Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 26 maja, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ✨ wrote:
    Dziewczyny bardzo gratuluję Wam pięknych kreseczek ☺️ niech Wasze Kropeczki zdrowo rosną 💞
    I ogromne gratulacje dla tych większych Kropeczków, które już takimi małymi Kropeczkami nie są 😍🥹

    Ja dziś podjęłam decyzję o IVF. Wczoraj zbadałam betę po IUI. To był dopiero 8dpo, ale do środy mam brać progesteron i nie chciałam po środowym wyniku bety zastanawiać się czy to nadal zastrzyk czy może jednak ciąża. Także wczorajszy wynik bety to 8,06, dzisiaj na teście ledwo widoczna kreska (wcześniej były mocniejsze), także pewnie to pozostałości po zastrzyku. Jutrzejsza beta da jasną odpowiedź.

    Wizytę w klinice mam umówioną na 18 czerwca, możliwe, że przed wizytą podejdziemy jeszcze do jednego IUI.

    Na razie to wszystko trochę mnie przeraża. Natłok informacji przytłacza 🙈 czytając Wasze historie wiem, że wiele z Was jest/było w procedurze IVF - czy macie jakieś rady na początek? Czytałam wątki o IVF i kluczowe informacje, które dziewczyny piszą na pierwszych stronach, ale myślę, że rady od Was mogą być bardzo pomocne ♥️

    Przyłączam się do życzeń 🦋Daisy na Dzień Mamy. Na innym wątku przeczytałam piękne zdanie:

    „Ja uważam że każda z nas gdzieś głęboko w sercu jest mamą... mamą, która wciąż czeka na swoje maleństwo.”

    Przytulam ♥️♥️



    Moja rada, nie martw się na zapas. Jesteś młoda, a ivf często udaje się za pierwszym lub drugim transferem u młodych dziewczyn.
    Dasz radę.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: 26 maja, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sirengirl92 wrote:
    Każda z nas tu obecnych, która nie ma jeszcze tęczowego dzidziusia a doświadczyła straty, ma prawo mieć dziś Dzień Matki 💐.
    To dziecko było, jest i będzie w naszych komórkach, jak i w serduszku🤗 ❤️. Bądźcie dla siebie dziś po prostu dobre i ukochajcie siebie tak z całego serduszka mamuśki 🌻❤️.

    Jakie piękne życzenia! Ja się również dołączam ☺️ i dziękuję za wasze wszystkie dobre słowa, mocno wierzę, że tym razem historia zakończy się szczęśliwie 😊
    I nadal bardzo mocno trzymam kciuki za każdą z was, żeby się w końcu udało! 🌈 ja nawet nie tyle, że wierzę, ale po prostu wiem, że każda z nas na tym wątku spełni swoje marzenie o byciu mamą, czy to pierwszego, czy kolejnego dzieciątka, bo każda z was jest naprawdę cudowna i zasługuje na to jak nikt inny!! ❤️🌷

    Cień, ms.paranoya, Daisy1, sirengirl92, Claramente, Dudu13, Laurelli, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 26 maja, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ✨ wrote:
    Dziewczyny bardzo gratuluję Wam pięknych kreseczek ☺️ niech Wasze Kropeczki zdrowo rosną 💞
    I ogromne gratulacje dla tych większych Kropeczków, które już takimi małymi Kropeczkami nie są 😍🥹

    Ja dziś podjęłam decyzję o IVF. Wczoraj zbadałam betę po IUI. To był dopiero 8dpo, ale do środy mam brać progesteron i nie chciałam po środowym wyniku bety zastanawiać się czy to nadal zastrzyk czy może jednak ciąża. Także wczorajszy wynik bety to 8,06, dzisiaj na teście ledwo widoczna kreska (wcześniej były mocniejsze), także pewnie to pozostałości po zastrzyku. Jutrzejsza beta da jasną odpowiedź.

    Wizytę w klinice mam umówioną na 18 czerwca, możliwe, że przed wizytą podejdziemy jeszcze do jednego IUI.

    Na razie to wszystko trochę mnie przeraża. Natłok informacji przytłacza 🙈 czytając Wasze historie wiem, że wiele z Was jest/było w procedurze IVF - czy macie jakieś rady na początek? Czytałam wątki o IVF i kluczowe informacje, które dziewczyny piszą na pierwszych stronach, ale myślę, że rady od Was mogą być bardzo pomocne ♥️

    Przyłączam się do życzeń 🦋Daisy na Dzień Mamy. Na innym wątku przeczytałam piękne zdanie:

    „Ja uważam że każda z nas gdzieś głęboko w sercu jest mamą... mamą, która wciąż czeka na swoje maleństwo.”

    Przytulam ♥️♥️

    Iskierko, na razie jesteś dopiero 8dpo, więc jeszcze czekamy z zaciśniętymi kciukami na kolejne wyniki 🤞

    Jeśli chodzi o IVF to ciężko tak na prawdę każdy przypadek jest inny. W większości przypadków 1-3 transfer się udaje i jest wysoka skuteczność (nie patrz na moją stopke 🙈). Wg mnie warto się porządnie suplementować na te 3 miesiące przed startem i zadbać o ewentualne uzupełnienie niedoborów, a ponadto uzbroić się w cierpliwość i nadzieję, bo ciągle trzeba w tym procesie na coś czekać ;)

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Kata3333 Przyjaciółka
    Postów: 143 41

    Wysłany: 26 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 gratulacje! Trzymam kciuki za Ciebie aby było dobrze

    Cień, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👧35 🧑35
    Starania styczeń 2024
    💔5/6tydzień poronienie samoistne sierpień 2024
    💔8tydzień indukcja+łyżeczkowanie czerwiec 2025

    Histeroskopia polipa, hsg - drożne kwiecień 2025
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 766 1469

    Wysłany: 26 maja, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Iskierko✨️, sam fakt, że podjęłaś decyzję po tylu emocjach, nadziejach i niepewności, to już ogromny krok! A jeśli przed wizytą jeszcze podejdziecie do jednego IUI, to też trzymam kciuki najmocniej jak się da 🤞☘️

    Claramente, Cień, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 197

    Wysłany: 26 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Jusia92, co za nowina! Powolutku gratuluję i trzymam kciuki! 🤞☘️

    Ale wspaniały prezent na dzisiejszy dzień!

    Cień, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 26 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, nie mam wyjścia muszę się umówić i zacisnąć zęby, ale to chyba muszę z miesiąc od poronienia poczekać 🤔

    Dziewczyny, dzień Matki to także nasze święto,
    Mam, które nie mają zdjęć, pierwszych kroków czy wspólnych chwil, ale mają miłość, która pojawiła się od pierwszych dwóch kresek i została mimo straty.
    Dużo siły dla każdej z nas, jeszcze przyjdzie szczęście 🍀 🕊️

    Cień, Claramente, ms.paranoya, Daisy1, sirengirl92, Dudu13, Laurelli, Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 26 maja, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Moja rada, nie martw się na zapas. Jesteś młoda, a ivf często udaje się za pierwszym lub drugim transferem u młodych dziewczyn.
    Dasz radę.

    Zgadzam się. Od ponad 1,5 roku obserwuję wątki in vitro i mam wrażenie, żw większości młodych osób udaje się 1, 2 lub 3 transfer:)

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 26 maja, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na pewno dla większości z nas ten dzień był trudny, pełen emocji, wspomnień i cichego bólu.
    Pamietajmy, że macierzyństwo nie zawsze zaczyna się od pierwszego płaczu w ramionach. Ono rodzi się znacznie wcześniej, a nasze dzieci - te, których nie mogłyśmy przytulić, wciąż są częścią naszej historii. A my, mimo wszystko, nadal jesteśmy mamami. 🤍

    Cień, Claramente, Daisy1, sirengirl92, yecikowa, Biochemiczka, Mq1991, krakowiankq, Rafiki, Laurelli, Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 26 maja, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Dziewczyny, na pewno dla większości z nas ten dzień był trudny, pełen emocji, wspomnień i cichego bólu.
    Pamietajmy, że macierzyństwo nie zawsze zaczyna się od pierwszego płaczu w ramionach. Ono rodzi się znacznie wcześniej, a nasze dzieci - te, których nie mogłyśmy przytulić, wciąż są częścią naszej historii. A my, mimo wszystko, nadal jesteśmy mamami. 🤍


    Nawet nie miałam pojęcia jak bardzo chciałam żeby to wreszcie był mój dzień.
    Pięknie to napisałaś ❤️‍🩹🫂🌈

    aszin lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 26 maja, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj kilkunastokrotnie wpisywałam datę w dokumentacji i za każdym razem o tym myślałam 🥲 Niby tylko data, a potrafi uderzyć w najczulszą strunę. Następny rok będzie nasz ❤️‍🩹

    Claramente lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 395 356

    Wysłany: 27 maja, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia, trzymam kciuki!!🥹🤞

    Dziewczyny dopisuję się do życzeń z łezka w oku 🥹
    Ja dziś czułam się od rana nieswojo i chyba zjazd hormonów to był bo do kolejnych kłód pod nogi to dziś w 20DC zawitało coś co przypomina 1DC… z jednej strony super bo dłużyło mi się ale o TYDZIEŃ?! Mam nadzieję że to okres, jutro będzie wiadomo więcej ale poziom mojego zdezorientowania jest mocny bo pierwszy raz tak mam (prócz 1. cyklu po poronieniu). Jestem pełna obaw jak będzie wyglądał ten cykl i czy będzie wgl potencjał jeśli zaczął się tak ooo. Choć zaczął się od plamienia i gradacyjnie to nie zwiastuje mi taka niespodzianka nic dobrego… pytanie co te antybiotyki miały w sobie że takie coś się odwaliło 🫪Miałyście tak kiedyś po leczeniu?
    Z dobrych info wykluczone mam p/ciała przeciw korze nadnerczy ✨

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 27 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o każdym naszym zarodku myślę z czułością od pierwszego dnia, przytulam je w myślach itd. Doświadczyłam też kilku tygodni ciąży. Jeśli ostatecznie by się nie udało zostać mamą to chociaż to mi zostanie:)
    W międzyczasie spełniam się jako kocia mam trzech 🐈🐈‍⬛🐈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 08:33

    Daisy1, aszin, Paola2604, Cień, Jusia92, _Dysia_, Laurelli, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16456

    Wysłany: 27 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, mocno zaciskam kciuki za wizytę, obyś wróciła z konkretnym planem, który całkowicie będzie Tobą grał 🍀

    Cień, Laurelli, Jusia92, Daisy1, _Dysia_, yecikowa lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Jusia, trzymam kciuki!!🥹🤞

    Dziewczyny dopisuję się do życzeń z łezka w oku 🥹
    Ja dziś czułam się od rana nieswojo i chyba zjazd hormonów to był bo do kolejnych kłód pod nogi to dziś w 20DC zawitało coś co przypomina 1DC… z jednej strony super bo dłużyło mi się ale o TYDZIEŃ?! Mam nadzieję że to okres, jutro będzie wiadomo więcej ale poziom mojego zdezorientowania jest mocny bo pierwszy raz tak mam (prócz 1. cyklu po poronieniu). Jestem pełna obaw jak będzie wyglądał ten cykl i czy będzie wgl potencjał jeśli zaczął się tak ooo. Choć zaczął się od plamienia i gradacyjnie to nie zwiastuje mi taka niespodzianka nic dobrego… pytanie co te antybiotyki miały w sobie że takie coś się odwaliło 🫪Miałyście tak kiedyś po leczeniu?
    Z dobrych info wykluczone mam p/ciała przeciw korze nadnerczy ✨

    Dudu, nawet sprawdziłam w apce i jeden cykl z antybiotykoterapią z metronidazolem trwał u mnie 22 dni, więc chyba może tak być, że już przyszedł okres..
    cieszę się, że wynik badania jest prawidłowy ;)

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, daj znać po wizycie 🤞 mam nadzieję, że Twoja lekarka będzie miała plan i otwartą głowę na propozycje 🍀

    Cień, Claramente lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1203 1466

    Wysłany: 27 maja, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Cień, mocno zaciskam kciuki za wizytę, obyś wróciła z konkretnym planem, który całkowicie będzie Tobą grał 🍀

    Również 🍀🍀💪 czekam na relacje po wizycie z niecierpliwością

    Claramente lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 27 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie teoche się ostatnio nie odzywałam, miałam małe stresy związane z dodatnimi przeciwciałami ale na tą chwilę sytuacja opanowana.
    Wczoraj miałam pierwsze prenatalne, wszystko jest dobrze , z Feli wyszła zdrowa dziewczynka i póki co wczoraj się to potwierdziło na USG 🩷

    Niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was, prawdą jest że po burzy zawsze wychodzi słońce tylko czasem dłużej musimy na nie poczekać 🩷
    Trzymajcie się mocno 🩷

    krakowiankq, Cień, Olcykowa, Daisy1, Rafiki, aszin, nadzieja09, Biochemiczka, Paola2604, Jusia92, _Dysia_, Cerva, yecikowa, Laurelli, Claramente, ms.paranoya, Dudu13, Milunia lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 27 maja, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie teoche się ostatnio nie odzywałam, miałam małe stresy związane z dodatnimi przeciwciałami ale na tą chwilę sytuacja opanowana.
    Wczoraj miałam pierwsze prenatalne, wszystko jest dobrze , z Feli wyszła zdrowa dziewczynka i póki co wczoraj się to potwierdziło na USG 🩷

    Niezmiennie trzymam kciuki za każdą z Was, prawdą jest że po burzy zawsze wychodzi słońce tylko czasem dłużej musimy na nie poczekać 🩷
    Trzymajcie się mocno 🩷

    Gratulacje! :)🩷

    Cień, Mati01 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Cień, daj znać po wizycie 🤞 mam nadzieję, że Twoja lekarka będzie miała plan i otwartą głowę na propozycje 🍀



    Oki

    Odezwę się, teraz jadę sobie pociągiem i podziwiam widoczki.
    Mamy ładny dzień w Warszawie.

    Rafiki, Laurelli, Claramente lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ