Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2113 2160

    Wysłany: 30 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie również na Duphaston brak objawów.
    Teraz biorę Cyclogest i jestem mega senna, to wszystko:)

    Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę udanego weekendu! :)
    Ja zaczęłam już przerwę od pracy (L4/urlop) i bardzo mnie to cieszy.

    Ja też zauważyłam senność, ale nie jest duża (narazie) 🙂 Zaczynam odczuwać większą wrażliwość piersi, uczucie wypełnienia (?). I niestety, ale wychodzą mi wielkie, bolące pryszcze na plecach 😵‍💫 to chyba od tego progesteronu

    May-girl lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 30 maja, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Super tak trzeba, będziemy brać z Ciebie przykład.
    Powodzenia w poniedziałek 🍀🤞

    Z ciekawości, to w pracy nie mają nic przeciw, że l4 i zaraz urlop.
    U mnie to by nie przeszło. Ale u mnie jest inaczej jak u normalnych ludzi.

    Ja pracuję w dużej firmie gdzie absolutnie nikogo to nie obchodzi ;) Mam pracę w 100% zdalnie. Do tego dwóch managerów więc pewnie jeden uzna, że ten drugi dawał mi urlop haha
    Czasami jak potrzebuję wyjść na wizytę do kliniki to piszę na czacie, że muszę teraz wyjść i wrócę za 2 godziny. Bywa, że dostanę lajka od managera ale najczęściej nie interesuje ich to. Doceniam bardzo moją obecną pracę:)

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 30 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja też zauważyłam senność, ale nie jest duża (narazie) 🙂 Zaczynam odczuwać większą wrażliwość piersi, uczucie wypełnienia (?). I niestety, ale wychodzą mi wielkie, bolące pryszcze na plecach 😵‍💫 to chyba od tego progesteronu

    Mam to wszystko, poza pryszczami :D Chociaż może to kwestia czasu.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1112 1959

    Wysłany: 30 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za Wasze wiadomości doping 🥹💖 to dodaje taki ogrom otuchy ! Nie dzielę się z nikim swoją drogą w strarabiach, a czuję taką potrzebę więc dobrze że mam tutaj Was 🥹
    Nie napisałam wczoraj jeszcze, że ta torbiel na jajniku zmniejszyła się z 4 cm do 2 cm, więc lekarz powiedział że jest dobrze. Licząc, że powtórzymy schemat z poprzedniej procedury punkcja byłaby w weekend 20/21 czerwca. Fajnie gdyby to był któryś z tych dni, bo 16 czerwca wracam do pracy i nie chciałabym brać od razu wolnego na jakiś dzień w tygodniu. Oczywiście jeśli trzeba będzie to wezmę, no ale będę spokojniejsza jak wypadnie to w weekend.

    Daisy1, Cień, _Dysia_, aszin, Laurelli lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 30 maja, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za Wasze wiadomości doping 🥹💖 to dodaje taki ogrom otuchy ! Nie dzielę się z nikim swoją drogą w strarabiach, a czuję taką potrzebę więc dobrze że mam tutaj Was 🥹
    Nie napisałam wczoraj jeszcze, że ta torbiel na jajniku zmniejszyła się z 4 cm do 2 cm, więc lekarz powiedział że jest dobrze. Licząc, że powtórzymy schemat z poprzedniej procedury punkcja byłaby w weekend 20/21 czerwca. Fajnie gdyby to był któryś z tych dni, bo 16 czerwca wracam do pracy i nie chciałabym brać od razu wolnego na jakiś dzień w tygodniu. Oczywiście jeśli trzeba będzie to wezmę, no ale będę spokojniejsza jak wypadnie to w weekend.
    Super wiadomość! 💖 Trzymam mocno kciuki, żeby teraz już wszystko szło zgodnie z planem❤️

    Cień, Awokado30 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 30 maja, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja też zauważyłam senność, ale nie jest duża (narazie) 🙂 Zaczynam odczuwać większą wrażliwość piersi, uczucie wypełnienia (?). I niestety, ale wychodzą mi wielkie, bolące pryszcze na plecach 😵‍💫 to chyba od tego progesteronu

    Ja jestem strasznym śpiochem, moje zaimki to spanko i drzemka 😴 🤣 a teraz to już w ogóle mogłabym nie wychodzi z wyra. Z piersiami mam to samo, są takie mega ciężkie i pełne, ale ja akurat lubię jak tak jest, bo wtedy ładniej wyglądają 😁
    Niestety z pryszczami na plecach i na twarzy też mam problem. Takie ropne, bolące bomby mi się robią 🫣
    Poza tym nie mam kompletnie żadnych objawów, poza bólami jakby okresowymi, czasem zaboli jajnik i w sumie to tyle ☺️

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2113 2160

    Wysłany: 30 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Ja jestem strasznym śpiochem, moje zaimki to spanko i drzemka 😴 🤣 a teraz to już w ogóle mogłabym nie wychodzi z wyra. Z piersiami mam to samo, są takie mega ciężkie i pełne, ale ja akurat lubię jak tak jest, bo wtedy ładniej wyglądają 😁
    Niestety z pryszczami na plecach i na twarzy też mam problem. Takie ropne, bolące bomby mi się robią 🫣
    Poza tym nie mam kompletnie żadnych objawów, poza bólami jakby okresowymi, czasem zaboli jajnik i w sumie to tyle ☺️

    A myślałam, że tylko ja mam etap „nastoletnie matki” 😂🫣 z synem w ciąży mnie tak nie wysypywało. Czy to znak na córkę ? 😂😂

    Też nie mam innych objawów i oby tak zostało jak najdłużej. Boję się mdłości, bo na samo wspomnienie mi słabo 😵‍💫😂

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 30 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niecierpliwa - cieszę się, że fizycznie dobrze się czujesz :) Pamiętam od czego startowałaś. Mam nadzieję, że mentalnie będzie dalej szło, być może powoli, ale w dobrym kierunku :) Myślę, że jak na poniedziałkowej wizycie ustalicie nowy plan to też zrobi to dobrze dla psychiki.
    Też wracam do pracy w przyszłym tygodniu. Ten urlop bardzo mi pomógł i czuję się już całkiem gotowa na powrót, natomiast zdałam sobie sprawę jak bardzo na priorytecie była u mnie praca (no i robienie głupich nadgodzin) vs zadbanie o jakościowy czas wolny, sport, zdrowie odżywianie. Teraz postaram się lepiej o ten balans zadbać.

    @ms.paranoya - gratulacje! Piękne wieści <3

    ms.paranoya, Dawdler34 lubią tę wiadomość

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: 30 maja, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Dziękuję, że pytacie Dziewczyny 😘
    Mamy jakieś 2mm Kropka w macicy ❤️
    Z OM 5+5, z owu 2+5. Beta w przyszłym tygodniu w, następna wizyta 16.06. Zostaję na Utrogestanie i Besins na wszelki wypadek 🙂
    Wybaczcie, że tak długo trzymałam Was w niepewności, ale po lekarzu wróciłam jeszcze do pracy a wieczorem wpadli znajomi "na chwilę" i trochę zeszło 🙂
    🥰🥰🥰

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: 30 maja, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zaczyanamy nową (już piątą) procedurę 💖 dokumenty podpisane, od dzisiaj anty i za tydzień kontrola.
    Kciukiiiii tak mocno zacisniete🍀🥰🤩

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 30 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Czekająca7 dziękuję ❤️ przykro mi z powodu Twoich strat 💔 jak się teraz czujesz ? Jakie macie plany ? Wierzę, że i dla Was wyjdzie słońce ☀️

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 30 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    A myślałam, że tylko ja mam etap „nastoletnie matki” 😂🫣 z synem w ciąży mnie tak nie wysypywało. Czy to znak na córkę ? 😂😂

    Też nie mam innych objawów i oby tak zostało jak najdłużej. Boję się mdłości, bo na samo wspomnienie mi słabo 😵‍💫😂

    Jeśli to znak na córkę, to biorę w ciemno te pryszcze 🤣🤣 życzę Ci, żebyś przeszła ciążę bezobjawowo 🥰

    @Awokado kciukasy na pokładzie 🤞❤️

    Olcykowa, Awokado30 lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • bluebell Autorytet
    Postów: 446 222

    Wysłany: 31 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem 2,5 tyg po łyżeczkowaniu, już po pierwszej owulacji :) także szybko wystartował organizm. Byłam na kontroli u gina, pozwolił na starania po miesiaczce. Korzystam aktualnie z 8 tygodni urlopu skróconego macierzyńskiego, w lipcu wracam do pracy. Za tydzień lecimy na wakacje :) u nas 100% oczyszczanie głowy w oczekiwaniu na kolejne starania :) boję się bardzo że sytuacja się powtórzy, ale jestem gotowa podjąć jeszcze probe.
    Na lewym jajniku niestety dalej mam torbiel czekoladowa 2 cm, także chyba na 100% endometrioza co jest zaskoczeniem dla mnie bo nie mam objawów. Torbiel pojawiła się rok po porodzie. Owulacje mam teraz co cykl z drugiego jajnika, ten z torbielą się chyba poddał 🫣

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👩🏼 34

    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
    Luty 2025 🍼👶❤️ synek

    21.04.2026 II
    13.05.2026 6+3 puste jajo
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 381 700

    Wysłany: 31 maja, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Ja jestem strasznym śpiochem, moje zaimki to spanko i drzemka 😴 🤣 a teraz to już w ogóle mogłabym nie wychodzi z wyra. Z piersiami mam to samo, są takie mega ciężkie i pełne, ale ja akurat lubię jak tak jest, bo wtedy ładniej wyglądają 😁
    Niestety z pryszczami na plecach i na twarzy też mam problem. Takie ropne, bolące bomby mi się robią 🫣
    Poza tym nie mam kompletnie żadnych objawów, poza bólami jakby okresowymi, czasem zaboli jajnik i w sumie to tyle ☺️

    Ms.paranoya, Olcykowa, łączę się w bólu z sennością i ciężkością piersi! 🙌 mam wrażenie że przy duphastonie te piersi jeszcze bardziej nabrzmiały i są mocno odczuwalne 🙈 ja typowych mdłości nie mam, ale czasem ślinianki mi mocniej pracują, szczególnie przy głodzie. Pryszczy nie zaobserwowałam (ja ogólnie mam trochę problematyczną cerę).
    Mam nadzieje, że żadne objawy nie zabiorą wam radości z ciąży ☺️😍

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 31 maja, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @bluebell
    Widzę, że mamy bardzo podobny czas zatrzymania ciąży, również jestem na skróconym urlopie do lipca i w lipcu liczę na powrót do starań ,o ile nie będę musiała robić szerszej diagnostyki🤞szybko Ci przyszła owulacja, organizm się dobrze regeneruje, ciekawe jak to będzie u mnie, chciałabym wiedzieć kiedy przyjdzie 🩸 bo planuje wyjazd w czerwcu, a z miesiączka to wiadomo żadna przyjemność
    Myślałaś o usg w kierunku endometriozy by się zdiagnozować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 20:33

    bluebell lubi tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 31 maja, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    @Czekająca7 dziękuję ❤️ przykro mi z powodu Twoich strat 💔 jak się teraz czujesz ? Jakie macie plany ? Wierzę, że i dla Was wyjdzie słońce ☀️

    Dziękuję <3 Mam ogromną nadzieję, że tak będzie. Na szczęście najgorsze po stratach już za mną i myślę, że doszłam do siebie. Staram się otworzyć na nowy początek :) Mam plan z moim lekarzem na heparynę + acard, mam nadzieję, że to połączenie okaże się rozwiązaniem problemów przy kolejnej ciąży. Mam też nadzieję, że moja komórka jajowa będzie bardziej selektywna i wybierze dorodnego plemnika :D bo u nas z wynikami męża tak średnio.

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w czerwcu 🍓
    01.06 Niecierpliwa_ - wizyta w klinice 👀
    01.06 krakowiankq - transfer 🍍☘️🤞
    01.06 Mroczek87 - konsultacja u immunologa 👀
    01.06 nadzieja09 - pierwsze USG 🌱

    Powodzenia dzisiaj i na kolejnych etapach.

    ms.paranoya, Daisy1, aszin, Jusia92, _Dysia_, nadzieja09, Dawdler34, Paola2604, krakowiankq lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 1 czerwca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Witam w czerwcu 🍓
    01.06 Niecierpliwa_ - wizyta w klinice 👀
    01.06 krakowiankq - transfer 🍍☘️🤞
    01.06 Mroczek87 - konsultacja u immunologa 👀
    01.06 nadzieja09 - pierwsze USG 🌱

    Powodzenia dzisiaj i na kolejnych etapach.


    Czekamy na info 🥰

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 1 czerwca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, witajcie w czerwcu! 🍓☀️
    Czerwiec kojarzy mi się z truskawkami, słońcem i początkiem lata. Kiedyś jedna z lekarek powiedziała mi, że to także miesiąc płodności. Nie wiem ile w tym prawdy, ale bardzo lubię tak o nim myśleć. Oby przyniósł nam jak najwięcej dobrych wiadomości ✨️
    Niezależnie od tego, czy jesteście na etapie starań, diagnostyki, leczenia czy oczekiwania, trzymam za nas wszystkie mocno kciuki! 🍀🤍
    A dziś szczególnie: @Niecierpliwa_, @krakowiankq,@Mroczek87, @nadzieja09, powodzenia Dziewczyny!! 🤞

    yecikowa, emciak, Jusia92, Dudu13, _Dysia_, nadzieja09, Paola2604, krakowiankq, Rafiki, Malinka18, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 1 czerwca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czekamy na dobre wieści 🍀

    Krakowiankq, niech się maluch zadomawia 🍍

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ