Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poronienie 2021, a ponowne starania
Odpowiedz

Poronienie 2021, a ponowne starania

Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bralyscie luteinę albo duphaston? Co lepsze bo mam 3 opakowania i tego i tego 🫣 najwyżej coś muszę sprzedać jakby któraś by chciała w okazyjnej cenie 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2022, 07:30

    RudzielecMonia lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam luteinę, bo to jest progesteron identyczny jak naturalny. Ale jak zaczniesz to musisz już brać do ok 12 tc min.

    RudzielecMonia lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zacznę brać od czwartku jak betę powtórzę i progesteron 😏 bo teraz już czuje ze bardzo dużo leków biorę 🫣 a z Alkiem tylko suple 😅 wychodzi starość 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2022, 07:39

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kulminacyjnym punkcie brałam po chyba 10 tabletek dziennie plus luteine plus zastrzyki...

    Ani0nka, RudzielecMonia lubią tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    Do 2 nie mogłam usnąć, a teraz już nie mogłam spać :/ a o 13 będzie zgon... tak czy siak, inna godzina pobudki i testu, w nocy jeszcze sikałam, stężenie pewnie dziś inne, a testy takie 🤷‍♀️ pink się wybarwił słabo, ale każdy z nich od razu pokazał kreskę. Temperatura idzie nieznacznie w górę, 36.92.
    20220817-062208.jpg
    Pink jest do dupy a na Facelle widać różnicę mimo, że to kolejny dzień a nie 2 dni różnicy 🤞

    cslza lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dziewczyny bralyscie luteinę albo duphaston? Co lepsze bo mam 3 opakowania i tego i tego 🫣 najwyżej coś muszę sprzedać jakby któraś by chciała w okazyjnej cenie 😅

    Ja brałam i luteinę i duphaston w poprzedniej ciąży. Teraz biorę luteinę mimo wysokiego proga w badaniach. Jednak wolę dmuchać na zimne.

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też łykam tych piguł od cholery i już mam trochę tego dość, ale jak pomyślę, że to przecież dla dobra dzidziola to jakoś idzie. 🙃
    Dziś miałam słabą noc, mega męczą mnie zaparcia, cały brzuch twardy. Już jestem pewna, że te moje śmieszne wybrzuszenia to jednak jelita. Próbowałam kiwi na czczo, dużo wody, dieta bogata w błonnik, ale jest chyba coraz gorzej. 😒
    I jakoś mnie znów obawy nachodzą, czy mój bobo jeszcze żyje... A do wizyty 3 tyg. 🙈

    Cslza piękne krechy!
    Trzymam kciuki za Wasze kropeczki! 🍀🍀

    cslza lubi tę wiadomość

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dziewczyny bralyscie luteinę albo duphaston? Co lepsze bo mam 3 opakowania i tego i tego 🫣 najwyżej coś muszę sprzedać jakby któraś by chciała w okazyjnej cenie 😅
    Ja brałam duphaston. Nie mam porównania z luteiną i nie wiem nawet czy działał jak powinien, bo nawet lekarz powiedział, że daje mi go bardziej "dla głowy".

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akataa kup słoiczek dla dzieci ze śliwką lub jabłko+burak ;) ruszy Cię na pewno!

    Akataa lubi tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Pink jest do dupy a na Facelle widać różnicę mimo, że to kolejny dzień a nie 2 dni różnicy 🤞

    Pink do dupy, ale taki miałam w domu 🤷‍♀️ dziś kupię kolejny facelle żeby zrobić jutro rano, chyba już inne testy odpuszczę na ten moment. Jutro o 11 bhcg 🤞 mam nadzieje, że to maleństwo będzie zdrowiutkie i różowiutkie i dotrwa do końca 🥺

    Akataa, Ani0nka, Pomarańcza, RudzielecMonia lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dziewczyny bralyscie luteinę albo duphaston? Co lepsze bo mam 3 opakowania i tego i tego 🫣 najwyżej coś muszę sprzedać jakby któraś by chciała w okazyjnej cenie 😅
    Ja brałam Luteinę dopochwowo. Chyba w ciąży bardziej jest zalecana bo tak jak mówi Babulka jest naturalna a nie syntetyczna mimo, że ja brałam na wszelki wypadek po stratach

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    Pink do dupy, ale taki miałam w domu 🤷‍♀️ dziś kupię kolejny facelle żeby zrobić jutro rano, chyba już inne testy odpuszczę na ten moment. Jutro o 11 bhcg 🤞 mam nadzieje, że to maleństwo będzie zdrowiutkie i różowiutkie i dotrwa do końca 🥺
    Tak - najlepiej jednymi a jeszcze lepiej co 2 dni 🤞

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • dafney Autorytet
    Postów: 374 333

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akataa a próbowałaś suszone owoce? Ja jem iwki lub morele i trochę pomagają. Niektórzy zapijają je jeszcze mlekiem, ale ja nie piję mleka.
    Polecam też espumisan na wzdęcia. Można go brać w ciąży.

    Akataa, RudzielecMonia lubią tę wiadomość

    26.08.2022 I prenatalne, Nifty - zdrowy synek 💙
    23.06.2022 pozytywny test!

    2008 córka 💜

    age.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm to wezmę dziś lutkę :)?tylko muszę to ogarnąć z tymi szponami 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2022, 08:45

    RudzielecMonia lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1204 964

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cslza trzymam mocno kciuki, będzie pięknie 🍀🤞🏻

    Ja nie mam może zaparć, ale częstotliwość się zmniejszyła 😐 dzisiaj chyba w końcu kupię te babkę plesznik albo siemię lniane, zobaczymy czy będzie lepiej. Sama piekę chleb (dla insulinoopornych), jem owoce, warzywa, a jednak ciąża to robi swoje 😅
    Akataa, myślę że te słoiczki ze śliwką mogą pomóc, ogólnie na zaparcia poleca się suszone śliwki 🙂

    cslza, Akataa lubią tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam masz chyba aplikator 🙂

    Ani0nka, RudzielecMonia lubią tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Tam masz chyba aplikator 🙂
    Nie można aplikatorem w ciąży.

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się zdecyduje na ta luteinę to zrobię to aplikatorem bo z tymi pazurami nie ma szans abym coś włożyła, heparynka podana i zaraz z synem lecę do fryzjera :)

    RudzielecMonia lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4827 2324

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Nie można aplikatorem w ciąży.
    No ale lepiej niż szponami...

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bb2cc36bed98.jpg
    Nie ma szans 😂 ale ostatni raz sobie zrobiłam takie długie :) na wakajki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2022, 10:31

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ