Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 475

    Wysłany: 29 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Może to oklepane co powiem, ale im człowiek bardziej oderwie głowę tym to wszystko lepiej działa. Przynajmniej w moim przypadku tak to zadziałało. Nakręcałam się pierwsze 2-3 miesiące, potem już mi było coraz bardziej obojętne a jak się dużo działo i doszłam do tego momentu, że nie wiem, kiedy była owulacja i nie wiem który w ogóle mam dzień cyklu to nagle „zaskoczyło”. Kiedyś myślałam, że to tylko takie gadanie, ale faktycznie coś w tym jest

    Potwierdzam to co piszesz. U mnie było tak samo. Czekałam wiele miesięcy i cykli. W okresie świątecznym miałam zajęcie sprzątanie, gotowanie, gości mieliśmy 10 dni. Staraliśmy due ale z przymrużeniem oka. Cierpliwie czekałam nie nakręcając się i nie myśląc w ogóle do terminu spodziewanej miesiączki. Ja nawet nie wiem kiedy dokładnie była owulacja, część leków też odstawiłam no i wtedy się udało.

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 29 maja, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Piękny:) 🐞

    Mój Synio kocha biedronki. 😅

    Planujesz testować niedługo?

    🌿Awokado niech się dzieje. 🥰

    Olcykowa, Awokado30, Cień, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 361 291

    Wysłany: 29 maja, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva serdeczne gratulacje ❤️ Cerva u Ciebie to już taki duży dzieciaczek, pięknie się na to patrzy ❤️

    Clarmente, ja mam to samo, jak coś mnie zaboli to od razu się zastanawiam czy „coś się nie popsuło” po poronieniu.

    Dawdler, ekspertem nie jestem ale faktycznie to dobrze wyglądają te wyniki. Ja stety/niestety też po poronieniu i wielu badaniach na razie nie zidentyfikowałam nic podejrzanego, ale jeszcze czekam na ostatnie.

    May-girl, również gratuluję - super że ładnie rośnie beta :) musisz się zdać na swoją intuicję i lekarza, ale jeśli pytasz co my byśmy zrobiły to ja chyba bym się nie bała lecieć ze względu na rozwój ciąży, ale ze względu na moje samopoczucie już tak - miałam już próbkę tego jak wygląda u mnie początek ciąży (tragiczne mdłości, sennośc itp każdy tydzień był coraz gorszy) i ze względu na to bym nie poleciala.

    Claramente, Dawdler34, Jusia92, Cień, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 198

    Wysłany: 29 maja, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    O a z ciekawości ile miał pęcherzyk?

    🌿Olcykowa właśnie wczoraj myślałam o suwaczku i chyba się odważę 🥹

    0.9, a lekarz powiedzial, ze normalnie dochodzą do 0.5. Większe podobno świadczą o wadach genetycznych.

    Cerva lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 198

    Wysłany: 29 maja, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Dysia, Cerva serdeczne gratulacje ❤️ Cerva u Ciebie to już taki duży dzieciaczek, pięknie się na to patrzy ❤️

    Clarmente, ja mam to samo, jak coś mnie zaboli to od razu się zastanawiam czy „coś się nie popsuło” po poronieniu.

    Dawdler, ekspertem nie jestem ale faktycznie to dobrze wyglądają te wyniki. Ja stety/niestety też po poronieniu i wielu badaniach na razie nie zidentyfikowałam nic podejrzanego, ale jeszcze czekam na ostatnie.

    May-girl, również gratuluję - super że ładnie rośnie beta :) musisz się zdać na swoją intuicję i lekarza, ale jeśli pytasz co my byśmy zrobiły to ja chyba bym się nie bała lecieć ze względu na rozwój ciąży, ale ze względu na moje samopoczucie już tak - miałam już próbkę tego jak wygląda u mnie początek ciąży (tragiczne mdłości, sennośc itp każdy tydzień był coraz gorszy) i ze względu na to bym nie poleciala.

    No tak, w sumie zapomniałam dodać, że ja i wtedy do tego 8 tygodnia nie odczuwałam objawów, ani na razie nie odczuwam teraz i zapomniałam, że chyba jestem jednym z nielicznych przypadków. Więc de facto pytam o strach pod kątem lotu i rozwoju ciąży rzeczywiście :)

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 29 maja, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Jeszcze mam wyniki badań, które robiłam pp (niektóre w odstępie czasu 6tyg +)
    Wygląda na to, że moje poronienie to faktycznie była wada genetyczna (albo wzost tsh w ciąży ? nie wiem sama ale wtedy z 2.6 wskoczyło na 3.8). Ale przynajmniej nic z tych wyników nie wskazuje na przyczynę utraty ciąży. Może zerknijcie swoim okiem? Czy coś jeszcze byście wykonały?

    TSH 2,090 µIU/ml (zwiększona dawka euthyroxu, konsultacja 02.06 na "co dalej")
    zakres referencyjny: 0.27 - 4.2
     
    FT3 2,94 pg/ml
    zakres referencyjny: 2 - 4.4
     
    FT4 1,24 ng/dl
    zakres referencyjny: 0.93 - 1.7
     
    Progesteron 14,30 ng/ml (ok 4-5 dpo)

    anty-TPO < 8 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 8
     
    anty-TG 16,50 IU/ml
    zakres referencyjny 0 - 115

    Immunoglobuliny kl. A (IgA) 2,75 g/l
    zakres referencyjny 0.7 - 4

    P/c. p. endomysium (EmA) IgA: ujemny

    Przeciwciała w kl. IgA <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. gliadynie (DGP) IgA met. ELISA 3,57 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    Celiakia (DQ2.2/DQ2.5/DQ8) met. PCR:
    HLADQ2.5 Ujemny
    HLA DQ2.2 Ujemny
    HLA DQ8 Ujemny

    APS:
    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgG <2 AU/ml
    zakres referencyjny: < 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c. p. kardiolipinie w kl. IgM 2,29 AU/ml
    zakres referencyjny:< 20 AU/ml wynik negatywny / ≥ 20 AU/ml wynik pozytywny

    P/c p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG: 2,48 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM: 7,40 RU/ml
    zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny / >= 20 wynik pozytywny

    Antykoagulant toczniowy: Wynik ujemny
    LA (dRVVT, Screen) 0,92 ratio
    zakres referencyjny:0 - 1.2
    LA (SCT, Screen) 1,10 ratio
    zakres referencyjny: 0 - 1.16

    Trombofilia:
    Mutacja 20210 G-A genu protrombiny G/G - Nie wykazano mutacji G20210A w genie protrombiny
    Czynnik V Leiden G/G - Nie wykazano mutacji Leiden w genie czynnika V krzepnięcia.

    Prolaktyna 22,0 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.79 - 23.3

    Witamina B12 475 pg/ml
    zakres referencyjny: 197 - 771

    Kwas foliowy 19,9 ng/ml
    zakres referencyjny: 4.6 - 18.7

    Homocysteina 6,96 µmol/l
    zakres referencyjny: Z suplementacją folianami: < 12 umol/l / Bez suplementacji folianami: < 15 umol/l

    Zelazo w surowicy (O95) 125µg/dl
    zakres referencyjny: 33 — 193

    Glukoza (L43) 82mg/dl
    zakres referencyjny: 70 — 99

    Insulina (L97) 5,9µU/mL
    zakres referencyjny: 2,6 — 24,9

    Estradiol (E2) (K99) 168pg/ml (jeszcze przed pierwszą miesiączką pp)
    Witamina D-25(OH) 52,1ng/ml
    Ferrytyna (L05) 36ng/ml

    Morfologię miałam robioną na początku maja, podwyższone płytki krwi - zapewne pp

    Nie tsh nie będzie wpływało, ja zaszłam w ciaze i ja utrzymałam przy tsh ponad 4. Kontrola u endokrynologa co 2 tyg i dr facto zmiana (zwiększenie dawki letroxu). Tyle że ja nie mam tarczycy, tutaj bym kontrolowała poprostu częściej, ewentualnie podpytala endokrynologa czy nie powinnas brać jodu

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 381 700

    Wysłany: 29 maja, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny,

    Dysia, Cerva, bardzo bardzo gratuluję! A jednak to może się udać!
    Przychodzę ze swoim updatem: betę zrobiłam trzy razy, rośnie ładnie, progesteron wczoraj w 4+5 był 28.5 więc chyba ok:)
    Wizytę mam 3 czerwca (wiem, że nie będzie widać jeszcze pewnie nic ciekawego, ale chociaż niech sprawdzi, czy dobrze umiejacowione…), jak będzie ok to pójdę tydzień później na ❤️, bo później mam zaplanowane wyjazdy służbowe.
    Dziewczyny, pytanie: wiem, że niby nie ma przeciwwskazań do lotu samolotem w 1.trymestrze i teraz moje podejście jest na zasadzie “wtedy robiłam wszystko tak, jak trzeba, i jeszcze więcej i wręcz miałam wkretke, a i tak na nic to się nie zdało, więc teraz będę żyć normalnie”. Ale czy odważyłybyście się polecieć 2,5h w 7.tygodniu, gdyby było wszystko na wizycie ok?

    Ja w następnym tygodniu lecę na wakacje, jakieś 2h lotu. Nie zastanawiałam się czy lecieć, czy nie, bo kiedyś czytałam, że jeżeli zarodek nie przetrwa czegoś tak łagodnego jak krótka podróż, to pewnie w innych okolicznościach też by nie przetrwał i jakoś to tak do mnie przemawia. Ja akurat bardzo potrzebuje odpoczynku i wakacji, bo całe starania i ostatni kocioł w pracy strasznie mnie przetyrał, więc ten wyjazd traktuje jako korzyść, a nie ryzyko. No i mam w sobie jakiś taki spokój, więc ufam intuicji 😊 jeżeli czujesz, że taki wyjazd by Cię tylko stresował, to chyba bym na Twoim miejscu odpuściła, ale jeżeli czujesz się spokojna i lekarz nie będzie widział przeciwwskazań, to nie ma przeszkód 😉

    Cień, May-girl, Claramente lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3455 6302

    Wysłany: 29 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    0.9, a lekarz powiedzial, ze normalnie dochodzą do 0.5. Większe podobno świadczą o wadach genetycznych.

    A no u mnie chyba był 6mm więc taki graniczny, ale lekarz w szpitalu też wspomniał, że jest „duży”.

    W porównaniu do dwóch zdrowych ciąż to zdecydowanie jest różnica w tym parametrze.

    🌿Dawdler34 jeszcze co do nakręcania się i analizowania - jak byłam w domu to nie było opcji, żebym nie myślała. Dla mnie sposobem było właśnie spotykanie się z kimś/duzo planów w ciągu dnia/wyjazd na weekend. ☺️ nie miałam czasu na rozkminanie

    Cień, Claramente lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 29 maja, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia, Cerva - gratulacje <3 cudowne wieści! Oby do samego końca były tylko takie 🤞☘️

    Dawdler34 - ja też się z tym nakręcaniem mierzę :( z tego co widzę po sobie to najgorszy jest ten czas po owulacji, kiedy jest nadzieja. U mnie w tym miesiącu jest ona bardzo nikła, ale i tak głowa nie odpuszcza :P Strasznie się nakręcam, a trudno tak się funkcjonuje i postanowiłam sobie, że skoro już i tak nie potrafię z tym walczyć to... a co tam, pozwolę sobie na takie analizy i rozmyślania, ale tylko w momencie od owulacji do jakiś 3-4 dni przed okresem (wtedy już zakładam, że albo będzie delikatna kreska albo nici z tego). Tym sposobem będę rozmyślać w ciągu "tylko" jakieś 10-11 dni :D Nie wiem jednak na ile to pomoże ;)

    Niecierpliwa - w podobnym czasie miałyśmy poronienie i skrócony urlop. Jak się masz po tym czasie?

    Dawdler34, _Dysia_, Claramente lubią tę wiadomość

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 29 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się jeszcze zapytać, czy u któreś z Was lekarz wskazał przyczynę poronień, jako złe wyniki nasienia partnera? U nas wyszła fragmentacja DNA na poziomie 22%, niby od 30% jest źle ale z tego co czytam to wyniki od 15%-30% są oceniane jako średnie, a właśnie ten wskaźnik odpowiada za poronienia na wczesnym etapie.

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 maja, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ms.paranoya

    Już po wizycie? Jak się czujesz?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 361 291

    Wysłany: 29 maja, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Czekajaca, miło że pytasz.
    Czuję się dobrze fizycznie, psychicznie różnie - mam
    Lepsze i gorsze tygodnie. Wykorzystałam ten czas na przebadanie się dokładne i nadrobienie medycznych zaległości, ale też na powrót do zdrowego trybu życia po ciąży.
    Wracam już w przyszłym tyg do pracy i tego się trochę boje ;) Na brak zajęć nie narzekałam, więc ciężko będzie wrócić do rzeczywistosci.
    W poniedziałek mam wizytę w klinice żeby ustalić co dalej, plus potem jeszcze robię usg 3D macicy.
    A co u Ciebie, jak Ty się masz?

    Widzę że pytasz też o kwestie jakości nasienia. U mnie lekarz o tym nie mówił no ale biorę też to pod uwagę, bo morfologia u partnera jest 0-4% tylko, fragmentacja jakoś 20, ale to są badania z ubiegłego roku. Zobaczymy jak teraz wyjdzie.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 381 700

    Wysłany: 29 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwoniłam dziś do lekarza i mam wizytę 11 czerwca 😊 dostałam też duphaston i heparynę, więc czuję się „zabezpieczona”! I pierwszy raz realizowałam receptę ciążową ☺️
    Mam tylko nadzieję, że ten duphaston nie da zbyt wiele skutków ubocznych, bo jedziemy na wyjazd ze znajomymi i nie chce na razie nic mówić, więc trzymajcie kciuki, żeby objawy mnie nie zdradziły 🙈

    Daisy1, Cień, yecikowa, Olcykowa, Claramente, Czekająca7, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 30 maja, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, że pytacie Dziewczyny 😘
    Mamy jakieś 2mm Kropka w macicy ❤️
    Z OM 5+5, z owu 2+5. Beta w przyszłym tygodniu w, następna wizyta 16.06. Zostaję na Utrogestanie i Besins na wszelki wypadek 🙂
    Wybaczcie, że tak długo trzymałam Was w niepewności, ale po lekarzu wróciłam jeszcze do pracy a wieczorem wpadli znajomi "na chwilę" i trochę zeszło 🙂

    May-girl, Dawdler34, yecikowa, Daisy1, Cień, Dudu13, aszin, _Dysia_, Paola2604, Olcykowa, nadzieja09, Jusia92, Claramente, Czekająca7, Laurelli, Rafiki lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 maja, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Dziękuję, że pytacie Dziewczyny 😘
    Mamy jakieś 2mm Kropka w macicy ❤️
    Z OM 5+5, z owu 2+5. Beta w przyszłym tygodniu w, następna wizyta 16.06. Zostaję na Utrogestanie i Besins na wszelki wypadek 🙂
    Wybaczcie, że tak długo trzymałam Was w niepewności, ale po lekarzu wróciłam jeszcze do pracy a wieczorem wpadli znajomi "na chwilę" i trochę zeszło 🙂


    Na takie dobre wieści warto chwilkę poczekać 🥹❤️
    Ogromne gratulacje! Niech maleństwo dalej pięknie się rozwija 🍀🤰
    Dbaj o siebie i odpoczywaj ❤️.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 66 249

    Wysłany: 30 maja, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, dziękuję ❤️ bardzo mi przykro z powodu Twojej ekspresowej wizyty, nie powinno to tak wyglądać 😞 mam jednak nadzieję, że to złe dobrego początki i już niedługo będziesz się cieszyć pięknymi chwilami, gorąco w to wierzę ❤️ przytulasy 🫂

    Cerva, piękny suwaczek 🥹

    Pozostałym majowym dziewczynom gratuluję i trzymam kciuki za nudy🤞❤️

    Cień, Jusia92 lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2113 2160

    Wysłany: 30 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam dziś do lekarza i mam wizytę 11 czerwca 😊 dostałam też duphaston i heparynę, więc czuję się „zabezpieczona”! I pierwszy raz realizowałam receptę ciążową ☺️
    Mam tylko nadzieję, że ten duphaston nie da zbyt wiele skutków ubocznych, bo jedziemy na wyjazd ze znajomymi i nie chce na razie nic mówić, więc trzymajcie kciuki, żeby objawy mnie nie zdradziły 🙈

    Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po duphastonie. Teraz go nie biorę, tylko Cyclogest i też jest ok 👌

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 475

    Wysłany: 30 maja, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po duphastonie. Teraz go nie biorę, tylko Cyclogest i też jest ok 👌

    Ja miałam okropne mdłości po duphastonie. Teraz biorę luteinę podjęzykowa i też były mdłości w 1 trym ale znacznie mniej.

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 30 maja, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po duphastonie. Teraz go nie biorę, tylko Cyclogest i też jest ok 👌

    U mnie również na Duphaston brak objawów.
    Teraz biorę Cyclogest i jestem mega senna, to wszystko:)

    Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę udanego weekendu! :)
    Ja zaczęłam już przerwę od pracy (L4/urlop) i bardzo mnie to cieszy.

    Cień, Daisy1, Paola2604, Jusia92, ms.paranoya, Czekająca7, Laurelli, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    U mnie również na Duphaston brak objawów.
    Teraz biorę Cyclogest i jestem mega senna, to wszystko:)

    Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę udanego weekendu! :)
    Ja zaczęłam już przerwę od pracy (L4/urlop) i bardzo mnie to cieszy.


    Super tak trzeba, będziemy brać z Ciebie przykład.
    Powodzenia w poniedziałek 🍀🤞

    Z ciekawości, to w pracy nie mają nic przeciw, że l4 i zaraz urlop.
    U mnie to by nie przeszło. Ale u mnie jest inaczej jak u normalnych ludzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 10:25

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ