Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 1 czerwca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przychodzę dzisiaj do Was tak symbolicznie. Rok temu, 1.06 straciłam swoją nadzieję, marzenia, radość. I pamiętam jak bardzo wtedy potrzebowałam zrozumienia, przytulenia i wsparcia od osób, które przeżyły podobny ból. Jak głupia zaczęłam czytać wątek, na którym większość z nas się poznała i tylko szukałam wpisów, że udało się zajść w kolejną ciążę. Potem zaczęłam się udzielać, przywiązywać do Was i wspierać osoby, które przechodziły przez piekło.

    Dzisiaj chcę Wam bardzo mocno podziękować, że mogłam się z Wami dzielić moimi emocjami. Kibicuję niezmiennie, wierzę, że każda doświadczy tej ogromnej radości i ulgi. I mimo tego strachu, który będzie nieodłączną częścią tęczowej ciąży będziecie się cieszyć na 100% możliwości 🫶🌈✨
    Mam nadzieję, że za trochę ponad miesiąc wpadnę z kolejnymi dobrymi newsami 🥰

    Jusia92, szczególnie wzruszyłam się jak zobaczyłam Twój wpis - baaardzo się cieszę 😍

    Powodzenia dziewczyny!!!

    Jusia92, Daisy1, Dudu13, bluebell, yecikowa, _Dysia_, Dawdler34, sirengirl92, Paola2604, Milunia, Biochemiczka, Ninia, Waleria, Cień, Zaczytana29, Claramente, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 383 701

    Wysłany: 1 czerwca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Cześć, przychodzę dzisiaj do Was tak symbolicznie. Rok temu, 1.06 straciłam swoją nadzieję, marzenia, radość. I pamiętam jak bardzo wtedy potrzebowałam zrozumienia, przytulenia i wsparcia od osób, które przeżyły podobny ból. Jak głupia zaczęłam czytać wątek, na którym większość z nas się poznała i tylko szukałam wpisów, że udało się zajść w kolejną ciążę. Potem zaczęłam się udzielać, przywiązywać do Was i wspierać osoby, które przechodziły przez piekło.

    Dzisiaj chcę Wam bardzo mocno podziękować, że mogłam się z Wami dzielić moimi emocjami. Kibicuję niezmiennie, wierzę, że każda doświadczy tej ogromnej radości i ulgi. I mimo tego strachu, który będzie nieodłączną częścią tęczowej ciąży będziecie się cieszyć na 100% możliwości 🫶🌈✨
    Mam nadzieję, że za trochę ponad miesiąc wpadnę z kolejnymi dobrymi newsami 🥰

    Jusia92, szczególnie wzruszyłam się jak zobaczyłam Twój wpis - baaardzo się cieszę 😍

    Powodzenia dziewczyny!!!

    Ojej dziękuję kochana!! ❤️

    To prawda, wspaniała jest tu społeczność, bez was dziewczyny, byłoby naprawdę ciężko! Każda jest takim promyczkiem 😍

    Emciak, a jak Ty się w ogóle czujesz? Już niedługo spotkanie z córeczką! 🤩 kiedy to zleciało 🙈

    emciak lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 1 czerwca, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Emciak, a jak Ty się w ogóle czujesz? Już niedługo spotkanie z córeczką! 🤩 kiedy to zleciało 🙈

    Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹

    Jusia92, Claramente, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • bluebell Autorytet
    Postów: 446 222

    Wysłany: 1 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    @bluebell
    Widzę, że mamy bardzo podobny czas zatrzymania ciąży, również jestem na skróconym urlopie do lipca i w lipcu liczę na powrót do starań ,o ile nie będę musiała robić szerszej diagnostyki🤞szybko Ci przyszła owulacja, organizm się dobrze regeneruje, ciekawe jak to będzie u mnie, chciałabym wiedzieć kiedy przyjdzie 🩸 bo planuje wyjazd w czerwcu, a z miesiączka to wiadomo żadna przyjemność
    Myślałaś o usg w kierunku endometriozy by się zdiagnozować?

    Myślałam, póki co chcemy przez wakacje próbować naturalnie, zapisać się do naszej kliniki jakoś na jesień bo się czeka na termin, i najwyżej na jesieni spróbować jeszcze iui bo udało się z poprzednią ciążą :) a jak nie wyjdzie to diagnostyka dalej. Jak mam już praktycznie potwierdzenie endometriozy to nie chce zwlekać. Mąż ma obniżone parametry nasienia i z poprzednia ciążą chodziliśmy do kliniki, był czynnik męski, u mnie wszystko ok nie było mowy wtedy i endo. Póki co teraz owulacje mam więc nie chce zwlekać bo nie wiem co będzie.

    Starania od 06.2022

    👩🏼 34

    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
    Luty 2025 🍼👶❤️ synek

    21.04.2026 II
    13.05.2026 6+3 puste jajo
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 1 czerwca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹
    @Emciak, to było jakby wczoraj, a na suwaczku widzę, że zostały tylko 43 dni do powitania z maluszkiem 🥹 Edit: 3 tygodnie. WOW. Trzymajcie się ciepło na końcówce i powodzenia 🤞🤞

    emciak lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 383 701

    Wysłany: 1 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Jest dobrze. Trochę stękam, że niewygodnie, średnio ze snem i zaraz się będę toczyć jak kulka ale w obliczu tego, że za jakieś 3 tygodnie będę mogła już zacząć zwalniać brzuszek i witać się z córeczką to czuję ogromne wzruszenie 🥹

    Cudownie! ☺️ Będę mocno trzymać kciuki za jak najłagodniejszy i bezproblemowy poród! Wszystkiego dobrego ❤️

    emciak, Cień lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 363 293

    Wysłany: 1 czerwca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie. Lekarz ją potraktował już jako kwalifikacyjną. Nie wiem jak wyglądały Wasze ale moja była ekspresowa, trochę jestem zdziwiona że aż tak ekspresowa… Nie miałam nawet usg, w sumie jutro idę na diagnostyczne 3D i tak więc nawet nie prosiłam, ale nie wiedział o tym ;) W każdym razie dostałam na kolejny cykl, który zacznie się w przyszłym tyg, yasmin. To jest standard? Pytałam lekarza po co to mówił że na ustabilizowanie cyklu przed stymulacją. To akurat mnie zdziwiło bo chciałam ten jeden cykl ale naturalnie postarać jeszcze.
    Potem od kolejnego już działamy. Czyli pewnie punkcja wyjdzie jakoś w 2p lipca.


    @krakowianq trzymam kciuki za dzisiejszy transfer!!


    @Czekająca, to jesteśmy podobne w tym szukaniu balansu… Ja też chciałabym po powrocie pracować mniej, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Życzę Ci powodzenia w dalszych staraniach! A powiedz jeszcze, pamietam że czekałaś na wyniki kariotypu tez - masz już?


    @Emciak, pięknie czytać takie historie. Trzymam kciuki za spokojne ostatnie tygodnie ciąży!

    krakowiankq, emciak, Czekająca7 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • LenaMag Debiutantka
    Postów: 10 11

    Wysłany: 1 czerwca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, długo czytałam różne wątki z forum, niestety na ogół te, w których historie były trudne i bolesne. Sama jestem po niedawnej CP. Wiedza z forum pozwoliła mi na dość szybkie rozeznanie się w sytuacji, i choć długo byłam w szpitalu, a usunięcie ciąży zakończyło się wraz z usunięciem jajowodu, to czuję,że dzięki doświadczeniom wszystkich piszących tu dziewczyn, nie musiałam walczyć o zdrowie i życie i byłam świadoma całej sytuacji. To bardzo dużo.
    Dziś (chyba) zaczął się okres, pierwsze krwawienie po operacji, i tak mentalnie, czuję,że to dobry moment, by uchylać drzwi ku nowym początkom.
    Chciałam do Was dołączyć i jednocześnie podziękować za wiedzę i wsparcie, które widać w każdym wątku na tym forum🙂

    sirengirl92, Waleria, Dawdler34, Paola2604, Claramente, May-girl, Biochemiczka, ms.paranoya lubią tę wiadomość

  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 czerwca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi się to stwierdzenie, że czerwiec jest miesiącem płodności 🤞🏻😀

    @emciak kciuki za bezproblemowe, szczęśliwe rozwiązanie zaciśnięte 🤞🏻 I za resztę ekipy również!

    Niech ten miesiąc obrodzi małymi truskaweczkami w brzuszkach 👶🍓

    Daisy1, sirengirl92, Paola2604, Cień, emciak, Claramente, Olcykowa, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 1 czerwca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rozpoczęłam nowy cykl. 🩸 to chyba pierwszy raz, kiedy cieszę się, że dostałam okres (37 dni po zabiegu).
    Co przyniesie czerwiec? Oby same dobre chwile 🙏🏻🌸
    Miłego dnia 🌸

    Milunia, Claramente, LenaMag, Czekająca7, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 czerwca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 1 czerwca, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?
    ja odstawiam po owulacji (obserwuje śluz + temperaturę + ciągnięcie jajnika)

    Milunia lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 475

    Wysłany: 1 czerwca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Dziewczyny, jak bierzecie olej z wiesiołka ( u mnie kapsułki)? Wiem, że temat był już wałkowany kilkukrotnie ale trochę się pogubiłam. Odstawić po owulacji, w dniu pozytywnego testu LH czy chwilę przed np. w 10 dc?

    Ja odstawiałam chwilę przed owulacja. Ja nie miałam objawów owulacji więc wolałam za długo nie brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 13:34

    Milunia lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
    Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
    Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.

    Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
    Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
    Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
    Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu ;)
    Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.

    Daisy1, Paola2604, Milunia, zielona007, Rafiki, yecikowa, Dudu13, aszin, Cień, Claramente, Olcykowa, nadzieja09, Niecierpliwa_, Awokado30, Jusia92, Biochemiczka, Czekająca7, ms.paranoya, Dawdler34, Waleria, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 czerwca, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
    Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
    Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.

    Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
    Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
    Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
    Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu ;)
    Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.


    Odpoczywajcie 🤞🏻

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 1 czerwca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
    Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
    Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.

    Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
    Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
    Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
    Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu ;)
    Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.

    🧡🩵🩷
    Niech Cię tam kociaki dobrze grzeją, bo chyba dobrze pamiętam, że masz więcej niż 1 ;)
    Mocne kciuki 🤞🌈

    krakowiankq, Cień lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 107 244

    Wysłany: 1 czerwca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
    Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
    Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.

    Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
    Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
    Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
    Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu ;)
    Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.

    Kciuki mocno zaciśnięte!
    Odpoczywajcie i rośniecie zdrowo!

    krakowiankq, Claramente lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 1 czerwca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dużo tu ostatnio dobrych wiadomości 🩵🩷 Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że Wasze ciąże będą nudne i bezproblemowe ;*

    Cień, Claramente, Jusia92, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    My już z Kropkiem leżakujemy w łóżku:) 💚🤞🍀🌈
    Dziękuję Wszystkim za wsparcie! 🥰
    Miło widzieć, że tyle osób nam kibicuję.

    Popołudniu będę mieć wyniki progesteronu. Mam nadzieję, że na naturalnym cyklu będzie solidny:)
    Chciałbym ograniczyć ilość wizyt w punkcie pobrań do minimum. Dziś 3x wbijano się w poszukiwaniu żyły.
    Przy ostatnim transferze miałam heparynę i wtedy lepiej szło pobieranie bo krew była rozrzedzona. Teraz jej nie biorę, zgodnie z życzeniem dr Sydora bo ponoć nie mam wskazań.
    Betować będę w krzakach w przyszłym tygodniu ;)
    Mam w planie starać się jak najmniej myśleć o tym wszystkim.



    Wypoczywaj i daj nam znać z czasu co u Ciebie.
    Ja w czerwcu robię sobie małą przerwę. Muszę uspokoić głowę.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki 🫂❤️🤞🍀

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 1 czerwca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wam sie przytrafiaja plamienia przed miesiaczka? Ja zauwazylam delikatne plamienie wczoraj (26 dc) i dzisiaj 27 (dc), wedlug przewidywan miesiaczka powinna przyjsc jutro. Nie mam absolutnie zadnych objawow miesiaczki lub ciazy.

    Nigdy nie mialam tak zeby wystepowaly u mnie plamienia przed miesiaczka, zawsze miesiaczka przychodzila od razu w pelni rozkrecona. Ostatnio moje wyniki hormonalne nie sa idealne i zaczynam sie martwic czy to jakis zly znak, moze wskazanie ze organizm jest hormonalnie rozregulowany...?

    Ciaze raczej wykluczam, nie odbywalismy stosunkow w okolicy owulacji, test zrobilam dzis profilaktycznie i jest bialy jak snieg.

    Czy wam sie to zdarza cos takiego przed okresem i moge zalozyc ze nie jest to zadna czerwona lampka? Czy moze powinnam sie tym martwic?

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ