Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Witajcie ☀️
    Przychodzę z pierwszymi wynikami 14 dpo
    Beta: 113,8
    Progesteron: 31,47 (Utrogestan, Besins)

    Wizyta u gine 29.05.2026 - wiem, że nic nie będzie widać, ale idę na ogólną kontrolę i po proga.

    Czy mogę się już odrobinę cieszyć ? 🥹


    Konieczne, trzeba się cieszyć. Wspaniałe wiadomości 😊❤️

    May-girl lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 385 474

    Wysłany: 25 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Melduję się po 2 prenatalnych. Wszystko w porządku 518 g zdrowego chłopca ♥️

    @sailor trzymam kciuki 👌

    Cerva, ms.paranoya, yecikowa, _Dysia_, aszin, Cień, Dawdler34, krakowiankq, sailor89, Olcykowa, Daisy1, nadzieja09, Jusia92, May-girl, Claramente, Laurelli, Biochemiczka, Awokado30, Iskierka ✨, Rafiki, Waleria, Milunia lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3454 6300

    Wysłany: 25 maja, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Sailor89 przytulam mocno. 😢

    🌿Aszin no to teraz pewnie będzie Ci się dłużyć do @. 😛 a może zrobi psikusa i jednak nie przyjdzie? 🫣

    🌿Krakowianq piękna data. 😍

    🌿Paola to już nie taki mały chłopiec 😁 będziesz rodzić w Toruniu?

    Ja jutro lecę na wizytę u genetyka przed prenatalnymi, pewnie pobiorą krew na pappe. A w czwartek podglądam Fasolkę.

    aszin, Cień, krakowiankq, sailor89, Paola2604, Laurelli, yecikowa, Dawdler34, Daisy1, Rafiki lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 25 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za nadchodzące transfery, a dziewczynom co wyszły pozytywne testy, życzę pięknych przyrostów bety 😘

    Dziewczyny powiedzcie mi czy mini histero boli? Jakoś boję się histeroskopii w znieczuleniu ogólnym i myślałam o opcji diagnostycznej

    @cień ja również czekam na miesiaczke z utęsknieniem, a jak narazie to nadal krwawię po poronieniu i czekam aż się skończy.. 🫩

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Dziewczyny, Melduję się po 2 prenatalnych. Wszystko w porządku 518 g zdrowego chłopca ♥️

    @sailor trzymam kciuki 👌



    Gratulacje 😘❤️Rośniecie zdrowo 🌈

    Paola2604 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Trzymam kciuki za nadchodzące transfery, a dziewczynom co wyszły pozytywne testy, życzę pięknych przyrostów bety 😘

    Dziewczyny powiedzcie mi czy mini histero boli? Jakoś boję się histeroskopii w znieczuleniu ogólnym i myślałam o opcji diagnostycznej

    @cień ja również czekam na miesiaczke z utęsknieniem, a jak narazie to nadal krwawię po poronieniu i czekam aż się skończy.. 🫩



    Histeroskopię zawsze miałam w znieczuleniu ogólnym. Mnie bolało bo za każdym razem miałam usuwanego polipa.
    Sama diagnostyczna z pobraniem biopsji i znieczuleniem miejscowym podobno jest do zniesienia.

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 385 474

    Wysłany: 25 maja, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Sailor89 przytulam mocno. 😢

    🌿Aszin no to teraz pewnie będzie Ci się dłużyć do @. 😛 a może zrobi psikusa i jednak nie przyjdzie? 🫣

    🌿Krakowianq piękna data. 😍

    🌿Paola to już nie taki mały chłopiec 😁 będziesz rodzić w Toruniu?

    Ja jutro lecę na wizytę u genetyka przed prenatalnymi, pewnie pobiorą krew na pappe. A w czwartek podglądam Fasolkę.


    Raczej nie. Poprzednie porody miałam w Chełmmnie, byłam bardzo zadowolona. Tym razem jeszcze nie wiem-albo też tam albo Bydgoszcz. Gdyby było ryzyko przedwczesnego to na pewno Bydgoszcz - zobaczę jak się sprawy potoczą ☺️

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 25 maja, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Witajcie ☀️
    Przychodzę z pierwszymi wynikami 14 dpo
    Beta: 113,8
    Progesteron: 31,47 (Utrogestan, Besins)

    Wizyta u gine 29.05.2026 - wiem, że nic nie będzie widać, ale idę na ogólną kontrolę i po proga.

    Czy mogę się już odrobinę cieszyć ? 🥹

    Gratulacje!!! ☺️

    Cień, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 25 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odpuściłam sobie betę ze względu na to zamieszanie z babcią i zbyt dużą ilość stresu dookoła, pójdę w środę na betę. Ale udało mi się umówić na wizytę u mojej gin i mam wizytę w środę 3.06 😊 mam nadzieję że tym razem dotrwam i pierwszy raz w życiu zobaczę coś na tym usg 🥹🥹🥹

    @sailor89 strasznie mi przykro z powodu bety 😢 trzymaj się!

    @ms.paranoya to idziemy bardzo podobnie z beta 😊 trzymam kciuki za dalsze przyrosty!

    Wszystkim którzy oczekują na kolejne transfery z całego serduszka życzę powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 22:05

    krakowiankq, Cień, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 196

    Wysłany: 25 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Dziękuję za kciuki ale niestety < 2,30 mIU/ml, pewnie w środę powtórka ale to raczej nie odbije.

    Sprobuj w środę… może jeszcze za wcześniej? Trzymam kciuki 💪

    sailor89 lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 196

    Wysłany: 25 maja, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Witajcie ☀️
    Przychodzę z pierwszymi wynikami 14 dpo
    Beta: 113,8
    Progesteron: 31,47 (Utrogestan, Besins)

    Wizyta u gine 29.05.2026 - wiem, że nic nie będzie widać, ale idę na ogólną kontrolę i po proga.

    Czy mogę się już odrobinę cieszyć ? 🥹

    Jest super! Ta radość to chyba będzie do nas tak nieśmiało przychodzić, ale pewnie to naturalne. Ciesz się, a my cieszymy się z Tobą 😍

    Cień, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 196

    Wysłany: 25 maja, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam drugą betę, wzrost ze 103 przedwczoraj na 273. W marcu też te przyrosty miałam ładne, więc jeszcze cieszę się ostrożnie, ale mam nadzieję, że tym razem czeka nas inna historia i szczęśliwe losowanie :)

    nadzieja09, Daisy1, yecikowa, Cień, Biochemiczka, sailor89, Dawdler34, Paola2604, Jusia92, Iskierka ✨, Rafiki, sirengirl92, ms.paranoya, Waleria, Milunia lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 25 maja, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, Rafiki, Milunia — dziękuję za wsparcie 🫶 Na razie staram się już trochę mniej o tym myśleć. Może za jakiś czas zbiorę się na powtórkę badań, ale już w trochę spokojniejszym momencie życia, bo ostatnie tygodnie były bardzo intensywne i pełne napięcia 💛

    krakowiankq - super data, mocno zaciskam kciuki 🤞✨

    sailor89 - jeszcze nie tracimy wiary, ale mocno Cię ściskam. To napięcie i czekanie są naprawdę strasznie trudne 🫂

    ms.paranoya - oczywiście, że możesz się cieszyć! 🥹 Ostatnio usłyszałam zdanie: „Jestem w ciąży, dopóki lekarz mi nie powie, że jest inaczej” i właśnie tego chcę się trzymać w przyszłości. Dokładnie o tym pomyślałam, kiedy przeczytałam Twoją wiadomość 💛 Cieszymy się razem z Tobą!

    Paola2604 - fantastyczne wieści ✨ Przywracasz wiarę, że może i dla nas pozostałych w końcu zaświeci słońce i przyjdzie nowy początek 🌱

    @Cerva - nie mogę się doczekać newsów po Twoich nadchodzących wizytach 🥹 Mega, mega, mega Wam kibicuję 🙌💛

    nadzieja09 - i bardzo dobrze 💛 Rzadko sobie odpuszczamy, a chyba właśnie powinnyśmy robić to częściej, żeby aż tak się nie wypalać i nie spalać tym wszystkim. Trzymam mocno kciuki, żeby 3ciego wszystko było dobrze 🤞✨

    May-girl - super wieści! 🥹 Na ten moment wszystko wygląda pozytywnie i tego się trzymamy że tak właśnie będzie dalej 💛✨

    Cień, sailor89, krakowiankq, Paola2604, nadzieja09, Rafiki, Laurelli, ms.paranoya, Milunia lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 847 2093

    Wysłany: 26 maja, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety Cerva Ty już prenatalne? :o ale to leci, trzymam mocno kciuki 🤞

    Paola gratuluję zaliczonych kolejnych prenatalnych ❤️ Ja też byłam wczoraj na podglądzie, młody ma 254g, wyliczony na 18+3, trochę zaczęłam się stresować, że taki wielki wychodzi ale prowadząca uspokoiła że to po prostu długie nogi 😅

    Aszin odliczam do Twojego transferu 🤞🥹
    Krakowianq trzymam kciuki za Twój transfer ❤️
    Sailor kciuków nie puszczam 🤞

    Dawdler34, yecikowa, Daisy1, sailor89, krakowiankq, aszin, Paola2604, Jusia92, Iskierka ✨, Rafiki, Laurelli, Cień, ms.paranoya, Milunia lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 26 maja, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ♥️Bardzo dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, ale żeby was kciuki nie bolały dzisiejszy test jest biały jak śnieżynka. To już mój trzeci transfer, z każdym kolejnym idzie gorzej. Zostały jeszcze dwa ❄️ Co dalej jeszcze nie wiem. Za wcześnie na to.

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3454 6300

    Wysłany: 26 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿mrs. Paranoya 🌿May-girl strach jest, ale trzeba się cieszyć. Na ten moment wszystko wygląda super. 🥰

    🌿Claramente dziękuję Kochana. ❤️ mam nadzieję, że te zawirowania z prolaktyna to rzeczywiście przez zabieganie, stres. Ona jest przecież bardzo czuła. A TSH się nie przejmuj, ten wynik nie jest jakiś ogromny. Raz, dwa go unormujesz po lekach. Potem w ciąży to TSH i tak robi swoje i trzeba co chwilę zmieniać dawki. 🫣☺️

    🌿Biochemiczka nie, dziś będę miała podany termin USG. Obstawiam że jakoś ok 10 czerwca, bo dziś jestem 10+1. na razie genetyk + pewnie krew. 🙂

    Mam detektor tętna z poprzedniej ciąży i znalazłam serduszko. ❤️ Jeny, wiecie jaka to ulga. 😮‍💨 spokojnie sobie czekam do czwartku.

    Paola2604, Dawdler34, Daisy1, nadzieja09, Laurelli, _Dysia_, Claramente, ms.paranoya, Waleria lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 26 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    ♥️Bardzo dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, ale żeby was kciuki nie bolały dzisiejszy test jest biały jak śnieżynka. To już mój trzeci transfer, z każdym kolejnym idzie gorzej. Zostały jeszcze dwa ❄️ Co dalej jeszcze nie wiem. Za wcześnie na to.

    Przykro mi :(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 766 1469

    Wysłany: 26 maja, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Dzień Mamy 🌷Przytulam mocno wszystkie Kobietki, które wciąż czekają na swój moment 🤍 Mocno wierzę i trzymam za nas kciuki, że za rok będziemy świętowały już swoje wyjątkowe święto, z maluszkiem pod sercem, albo w ramionach🍀

    krakowiankq, Jusia92, sailor89, Paola2604, Rafiki, Olcykowa, sirengirl92, _Dysia_, Cień, Claramente, Dawdler34, Waleria, Milunia lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 380 699

    Wysłany: 26 maja, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Z drżącym serduszkiem dziś do was pisze 🥹 Czekałam z testowaniem do Dnia Mamy, bo stwierdziłam, ze 12dpo to już sensowny czas i że jak się uda, to będzie najlepszy prezent ever. Jeszcze nie dowierzam, że po roku od straty, po powolnej utracie nadziei, dziś ujrzałam taki widok: https://zapodaj.net/plik-QuNaOqXFJu

    Jutro biegnę na betę, ale już dzisiaj proszę o mocne kciuki 🥹

    nadzieja09, sailor89, yecikowa, Biochemiczka, Daisy1, Paola2604, Rafiki, Olcykowa, Laurelli, _Dysia_, Claramente, Dawdler34, ms.paranoya, emciak, Kata3333, Waleria, Milunia lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 26 maja, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jusia92 gratulacje! Piękna kreseczka. Piękny dzień mamy! Oby za rok już był w pełnym składzie 🥹🥹

    Ja sobie wczoraj i dziś siknęłam na testy i po testach wygląda że na ten moment wszystko jest dobrze. Ładnie kreseczka ściemniała w jeden dzień. Na ten moment czuję wdzięczność i spokój. Jutro idę na kolejną betę 🤞

    https://zapodaj.net/plik-BxV3qh0bFf

    sailor89, Daisy1, Paola2604, Jusia92, Olcykowa, _Dysia_, Dawdler34, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ