Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 29 maja, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja już po.

    Wizyta trwała 1,5 minuty. Doktor kazała przyjechać w połowie czerwca na podpisanie dokumentów do kolejnej procedury.
    Tyle.

    Fajny ten Bocian. Jadę sobie 100 km po to żeby sobie ciśnienie zmierzyć, bo w domu mam tylko dwa aparaty.

    Dokopalam się do Twojego wpisu.
    Nie no jak dla mnie to lekka przesada żeby wizyta tyle trwała.
    A zrobiła chociaż USG, ja byłam na lux med to tylko tyle że mi USG zrobił.
    Trzymam kciuki żeby było dobrze

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 29 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia dziewczyny ☀️

    Mocne kciuki za wszystkie wizyty 🤞🍀

    Jusia92, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 maja, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Dokopalam się do Twojego wpisu.
    Nie no jak dla mnie to lekka przesada żeby wizyta tyle trwała.
    A zrobiła chociaż USG, ja byłam na lux med to tylko tyle że mi USG zrobił.
    Trzymam kciuki żeby było dobrze


    Dziękuję

    No na USG nie było czasu. Staram się o tym zapomnieć. Wiem, że jestem zbyt emocjonalna. Ale trudno nie być.
    Pozdrawiam

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 29 maja, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiaj. ✊

    🌿Mrs.paranaoya jaka beta? ☺️ jest szansa, że będzie coś dziś widać?

    Cień lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 29 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva planujesz jakiś suwaczek? ☺️

    Cerva, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 29 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś doktor przełożyła wizytę z 3.06 na 1.06 także będzie w dzień dziecka 🥹 to będzie około 23 dpo także mam nadzieję że chociaż pęcherzyk już będzie widoczny. Beta zakładając że dobrze rośnie powinna być w okolicach 3000, ale nie będę jej już badać, bo wywołuje to we mnie ogromny stres. Czekam na usg. W sumie cieszę się że wcześniej, bo może to mnie trochę szybciej uspokoi.

    Olcykowa, Biochemiczka, Daisy1, _Dysia_, Dudu13, krakowiankq, Jusia92, Cerva, Paola2604, Megmery, Cień, Waleria, Laurelli lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 29 maja, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak nie zwariować przy ponownych staraniach? Jestem 5-7dpo i każde kłucie, każde ciągniecie, każde COŚ mi się w głowie nakręca, że to może implantacja, że może to to... eh :( obiecałam sobie, że NIE będę się nakręcać ale to trudniejsze niż myślałam :(

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 29 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia Cerva jak ja się cieszę! Wspaniałe wieści i zdjęcia, ściskam was mocno i trzymam kciuki za dalszy rozwój 🫶🏻 Ale takie pozytywne wieści bardzo motywują! ❤️

    Dawdler34 - nie mam pojęcia jak sobie radzić z tym ale ja mam dokładnie to samo, my nawet nie podjęliśmy jeszcze starań, dopiero to rozważamy i gadamy o tym a ja od momentu gdy zaczęliśmy o tym myśleć paranoicznie analizuje wszystkie sygnały z ciała wyszukując potencjalnych problemów, myśląc że chyba się popsułam bo wcześniej nie czułam tylu kłuć, ciagniec, itp… więc choć nie mam dobrej rady to łączę się z Tobą w męczarni przy tym umysłowym kociokwiku 🫂

    Cień, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 29 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Dziewczyny, jak nie zwariować przy ponownych staraniach? Jestem 5-7dpo i każde kłucie, każde ciągniecie, każde COŚ mi się w głowie nakręca, że to może implantacja, że może to to... eh :( obiecałam sobie, że NIE będę się nakręcać ale to trudniejsze niż myślałam :(

    Może to oklepane co powiem, ale im człowiek bardziej oderwie głowę tym to wszystko lepiej działa. Przynajmniej w moim przypadku tak to zadziałało. Nakręcałam się pierwsze 2-3 miesiące, potem już mi było coraz bardziej obojętne a jak się dużo działo i doszłam do tego momentu, że nie wiem, kiedy była owulacja i nie wiem który w ogóle mam dzień cyklu to nagle „zaskoczyło”. Kiedyś myślałam, że to tylko takie gadanie, ale faktycznie coś w tym jest

    Dawdler34, Jusia92, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 197

    Wysłany: 29 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Dziewczyny, jak nie zwariować przy ponownych staraniach? Jestem 5-7dpo i każde kłucie, każde ciągniecie, każde COŚ mi się w głowie nakręca, że to może implantacja, że może to to... eh :( obiecałam sobie, że NIE będę się nakręcać ale to trudniejsze niż myślałam :(

    Dawdler, jak nasza historia pokazała- i tak co ma być, to będzie. Trzymam mocno kciuki, nawiązując do kłuć i innych odczuć: mnie się teraz udało w pierwszym cyklu starań po stracie i nie poczułam zupełnie nic. W odróżnieniu od pierwszego udanego razu- nie miałam plamień, nie miałam bólu brzucha ani niczego. Dlatego postaraj się w jakiś sposób odwrócić uwagę i skupić się na codzienności. Za pierwszym razem analizowałam wszystko, teraz mój stosunek “zobaczymy” daje mi dużo więcej spokoju. Postaraj się przejść na “zobaczymy”, odwróć uwagę, a taki luz pewnie też daje więcej dobrego samemu organizmowi. Pomyśl, że w tym momencie już zrobiłaś/ zrobiliście wszystko, co się dało, i teraz trzeba poczekać chwilę na wyniki. Zaciskam mocno wszystkie kciuki, żeby wyszło po Twojej myśli!

    Dawdler34, Jusia92, Cień lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 197

    Wysłany: 29 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Dysia, Cerva, bardzo bardzo gratuluję! A jednak to może się udać!
    Przychodzę ze swoim updatem: betę zrobiłam trzy razy, rośnie ładnie, progesteron wczoraj w 4+5 był 28.5 więc chyba ok:)
    Wizytę mam 3 czerwca (wiem, że nie będzie widać jeszcze pewnie nic ciekawego, ale chociaż niech sprawdzi, czy dobrze umiejacowione…), jak będzie ok to pójdę tydzień później na ❤️, bo później mam zaplanowane wyjazdy służbowe.
    Dziewczyny, pytanie: wiem, że niby nie ma przeciwwskazań do lotu samolotem w 1.trymestrze i teraz moje podejście jest na zasadzie “wtedy robiłam wszystko tak, jak trzeba, i jeszcze więcej i wręcz miałam wkretke, a i tak na nic to się nie zdało, więc teraz będę żyć normalnie”. Ale czy odważyłybyście się polecieć 2,5h w 7.tygodniu, gdyby było wszystko na wizycie ok?

    Cerva, Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 29 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam wyniki badań, które robiłam pp (niektóre w odstępie czasu 6tyg +)
    Wygląda na to, że moje poronienie to faktycznie była wada genetyczna (albo wzost tsh w ciąży ? nie wiem sama ale wtedy z 2.6 wskoczyło na 3.8). Ale przynajmniej nic z tych wyników nie wskazuje na przyczynę utraty ciąży. Może zerknijcie swoim okiem? Czy coś jeszcze byście wykonały?

    TSH 2,090 µIU/ml (zwiększona dawka euthyroxu, konsultacja 02.06 na "co dalej")
    zakres referencyjny: 0.27 - 4.2
     
    FT3 2,94 pg/ml
    zakres referencyjny: 2 - 4.4
     
    FT4 1,24 ng/dl
    zakres referencyjny: 0.93 - 1.7
     
    Progesteron 14,30 ng/ml (ok 4-5 dpo)

    anty-TPO < 8 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 8
     
    anty-TG 16,50 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 115

    Immunoglobuliny kl. A (IgA) 2,75 g/l
    zakres referencyjny 0.7 - 4

    P/c. p. endomysium (EmA) IgA: ujemny

    Przeciwciała w kl. IgA <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. gliadynie (DGP) IgA met. ELISA 3,57 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    Celiakia (DQ2.2/DQ2.5/DQ8) met. PCR:
    HLADQ2.5 Ujemny
    HLA DQ2.2 Ujemny
    HLA DQ8 Ujemny

    APS:
    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgG <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgM 2,29 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG: 2,48 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM: 7,40 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    Antykoagulant toczniowy: Wynik ujemny
    LA (dRVVT, Screen) 0,92 ratio
    zakres referencyjny:0 - 1.2
    LA (SCT, Screen) 1,10 ratio
    zakres referencyjny: 0 - 1.16

    Trombofilia:
    Mutacja 20210 G-A genu protrombiny G/G - Nie wykazano mutacji G20210A w genie protrombiny
    Czynnik V Leiden G/G - Nie wykazano mutacji Leiden w genie czynnika V krzepnięcia.

    Prolaktyna 22,0 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.79 - 23.3

    Witamina B12 475 pg/ml
    zakres referencyjny: 197 - 771

    Kwas foliowy 19,9 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.6 - 18.7

    Homocysteina 6,96 µmol/l
    zakres referencyjny: Z suplementacją folianami: < 12 umol/l / Bez suplementacji folianami: < 15 umol/l

    Zelazo w surowicy (O95) 125µg/dl
    zakres referencyjny: 33 — 193

    Glukoza (L43) 82mg/dl
    zakres referencyjny: 70 — 99

    Insulina (L97) 5,9µU/mL
    zakres referencyjny: 2,6 — 24,9

    Estradiol (E2) (K99) 168pg/ml (jeszcze przed pierwszą miesiączką pp)
    Witamina D-25(OH) 52,1ng/ml
    Ferrytyna (L05) 36ng/ml

    Morfologię miałam robioną na początku maja, podwyższone płytki krwi - zapewne pp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 13:51

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1112 1959

    Wysłany: 29 maja, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyanamy nową (już piątą) procedurę 💖 dokumenty podpisane, od dzisiaj anty i za tydzień kontrola.

    aszin, Ninia, Daisy1, Cerva, krakowiankq, Dawdler34, yecikowa, Biochemiczka, Paola2604, Jusia92, May-girl, Cień, _Dysia_, sirengirl92, ms.paranoya, Laurelli lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 29 maja, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler, TSH zazwyczaj rośnie w ciąży, a ten wynik nie jesy jeszcze mega wysoki, więc to na pewno nie był powód poronienia. Samo wysokie TSH bardzo rzadko nim jest.

    Awokado, super 🍀 Jak człowiek działa to od razu lżej.

    Cerva, Cień lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 197

    Wysłany: 29 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Jeszcze mam wyniki badań, które robiłam pp (niektóre w odstępie czasu 6tyg +)
    Wygląda na to, że moje poronienie to faktycznie była wada genetyczna (albo wzost tsh w ciąży ? nie wiem sama ale wtedy z 2.6 wskoczyło na 3.8). Ale przynajmniej nic z tych wyników nie wskazuje na przyczynę utraty ciąży. Może zerknijcie swoim okiem? Czy coś jeszcze byście wykonały?

    TSH 2,090 µIU/ml (zwiększona dawka euthyroxu, konsultacja 02.06 na "co dalej")
    zakres referencyjny: 0.27 - 4.2
     
    FT3 2,94 pg/ml
    zakres referencyjny: 2 - 4.4
     
    FT4 1,24 ng/dl
    zakres referencyjny: 0.93 - 1.7
     
    Progesteron 14,30 ng/ml (ok 4-5 dpo)

    anty-TPO < 8 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 8
     
    anty-TG 16,50 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 115

    Immunoglobuliny kl. A (IgA) 2,75 g/l
    zakres referencyjny 0.7 - 4

    P/c. p. endomysium (EmA) IgA: ujemny

    Przeciwciała w kl. IgA <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. gliadynie (DGP) IgA met. ELISA 3,57 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    Celiakia (DQ2.2/DQ2.5/DQ8) met. PCR:
    HLADQ2.5 Ujemny
    HLA DQ2.2 Ujemny
    HLA DQ8 Ujemny

    APS:
    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgG <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgM 2,29 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG: 2,48 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM: 7,40 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    Antykoagulant toczniowy: Wynik ujemny
    LA (dRVVT, Screen) 0,92 ratio
    zakres referencyjny:0 - 1.2
    LA (SCT, Screen) 1,10 ratio
    zakres referencyjny: 0 - 1.16

    Trombofilia:
    Mutacja 20210 G-A genu protrombiny G/G - Nie wykazano mutacji G20210A w genie protrombiny
    Czynnik V Leiden G/G - Nie wykazano mutacji Leiden w genie czynnika V krzepnięcia.

    Prolaktyna 22,0 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.79 - 23.3

    Witamina B12 475 pg/ml
    zakres referencyjny: 197 - 771

    Kwas foliowy 19,9 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.6 - 18.7

    Homocysteina 6,96 µmol/l
    zakres referencyjny: Z suplementacją folianami: < 12 umol/l / Bez suplementacji folianami: < 15 umol/l

    Zelazo w surowicy (O95) 125µg/dl
    zakres referencyjny: 33 — 193

    Glukoza (L43) 82mg/dl
    zakres referencyjny: 70 — 99

    Insulina (L97) 5,9µU/mL
    zakres referencyjny: 2,6 — 24,9

    Estradiol (E2) (K99) 168pg/ml (jeszcze przed pierwszą miesiączką pp)
    Witamina D-25(OH) 52,1ng/ml
    Ferrytyna (L05) 36ng/ml

    Morfologię miałam robioną na początku maja, podwyższone płytki krwi - zapewne pp

    Lekarzem nie jestem, ale na moje niewprawne oko wygląda to dobrze:)
    Pewnie po prostu “źle się wylosowalo”. Ja mam prawie identyczne wyniki tego wszystkiego więc wg mnie nie ma tu przyczyny, a dodatkowo wcześniej lekarz robiąc mi USG jednoznacznie powiedział, żeby daleko nie szukać, bo po wielkości pęcherzyka żółtkowego widzi, ze to musiała być wada genetyczna.

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 29 maja, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Lekarzem nie jestem, ale na moje niewprawne oko wygląda to dobrze:)
    Pewnie po prostu “źle się wylosowalo”. Ja mam prawie identyczne wyniki tego wszystkiego więc wg mnie nie ma tu przyczyny, a dodatkowo wcześniej lekarz robiąc mi USG jednoznacznie powiedział, żeby daleko nie szukać, bo po wielkości pęcherzyka żółtkowego widzi, ze to musiała być wada genetyczna.

    O a z ciekawości ile miał pęcherzyk?

    🌿Olcykowa właśnie wczoraj myślałam o suwaczku i chyba się odważę 🥹

    aszin, krakowiankq, Daisy1, nadzieja09, Biochemiczka, Cień, _Dysia_, ms.paranoya, Laurelli lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 29 maja, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    O a z ciekawości ile miał pęcherzyk?

    🌿Olcykowa właśnie wczoraj myślałam o suwaczku i chyba się odważę 🥹

    Piękny:) 🐞

    Cerva, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 29 maja, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zaczyanamy nową (już piątą) procedurę 💖 dokumenty podpisane, od dzisiaj anty i za tydzień kontrola.
    Go girl! Powodzenia ! 💥💥🤞🤞🤞

    Awokado30, Cień lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1471

    Wysłany: 29 maja, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Dziewczyny, jak nie zwariować przy ponownych staraniach? Jestem 5-7dpo i każde kłucie, każde ciągniecie, każde COŚ mi się w głowie nakręca, że to może implantacja, że może to to... eh :( obiecałam sobie, że NIE będę się nakręcać ale to trudniejsze niż myślałam :(
    Mam podobnie 🙈 za kazdym razem liczę dni, analizuję objawy bo każde kłucie chce interpretować jako "może to już". U mnie jedynie na urlopie udało się o tym nie myśleć, miałam wtedy nastawienie niech się dzieje co chce, chcę super spędzić czas, i nie zamartwiać się. Teraz też marzę o jakichś krótkich weekendowych wyjazdach, ale przez obowiązki chyba nam się do jesieni nie uda 😔 więc rozumiem Cię bardzo 🤍 i trzymam kciuki za ten cykl😊🤞

    Dawdler34, Claramente, Cień lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1471

    Wysłany: 29 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Zaczyanamy nową (już piątą) procedurę 💖 dokumenty podpisane, od dzisiaj anty i za tydzień kontrola.
    Ajajjaj dzieje się ✨️ powodzenia Awokado30 😊🤞☘️

    Awokado30, Cień lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ