X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie
Odpowiedz

Poronienie

Oceń ten wątek:
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Ja bym zmieniła lekarza i starała się dalej, oby jak najszybciej zaskoczyło 🍀


    19 jeszcze mam do lekarza u koleżanki w prawy. Więc Man nadzieję że może on coś doradzi .

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 12 lutego, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Przykro mi, tym bardziej, że lekarz po usg narobił ci nadziei. Jak długo się staracie?


    Od niedawna się staramy i zawsze jest coś 😔😔

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 12 lutego, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli od niedawna się staracie i miałaś jeden biochem, to tak naprawdę nie ma co doradzać, niestety biologicznie jest to bardzo powszechne. Jeśli podstawowe badania masz w normie to po prostu trzeba się starać dalej.

    KasiaKP, Kamcik28 lubią tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 12 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie załamuj się, niestety biochemy zdarzają się bardzo bardzo często. A owiększości nikt się nigdy nie dowiaduje, dopóki nie zaczyna się człowiek starać i robi testy ciążowe przed spodziewana @ albo na kilka dni po niej i wtedy wychwyciło tak to by się nawet nie wiedziało, że coś było na rzeczy. Tak czy tak tez bym ci doradziła zmianę lekarza, bo trochę się to wszystko kupy nie trzyma

    Babulka lubi tę wiadomość

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 13 lutego, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Nie załamuj się, niestety biochemy zdarzają się bardzo bardzo często. A owiększości nikt się nigdy nie dowiaduje, dopóki nie zaczyna się człowiek starać i robi testy ciążowe przed spodziewana @ albo na kilka dni po niej i wtedy wychwyciło tak to by się nawet nie wiedziało, że coś było na rzeczy. Tak czy tak tez bym ci doradziła zmianę lekarza, bo trochę się to wszystko kupy nie trzyma


    Powiem ci że ten mój lekarz. Sam nie wie co on wypisuje albo mówi. Wczoraj byłam u niego to mówił że dam pani tabletki na wywołanie miesiączki i nie wiem co robić. Czy mam po prostu poczekać czy będę miała miesiączkę czy nie, bo to i tak pod koniec miesiąca powinna być. I teraz mam mętlik w głowie co robić.

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 13 lutego, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcik28 wrote:
    Powiem ci że ten mój lekarz. Sam nie wie co on wypisuje albo mówi. Wczoraj byłam u niego to mówił że dam pani tabletki na wywołanie miesiączki i nie wiem co robić. Czy mam po prostu poczekać czy będę miała miesiączkę czy nie, bo to i tak pod koniec miesiąca powinna być. I teraz mam mętlik w głowie co robić.
    Ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza. Opisz co i jak było i tyle. Nie masz do niego zaufania to i tak teraz co nie powie to będzie ci ciężko przyjąć z jego strony.

    Babulka lubi tę wiadomość

  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 24 lutego, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie. Poroniłam. Miałam mieć 2 dni temu miesiączkę a nie mam. Dlaczego tak jest? Już 4 tygodnie minęły . Jak to wgl jest

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 24 lutego, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się spóźnić nawet 2 tygodnie.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Kamcik28 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 24 lutego, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Może się spóźnić nawet 2 tygodnie.
    Bo ostatnio czytałam może być miesiączka też dob6 tygodni. Ale czy to prawda to nie wiem. Lekarz mówił w innej poradni że mogę niedługo mieć właśnie miesiączkę . A co do tego okazało się że mam torbiel na jajniku ☹️

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ