Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Dudu13, a przypomnij mi proszę, jak u Ciebie rozpisali Accofil- zaczynasz już od 8 dc? Ile masz podejść z Accofilem i jak często dawki?
    My już niby możemy wrócić do starań, ale ten pierwszy cykl pewnie będzie "dziwny", więc odpuszczę monitoringi i będziemy działać na owulakach. Spróbujemy też kilku podejść z Accofilem i wracam do Encortonu 🙈

    Histeroskopia i wycinanie zmian działa trochę jak taki scratching endometrium, co może sprawiać, że ze endo będzie bardziej receptywne i będą lepsze warunki do implantacji, więc trzymam kciuki ❤️

    Daisy1, Cień, Biochemiczka, Jusia92 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Cień, jeszcze jedna taka mała porada ode mnie. Jeśli na razie chcesz zostać w aktualnej klinice i nie masz w czym wybierać jeśli chodzi o lekarzy to zawsze możesz spróbować się umówić prywatnie do jakiegoś polecanego lekarza na konsultację. Do kolejnego transferu jeszcze jest trochę czasu a świeże spojrzenie na Twój przypadek na pewno będzie na plus. Ja jak byłam w klinice w Czechach to do transferu przygotowywali mnie inni lekarze i stosowałam się do ich zaleceń jeśli chodzi o leki, badania itd. Tylko wiadomo to musi być ktoś kto zna się na IVF. Mam nadzieję, że to „jutro” będzie już lepsze 😘



    Ty wiesz, że to jest myśl 😘
    Dzięki, kurcze laska, normalnie wymiatasz🫂❤️

    Rafiki, Malinka18, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6301

    Wysłany: 27 maja, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Waleria tak jak Dziewczyny piszą te mutacje są bardzo częste. W ciąży może lekarz włączyć acard i heparynę, ale sama mutacja pai nie jest teraz wg rekomendacji wskazaniem. Jak dochodzi jakaś historia poronień to też już jest inne podejście. Także tu dużo zależy od lekarza prowadzącego. 🤔

    🌿Cień no to brak słów 😶 przykro mi, że tak to wyglądało dziś. 😢

    🌿Daisy kciuki za ten cykl ☺️

    Waleria, Daisy1 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 27 maja, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień tak mi przykro. Niektórzy lekarze powinni zmienić zawód. W takich momentach, zero empatii, poświęcenia czasu, zero zrozumienia powinno być karane. Mam nadzieję, że sobie to wszytko poukładasz w głowie i trafisz na dobrego lekarza. Ślę wirtualnego przytulasa 🫂🫂🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie teoche się ostatnio nie odzywałam, miałam małe stresy związane z dodatnimi przeciwciałami ale na tą chwilę sytuacja opanowana.
    Wczoraj miałam pierwsze prenatalne, wszystko jest dobrze , z Feli wyszła zdrowa dziewczynka i póki co wczoraj się to potwierdziło na USG 🩷

    Niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was, prawdą jest że po burzy zawsze wychodzi słońce tylko czasem dłużej musimy na nie poczekać 🩷
    Trzymajcie się mocno 🩷



    Serdecznie gratuluję.
    Rośniecie zdrowo ❤️😘

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1112 1957

    Wysłany: 27 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień nie chce Cię zniechęcać , ale to nie powinno chyba tak wyglądać…
    Ja mam do super kliniki w Poznaniu 5 minut autem i lekarz o tym wiem, mimo to moja ostatnia wizyta po poronieniu trwała dużo dłużej niż klasyczne podglądy przy przygotowaniach do stymulacji czy transferu. Byłam napewno 30 min w gabinecie- większość to była rozmowa z lekarzem. Czułam się bardzo dobrze po wyjściu.

    Zapomniałam jeszcze dodać że mam wizytę kwalifikacyjną w piątek, trzymajcie kciuki żeby rozpocząć stymulację. Krwawienie się rozkręciło więc jestem dobrej myśli że hormony wyglądają już całkiem normalnie.

    Olcykowa, Cień, Dudu13, Daisy1, Biochemiczka, Cerva, Jusia92, Paola2604, Dawdler34, _Dysia_, sailor89, Rafiki, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 27 maja, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Waleria tak jak Dziewczyny piszą te mutacje są bardzo częste. W ciąży może lekarz włączyć acard i heparynę, ale sama mutacja pai nie jest teraz wg rekomendacji wskazaniem. Jak dochodzi jakaś historia poronień to też już jest inne podejście. Także tu dużo zależy od lekarza prowadzącego. 🤔

    🌿Cień no to brak słów 😶 przykro mi, że tak to wyglądało dziś. 😢

    🌿Daisy kciuki za ten cykl ☺️

    Dziękuję ❤️ na początku trochę się przeraziłam, ale jak tak zaczynam czytać, to chyba to nic strasznego i mam nadzieję, że nic innego nas już nie zaskoczy... No jedynie mogłyby te dwie kreski 😂

    Cień, Cerva, Claramente lubią tę wiadomość

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Cień nie chce Cię zniechęcać , ale to nie powinno chyba tak wyglądać…
    Ja mam do super kliniki w Poznaniu 5 minut autem i lekarz o tym wiem, mimo to moja ostatnia wizyta po poronieniu trwała dużo dłużej niż klasyczne podglądy przy przygotowaniach do stymulacji czy transferu. Byłam napewno 30 min w gabinecie- większość to była rozmowa z lekarzem. Czułam się bardzo dobrze po wyjściu.

    Zapomniałam jeszcze dodać że mam wizytę kwalifikacyjną w piątek, trzymajcie kciuki żeby rozpocząć stymulację. Krwawienie się rozkręciło więc jestem dobrej myśli że hormony wyglądają już całkiem normalnie.


    Ja o tym wiem. Dlatego ciężko mi z tym.
    Dla mnie to teraz walka z wiatrakami.
    Potrzebuję resetu.

    W piątek będę trzymać kciuki za Twoją wizytę.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 27 maja, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was stosuje luteinę? Mam co najmniej 2 opakowania 100mg na zbyciu, chętnie oddam za koszt wysyłki 🙂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 28 maja, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, Dysia - pięknych widoków na USG dzisiaj ❤️❤️❤️

    _Dysia_, sailor89, Daisy1, Cerva, Jusia92, Paola2604, Laurelli lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 28 maja, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja od wczoraj odstawiłam leki i czekam na @. Po rozmowie z kliniką mam się stawić między 2 a 4 dniem cyklu. Z ich strony to tyle 🫠

    Odczekam co najmniej miesiąc bo już żyły nie dają rady i brzuch też od zastrzyków Clexane i Prolutex.

    Następnym razem raczej wracam do cyklu sztucznego. W pracy też nie wiem co mnie czeka, bo już kogoś miały na zastępstwo.

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 766 1471

    Wysłany: 28 maja, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Cerva, Dysia - pięknych widoków na USG dzisiaj ❤️❤️❤️
    Dziewczyny, powodzenia dzisiaj! 🤞☘️

    _Dysia_, Cerva lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Mroczek87 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 28 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .1.06 mam konsultacje online z dr Jarosz ( jesteśmy ze Szczecina). Ponieważ ciężko było się do niej dostać, to wcześniej już wyniki skonsultowałam z dr Kołodziejczyk -mamy całą rozpiskę. Teraz mieliśmy punkcję-uzyskalismy 4 dobre zarodki .i plan na transfer kolo 20 lipca.wg zaleceń dr Kołodziejczyk encorton włączam 4 tyg przed. Ale teraz nie wiem jak ugryźć konsultacje z dr jarosz.czy wspomnieć..ze juz plan jakiś jest. Z różnych grup widzę,ze dr zaleca te cała immunosupresje na mega dużo tygodni. Poza tym nie do końca rozumiem..bo mam komórki no 15 %. Co mieści się w przedziale ..a widzę po forach, ze dla dr Jarosz to problem. Poza tym mam absolutnie wsyztskie wyniki porobione -wyslalam na maila..prócz Ana1 .narazie i tak ich nie mogę chyba po punkcji zrobić z tego co mówi chat .. i kolejne pytanie- jak wygląda ta konsultacja?czy to zwykła rozmowa telefoniczna? Czy jest link do spotkania?pozdrawiam 💗

  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 766 1471

    Wysłany: 28 maja, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mroczek87 wrote:
    Hej .1.06 mam konsultacje online z dr Jarosz ( jesteśmy ze Szczecina). Ponieważ ciężko było się do niej dostać, to wcześniej już wyniki skonsultowałam z dr Kołodziejczyk -mamy całą rozpiskę. Teraz mieliśmy punkcję-uzyskalismy 4 dobre zarodki .i plan na transfer kolo 20 lipca.wg zaleceń dr Kołodziejczyk encorton włączam 4 tyg przed. Ale teraz nie wiem jak ugryźć konsultacje z dr jarosz.czy wspomnieć..ze juz plan jakiś jest. Z różnych grup widzę,ze dr zaleca te cała immunosupresje na mega dużo tygodni. Poza tym nie do końca rozumiem..bo mam komórki no 15 %. Co mieści się w przedziale ..a widzę po forach, ze dla dr Jarosz to problem. Poza tym mam absolutnie wsyztskie wyniki porobione -wyslalam na maila..prócz Ana1 .narazie i tak ich nie mogę chyba po punkcji zrobić z tego co mówi chat .. i kolejne pytanie- jak wygląda ta konsultacja?czy to zwykła rozmowa telefoniczna? Czy jest link do spotkania?pozdrawiam 💗
    Ja dostałam maila z invimedu z potwierdzeniem wizyty, i tam napisali, że doktor może zadzwonić ok. 15 minut wcześniej lub później, i podejmie 3 próby połączenia. W praktyce zadzwoni do Ciebie, rozmowa jest przez telefon, bez kamerki 🙂 Prosili też o przesłanie dokumentacji na maila najpóźniej 48h przed teleporadą.

    Miałam podobną sytuację - wcześniej byłam u innego immunologa, więc przed wizytą wysłałam też jego zalecenia mailowo. Na spotkaniu poprosiłam dr J, żeby spojrzała na wszystko jeszcze raz całościowo i powiedziała czy zgadza się z tym podejściem, czy coś by zmieniła. Dr J przeszła ze mną punkt po punkcie przez zalecenia, tłumacząc spokojnie co by zmieniła i dlaczego. Doceniam to, że niczego nie narzucała, tylko miałyśmy otwartą rozmowę o wątpliwościach. Myślę, że jeśli pojawią się różnice w podejściu, to ostatecznie najważniejsze będzie to, przy kim jest Ci po prostu bliżej 🤍

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 415 969

    Wysłany: 28 maja, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam się po wizycie, póki co ogromny kamień z serca. Serduszko bije, tym razem krwiaka nie ma. Termin z om 6+5, z usg 6+3, ale tak może być bo ja miałam owu 17-18 dc. Wyszło tak, że poprzednim razem tak jak i teraz miałam usg tego samego tygodnia i dnia ciąży i tym razem dzieciaczek większy, bo 0,58 cm.

    Wczoraj pobierałam też krew na tsh i wyszło 1,25 także jestem bardzo zadowolona.

    Wrzucam wam zdjęcie waflokruszka, chwilo trwaj 🥹

    20260528-171133.jpg

    Kolejna wizyta 📆 9 czerwiec 🤞🍀🌈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 17:28

    Milunia, nadzieja09, yecikowa, sailor89, Dawdler34, Paola2604, Biochemiczka, Cień, Daisy1, Dudu13, sirengirl92, Waleria, Jusia92, Laurelli, Fox, ms.paranoya, Claramente, Czekająca7, mary0371 lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 28 maja, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale serce się raduje czytając te pozytywne wiadomości! Gratuluję pięknych bet i wiadomosci z wizyt 😊

    Co do lekarzy to nóż mi się w kieszeni otwiera. Nie mam nawet siły tego komentować… 🤬 Sama za niecałe 2 tygodnie mam wizytę u nowego lekarza i aż strach pomyśleć jak będzie. Człowiek urlop bierze specjalnie, jedzie kupe kilometrow, płaci za wizytę jak za złoto ( nie ważne czy przez NFZ bo przecież składki są nie małe czy prywatnie) a wizyta trwa sekundy. To powinno być karalne. Niby trąbią że mało dzieci się rodzi, ale czy ktoś chce nam pomóc?

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 28 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Zgłaszam się po wizycie, póki co ogromny kamień z serca. Serduszko bije, tym razem krwiaka nie ma. Termin z om 6+5, z usg 6+3, ale tak może być bo ja miałam owu 17-18 dc. Wyszło tak, że poprzednim razem tak jak i teraz miałam usg tego samego tygodnia i dnia ciąży i tym razem dzieciaczek większy, bo 0,58 cm.

    Wczoraj pobierałam też krew na tsh i wyszło 1,25 także jestem bardzo zadowolona.

    Wrzucam wam zdjęcie waflokruszka, chwilo trwaj 🥹

    20260528-171133.jpg

    Kolejna wizyta 📆 9 czerwiec 🤞🍀🌈
    Gratulacje ! Kropeczku rośnij Zdrowy ❤️💥🤞🤞💪🏻

    _Dysia_, Claramente lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 28 maja, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, cudownie! ❤️ Czekamy jeszcze na Cerve 🍀

    Cień, jak się dzisiaj czujesz?❤️‍🩹

    Cień, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Dysia, cudownie! ❤️ Czekamy jeszcze na Cerve 🍀

    Cień, jak się dzisiaj czujesz?❤️‍🩹


    Dziękuję ❤️
    Czuję się już trochę lepiej. Staram się nie analizować tego wszystkiego za dużo.

    Postanowiłam sobie, że jak pojedziemy podpisać papiery do kolejnej procedury i znowu nie dostanę żadnego konkretnego schematu przygotowania do transferu, to po prostu zmienię lekarkę.
    Przeglądałam profil kliniki i są jeszcze inne lekarki do wyboru. A jak nie, to Warszawa jest duża i klinik też nie brakuje.

    Myślę też nad konsultacją u jednej doktor, która kiedyś prowadziła mnie w Novum. Kilka lat temu odeszła do innej przychodni, już niezwiązanej z IVF, ale takiej wiedzy chyba się nie zapomina.

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 28 maja, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Hej, ja od wczoraj odstawiłam leki i czekam na @. Po rozmowie z kliniką mam się stawić między 2 a 4 dniem cyklu. Z ich strony to tyle 🫠

    Odczekam co najmniej miesiąc bo już żyły nie dają rady i brzuch też od zastrzyków Clexane i Prolutex.

    Następnym razem raczej wracam do cyklu sztucznego. W pracy też nie wiem co mnie czeka, bo już kogoś miały na zastępstwo.



    Przykro mi, że się nie udało. Masz rację — potrzeba trochę czasu na regenerację ❤️‍🩹
    Ja też już nie dam się namówić na mix cyklu. W grę wchodzi tylko sztuczny.
    Jeśli znowu zacznie się coś komplikować, to wolę po prostu przerwać i podejść w kolejnym cyklu.
    Takie combo „raz tak, raz tak” nie wróży nic dobrego w moim przypadku.

    Trzymaj się ciepło 😘🫂

    sailor89 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ