X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ale teor. od testu do 36godzin powinna być owu więc nie mów :) chociaż ja też w poprzednim cyklu zaplusowałam dopiero w dniu kiedy test wyszedł pozytywny i nic z tego. Ale Ty jesteś mega płodna więc nic nie mów :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Justyna! :) Te chwiejne nastawienie to chyba normalne- ja tez raz mam super moce, jestem pewna ze wszystko bedzie ok, a za jakis czas zupelnie odwrotnie, ze nigdy nic z tego nie wyjdzie. Ale to fakt, te negatywne mysli zazwyczaj nachodza jak ma sie chwile zeby troche powymyslac czarnych scenariuszy. Jak glowa jest zajeta czym innym to jakos lepiej to wszystko sie znosi...

    Hope ja tam trzymam kciuki za to aby Tobie w tym cyklu juz sie udalo! Moim zdaniem wcale nic straconego, moze akurat sie wstrzeliliscie :)

    A ja jednak odezwalam sie wczoraj do doktora no i odstawilam poki co metformine, prawdopodobnie dorwala mnie po niej hipoglikemia. Wczoraj do poznego wieczora bylam ledwo zywa, a nawet jak dzisiaj rano wstalam zaczelo mnie mdlic i stracilam kontakt z rzeczywistoscia :O Musze dojsc do jakiegos ladu i skladu i na dniach porobic sobie krzywe cukrowe. Boje sie ze nie bede mogla juz jej brac, a ona byla dotad moim najwiekszym sprzymierzencem w zachodzeniu w ciaze :/


    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya no właśnie teoria a w praktyce ja mam ovu tego samego dnia co pozytyw. Lipa ale mówi się trudno.

    Anusia to koniecznie te badania! A do tej pory jakie miałaś wyniki? Masz ovu bez mety czy tylko z meta? Bo jak wyniki nie są straszne to może lepiej być na restrykcyjnej diecie i steryd brać cały cykl?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie zaczelam ja brac jakos pod koniec roku (listopad/grudzien) no i bralam do tej drugiej ciazy czyli jakos do poczatku kwietnia, no ale tak naprawde juz po miesiacu bylo widac ze bardzo dobrze na mnie dziala- z cykli 40-paro dniowych zrobily mi sie po 28, wrocila owulacja ktorej wlasnie nie bylo... Bralam ja bo w badanich po obciazeniu mialam sporo za wysoka insuline. Tylko ze wlasnie jak dowiedzialam sie ze mam problem z ta insulina to przeszlam na diete, wyeliminowalam slodycze, wszystko co z bialej maki (ogolnie zaczelam wszystko gotowac sama zeby miec nad wszystkim kontrole), zaczelam wiecej sie ruszac no i przy tym sporo schudlam.. I tak sie wlasnie zastanawiam czy ja po prostu juz nie mam naturalnie w porzadku tego cukru? Moze jak dowalilismy mete to tak drastycznie mi ten poziom spadl ze doszlo do hipoglikemi?... bede musiala koniecznie to sprawdzic, bo juz serio w pewnym momencie myslalam ze zatrzyma mi sie serce :O

    p19uskjoxacp4928.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być dokładnie tak jak mówisz. Może już jej nie potrzebujesz i to by była super sprawa biorąc pod uwagę nk.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie! Moze wlasnie wtedy spokojnie moglabym brac te sterydy juz przed. Ach kurde ile to tego wszystkiego trzeba przejsc i sie nacierpiec :/ Mam nadzieje ze ta teoria wlasnie sie sprawdzi :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny pomyślcie ile by się działo w naszym organizmie jakby nie te badania przed ciążą ( w trakcie starań). ja w pewnym momencie ok 30 min po zjedzeniu obiadu miałam zjazd, szybkie bicie serca, zalewanie potem, za chwile senność, aż mi diabet.chciała holtera zakładać jak jej opowiadałam bo naprawde źle się czułam. A teraz miodzio, jem ile chce, zatykam się na maksa a i tak się czuje bosko. I co się okazało, zmniejszyłam dawkę euthyroxu bo jak widać tarczyca zaczyna pracować. Ale fakt diete trzymam,czasem odchył taki jak dziś dwa piwa hehe :P

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia też wydaje mi się że teoria może być jak najbardziej prawdziwa, ja się super czuje na diecie, miałam dwa dni przerwy bo miałam wesele więc stwierdziłam że dam sobie spokój, i po obiedzie (rosół z makaronem białym, ziemniaki mięso i sur z majonezem na bank) myślałam że zejdę poważnie. Oby się wszystko wyjaśniło, a jesteś cały czas na diecie?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope działasz? :) trzymam kciuki :*

    Anusia jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałaś, skoro schudłaś i dalej zdrowo się odżywiasz to z pewnością wszystko się unormowało. Lekarz mi mówił, że czasami 5 kg wystarczy by wszystko się ustabilizowało :) u mnie niestety z tą dietą to tak różnie, właśnie wciągam kawałek ciasta :P

    Ja ostatnie dni chodzę jakaś struta, muszę sobie robić drzemki w południe bo nie wyrabiam. W poprzedniej ciązy też tak miałam, może to jakaś wskazówka :P zrobiłam test owulacyjny bo rok temu to on jako pierwszy oznajmił mi ciążę, ale niestety wyszedł negatywny. No nic, w środę zatestuję ciążowym (jeśli wytrzymam do środy) :P mam nadzieję, że będę dzielić się dobrymi wiadomościami :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działam ;) i mam pierwsze w życiu plamienie okoloowulacyjne ;)
    To znaczy ze testowe szaleństwo zacznę gdzieś koło 3-4 września :D

    Kingulla trzymam kciuki na maxa :)

    Kaczuszka86, anusia24 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega owulacja się szykuje ;D może strzelicie dwa za jednym zamachem :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa wróciła! I będzie miała córkę! To my też dziewczyny możemy!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie wytrzymalam, zrobilam dzis test 9dpo ale jest negatywny. Licze na to, ze jeszcze nie byla pora na testowanie.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Hej. Nie wytrzymalam, zrobilam dzis test 9dpo ale jest negatywny. Licze na to, ze jeszcze nie byla pora na testowanie.
    Nie dziwię się że testowalas :) ja ostatnio 9dpo rano nie miałam nic a wieczorem bladziocha. Jutro sikasz?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak dobrze rozumiem to testowe szaleństwo ;)

    Hope - o Inessce wiem od dawna. Ona pod koniec zeszłego roku czy na początku tego poroniła? I chyba dość szybko ta ciąża była teraz. Waleczna kobieta ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Justyna trzymam sie kurczowo tej diety i w sumie tak jak Ty bardzo dobrze sie na niej czulam. Tez wlasnie teraz bylismy na urlopie i zahaczylismy o wesele to nie zalowalam sobie- zwlaszcza ciasta :P Ogolnie czulam sie potem nienajlepiej, tak ciezko no ale jakiejs wiekszej tragedii nie bylo. No ale teraz po tej metforminie to masakra... Jestem na siebie strasznie zla ze w ogole nie wpadlam na to zeby sie przebadac przed jej wzieciem, tylko od razu zalozylam ze bedzie na mnie tak dobrze dzialac jak kiedys... Dieta ok, ale te moje cykle sa nadal rozjechane, dieta na to akurat nie pomogla, dzisiaj mam 36dc @ ani widu ani slychu, a miesiaczki teraz mam po 10 dni... Boje sie ze nie bedzie jak tego uregulowac :/ Wczoraj rano znow mialam odlot, znow kontaktowalam sie z lekarzem to mowil zeby odstawic ta mete i leciec do kardiologa... Juz zaczynam miec tego wszystkiego dosyc :/


    Kingulla trzymam mocno kciuki zeby jednak to bylo to! Na test moze byc faktycznie za wczesnie, a organizm juz moze wychwytywac jakies zmiany :) Takze czekamy na kolejny tescior :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jutro jeszcze nie bede testowac. We wtorek a jak sie uda wytrwac do srody to wtedy :) takze raczej wtorek

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Oj jak dobrze rozumiem to testowe szaleństwo ;)

    Hope - o Inessce wiem od dawna. Ona pod koniec zeszłego roku czy na początku tego poroniła? I chyba dość szybko ta ciąża była teraz. Waleczna kobieta ;)
    Tak. Jakoś tak. A teraz w styczniu rodzi :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak powtorze jutro sikanca. Wrocilam od tesciow i zerknelam na moj poranny test a tam delikatna druga kreseczka, tylko teraz nie wiem czy to czasem siuski tak nie przyschly i robia ze mnie wariatke :p i niestety w aptece byly tylo testy 25 wiec znow bede sie doszukiwac pewnie :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 sierpnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, wczorajsza kreska to prawdopodobnie siuski, dzis biel totalna. Poza tym brzuch boli jak na @. :( ehhh... Zostaje czekac.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ