Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 27 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Dziwne to jest właśnie, u mnie też dwa razy dziewczynka i dwa razy ciąża stracona, wolałabym by był to przypadek.. ale co ja tam mogę ehh 😏
    Takie sytuacje są niezwykle rzadkie, a pamiętaj, że zawsze jest aż 50% szans, że przy kolejnej ciąży będzie ta sama płeć zarodka. Nie rozmyślałabym nad tym, bo to z ogromnym prawdopodobieństwem przypadek, a przyczyna poronień jest inna. I najczęściej są to właśnie wady genetyczne.

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 358 288

    Wysłany: 27 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, a Wy czujecie/ macie jakies „symptomy” owulacji? Zwłaszcza jeśli chodzi o ból podbrzusza?
    Ja zupełnie nie jestem w stanie tego stwierdzić bez testów, a wiadomo że przy staraniach sie zwraca bardzo uwagę na wszystko co się dzieje w ciele.
    Z kolei teraz, po poronieniu, znów mam od wczoraj dość silny ból podbrzusza i trochę mnie to zaniepokoiło ale patrzę że teoretycznie to by wypadało na termin owulacji, więc może to z tego powodu.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 27 maja, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Drogie, a Wy czujecie/ macie jakies „symptomy” owulacji? Zwłaszcza jeśli chodzi o ból podbrzusza?
    Ja zupełnie nie jestem w stanie tego stwierdzić bez testów, a wiadomo że przy staraniach sie zwraca bardzo uwagę na wszystko co się dzieje w ciele.
    Z kolei teraz, po poronieniu, znów mam od wczoraj dość silny ból podbrzusza i trochę mnie to zaniepokoiło ale patrzę że teoretycznie to by wypadało na termin owulacji, więc może to z tego powodu.
    Ja mam takie ciągnięcie albo bardziej po prawej, albo po lewej stronie (zależy, z którego jajnika).

    Jednak skupiam się na obserwacji śluzu. Teraz pp miałam jakieś apogeum, aż takiego typowego nigdy nie miałam.

    Zaczęłam też mierzyć temperaturę po przebudzeniu ale nie tak dokładnie jak przed ciąża..muszę w przyszłym cyklu bardziej się do tego przyłożyć

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: 27 maja, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało się pochwalę 🥹
    Beta 189 mIU/ml
    Progesteron: 31,2 ng/ml

    W piątek pójdę ponownie na badania i jak przyrost będzie dobry dzwonię do lekarza, bo nie pamiętam od kiedy chciał włączać heparynę.
    Mimo jakiegoś strachu wywołanego doświadczeniami z zeszłego roku, bardzo się cieszę i staram się myśleć, że tym razem będzie wszystko dobrze 😌

    aszin, Biochemiczka, Rafiki, yecikowa, Olcykowa, Cień, krakowiankq, Malinka18, Dawdler34, Daisy1, Ninia, Waleria, Laurelli, _Dysia_, Claramente, Paola2604, Milunia, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1112 1956

    Wysłany: 27 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ja dostałam po 35 dni od zabiegu

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: 27 maja, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Drogie, a Wy czujecie/ macie jakies „symptomy” owulacji? Zwłaszcza jeśli chodzi o ból podbrzusza?
    Ja zupełnie nie jestem w stanie tego stwierdzić bez testów, a wiadomo że przy staraniach sie zwraca bardzo uwagę na wszystko co się dzieje w ciele.
    Z kolei teraz, po poronieniu, znów mam od wczoraj dość silny ból podbrzusza i trochę mnie to zaniepokoiło ale patrzę że teoretycznie to by wypadało na termin owulacji, więc może to z tego powodu.

    Ja gdyby nie testy LH i monitoring, to kompletnie nie byłabym w stanie określić kiedy mam owulację. Ani tego nie czuję, ani nie zauważam śluzu. Może 2-3 razy w życiu byłam w stanie zaobserwować minimalne klucie jajnika, albo zwiększona produkcję śluzu.

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 27 maja, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dziś 733 😊 niby przyrost w normie, ale moja niepłodna głowa chciała zobaczyć więcej 😅 przyrost to dokładnie 99% także racjonalnie patrząc jest dobrze!

    aszin, Jusia92, Cień, Rafiki, Olcykowa, yecikowa, krakowiankq, Malinka18, Dawdler34, Daisy1, Laurelli, _Dysia_, Claramente, Paola2604 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po.

    Wizyta trwała 1,5 minuty. Doktor kazała przyjechać w połowie czerwca na podpisanie dokumentów do kolejnej procedury.
    Tyle.

    Fajny ten Bocian. Jadę sobie 100 km po to żeby sobie ciśnienie zmierzyć, bo w domu mam tylko dwa aparaty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 20:56

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 27 maja, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja już po.

    Wizyta trwała 1,5 minuty. Doktor kazała przyjechać w połowie czerwca na podpisanie dokumentów do kolejnej procedury i zaleciła mierzyć ciśnienie bo jestem w grupie ryzyka ze względu na wiek.
    Tyle.

    Fajny ten Bocian. Jadę sobie 100 km po to żeby sobie ciśnienie zmierzyć, bo w domu mam tylko dwa aparaty.
    Przykro mi, że wizyta wyglądała w ten sposób… Czy to zdarzało się już wcześniej? W tym trudnym procesie powinniście czuć się zaopiekowani, lekarz powinien być w pełni oddany i zainterweniowany pacjentem. 😞

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Drogie, a Wy czujecie/ macie jakies „symptomy” owulacji? Zwłaszcza jeśli chodzi o ból podbrzusza?
    Ja zupełnie nie jestem w stanie tego stwierdzić bez testów, a wiadomo że przy staraniach sie zwraca bardzo uwagę na wszystko co się dzieje w ciele.
    Z kolei teraz, po poronieniu, znów mam od wczoraj dość silny ból podbrzusza i trochę mnie to zaniepokoiło ale patrzę że teoretycznie to by wypadało na termin owulacji, więc może to z tego powodu.

    Tak, ja mam takie kłucia i ciągnięcia z jednej lub drugiej strony, często nawet po owulacji mam ból, jak np dłużej pochodzę. Ogólnie jestem bardzo wrażliwa na wahania/zmiany hormonów i cały cykl mam jakieś objawy, bóle. Może masz np podwójną owulkę i dlatego tak coś pobolewa. Spróbuj zrobić test owulacyjny to może się coś rozjaśni ;)

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Przykro mi, że wizyta wyglądała w ten sposób… Czy to zdarzało się już wcześniej? W tym trudnym procesie powinniście czuć się zaopiekowani, lekarz powinien być w pełni oddany i zainterweniowany pacjentem. 😞


    To jest standard. Odkąd jest program MZ, lecą trochę na ślepo. To ja wychodzę z propozycjami diagnostyki i immunologii. Większości rzeczy dowiaduję się z forum, a nie od lekarza.
    Dziś czuję się jak bezwartościowy śmieć.
    Muszę to sobie przemyśleć — czy chcę dalej być w tym miejscu. Zawsze stresuję się przed wizytą, zastanawiając się, czy w ogóle mogę o coś zapytać, bo wszystko odbywa się w takim pośpiechu.
    Mam też wrażenie, że nikt nawet nie czyta mojej dokumentacji medycznej.

    Raz jestem za gruba (7 kg nadwagi), fakt lepiej być szczupłym. Raz ,,moje ,, zarodki są do kitu, bo nikt nie oddaje niczego dobrego. Raz za stara....

    Trudno, dziś nie jest mój dzień.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 27 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia, Nadzieja super informacje 😍

    Cień ja bym się mega wkurzyła jakbym miała taką wizytę 🤯 współczuję

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja już po.

    Wizyta trwała 1,5 minuty. Doktor kazała przyjechać w połowie czerwca na podpisanie dokumentów do kolejnej procedury i zaleciła mierzyć ciśnienie bo jestem w grupie ryzyka ze względu na wiek.
    Tyle.

    Fajny ten Bocian. Jadę sobie 100 km po to żeby sobie ciśnienie zmierzyć, bo w domu mam tylko dwa aparaty.

    Jeju, przykro mi bardzo, domyślam się, że miałaś inne oczekiwania. Zamiast wrócić z wolą walki to widać, że wracasz z rezygnacją ;( w sumie to mogła Ci to powiedzieć przez telefon..
    Przepraszam, że tak zapytam wprost, ale jeśli nie czujesz się zaopiekowana to czy masz możliwość zmiany lekarza w obrębie kliniki?

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 27 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, a myślisz o zmianie lekarza lub kliniki?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 27 maja, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Drogie, a Wy czujecie/ macie jakies „symptomy” owulacji? Zwłaszcza jeśli chodzi o ból podbrzusza?
    Ja zupełnie nie jestem w stanie tego stwierdzić bez testów, a wiadomo że przy staraniach sie zwraca bardzo uwagę na wszystko co się dzieje w ciele.
    Z kolei teraz, po poronieniu, znów mam od wczoraj dość silny ból podbrzusza i trochę mnie to zaniepokoiło ale patrzę że teoretycznie to by wypadało na termin owulacji, więc może to z tego powodu.

    Odpiszę bo właśnie w tej chwili owuluję :D
    Ja wcześniej owulacje miałam lekko odczuwalne. Czasami nawet tego nie zauważałam. Po poronieniu owulacja była wręcz bolesna i mnie to zaniepokoiło ale na usg wszystko wyglądało ok.
    Teraz przygotowuję sie do transferu na cyklu naturalnym. Były 2 pęcherzyki, w poniedziałek miałam Ovitrelle i dziś od rana bardzo odczuwalna owulacja. Ledwo siedzę przy biurku bo mnie boli.
    Trochę nie umiem zrozumieć dlaczego po poronieniu (a może samej ciąży) jest aż taka zmiana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 15:14

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Cień, a myślisz o zmianie lekarza lub kliniki?


    Mam jeszcze możliwość jednej zmiany kliniki.
    Lekarza w klinice też mogę zmienić, chociaż tam akurat nie ma dużego wyboru.
    Zresztą… dobrze tam, gdzie nas nie ma.
    Ta moja przynajmniej akceptuje immunologię, chyba jako jedna z nielicznych. Tylko organizacyjnie jest mocno nieogarnięta, szczególnie jeśli chodzi o wizyty.

    Ale dziś nie podejmuję żadnych decyzji. Dam sobie czas.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 27 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne macie bety:) 🤞

    Jusia92, nadzieja09 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Jeju, przykro mi bardzo, domyślam się, że miałaś inne oczekiwania. Zamiast wrócić z wolą walki to widać, że wracasz z rezygnacją ;( w sumie to mogła Ci to powiedzieć przez telefon..
    Przepraszam, że tak zapytam wprost, ale jeśli nie czujesz się zaopiekowana to czy masz możliwość zmiany lekarza w obrębie kliniki?


    Właśnie, są telefony, nie trzeba gnać 100 km.
    Myślalam, że nie ma nic gorszego od punkcji i wyniku zero oocytów. No to się myliłam.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 27 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, przykro mi:( Nie tak powinno to wyglądać. Zupełnie zrozumiałe, że oczekiwałaś inicjatywy ze strony lekarza.
    Może rzeczywiście odpocznij dziś. Zajmij się czymś "niestaraniowym". Przyjdzie czas na przemyślenia i decyzje.

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: 27 maja, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, strasznie przykro się czyta, że można kogoś tak potraktować na wizycie. Przecież taka wizyta stacjonarna jest bez sensu i jeszcze taki kawał musiałaś jechać… ale tak jak mówisz, dobrze tam gdzie nas nie ma. Mam nadzieję, że może kolejna wizyta będzie lepsza 🤞🏻 Mi się bocian zawsze kojarzył z dobrą jakością, ale to tyle co gdzieś usłyszałam od ludzi. A kiedy mniej więcej możesz się spodziewać kolejnego transferu?

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ