🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć, przychodzę dzisiaj do Was tak symbolicznie. Rok temu, 1.06 straciłam swoją nadzieję, marzenia, radość. I pamiętam jak bardzo wtedy potrzebowałam zrozumienia, przytulenia i wsparcia od osób, które przeżyły podobny ból. Jak głupia zaczęłam czytać wątek, na którym większość z nas się poznała i tylko szukałam wpisów, że udało się zajść w kolejną ciążę. Potem zaczęłam się udzielać, przywiązywać do Was i wspierać osoby, które przechodziły przez piekło.
Dzisiaj chcę Wam bardzo mocno podziękować, że mogłam się z Wami dzielić moimi emocjami. Kibicuję niezmiennie, wierzę, że każda doświadczy tej ogromnej radości i ulgi. I mimo tego strachu, który będzie nieodłączną częścią tęczowej ciąży będziecie się cieszyć na 100% możliwości 🫶🌈✨
Mam nadzieję, że za trochę ponad miesiąc wpadnę z kolejnymi dobrymi newsami 🥰
Jusia92, szczególnie wzruszyłam się jak zobaczyłam Twój wpis - baaardzo się cieszę 😍
Powodzenia dziewczyny!!!
Jusia92, Daisy1, Dudu13, bluebell, yecikowa, _Dysia_, Dawdler34, sirengirl92, Paola2604, Milunia, Biochemiczka, Ninia, Waleria, Cień, Zaczytana29, Claramente, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość
6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)
🌈✨
30.10, 10 DPO
Beta 19,1, Progesteron 31
19.11 0,7 cm Groszka 🌼
04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
29.04 III prenatalne 🌸 1431g
14.05 Kontrola 🌸 1809g
15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰
PAI homo/MTHFR hetero
💊 Acard + Heparyna
Ja '91, On '90 + 🐱

-
emciak wrote:Cześć, przychodzę dzisiaj do Was tak symbolicznie. Rok temu, 1.06 straciłam swoją nadzieję, marzenia, radość. I pamiętam jak bardzo wtedy potrzebowałam zrozumienia, przytulenia i wsparcia od osób, które przeżyły podobny ból. Jak głupia zaczęłam czytać wątek, na którym większość z nas się poznała i tylko szukałam wpisów, że udało się zajść w kolejną ciążę. Potem zaczęłam się udzielać, przywiązywać do Was i wspierać osoby, które przechodziły przez piekło.
Dzisiaj chcę Wam bardzo mocno podziękować, że mogłam się z Wami dzielić moimi emocjami. Kibicuję niezmiennie, wierzę, że każda doświadczy tej ogromnej radości i ulgi. I mimo tego strachu, który będzie nieodłączną częścią tęczowej ciąży będziecie się cieszyć na 100% możliwości 🫶🌈✨
Mam nadzieję, że za trochę ponad miesiąc wpadnę z kolejnymi dobrymi newsami 🥰
Jusia92, szczególnie wzruszyłam się jak zobaczyłam Twój wpis - baaardzo się cieszę 😍
Powodzenia dziewczyny!!!
Ojej dziękuję kochana!! ❤️
To prawda, wspaniała jest tu społeczność, bez was dziewczyny, byłoby naprawdę ciężko! Każda jest takim promyczkiem 😍
Emciak, a jak Ty się w ogóle czujesz? Już niedługo spotkanie z córeczką! 🤩 kiedy to zleciało 🙈
emciak lubi tę wiadomość
-
Jusia92 wrote:Emciak, a jak Ty się w ogóle czujesz? Już niedługo spotkanie z córeczką! 🤩 kiedy to zleciało 🙈
Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹
Jusia92, Claramente, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość
6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)
🌈✨
30.10, 10 DPO
Beta 19,1, Progesteron 31
19.11 0,7 cm Groszka 🌼
04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
29.04 III prenatalne 🌸 1431g
14.05 Kontrola 🌸 1809g
15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰
PAI homo/MTHFR hetero
💊 Acard + Heparyna
Ja '91, On '90 + 🐱

-
Malinka18 wrote:@bluebell
Widzę, że mamy bardzo podobny czas zatrzymania ciąży, również jestem na skróconym urlopie do lipca i w lipcu liczę na powrót do starań ,o ile nie będę musiała robić szerszej diagnostyki🤞szybko Ci przyszła owulacja, organizm się dobrze regeneruje, ciekawe jak to będzie u mnie, chciałabym wiedzieć kiedy przyjdzie 🩸 bo planuje wyjazd w czerwcu, a z miesiączka to wiadomo żadna przyjemność
Myślałaś o usg w kierunku endometriozy by się zdiagnozować?
Myślałam, póki co chcemy przez wakacje próbować naturalnie, zapisać się do naszej kliniki jakoś na jesień bo się czeka na termin, i najwyżej na jesieni spróbować jeszcze iui bo udało się z poprzednią ciążą
a jak nie wyjdzie to diagnostyka dalej. Jak mam już praktycznie potwierdzenie endometriozy to nie chce zwlekać. Mąż ma obniżone parametry nasienia i z poprzednia ciążą chodziliśmy do kliniki, był czynnik męski, u mnie wszystko ok nie było mowy wtedy i endo. Póki co teraz owulacje mam więc nie chce zwlekać bo nie wiem co będzie.
Starania od 06.2022
👩🏼 34
Kwiecien 2024 1 IUI 😭
Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
Luty 2025 🍼👶❤️ synek
21.04.2026 II
13.05.2026 6+3 puste jajo -
@Emciak, to było jakby wczoraj, a na suwaczku widzę, że zostały tylko 43 dni do powitania z maluszkiem 🥹 Edit: 3 tygodnie. WOW. Trzymajcie się ciepło na końcówce i powodzenia 🤞🤞emciak wrote:Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹
emciak lubi tę wiadomość
👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5% -
emciak wrote:Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹
Cudownie! ☺️ Będę mocno trzymać kciuki za jak najłagodniejszy i bezproblemowy poród! Wszystkiego dobrego ❤️
emciak, Cień lubią tę wiadomość
-
Melduję się po wizycie. Lekarz ją potraktował już jako kwalifikacyjną. Nie wiem jak wyglądały Wasze ale moja była ekspresowa, trochę jestem zdziwiona że aż tak ekspresowa… Nie miałam nawet usg, w sumie jutro idę na diagnostyczne 3D i tak więc nawet nie prosiłam, ale nie wiedział o tym
W każdym razie dostałam na kolejny cykl, który zacznie się w przyszłym tyg, yasmin. To jest standard? Pytałam lekarza po co to mówił że na ustabilizowanie cyklu przed stymulacją. To akurat mnie zdziwiło bo chciałam ten jeden cykl ale naturalnie postarać jeszcze.
Potem od kolejnego już działamy. Czyli pewnie punkcja wyjdzie jakoś w 2p lipca.
@krakowianq trzymam kciuki za dzisiejszy transfer!!
@Czekająca, to jesteśmy podobne w tym szukaniu balansu… Ja też chciałabym po powrocie pracować mniej, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Życzę Ci powodzenia w dalszych staraniach! A powiedz jeszcze, pamietam że czekałaś na wyniki kariotypu tez - masz już?
@Emciak, pięknie czytać takie historie. Trzymam kciuki za spokojne ostatnie tygodnie ciąży!
krakowiankq, emciak, Czekająca7 lubią tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Cześć, długo czytałam różne wątki z forum, niestety na ogół te, w których historie były trudne i bolesne. Sama jestem po niedawnej CP. Wiedza z forum pozwoliła mi na dość szybkie rozeznanie się w sytuacji, i choć długo byłam w szpitalu, a usunięcie ciąży zakończyło się wraz z usunięciem jajowodu, to czuję,że dzięki doświadczeniom wszystkich piszących tu dziewczyn, nie musiałam walczyć o zdrowie i życie i byłam świadoma całej sytuacji. To bardzo dużo.
Dziś (chyba) zaczął się okres, pierwsze krwawienie po operacji, i tak mentalnie, czuję,że to dobry moment, by uchylać drzwi ku nowym początkom.
Chciałam do Was dołączyć i jednocześnie podziękować za wiedzę i wsparcie, które widać w każdym wątku na tym forum🙂
sirengirl92, Waleria, Dawdler34, Paola2604, Claramente, May-girl, Biochemiczka, ms.paranoya lubią tę wiadomość
-
Podoba mi się to stwierdzenie, że czerwiec jest miesiącem płodności 🤞🏻😀
@emciak kciuki za bezproblemowe, szczęśliwe rozwiązanie zaciśnięte 🤞🏻 I za resztę ekipy również!
Niech ten miesiąc obrodzi małymi truskaweczkami w brzuszkach 👶🍓
Daisy1, sirengirl92, Paola2604, Cień, emciak, Claramente, Olcykowa, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość
👩🏼💼’89 👨🏻💻’87
Marzymy o pierwszym bobo ✨
5 cs
06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
09.10 - 💔
10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔
Suplementacja:
- Prenacaps multi 1
- Magnez
- Biocardine Omega-3
- Ubiquinol (CoQ10)
- Witamina B12
- Laktoferyna
- Witamina D
- Witamina A+E
- Olej z wiesiołka
- Regulator homocysteiny
- sok z granata
- sok z kiszonych buraków -
A ja rozpoczęłam nowy cykl. 🩸 to chyba pierwszy raz, kiedy cieszę się, że dostałam okres (37 dni po zabiegu).
Co przyniesie czerwiec? Oby same dobre chwile 🙏🏻🌸
Miłego dnia 🌸
Milunia, Claramente, LenaMag, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość
👩💼 33 👨💼 40
starania od 09.2025
12.25 : cb, beta max 185
04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔
Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic
❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
Brak APS, brak celiakii 👌🏻
On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
DFI 23% ❗
09.02 -> TSH 1,180
AMH: 4,11
ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89 -
Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?👩🏼💼’89 👨🏻💻’87
Marzymy o pierwszym bobo ✨
5 cs
06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
09.10 - 💔
10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔
Suplementacja:
- Prenacaps multi 1
- Magnez
- Biocardine Omega-3
- Ubiquinol (CoQ10)
- Witamina B12
- Laktoferyna
- Witamina D
- Witamina A+E
- Olej z wiesiołka
- Regulator homocysteiny
- sok z granata
- sok z kiszonych buraków -
ja odstawiam po owulacji (obserwuje śluz + temperaturę + ciągnięcie jajnika)Milunia wrote:Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?
Milunia lubi tę wiadomość
👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
Milunia wrote:Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?
Ja odstawiałam chwilę przed owulacja. Ja nie miałam objawów owulacji więc wolałam za długo nie brać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 13:34
Milunia lubi tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.
Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu
Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.
Daisy1, Paola2604, Milunia, zielona007, Rafiki, yecikowa, Dudu13, aszin, Cień, Claramente, Olcykowa, nadzieja09, Niecierpliwa_, Awokado30, Jusia92, Biochemiczka, Czekająca7, ms.paranoya, Dawdler34, Waleria, _Dysia_ lubią tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
krakowiankq wrote:My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.
Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu
Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.
Odpoczywajcie 🤞🏻👩🏼💼’89 👨🏻💻’87
Marzymy o pierwszym bobo ✨
5 cs
06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
09.10 - 💔
10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔
Suplementacja:
- Prenacaps multi 1
- Magnez
- Biocardine Omega-3
- Ubiquinol (CoQ10)
- Witamina B12
- Laktoferyna
- Witamina D
- Witamina A+E
- Olej z wiesiołka
- Regulator homocysteiny
- sok z granata
- sok z kiszonych buraków -
krakowiankq wrote:My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.
Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu
Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.
🧡🩵🩷
Niech Cię tam kociaki dobrze grzeją, bo chyba dobrze pamiętam, że masz więcej niż 1
Mocne kciuki 🤞🌈
krakowiankq, Cień lubią tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
krakowiankq wrote:My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.
Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu
Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.
Kciuki mocno zaciśnięte!
Odpoczywajcie i rośniecie zdrowo!
krakowiankq, Claramente lubią tę wiadomość
'89 👷♀️ & 👷'88
💓👶2023, cc
⏸️ 11.2025
💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
💔 03.2026 cb
⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56
06.05 jest ❤️
15.05 1,1cm 🧡
29.05 2,33cm 💛
12.06 4,74cm 💚
NIPT - niskie ryzyka i 🩷
23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok
✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

-
Dziewczyny, dużo tu ostatnio dobrych wiadomości 🩵🩷 Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że Wasze ciąże będą nudne i bezproblemowe ;*
Cień, Claramente, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość
✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny
03.2023 HSG niedrożne jajowody
10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
12.2023 FET cb 💔
05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
09.2024 FET 8/9 tc 💔
01.2024 FET 9+0 💔
05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
07.2025 FET PGT-A 6+0 💔
2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st
02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
Zoladex x2
04.2026 FET 4AA+4BB cb -
krakowiankq wrote:My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.
Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu
Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.
Wypoczywaj i daj nam znać z czasu co u Ciebie.
Ja w czerwcu robię sobie małą przerwę. Muszę uspokoić głowę.
Pozdrawiam i trzymam kciuki 🫂❤️🤞🍀
krakowiankq lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Dziewczyny, czy wam sie przytrafiaja plamienia przed miesiaczka? Ja zauwazylam delikatne plamienie wczoraj (26 dc) i dzisiaj 27 (dc), wedlug przewidywan miesiaczka powinna przyjsc jutro. Nie mam absolutnie zadnych objawow miesiaczki lub ciazy.
Nigdy nie mialam tak zeby wystepowaly u mnie plamienia przed miesiaczka, zawsze miesiaczka przychodzila od razu w pelni rozkrecona. Ostatnio moje wyniki hormonalne nie sa idealne i zaczynam sie martwic czy to jakis zly znak, moze wskazanie ze organizm jest hormonalnie rozregulowany...?
Ciaze raczej wykluczam, nie odbywalismy stosunkow w okolicy owulacji, test zrobilam dzis profilaktycznie i jest bialy jak snieg.
Czy wam sie to zdarza cos takiego przed okresem i moge zalozyc ze nie jest to zadna czerwona lampka? Czy moze powinnam sie tym martwic?🙋🏻♀️ '94 🙋🏻♂️ '91
09.2025 💔 10 tc
02.2026 💔 10 tc
🔎 Diagnostyka
APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
Trombofilia ✅
Kariotypy ✅
💊 Niedoczynność tarczycy leczona




