Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie 2021, a ponowne starania
Odpowiedz

Poronienie 2021, a ponowne starania

Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś owulka wiec wieczorem zalewamy formę ☺️ Trzymajcie kciuki 💋

    Anka94, Akataa, Babulka, dafney, Jednorożec89, Susanne, Tony, JustaSzcz, Susannah lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    U mnie dziś owulka wiec wieczorem zalewamy formę ☺️ Trzymajcie kciuki 💋

    Trzymam kciuki, robiłaś testy owulacyjne?

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akataa wrote:
    Tulę... Też miałam termin na czerwiec i chociaż są już dwie kreski, to i tak wiem, że będzie ciężko. Zwłaszcza, że w rodzinie męża zaraz pojawi się maluszek, nasz miał być 2 tyg. później. 😔
    Co do podpisu - musisz wejść na forum z przeglądarki (a nie przez apkę OvuFriend) i u góry masz ikonę menu, tam klikasz ustawienia i w zakładce "społeczność" (3 od lewej) jest pole " Twój podpis na Forum" 😉

    Dziękuję. Chyba się udało z tym podpisem 🙂

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dafney wrote:
    Bardzo mnie cieszą takie pozytywne informacje!
    To daje chociaż odrobinę nadziejo, że i u nas wyjdzie wreszcie słońce.
    Ja miałam termin porodu na 6 czerwca w tej ciąży terminowanej z powodu trisomii. Czerwiec będzie dla mnie bardzo ciężki... ale zaczynamy starania w tym cyklu. Oczywiście nie obiecuję sobie za wiele, bo dwie kreski po 3 poronieniach już tak nie cieszą.

    P.S. czy możecie mi powiedzieć jak ustawić podpis? Kombinuję i nie mogę znaleźć.
    Ja miałam też termin na 6.06 z pierwszego poronienia...
    Możesz napisać jak się udało załatwić terminację? Czy musiałaś wyjeżdżać za granicę?

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna 😍😍😍 Bardzo się cieszę 😍 a pokazał bobas co ma między nogami? 😁

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniła do mnie moja bardzo dobra koleżanka wychodziła za mąż tydzień po mnie czyli już prawie pięć lat, od początku mieli problem z ciąża najpierw nie chciało zaskoczyć potem kilka razy poroniła teraz podchodzili do in vitro. Jest w 14 ct bardzo się cieszę ale ukłucie zazdrości miałam. Jestem psychiczna

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Blondyna 😍😍😍 Bardzo się cieszę 😍 a pokazał bobas co ma między nogami? 😁
    Tak, dziewczynka 😍
    Oczywiście za 4 tygodnie się na wizycie potwierdzi ale wszystko było widać ładnie 😅

    Babulka, Malinkaaa, Ani0nka, Susannah lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Tak, dziewczynka 😍
    Oczywiście za 4 tygodnie się na wizycie potwierdzi ale wszystko było widać ładnie 😅
    WIEDZIAŁAM 😍😍😍 Ja chyba wiedźmą zostanę 😂

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Malinkaaa Autorytet
    Postów: 854 473

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Zadzwoniła do mnie moja bardzo dobra koleżanka wychodziła za mąż tydzień po mnie czyli już prawie pięć lat, od początku mieli problem z ciąża najpierw nie chciało zaskoczyć potem kilka razy poroniła teraz podchodzili do in vitro. Jest w 14 ct bardzo się cieszę ale ukłucie zazdrości miałam. Jestem psychiczna

    Rozumiem Cię. Z jednej strony się cieszysz, a z drugiej są myśli dlaczego nie ja.

    Kiedyś będziemy po stronie chwalących się ciążą, zobaczysz :)

    (Chociaż ciężko mi samej w to uwierzyć, bo póki co jeśli już to mówię, że znowu jestem w szpitalu i znowu się nie udało. Ale wierzyć podobno trzeba.)

    Starania od kwietnia 2020
    👩‍❤️‍👨 Ona 32 lata, on 34 lata

    😢2021 rok 6 tydzień
    😢2022 rok 9 tydzień (krwiak, wywołanie farmakologiczne, łyżeczkowanie)
    😞 2022 rok 7 tydzień, ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem
    🤞⏸️ nowa nadzieja 5 tydzień ciąży beta 4900 mUI/ml 🌈
    🌈 7/1 hbd, jest ❤️!!! CRL 8,8 mm, FHR 142/min.
    🌈 13/1 hbd, 7,44 cm ryzyka niskie ❤️
    🌈 17/1 hbd, wszystko dobrze, wstydzioch 🩷🩵
    🌈 21/1 hbd, połówkowe w porządku, 370 gramów chłopca 🩵
    🌈 29/1 hbd, 1630 g 🩵
    🌈 37/2 hbd, 2900 g - do kontroli przyrostu po tygodniu
    preg.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i owulaki ale ja tez mam charakterystyczny ból jajnika i wiem kiedy dokładnie mam :) także czekam aż syn pójdzie spać 😄

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno trzeba wierzyć ,szkoda że to takie trudne.ale przecież jest tyle dziewczyn ,które kiedyś były w tym samym miejscu w którym my jesteśmy dzisiaj, też miały to poczucie beznadziei i niesprawiedliwości a dzisiaj tulą swoje maluchy

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Ja miałam też termin na 6.06 z pierwszego poronienia...
    Możesz napisać jak się udało załatwić terminację? Czy musiałaś wyjeżdżać za granicę?

    Wyjeżdżałam do Niemiec. Raz, że zależało mi na czasie, a dwa nie miałam siły walczyć o swoje prawa z tym debilnym systemem.

    Co do nadziei na lepsze jutro, to ja w tym temacie nie umiem być optymistką. Zwykle jestem, ale wyjątkowo wszystko co związane z kolejną ciążą widzę w czarnych barwach.
    Wokół mnie też rozsypał się worek z ciążami koleżanek. Bardzo się cieszę ich szczęściem, ale nie potrafię wyzbyć się tego ukłucia zazdrości.

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To całkiem normalne , ja wszystkim dobrze życzę ale skłamalbym gdybym powiedziała że ciążę wśród znajomych ,koleżanek czy w rodzinie mnie nie ruszają. Jest to uklocie zazdrości w sercu ,później sama siebie karcę za to, ale nie umiem sobie z tym poradzić.

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a da się dodać fotki w komentarzach?

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka94 wrote:
    Dziewczyny a da się dodać fotki w komentarzach?
    Tak, ja używam naforum.zapodaj.net trzeba wybrać rozmiar (najlepiej największy) i skopiować pełny BBCode

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Susannah Autorytet
    Postów: 2441 3911

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka94 wrote:
    Dziewczyny a da się dodać fotki w komentarzach?

    W postach na forum? Da się, trzeba skorzystać zapodaj.net i tam jest wersja miniaturka na forum.

    dafney - czy badaliscie kariotypy i aneuloplydię? Rozważałaś invitro z badań zarodków? Pytam, bo zobaczyłam Twoją stopkę i strasznie przykro mi się zrobiło :(

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦
    III transfer 4aa: 7dpt: 101, 9dpt: 282

    Czeka na nas ❄
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O może się udało dodać 🤭 https://naforum.zapodaj.net/58f158821a12.jpg.html
    Myślicie że jej sens dalej testować czy poprostu bezowulacyjny i odpuścić

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dafney wrote:
    Wyjeżdżałam do Niemiec. Raz, że zależało mi na czasie, a dwa nie miałam siły walczyć o swoje prawa z tym debilnym systemem.

    Co do nadziei na lepsze jutro, to ja w tym temacie nie umiem być optymistką. Zwykle jestem, ale wyjątkowo wszystko co związane z kolejną ciążą widzę w czarnych barwach.
    Wokół mnie też rozsypał się worek z ciążami koleżanek. Bardzo się cieszę ich szczęściem, ale nie potrafię wyzbyć się tego ukłucia zazdrości.
    Dzięki. Dobrze wiedzieć, że w razie czego jest w ogóle jakaś droga ratunku 😖

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow 😱 No to niezły urodzaj 😁 Podziwiam odwagę ❤

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinkaaa i jak u Ciebie , wiesz już coś więcej? ,Nadal jestes w szpitalu?

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ