ jak nie urok to sraczka powiem Wam 🙈
ABK lubi tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Partner miał badanie nasienia, wszystkie wskaźniki bardzo dobre, prócz morfologii 2% (3,26 w 163mln) i DFI 23% 🫣
Trochę mu to dało do myślenia i przejął się, że wcale nie jest tak super, jak myślał, że będzie. I jakiś element układanki niepowodzeń się pojawia….
Zaczęliśmy trochę baczniej pilnować godzin snu, bo ostatnio to tak 6h max tego było, a wiem, że to też jest ważne. Od 3tyg bierze fertilman plus, omega 3, Ubichinol 200 oraz NAC 600. No ale trochę trzeba będzie na efekty poczekać bo plemniki też swoje dojrzewają…
👩💼 33 👨💼 40
starania od 09.2025
12.25 : cb, beta max 185
04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔
Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic
❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
Brak APS, brak celiakii 👌🏻
On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
DFI 23% ❗
09.02 -> TSH 1,180
AMH: 4,11
ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89 -
Boże, dziewczyny, mam takie wahania nastroju, że to jakaś masakra. Takiego wku*wa za przeproszeniem to dawno nie miałam. Raczej PMS gładko przechodziłam, a w tym cyjku jakby mnie coś strzeliło. Ciekawe czy to takie intensywne, bo pierwszy cykl pp?
Aż mnie zaczyna to denerwować 🤣 biedny ten mój chłop 😞👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
Rafiki, dobrze, że zdecydowałaś się na tą kolejną histero, oby okazało się, że to rzeczywiście Wasz powód niepowodzeń 🫂
Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
aszin wrote:Rafiki, dobrze, że zdecydowałaś się na tą kolejną histero, oby okazało się, że to rzeczywiście Wasz powód niepowodzeń 🫂
Dziękuję ❤️ myślę, że to jeden z kilku powodów, ale zgrać to wszystko z dobrym zarodkiem to będzie cud! Ale wszystkie tu wierzymy w cuda 🥰🌈 mam nadzieję, że moja dr będzie mieć dla nas plan
Dawdler34, ms.paranoya lubią tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Dawdler34 wrote:Boże, dziewczyny, mam takie wahania nastroju, że to jakaś masakra. Takiego wku*wa za przeproszeniem to dawno nie miałam. Raczej PMS gładko przechodziłam, a w tym cyjku jakby mnie coś strzeliło. Ciekawe czy to takie intensywne, bo pierwszy cykl pp?
Aż mnie zaczyna to denerwować 🤣 biedny ten mój chłop 😞
Może tak być, że po poronieniu większa burza hormonalna się pojawia to i PMS się daje we znaki 🙈✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
A masz już umówioną wizytę? 🙂Rafiki wrote:Dziękuję ❤️ myślę, że to jeden z kilku powodów, ale zgrać to wszystko z dobrym zarodkiem to będzie cud! Ale wszystkie tu wierzymy w cuda 🥰🌈 mam nadzieję, że moja dr będzie mieć dla nas plan
Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
aszin wrote:A masz już umówioną wizytę? 🙂
Tak, za tydzień melduję się z updatem 🙂
Dawdler34, aszin lubią tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
Tutaj cuda się zdarzają! Wierzymy w siebie nawzajem i dzięki temu wszystko jest możliwe ❤️💥
Daisy1, Rafiki lubią tę wiadomość
👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞



