X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

Oceń ten wątek:
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 5 lutego, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie przyszło rzeczywiście niewiele spóźnione bo raptem 1 dzień i nie jest tragiczne jeśli chodzi o ilość ale ból jest ze 3 raz gorszy

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 5 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzisiaj byłam u ginekologa . Powiedziałam mu że poroniłam. Zbadał mnie i powiedział że mogę prawdopodobnie być w ciąży . 😲😲. Dał mi zrobić jutro wyniki z krwi i z moczu, bhcg. Tylko się zastanawiam dlaczego też z moczu?

    Babulka lubi tę wiadomość

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 5 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem szczerze, bo zawsze wydawało mi się, że beta z krwi jest bardziej wiarygodna. Może chce porównać z jakiegoś powodu. Czy miałaś krwawienie czy bardziej plamienie?

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 5 lutego, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam krwawienie. 😀

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 5 lutego, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy robił usg? Wiesz, jeżeli ginekolog by mnie zbadał i nie wykluczał ciąży pomimo krwawienia to bym miała nadzieje osobiście bo jak byłam w drugiej ciąży w która zaszłam po depo proverze to nie wiedziałam ze jestem w ciąży do 3 miesiąca bo odkąd tylko dostałam ten zastrzyk to przez kilka miesięcy miałam częste plamienia i nawet lekkie krwawienia wiec nawet do głowy mi nie przyszło a wtedy się nie starałam. Chodzi mi o to ze różne rzeczy się zdążają. Musisz poczekać i iść na betę i będziesz wiedzieć na pewno. Trzymam kciuki ❤️

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 5 lutego, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to ten sam ginekolog który ci powiedział ze to biochem? 🤔

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 5 lutego, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to nie ten lekarz . Tamten to co mówił to byłam wtedy na sorze . Jutro idę robić betę właśnie. No jestem po prostu ciekawa co wyjdzie

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 5 lutego, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro się już dowiesz na bank co i jak, będę trzymać kciuki i tez jestem ciekawa jak to się potoczy u ciebie po tych krwawieniach

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 5 lutego, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę wiedziała jak wyniki dam znać 😲

    KasiaKP lubi tę wiadomość

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jest sprawa. Robiłam dzisiaj badania . Chciałam zobaczyć wyniki ale dzisiaj dopiero będą wyniki po 15. A lekarz dopiero od jutra. Zrobiłam test ciążowy i nic. Pusto. Jak myślicie że za wcześnie zrobiłam ?

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 6 lutego, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy który dzień po owu, jaki test z jakiego moczu, ciężko powiedzieć. Poczekaj na spokojnie ( wiem, ze ciężko) i beta się pojawi to będziesz wiedzieć na pewno

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro chcę rano zadzwonić i się dowiedzieć co wyszło w wynikach . Ale trochę się denerwuje co będzie

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 lutego, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcik ja niestety nie do końca rozumiem, tydzień temu miałaś spadek bety do wartości 9,7 i krwawienie a dzisiaj negatywny test z moczu. Na jakiej podstawie ten lekarz stwierdził, że możesz być w ciąży? Tzn co było w usg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 17:27

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W USG mówił że mogę być prawdopodobnie w ciąży. Że coś tam widział. Ale mówił że wtedy co miałam krwawienie to mogło być poronienie ale nie musiało to być. Mogłam wtedy mieć miesiączkę. Ale dla mnie to dziwne bo mówiłam do niego że jak w krwi wyszło że byłam w ciąży i testy były okej. To jak ja mogłam mieć miesiączkę. A wczoraj byłam u lekarza i mówił że mogę być w ciąży. Zlecił mi dzisiaj badania na bhcg i robiłam i jutro mam zadzwonić dowiedzieć się więcej co i jak .

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka

    Ale też lekarz mówił że mogę odrazu też zajść w ciążę. Ale w to wątpię że można odrazu zajść tak szybko 🫣🫣😲😲

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 lutego, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No można zajść w ciążę od razu po poronieniu ale nie tydzień po. Poza tym zanim ciąża jest widoczna w usg to też musi trochę minąć, no chociaż z 10 dni od owulacji, żeby samo endometrium było ciążowe... A od poronienia owulacja szybciej niż ok 10 dni nie wystąpi i to w wyjątkowych przypadkach.
    Chyba, że on tą starą ciążę widział i np bety były błędne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 19:39

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już nie wiem co on widział. To co ja mam teraz zrobić ?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 lutego, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie poczekać do bety. I na następnej wizycie dopytać dokładnie o co chodzi lekarzowi, żebyś wiedziała na czym stoisz :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli będzie beta duża ? Myślisz że mogę być wtedy
    w ciąży ?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 6 lutego, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zawsze zależy od bety i od tego czy ciąża rozwija się w usg :) Zobaczysz jak dostaniesz wyniki 🍀

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ