X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

Oceń ten wątek:
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 lutego, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A okej. Mam nadzieję że jutro będę wiedziała już . Jak będę coś wiedziała będę pisać 😀

    Babulka, KasiaKP lubią tę wiadomość

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 11 lutego, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jest pytanie. Jeżeli okaże się że jestem w ciąży jutro czy odrazu brać zwolnienie czy iść do pracy ? Bo mam teraz mętlik taki. I nie wiem co robić.

  • Eniana Autorytet
    Postów: 405 758

    Wysłany: 11 lutego, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma jeszcze wyniku bhcg? Możesz iść od razu na zwolnienie jeśli lekarz Ci je bedzie chciał wystawić

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • NN Autorytet
    Postów: 437 180

    Wysłany: 11 lutego, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcik28 wrote:
    Hej dziewczyny jest pytanie. Jeżeli okaże się że jestem w ciąży jutro czy odrazu brać zwolnienie czy iść do pracy ? Bo mam teraz mętlik taki. I nie wiem co robić.
    To zależy na czym polega twoja praca. Jak widzisz w suwaczku jestem już w 22 tygodniu i nadal pracuje, ale ja pracuje zdalnie i dostosowuję swoją pracę do siebie i do odpoczynku jaki potrzebuje, ale jeżeli pracowałabym np z jakimiś chemikaliami czy bardzo ciężko fizycznie to raczej poszłabym na zwolnienie jednak to musi lekarz zdecydować, bo za samo bycie w ciąży zwolnienie się nie należy tylko musi być jakieś wskazanie.

    06.10.2023 pozytywny test- niespodzianka naturalna
    07.10.2023 beta 742 (godz15)
    09.10.2023 beta 1551 (godz 11)
    11.10.2023 beta 2994 (godz 10:30)
    14.10.2023 beta 8476 (godz 21)
    19.10 ♥️ 96 uderzeń
    31.10 CRL 13,4mm FHR 159/min
    21.11 3,86 człowieczka ♥️173 (10w5d)
    04.12 USG prenatalne ok (12w4d) PAPPA ok
    19.12 ♥️150 (14w5d)
    16.01 273 gr człowieczka (18w5d)♥️152
    22.02 397 gr córcia, badania połówkowe ok (22w)
    15.02 556gr (23w) ♥️142
    14.03 973gr (27w) ♥️155
    09.04 1484gr (30w5d) ♥️147 prenatalne nieznacznie poszerzona miedniczka

    preg.png
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 11 lutego, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie ja pracuję w sklepie Lidl. Więc trochę jest ciężko

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 11 lutego, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eniana wrote:
    Nie ma jeszcze wyniku bhcg? Możesz iść od razu na zwolnienie jeśli lekarz Ci je bedzie chciał wystawić

    Ogólnie miałam zrobić wyniki i umówić się do lekarza. A to że w tamtym tygodniu dużo miał kobiet w ciąży to mówił żebym w poniedziałek przyjechała

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 12 lutego, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać po wizycie. Co do pracy, jak byłam w ciąży dałam znać od razu. Tyle ze u mine tylko wtedy na początku szefowa wiedziała.Tez miałam ciężka pracę wiec cześć bardziej ryzykownych rzeczy dla ciężarnych odpadła mi od razu bez konieczności brania zwolnienia

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam dwa testy i wyszły negatywne . Mam zgagę non stop, mrowienie w piersiach czasami źle się czuje. Czy za wcześnie robiłam testy ? Dzisiaj mam lekarza . Badania zrobione tylko muszę. Przyjść na wizytę i się boje co będzie w tych wynikach. ☹️☹️

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 12 lutego, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcik28 wrote:
    Dziewczyny robiłam dwa testy i wyszły negatywne . Mam zgagę non stop, mrowienie w piersiach czasami źle się czuje. Czy za wcześnie robiłam testy ? Dzisiaj mam lekarza . Badania zrobione tylko muszę. Przyjść na wizytę i się boje co będzie w tych wynikach. ☹️☹️

    A robiłaś betę? W którym jest dc?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcik, o co chodzi? Masz zrobioną betę, dziś miałaś mieć lekarza... Z tej bety wynika czy jesteś w ciąży czy nie. Jeśli testy są negatywne to nie jesteś w ciąży o ile wykonalas je poprawnie. Wcześniej beta była lekko podwyższona i spadła i dostałaś krwawienia...

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Ale lekarz zlecił mi po dwóch tygodniach nowe badanie. I mówił że prawdopodobnie jestem w ciąży. Dam znać najwyżej po badaniach

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przecież tydzień temu już robiłaś te nowe badania, to jaki w nich był wynik?

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to na te idę. Czekam u lekarza .

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, trzymaj się 🍀

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Polapola Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 12 lutego, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, witam się z wami i łącze w bólu bo jestem świeżo po poronieniu, dochodzę do siebie fizycznie i psychicznie.

    Chciałam się was poradzić po jakim czasie zaczęłyście się starać o ciążę po poronieniu? (U mnie był to 16 TC i wyłyżeczkowanie)

    I czy robiłyście jakieś badania ? Mi lekarz powiedział że nie potrzebuje dodatkowych ponieważ poronienie z powodu niewydolność jamy macicy.

    Pozdrawiam 🤍

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Powodzenia, trzymaj się 🍀


    Hej byłam u lekarza i beta wynosiła mi 0.57 i żadnej ciąży nie ma. A nawet mnie nie zbadał. A ostatnio mówił na USG że coś jest. Staramy się o 3 dziecko . Nawet kochamy się w owulację i dni płodne. A on mówi dzisiaj że jednak się pomylił na USG.i co ja mam teraz robić .

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 12 lutego, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, tym bardziej, że lekarz po usg narobił ci nadziei. Jak długo się staracie?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zmieniła lekarza i starała się dalej, oby jak najszybciej zaskoczyło 🍀

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polapola wrote:
    Cześć, witam się z wami i łącze w bólu bo jestem świeżo po poronieniu, dochodzę do siebie fizycznie i psychicznie.

    Chciałam się was poradzić po jakim czasie zaczęłyście się starać o ciążę po poronieniu? (U mnie był to 16 TC i wyłyżeczkowanie)

    I czy robiłyście jakieś badania ? Mi lekarz powiedział że nie potrzebuje dodatkowych ponieważ poronienie z powodu niewydolność jamy macicy.

    Pozdrawiam 🤍
    Po zabiegu czekalam 3 cykle do starań. Co do badań w zakresie niewydolności jamy macicy to niestety nie wiem, nie spotkałam się z czymś takim. Słyszałam o niewydolności szyjki.
    Przy późnym poronieniu na pewno zrobiłabym wszystkie możliwe posiewy.
    Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało 😞

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Przykro mi, tym bardziej, że lekarz po usg narobił ci nadziei. Jak długo się staracie?


    Staraliśmy już wcześniej i byłam w 5 tygodniu i poroniłam. I jak ostatnio mówił że mogę być prawdopodobnie w ciąży to fajnie a dzisiaj mówi że jednak źle zobaczył.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ