X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope Kochana, tak bardzo mi przykro,że znowu tak się stało :(

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) podepnę się do Was jeśli nie macie nic przeciwko :) niedługo zacznę znów przygodę ze staraniami, więc przyda mi się wsparcie :) Jestem 10 m-cy po zaśniadzie całkowitym, wszystko jest już w normie ale co się wycierpiałam to moje. Podczytuje Was czasami, a szczególnie zaglądam co tam u Hope bo "znamy się" już nie od dziś. Bardzo mi przykro kochana, że kolejny raz Cię to spotyka. Nie ma sprawiedliwości ... ale ogromnie wierzę, że wyjdzie w końcu słońce i rozchmurzy twarz :) Tulę mocno.... :*

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla <3 przemilo Cię tu widzieć :) czas leci szybko! Fajnie ze wracasz do gry i trzymam na maxa kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless no jeszcze nie tak do końca wracam, muszę przeczekać moją alergię bo przez tabletki opóźnia mi się owulacja, a nie chcę kolejnej "niespodzianki". Ale myślę, że sierpień to już z pewnością będzie czas na starania :)

    A jak Ty się czujesz ? Jak Twoja beta ?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze chwila :)

    U mnie ok. W piątek lekarz. Jak mi da skierowanie zrobię betę. W kolejnej ciąży nie zrobię nawet jednej. Gdybym nie badała bety teraz bym spokojnie czekała na usg.
    Liczę na to ze cp boli a mnie poza ciagnieciem na początku ciąży nic nie jest ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kingulla, mam nadzieje że czas Ci zleci szybciutko i los wynagrodzi cierpienia:)
    Hope a u Ciebie czekam niecierpliwie na wieści z wizyty, i trzymam kciuki
    Dziewczynki co tu tak cicho?a miał być to taki optymistyczny wątek...
    Ja mam dziś 28dc (cykl w którym poroniłam) i nic nie wskazuje na @, ciekawe kiedy przyjdzie łaskawie...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kingulla :) Dobrze ze wszystko naszlo juz na swoje miejsce i niedlugo bedziecie wznawiac dzialania :) Ja też byłam z Wami na wątku ciążowym... Nie udalo sie wtedy, teraz tez sie nie udalo. No ale musimy byc silne! Mysle ze w koncu dla kazdej z nas zaswieci slonce!

    Justya u mnie podobnie, poki co @ ani widu ani slychu. Chociaz akurat w moim przypadku to raczej "normalne". 2 tygodnie dosyc mocno krwawilam, wiec pewnie zanim tam sie odbuduje... Poprzednim razem czekalam 50 dni :/

    To prawda Hope, z ta beta to tylko dodatkowe nerwy... Ja przy tej ciazy tez zwlekalam ze sprawdzeniem, jak pierwszy raz zbadalam to bylo kolo 1500, w sumie dobrze przyrastala, ale... Trzymam kciuki aby nie okazala sie cp! Bedzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 09:56

    p19uskjoxacp4928.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie jestem za badaniem bety. W ciazy zasniadowe przyrastalo dobrze, cieszylam sie a i tak wyszlo jak wyszlo. U mnie po prostu nie przestalo przyrastac i doszlo do kosmicznych wielkosci. Teraz pewnie tez beda kazali mi sprawdzac bo mam byc pod scisla kontrola w kolejnej ciazy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Najgorsze ze nie moge namowic mojego mezulka na badania a tez chcialabym sprawdzic czy u niego wszystko gra.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kingulla :D Oczywiście, że można dołączyć, w kupie raźniej :D

    Hope - oj tak, beta same stresy :/ W poprzedniej ciąży zrobiłam z zalecenia lekarza, tak to bym nie robiła. A w tej no cóż, musiałam, kazał mi, żeby mieć ciążę na papierze, bo gdybym do szpitala trafiła wcześnie no to czemu leki biore takie. I teraz co, miałam 1 przyrost nieprawidłowy w całej tej historii i bety dość niskie, a w ciąży jestem, chociaż beta niższa niż w tej poprzedniej na tym samym etapie.

    To teraz optymistyczny akcent u mnie :D

    A mi dziś przyszedł detektor, no złamałam się i zamówiłam 2 dni temu po południu. No i był test od razu :D

    I jest, całe 163/min biło :D jakieś 2-3 minuty zajęło mi znalezienie :)

    Asia87 lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla witaj, czas tak szybko leci,że już za chwilke będziesz mogła zacząć walczyć o maleństwo, mam nadzieje,że szybko wygrasz tę walkę.

    Hope hehe, jakbys bety nie robiła, to testy codziennie i patrzyła jak ciemnieją :p Niestety ale tak jesteśmy stworzeni i życie nas doświadcza,że będziemy się martwic mimo iż chciałybyśmy być spokojne i czekać. U Ciebie się nic nie dzieje, bo nie plamisz prawda? Więc może spróbuj właśnie tak myśleć, jakby tych bet nie było, czekaj na usg... wiem,że to jest cholernie ciężkie.

    Justyna przyjdzie przyjdzie.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helul dziewczynki ja wizyte mam w pt ..mam nadzieje cokolwiek zobaczyc chociaz na serducho moze byc za wczesnie ...nie badalam bety ...kreska na sikaczach ciemniala...mozze tym razem bedzie wszystko wporządku

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie robienie bet nie powstrzymuje przed sikaniem na testy :D
    To moje uzależnienie ;)
    Gdybym nie robiła bet to bym myślała ze jest super bo testy mi ciemnieja. I ogólnie to jakiś numer z tymi testami bo miałam ciemniejsza kreskę niż z córką. Tylko z córką beta 440 a tu 140 :/ dziwne. Wiec generalnie sprawdzanie testami przyrostu bety jest takie trochę średnie :D ale i tak to robie :D
    Nie plamie. Ale ja zawsze zaczy nam 5+4 albo 6+0 a jestem chyba 4+6 wiec jeszcze wcześnie.
    Brzuch mnie ciągnie i kluja jajniki ale tak miałam w każdej ciąży.
    Tak się pocieszam ze cp jakoś się musi objawiać nie?

    Marze o tym żeby być druga Jacq i mieć z choooyowego przyrostu małe serduszko ale kurde jam jest realistka ;) a to kategorie cudów ;)

    Jacq ja rozgrzeszam ze wszystkich swirowan każda kobietę po stracie a detektor to małe swirowanie ;) tylko weź daj mu jeszcze kilka dni kochana ;) nie podgrzewaj go codziennie ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik trzymam kciuki za wizytę! O której usg?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - to prawda, miałam jeden hooooyowy i to bardzo przyrost, do tego przy małych wartościach bardzo kiedy to beta powinna szaleć. Liczę, że jakimś cudem będzie u ciebie jak u mnie :) :)

    No nagrałam sobie od razu telefonem kilkanaście sekund, mam nadzieję, że jutro wytrzymiem i nie będę słuchać. No tak co 2 dni myślę, że kilkanaście sekund nie będzie zbrodnią :)

    Basik - trzymamy kciuki :) Ja w 6t0d widziałam tylko 9mm pęcherzyk, no sprzęt był kiepski, ale czy na lepszym byłoby lepiej widać albo pęcherzyk większy? Żyłam tydzień w stresie, jeszcze te plamienia oczywiście wtedy... O której wizyta? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 12:08

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik jak w usg ciąża będzie młodsza to się nic nie martw bo miałaś późno ovu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 13:18

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią,nie ma takich samych ciąż, więc jak widać wyniki bety nijak się mają do kresek na teście. Ja natomiast przy wartości 250 z synem miałam ledwo widoczną kreche i wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy,że może to oznaczać ciąże :p więc dopiero po becie się cieszyliśmy.
    Ty to foryune na testy wydasz :P zniżke powinnaś mieć.
    Ja myślę,że przy cp beta rośnie w miare ładnie, więc nie powinnaś się martwić. I tak chyba są jakieś bóle. Szkoda,że już teraz nie da się tego usg, ale może uda się wcześniej niż tego 26.

    Basik kciuki za wizytę!

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z testami jestem niemożliwa :D wyhaczam promo na allegro i teraz np kupiłam 20 sztuk po 1 zl bo mają termin do 26 czerwca :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rok temu też wariowałam z testami, a teraz mam jeden w szafce, czeka na swój czas ;) chciałabym nie świrować tak jak ostatnio i nie nakręcać się zbytnio, ale zobaczymy jak to będzie jak przyjdzie już do starań :P jak 7 lat temu byłam w ciąży z synem to się niczym nie przejmowałam i ciąża książkowa, chciałabym to powtórzyć. Tylko różnica taka, że wtedy ciąża była dla mnie niespodzianką a teraz celem. Wtedy głowa nie myślała tyle co teraz...

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża była super. Beta bycza na samym początku. Nawet przyrostu nie robiłam na czas tylko kiedyś tam jak robiłam inne badania. Rzygalam do 5 mca a mdłości odpuściły na porodowce ale i tak była cudowna bo była zdrowa. I nie szalalam z testami.
    Teraz po każdej stracie jest gorzej. W kolejnej ciąży będę 2x dziennie szczac na patyk :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża to totalna beztroska prawie była :)

    Test w terminie miesiączki, odczekałam spokojnie 6-7 dni od plamienia implantacyjnego, no byłam pewna, że się udało i już ;) Beta za 3 dni, powalająca nie była jak patrzę, bo 130 aby, ale czy ja wtedy się czym przejmowałam? W normie dla tc to w normie i już, nie wiedząc wcale, że powinno badać się przyrost zrobiłam kolejną za 8 dni ot tak, przyrostu nie sprawdzałam % bo i nie wiedziałam, że jakiś konkretny musi być. Wizyta w 6tc, a kolejna o zgrozo dopiero w 11tc, szukałam lekarza u siebie na miejscu, nie patrzyłam żeby gdzieś prędzej iść bo i po co jak miałam mdłości choć bez wymiotów za bardzo. Jedyny poważniejszy stres był właśnie pare dni przed wizytą, wylądowałam na IP, krwawienie, czerwona jasna krew. Ale, że za 2 dni nie było śladu, to dalej był stan beztroski bo znalazłam sobie wtedy wytłumaczenie skąd ta krew mogła być. Mdłości minęły jak ręką odjął wraz z początkiem 14tc, a dalej po prostu rosłam ;)

    Pierwsza ciąża co poroniłam też czekałam z testem do terminu @, no a potem się zaczęło :/

    Ale teraz jest światełko w tunelu :D

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ