X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sinobrocha i latające plemniki :D
Odpowiedz

Sinobrocha i latające plemniki :D

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dupka po ovu. Femibion. Skierowanie na usg dowcipne i cyckowe. Aaa i na bete żeby wiedzieć czy odstawić dupka czy nie. Mam też prawdopodobnie jakiś stan zapalny ale wynik cytologii za 4 tygodnie dopiero.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie w zawieszeniu, ale co zrobić, trzeba czekać :(

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rzesz cholera... Nosz cholera. Mam już tak psychicznie dość tego roku ze chyba zacznę hibernacje bo inaczej nie dozyje do końca roku! Qwa.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    No rzesz cholera... Nosz cholera. Mam już tak psychicznie dość tego roku ze chyba zacznę hibernacje bo inaczej nie dozyje do końca roku! Qwa.
    Ja czekam na następny rok jak na zbawienie. Ten był chujowy :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię Hope (ale nie ma takiego przycisku)!

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry :) każdej się uda !!!
    zostawiam Wam moją magię z wirusami

    fairy_dust_by_desperadofromhell-d382bh2.jpg

    Caro lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Nie lubię Hope (ale nie ma takiego przycisku)!
    A wiesz ze kiedyś byl :D ale ale go usunęli :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie zwariuje!!!
    Niewiem co o tym myśleć :/
    Pamiętacie mój monitoring:
    12dc-12,2
    16dc-19,1-19.6 zależy jak złapała
    19 dc....pecherzyk w dziwnym kształcie, że niby jakieś "kłaczki" ale nie wyglądał na pękniety :/ nie zmierzyla bo nie było sensu.
    Lekarka podejrzewa że nie pękł i zaczął się wchłaniac???? Dużo pytań po wizycie
    Dziś typowe objawy 2 fazy: ból piersi, śluz bardziej w krem, suchy
    Za tydzień kontrola usg i progesteron
    ale co będzie jeśli pecherzyk się wchłonie nie pękniety lub zluteinizuje?Myślicie że lekarz po 7 dniach odróżnieniu to?

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka86 wrote:
    Normalnie zwariuje!!!
    Niewiem co o tym myśleć :/
    Pamiętacie mój monitoring:
    12dc-12,2
    16dc-19,1-19.6 zależy jak złapała
    19 dc....pecherzyk w dziwnym kształcie, że niby jakieś "kłaczki" ale nie wyglądał na pękniety :/ nie zmierzyla bo nie było sensu.
    Lekarka podejrzewa że nie pękł i zaczął się wchłaniac???? Dużo pytań po wizycie
    Dziś typowe objawy 2 fazy: ból piersi, śluz bardziej w krem, suchy
    Za tydzień kontrola usg i progesteron
    ale co będzie jeśli pecherzyk się wchłonie nie pękniety lub zluteinizuje?Myślicie że lekarz po 7 dniach odróżnieniu to?
    Kurde nie znam się :/ nie miałam nigdy monitoringu :/ może dziewczyny pomogą ;) trza je zawołać ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszko - to LUF. Zdarza się niestety raz na jakiś czas :(

    Lekarz tego nie odróżni. Jedyne co zaprzeczy tym przypuszczeniom to ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 17:05

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli musisz bzykac żeby sprawdzić ;)
    Pojebane to wszystko!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, Kaczuszka odezwijcie sie! Wiem ze jest chujowo ale kiedyś musi być lepiej! Nam wszystkim!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope no jest. Ja teraz się czuje gorzej niż jak dostane @. Wtedy przynajmniej wiem,że po prostu się nie udało i za ok 15 dni mam kolejną szanse. A jak ktoś mi odbiera tą szansę i wiem,że nic z tego nie będzie i teraz nie wiem kiedy znowu ją będe miała to naprawde nie mam siły :( jest mi źle. Psychicznie już nie mam siły. Coś we mnie pękło. Wiem,że każdej z nas jest ciężko więc nie mam co marudzić, dlatego chciałam się troche wyciszyć i wycofać.
    A najbardziej mnie wkurza,że chce myśleć,że jednak owu była, temp mi podskoczyła, no po prostu idealny cykl. I wmawiam sobie,że może gin coś źle zobaczył, albo to był właśnie pękający pęcherzyk dlatego tak dziwnie wyglądał. Buhaha. No z moją głową jest już po prostu źle :/

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Hope no jest. Ja teraz się czuje gorzej niż jak dostane @. Wtedy przynajmniej wiem,że po prostu się nie udało i za ok 15 dni mam kolejną szanse. A jak ktoś mi odbiera tą szansę i wiem,że nic z tego nie będzie i teraz nie wiem kiedy znowu ją będe miała to naprawde nie mam siły :( jest mi źle. Psychicznie już nie mam siły. Coś we mnie pękło. Wiem,że każdej z nas jest ciężko więc nie mam co marudzić, dlatego chciałam się troche wyciszyć i wycofać.
    A najbardziej mnie wkurza,że chce myśleć,że jednak owu była, temp mi podskoczyła, no po prostu idealny cykl. I wmawiam sobie,że może gin coś źle zobaczył, albo to był właśnie pękający pęcherzyk dlatego tak dziwnie wyglądał. Buhaha. No z moją głową jest już po prostu źle :/
    Ja Cię rozumiem. Dwa cykle z rzędu bez nadziei mnie wykonczyly psychicznie.
    Kurde idę zobaczyć Twój wykres. A wiesz ze to jest całkiem możliwe ze ovu byla. Sprzęt i lekarze nie są nieomylni.

    Asia87 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia juz niejedna ciąża na forum była z bezowulacyjnego albo z jakiś szemranych owulacji bez pozytywnych widoków. Także nie wszystko jeszcze stracone.
    Ale rozumiem, ze masz juz w głowie dosc- ojojowuje Cie.

    Asia87 lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Wchodzę na forum, by poszukać jakichś interesujących i dodatkowych informacji, a tu Hopeless bardzo chwytliwa i intrygująca nazwa wątku, od razu mnie zainteresowała ;-) Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko jak dołączę i od czasu do czasu wtrącę swoje skromne słowo ;-)
    Ooooo, I widzę znajome nicki :-)
    Gaduua ciężarówko ma! Tu też jesteś <3
    Jacqueline co u Ciebie?

    Noo i widzę, że jest więcej osób które pragną, żeby ten rok się już wreszcie SKOŃCZYŁ!

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Wchodzę na forum, by poszukać jakichś interesujących i dodatkowych informacji, a tu Hopeless bardzo chwytliwa i intrygująca nazwa wątku, od razu mnie zainteresowała ;-) Mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko jak dołączę i od czasu do czasu wtrącę swoje skromne słowo ;-)
    Ooooo, I widzę znajome nicki :-)
    Gaduua ciężarówko ma! Tu też jesteś <3
    Jacqueline co u Ciebie?

    Noo i widzę, że jest więcej osób które pragną, żeby ten rok się już wreszcie SKOŃCZYŁ!
    Witaj :) widziałam na troskach co Cię spotkało. Przykro mi bardzo.
    Nazwa wątku w dechę :) czlonkinie tez :)

    Caro lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Caro <3

    Jakoś żyję, również mam ochotę, żeby ten rok wreszcie się skończył.


    A Ty jak się trzymasz? <3

    "Ochrzciliśmy" już 2 pomieszczenia w nowym domku, w tym jedno dzisiaj, więc całkiem prawdopodobne, że ten cykl jak i koniec roku może mieć całkiem fajne zakończenie, hmm... Bo tak to okres w sam raz na święta kiedy będziemy u teściów ;)

    Może uznacie to za szaleństwo co robię, co robimy, wóz albo przewóz, owu mam zazwyczaj 14/15dc, a dziś 11dc.

    Jezu, ale ja mam ochotę na seks od dwóch dni, nie pamiętam kiedy tak było :P



    Caro lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Witaj Caro <3

    Jakoś żyję, również mam ochotę, żeby ten rok wreszcie się skończył.


    A Ty jak się trzymasz? <3

    "Ochrzciliśmy" już 2 pomieszczenia w nowym domku, w tym jedno dzisiaj, więc całkiem prawdopodobne, że ten cykl jak i koniec roku może mieć całkiem fajne zakończenie, hmm... Bo tak to okres w sam raz na święta kiedy będziemy u teściów ;)

    Może uznacie to za szaleństwo co robię, co robimy, wóz albo przewóz, owu mam zazwyczaj 14/15dc, a dziś 11dc.

    Jezu, ale ja mam ochotę na seks od dwóch dni, nie pamiętam kiedy tak było :P
    Fajnie ze masz ochotę :) to zupełnie inaczej niż jak człowiek na czas bzyka ;)
    To ile jeszcze pomieszczeń do ochrzczenia zostało?

    Ja też będę miała okres w same święta :( to będzie bardzo smutny okres :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless - ale to tak bankowo będzie u Ciebie?

    No niech policzę, 2 pokoje, kotłownia, 2 łazienki, salon, kuchnia, 2 garderoby, garaż, wiatrołap i 2 korytarze jeśli korytarz uznać za pomieszczenie :P Także troche jest, ale to nie w tym roku wszystko, tyle nie dam rady :P

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ