Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Zgłaszam się po wizycie, póki co ogromny kamień z serca. Serduszko bije, tym razem krwiaka nie ma. Termin z om 6+5, z usg 6+3, ale tak może być bo ja miałam owu 17-18 dc. Wyszło tak, że poprzednim razem tak jak i teraz miałam usg tego samego tygodnia i dnia ciąży i tym razem dzieciaczek większy, bo 0,58 cm.

    Wczoraj pobierałam też krew na tsh i wyszło 1,25 także jestem bardzo zadowolona.

    Wrzucam wam zdjęcie waflokruszka, chwilo trwaj 🥹

    20260528-171133.jpg

    Kolejna wizyta 📆 9 czerwiec 🤞🍀🌈



    Dysia

    🥳❤️🌈 serce się raduje na takie wiadomości.
    Nudnej, spokojnej ciąży.
    Zagdalaj do nas z ciążowymi wiruskami.

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 28 maja, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, myślę, że to dobry plan, a dodatkowa konsultacja na pewno nie zaszkodzi 🤞🏻

    Ja mam mieć FET na cyklu naturalnym i już mam obawy, że mój organizm nagle postanowi się zbuntować i zachować inaczej, niż normalnie. Staram się odsuwać te myśli, bo stres jednak mocno potrafi namieszać w hormonach, no ale siedzi to gdzieś z tyłu głowy.

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Ale serce się raduje czytając te pozytywne wiadomości! Gratuluję pięknych bet i wiadomosci z wizyt 😊

    Co do lekarzy to nóż mi się w kieszeni otwiera. Nie mam nawet siły tego komentować… 🤬 Sama za niecałe 2 tygodnie mam wizytę u nowego lekarza i aż strach pomyśleć jak będzie. Człowiek urlop bierze specjalnie, jedzie kupe kilometrow, płaci za wizytę jak za złoto ( nie ważne czy przez NFZ bo przecież składki są nie małe czy prywatnie) a wizyta trwa sekundy. To powinno być karalne. Niby trąbią że mało dzieci się rodzi, ale czy ktoś chce nam pomóc?


    No niestety tak to wygląda. Może i zbyt emocjonalnie do tego podchodzę, ale pod taką presją czasu i z perspektywy tylu niepowodzeń oczekiwałam czegoś więcej.
    A dla lekarza jestem po prostu jedną z wielu pacjentek.
    Może ona ma jakiś plan wobec mnie — tylko dobrze byłoby, gdyby mi o nim powiedziała.
    Nie lubię niepewności i braku poczucia bezpieczeństwa.
    Tak jak pisałam kilka wpisów wyżej — jeśli się nie dogadamy, zawsze mogę dokonać zmiany.

    Mam nadzieję, że znajdziesz wspólny język z nowym lekarzem 🍀😊

    Milunia lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 28 maja, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Dysia cudne wiadomości. 😍 tak, na tym etapie takie dwa dni to żadne przesunięcie. Rośnijcie zdrowo. ❤️

    U nas też wszystko dobrze. Serducho bije jak dzwon. Bobas znów nadrobił i zrównał termin z OM. 😮 Prenatalne 10.06 i kolejna wizyta 29.06.
    Wrzucam moje 4 cm Szczęścia. 🥹

    0993de5412d254396a98b171a737c5d5.jpg

    yecikowa, aszin, _Dysia_, Cień, Paola2604, krakowiankq, Daisy1, Dudu13, sirengirl92, Olcykowa, Dawdler34, Waleria, Jusia92, Laurelli, sailor89, MadzikPc92, nadzieja09, Fox, Biochemiczka, ms.paranoya, ABK, Milunia, May-girl, Claramente, Czekająca7, mary0371 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Dysia cudne wiadomości. 😍 tak, na tym etapie takie dwa dni to żadne przesunięcie. Rośnijcie zdrowo. ❤️

    U nas też wszystko dobrze. Serducho bije jak dzwon. Bobas znów nadrobił i zrównał termin z OM. 😮 Prenatalne 10.06 i kolejna wizyta 29.06.
    Wrzucam moje 4 cm Szczęścia. 🥹

    0993de5412d254396a98b171a737c5d5.jpg



    🥹🍀❤️
    Pięknie

    May-girl lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Cień, myślę, że to dobry plan, a dodatkowa konsultacja na pewno nie zaszkodzi 🤞🏻

    Ja mam mieć FET na cyklu naturalnym i już mam obawy, że mój organizm nagle postanowi się zbuntować i zachować inaczej, niż normalnie. Staram się odsuwać te myśli, bo stres jednak mocno potrafi namieszać w hormonach, no ale siedzi to gdzieś z tyłu głowy.



    O właśnie, u mnie ten stres też robi swoje.
    Teraz mówię sobie, że nie będę niczego oczekiwać 🤷‍♀️
    Oaza spokoju 🧘‍♀️ Zobaczymy, jak mi to wyjdzie 😅.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 474

    Wysłany: 28 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Dysia cudne wiadomości. 😍 tak, na tym etapie takie dwa dni to żadne przesunięcie. Rośnijcie zdrowo. ❤️

    U nas też wszystko dobrze. Serducho bije jak dzwon. Bobas znów nadrobił i zrównał termin z OM. 😮 Prenatalne 10.06 i kolejna wizyta 29.06.
    Wrzucam moje 4 cm Szczęścia. 🥹

    0993de5412d254396a98b171a737c5d5.jpg

    Cudowne wieści wszystkiego dobrego! Bardzo wyraźne zdjęcie -u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?

    @Dysua gratulacje ❤️ trzymam kciuki

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • kobieta _w_walce Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja już po.

    Wizyta trwała 1,5 minuty. Doktor kazała przyjechać w połowie czerwca na podpisanie dokumentów do kolejnej procedury.
    Tyle.

    Fajny ten Bocian. Jadę sobie 100 km po to żeby sobie ciśnienie zmierzyć, bo w domu mam tylko dwa aparaty.

    Moja wizyta po poronieniu trwała nie wiele dłużej, a do kliniki mamy prawie 170 km. To przykre, bo człowiek czuje się jak kolejny pacjent do odhaczenia. Dowiedzieliśmy się tylko tyle, że musimy czekać bo w kolejnym miesiącu się „nie wyrobią”… Został nam jeszcze jeden zarodek z tej procedury dlatego jeszcze tam zostajemy, ale konsultujemy się też z lekarzem spoza kliniki. Kolejną procedurę jeśli będzie potrzebna już pewnie rozpoczniemy w innej klinice.

    9 tydz 👼💔
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 28 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Cudowne wieści wszystkiego dobrego! Bardzo wyraźne zdjęcie -u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?

    @Dysua gratulacje ❤️ trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 21:53

    Paola2604 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 28 maja, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva - super wieści 🌸 gratuluję dziewczyny. ☺️

    Cień, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobieta _w_walce wrote:
    Moja wizyta po poronieniu trwała nie wiele dłużej, a do kliniki mamy prawie 170 km. To przykre, bo człowiek czuje się jak kolejny pacjent do odhaczenia. Dowiedzieliśmy się tylko tyle, że musimy czekać bo w kolejnym miesiącu się „nie wyrobią”… Został nam jeszcze jeden zarodek z tej procedury dlatego jeszcze tam zostajemy, ale konsultujemy się też z lekarzem spoza kliniki. Kolejną procedurę jeśli będzie potrzebna już pewnie rozpoczniemy w innej klinice.



    Przykro mi. To nie powinno tak wyglądać.
    W tak trudnych chwilach człowiek oczekuje zaopiekowania, wsparcia i empatii, a nie lekceważenia 🫂❤️‍🩹
    Myślę, że my jesteśmy zbyt grzeczne.
    Nauczono nas uprzejmości i wpojono posłuszeństwo. W trudnych chwilach brakuje nam siły by zawalczyć o siebie.

    Powodzenia z kolejnym transferem🍀🤞

    kobieta _w_walce lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 28 maja, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Dysia cudne wiadomości. 😍 tak, na tym etapie takie dwa dni to żadne przesunięcie. Rośnijcie zdrowo. ❤️

    U nas też wszystko dobrze. Serducho bije jak dzwon. Bobas znów nadrobił i zrównał termin z OM. 😮 Prenatalne 10.06 i kolejna wizyta 29.06.
    Wrzucam moje 4 cm Szczęścia. 🥹

    0993de5412d254396a98b171a737c5d5.jpg
    Ale rośnie ! Wszystkiego dobrego i zdrówka 🫂😍💪🏻

    Cień, Cerva lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 28 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva gratuluję pięknych wieści 😍😍😍😍

    Widziałam, że mamy aktualizację na pierwszej stronie 🙂 Miło, że zostałam uwzględniona ♥️

    Udało mi się przełożyć wizytę tydzień szybciej, mam 08.06 i już przebieram nogami z niecierpliwości 🫣

    Cień, Daisy1, _Dysia_, Cerva, nadzieja09, Claramente, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 28 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dysia @Cerva ale wspaniale wiadomości ❤️ trzymam kciuki za spokojne ciąże u Was ❤️❤️❤️

    _Dysia_, Cień, Cerva lubią tę wiadomość

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 381 700

    Wysłany: 28 maja, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva, ale piękne obrazki 😍 rośnijcie zdrowo i spokojnie 😘🤞🏻

    _Dysia_, Cień, Cerva lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: 28 maja, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva 🥰😘 ogromne gratulacje piękne zdjęcia z USG 🥰 serduszko się raduje 🤩🥳

    Cień, Cerva, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 maja, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29.05 ms.paranoya - pierwsze USG 🌱
    29.05 Awokado30 - wizyta kwalifikacyjna 👀


    Powodzenia dzisiaj.
    Zakończmy ten maj szczęśliwie 😊🍀

    Dawdler34, ms.paranoya, Daisy1, krakowiankq, _Dysia_, Olcykowa, Jusia92, Cerva, Awokado30, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 29 maja, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny!

    Cień, Awokado30 lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 247

    Wysłany: 29 maja, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, Dysia gratulacje ❤️❤️ piękne bobasy, życzę Wam samych nudnych dni w ciąży ❤️

    Tak, dzisiaj o 13:30 mam wizytę, przyrost bety jest, na kolejną pójdę w przyszłym tygodniu, żeby nie latać co dwa dni, bo już interniści w Luxmedzie pytają "a po co tak często" 🤡

    Cień, _Dysia_, Olcykowa, Cerva lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1471

    Wysłany: 29 maja, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @_Dysia_, @Cerva gratulacje! 🥰 rośnijcie dalej zdrowo ☘️

    @ms.paranoya @Awokado30 - powodzenia dziś na wizytach, trzymam kciuki! 🤞🤞

    Miłego piątku Dziewczyny!🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 07:47

    _Dysia_, Jusia92, Awokado30, Cień, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ