Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 1 czerwca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś słodko-gorzki dzień. Niestety moja babcia zmarła w nocy 😢 ale jestem już też po USG.
    Najważniejsze to - CIĄŻA JEST W MACICY 🥹 pęcherzyk 8.7mm. Na razie bez pęcherzyka żółtkowego, ale dziś według miesiączki jestem dopiero 4+6, a według owu około 5+1 także wcześnie jeszcze. Następna wizyta w przyszłą środę. Doktor mówiła, że już powinien być zarodek, ale jeszcze niekoniecznie akcja serca, ale na razie jestem taka zaaferowana tym wszystkim że dłużej bez kontroli i tak nie wytrzymam także dobrze że tylko 9 dni oczekiwania
    Nigdy nie zaszłam jeszcze tak daleko. To moje pierwsze USG na którym coś zobaczyłam także kamień z serca mi spadł ogromny…

    Claramente, Milunia, Biochemiczka, Laurelli, Paola2604, Megmery, Rafiki, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1112 1959

    Wysłany: 1 czerwca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    U mnie dziś słodko-gorzki dzień. Niestety moja babcia zmarła w nocy 😢 ale jestem już też po USG.
    Najważniejsze to - CIĄŻA JEST W MACICY 🥹 pęcherzyk 8.7mm. Na razie bez pęcherzyka żółtkowego, ale dziś według miesiączki jestem dopiero 4+6, a według owu około 5+1 także wcześnie jeszcze. Następna wizyta w przyszłą środę. Doktor mówiła, że już powinien być zarodek, ale jeszcze niekoniecznie akcja serca, ale na razie jestem taka zaaferowana tym wszystkim że dłużej bez kontroli i tak nie wytrzymam także dobrze że tylko 9 dni oczekiwania
    Nigdy nie zaszłam jeszcze tak daleko. To moje pierwsze USG na którym coś zobaczyłam także kamień z serca mi spadł ogromny…

    Przykro mi z powodu babci 🥺 ja straciłam rok temu oboje - babcie i dziadka. Cały czas miałam nadzieję, że szybko uzupełni nasza rodzinę kolejny maluszek , bo babcia z dziadkiem bardzo chcieli i często powtarzali żeby nie czekać. Niestety nadal czekamy, a ja za każdym razem po transferze wracam myślami do dziadków, bardzo mi ich brakuje.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 1 czerwca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    U mnie dziś słodko-gorzki dzień. Niestety moja babcia zmarła w nocy 😢 ale jestem już też po USG.
    Najważniejsze to - CIĄŻA JEST W MACICY 🥹 pęcherzyk 8.7mm. Na razie bez pęcherzyka żółtkowego, ale dziś według miesiączki jestem dopiero 4+6, a według owu około 5+1 także wcześnie jeszcze. Następna wizyta w przyszłą środę. Doktor mówiła, że już powinien być zarodek, ale jeszcze niekoniecznie akcja serca, ale na razie jestem taka zaaferowana tym wszystkim że dłużej bez kontroli i tak nie wytrzymam także dobrze że tylko 9 dni oczekiwania
    Nigdy nie zaszłam jeszcze tak daleko. To moje pierwsze USG na którym coś zobaczyłam także kamień z serca mi spadł ogromny…



    Wyrazy współczucia dla Ciebie z powodu babci.
    Jednocześnie gratulacje z pozytywnych etapów ciąży.🫂❤️

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 78 198

    Wysłany: 1 czerwca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    U mnie dziś słodko-gorzki dzień. Niestety moja babcia zmarła w nocy 😢 ale jestem już też po USG.
    Najważniejsze to - CIĄŻA JEST W MACICY 🥹 pęcherzyk 8.7mm. Na razie bez pęcherzyka żółtkowego, ale dziś według miesiączki jestem dopiero 4+6, a według owu około 5+1 także wcześnie jeszcze. Następna wizyta w przyszłą środę. Doktor mówiła, że już powinien być zarodek, ale jeszcze niekoniecznie akcja serca, ale na razie jestem taka zaaferowana tym wszystkim że dłużej bez kontroli i tak nie wytrzymam także dobrze że tylko 9 dni oczekiwania
    Nigdy nie zaszłam jeszcze tak daleko. To moje pierwsze USG na którym coś zobaczyłam także kamień z serca mi spadł ogromny…

    Przykro mi z powodu Babci, wiem co to znaczy, ja straciłam swoją 3 miesiące temu dwa dni po wyjściu ze szpitala po stracie ciąży. Tłumaczyłam sobie, że ktoś tam na górze musiał się przecież zajac tym bejbi, a Dziadek pewnie sam sobie to rady nie dał i Babcię wezwał na pomoc. To straszne, jak odchodzi ktoś najbliższy, ale pomysl sobie, że może Babcia się będzie Wami teraz opiekować jak najlepiej! Trzeba sobie to jakoś tłumaczyć w takich chwilach…

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 398 361

    Wysłany: 1 czerwca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieją wysyłam wyrazy współczucia i wsparcia 🫂
    Oby teraz tęcza miała podwójne znaczenie 🥹
    Cieszę się, że na tym etapie dobrze z bejbi.
    Pracujesz czy wzięłaś sobie wolne?

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 383 701

    Wysłany: 1 czerwca, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowiankq trzymam mocno kciuki, żeby truskaweczka się ładnie wgryzła! 🤞🏻🍀

    Claramente, ja miałam tak przez dwa czy trzy cykle, że plamiłam 2-3 dni przed okresem. Parę cykli też miałam, że dzień przed okresem plamiłam i na następny dzień dostawałam normalnie okres. Przeszło samoistnie, ale też czytałam że ten 1-2 dni plamienia to niby się mieści w normie, chociaż mnie to też zaniepokoiło.

    Nadzieja, bardzo mi przykro z powodu babci, ogromny przytulas ode mnie 🫂 i bardzo się cieszę, że kropeczek się dobrze zadomowił ☺️ oby tak dalej! 🤞🏻🍀
    Ja dzisiaj przełożyłam wizytę na 9 czerwca, pewnie jeszcze za dużo nie będzie widać, ale kto wie 😊

    krakowiankq, Claramente lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 czerwca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claramente wrote:
    Dziewczyny, czy wam sie przytrafiaja plamienia przed miesiaczka? Ja zauwazylam delikatne plamienie wczoraj (26 dc) i dzisiaj 27 (dc), wedlug przewidywan miesiaczka powinna przyjsc jutro. Nie mam absolutnie zadnych objawow miesiaczki lub ciazy.

    Nigdy nie mialam tak zeby wystepowaly u mnie plamienia przed miesiaczka, zawsze miesiaczka przychodzila od razu w pelni rozkrecona. Ostatnio moje wyniki hormonalne nie sa idealne i zaczynam sie martwic czy to jakis zly znak, moze wskazanie ze organizm jest hormonalnie rozregulowany...?

    Ciaze raczej wykluczam, nie odbywalismy stosunkow w okolicy owulacji, test zrobilam dzis profilaktycznie i jest bialy jak snieg.

    Czy wam sie to zdarza cos takiego przed okresem i moge zalozyc ze nie jest to zadna czerwona lampka? Czy moze powinnam sie tym martwic?

    Ja mam tak po poronieniu. Na kontrolach niby wszytko ok, wyniki hormonów prócz za niskiego estradiolu też w normie. Niedługo mam wizytę u nowego lekarza i zobaczymy co powie.

    Claramente, Dawdler34 lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    🧡🩵🩷
    Niech Cię tam kociaki dobrze grzeją, bo chyba dobrze pamiętam, że masz więcej niż 1 ;)
    Mocne kciuki 🤞🌈

    Mam 3 więc zawsze jakiś jest obok:)

    Cień, Claramente, Rafiki lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 1 czerwca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nadzieja09, przykro mi z powodu babci :(

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 czerwca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    U mnie dziś słodko-gorzki dzień. Niestety moja babcia zmarła w nocy 😢 ale jestem już też po USG.
    Najważniejsze to - CIĄŻA JEST W MACICY 🥹 pęcherzyk 8.7mm. Na razie bez pęcherzyka żółtkowego, ale dziś według miesiączki jestem dopiero 4+6, a według owu około 5+1 także wcześnie jeszcze. Następna wizyta w przyszłą środę. Doktor mówiła, że już powinien być zarodek, ale jeszcze niekoniecznie akcja serca, ale na razie jestem taka zaaferowana tym wszystkim że dłużej bez kontroli i tak nie wytrzymam także dobrze że tylko 9 dni oczekiwania
    Nigdy nie zaszłam jeszcze tak daleko. To moje pierwsze USG na którym coś zobaczyłam także kamień z serca mi spadł ogromny…

    Bardzo mi przykro z powodu babci. Niestety ja już nie mam dziadków i wiem co to pustka po nich. Też sobie tłumaczę, że nasz Aniołek ma dużo babć i dziadków w niebie i ma się nim kto opiekować.

    Polubiłam za dobre wiadomości z wizyty. Niech truskaweczka rośnie duża i zdrowa 🤞🏻

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 1 czerwca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Jest to dla mnie dość trudny czas, bo jednocześnie dzieje się to na co czekałam prawie dwa lata i to czego obawiałam się całe życie 😢 ale mam ogromny kamień z serca, że ciąża jest w macicy, bo oczywiście już zaczęłam sobie wkręcać że coś za bardzo boli mnie z lewej strony 🙄 mało nie zemdlałam jak szłam na to usg. Na szczęście wszystko jest ok.
    Teraz to już kwestia liczenia na to, że z losowania trafiło się zdrowe 50%. Na ten moment wszystko idzie w dobrą stronę

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 1 czerwca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Nadzieją wysyłam wyrazy współczucia i wsparcia 🫂
    Oby teraz tęcza miała podwójne znaczenie 🥹
    Cieszę się, że na tym etapie dobrze z bejbi.
    Pracujesz czy wzięłaś sobie wolne?
    Pracuje. Na razie czuję się względnie dobrze pomimo stresu. Ogólnie mam pracę w 80% zdalna i praktycznie zero stresu więc raczej do końca czerwca popracuję. Później zobaczę. Chyba że zacznę się bardzo źle czuć to wtedy nie będę ryzykować i pójdę na zwolnienie

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 1 czerwca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Wypoczywaj i daj nam znać z czasu co u Ciebie.
    Ja w czerwcu robię sobie małą przerwę. Muszę uspokoić głowę.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki 🫂❤️🤞🍀
    @Cień, kochana, odpoczywaj tyle, ile potrzebujesz. Nie musisz teraz mieć siły na więcej. Życzę Ci dużo spokoju, również w pracy, i wytchnienia. Ściskam mocno ❤️🫂

    Cień, Claramente, Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 768 1472

    Wysłany: 1 czerwca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @LenaMag, bardzo mi przykro z powodu tego, co Cię spotkało. Oby ten pierwszy okres był symbolem otwarcia nowego, szczęśliwego rozdziału☘️

    LenaMag lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • LenaMag Debiutantka
    Postów: 10 11

    Wysłany: 1 czerwca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Jest to dla mnie dość trudny czas, bo jednocześnie dzieje się to na co czekałam prawie dwa lata i to czego obawiałam się całe życie 😢 ale mam ogromny kamień z serca, że ciąża jest w macicy, bo oczywiście już zaczęłam sobie wkręcać że coś za bardzo boli mnie z lewej strony 🙄 mało nie zemdlałam jak szłam na to usg. Na szczęście wszystko jest ok.
    Teraz to już kwestia liczenia na to, że z losowania trafiło się zdrowe 50%. Na ten moment wszystko idzie w dobrą stronę

    Eh, taki jakiś paradoks końca i początku...
    Myślę sobie,że masz teraz wsparcie, gdzieś tam, wysoko 🙂
    Trzymam kciuki, pierwszy, bardzo ważny etap ciąży za Tobą, do przodu!💪💪🙂

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1204 1466

    Wysłany: 1 czerwca, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja09 przykro mi bardzo z powodu babci…przytulam. Ale składam ogromne gratulacje z maleństwa 🥰🍀☀️
    Jedna duszyczka odeszła, przyszła druga 🪽❤️‍🩹💖

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 386 475

    Wysłany: 1 czerwca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Nadzieja 09 bardzo mi przykro z powodu babci 😭
    Cieszę się że na USG wszystko w porządku ☺️

    @ krakowianka trzymam kciuki 🥰

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 1 czerwca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09 - przykro mi bardzo z powodu babci. Na pewno masz teraz mix różnych emocji i nie jest łatwo 🫂 Trzymaj się i niech Maleństwo pięknie się rozwija <3

    @Niecierpliwa - powodzenia jutro na usg :) i super, że już po wizycie! Ciesze się, że rozpoczynasz nowy etap 🍀 Co do wdrożenia antykoncepcji przed stymulacją tu się niestety z doświadczenia się nie wypowiem, ale jak macie zaufaną klinikę to na pewno działają z najlepszą praktyką :)
    Edit - a! I zapomniałam dać znać, że u nas kariotypy też na szczęście są OK

    Dziewczyny ja jutro idę na betę. Jestem na 2-3 dni przed @ z niską w tym miesiącu szansą na ciążę, ale od wczoraj rana do dzisiejszego wieczora zrobiłam już z 7 testów :/ głupieję i potrzebuję potwierdzenia albo w prawo, albo w lewo... Wyobraźcie sobie, że na tych 7 - 2 z nich wgl się nie zabarwiły bo były jakieś popsute, 3 z nich pokazują baardzo słabo wyraźną i szarą jak na moje oko kreskę, a pozostałe 2 są negatywne. Obstawiam, że to kreska fabryczna niestety, albo może utrzymuje mi się jeszcze minimalna beta po popronieniu. No i jest jeszcze mała szansa wczesnej ciąży, natomiast te kreski nie ciemnieją, co nie jest dobrym znakiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 17:15

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 1 czerwca, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Nadzieja09 przykro mi bardzo z powodu babci…przytulam. Ale składam ogromne gratulacje z maleństwa 🥰🍀☀️
    Jedna duszyczka odeszła, przyszła druga 🪽❤️‍🩹💖
    Mam nadzieję że nowa duszyczka już z nami zostanie na zawsze i przyjdzie do nas na świat 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 21:49

    Dawdler34, ms.paranoya, Laurelli, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 318 409

    Wysłany: 1 czerwca, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja09 wyrazy współczucia :( bardzo mi przykro ze straty babci.

    Ale też gratuluję ciąży, zaraz i będzie kropek! A babcia będzie nad nim czuwać ❤️

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ