X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Starania - puste jajo - i co dalej .....
Odpowiedz

Starania - puste jajo - i co dalej .....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaga wrote:
    Kochane Staraczki po przejściach .... nie potrafię odnaleźć się na żadnym z wątków w którym udzielałam się wcześniej stąd też zakładam nowy.

    Mam wrażenie że wszędzie zrobiło się pełno kobiet w ciąży i chciałabym aby ten wątek też tak kiedyś ewoluował od trosk, niepewności do szczęścia zostania mamą :)

    Aktualnie mam 29 lat, staramy się z mężem od 1,5 roku i nigdy nie podejrzewałam ze coś może być nie tak, miesiączki regularne jak w zegarku, zdrowy sportowy tryb życia a jednak...

    Po kilku pierwszych bezowocnych miesiącach starań zrobiłam badania i cóż - zbyt wysoka prolaktyna na poziomie okolo 34. Zalecony bromergon i już w pierwszy miesiącu się udało... jednak to było by zbyt piękne - puste jajo. Poronienie i dalsza walka.

    Aktualnie zmagam się ze zbyt wysoką prolaktyną która mimo leków bardzo wolno spada i prawdopodobnie blokuje owulację lub skutecznie utrudnia zajście w ciąże.

    To tyle o mnie.

    Ktoś jest na podobnym etapie?
    Podzielcie się swoją historią.

    Kochana ja też miałam puste jajo płodowe ponad 2 lata temu. Od tamtej pory jeszcze nie udało się zajść ponownie... :( Jednak za Ciebie trzymam kciuki.

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 listopada 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    U mnie nie jest jeszcze potwierdzone na sto procent ale ja to wiem juz od ponad tygodnia. Z dnia na dzien objawy zniknely i juz wiedzialam, ze moje dziecko przestalo sie rozwijac. W niedziele pecherzyk 17mm i wielka pustka w srodku. Jutro kolejny termin i jesli nic nie bedzie widac to chce to zakonczyc jk najszybciej odstawiajac progesteron. Dzis jest moj 6t1d ciazy. Wiem, pewnie powiecie, ze to za wczesnie na wyroki ale ja wiem, ze nic z tego nie bedzie i nie chce tracic czasu na zbedne nadzieje.
    To moja pierwsza ciaza o kora staralismy sie 9 miesiecy. Boli strasznie. Wspolczuje wam tez. Nie do opisania.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl jeśli się potwierdzi to współczuję, ja też przeczuwalam, że coś u mnie nie tak, poszłam na pierwszą wizyte w 9 tygodniu, by było coś widać, a tam nic, co potwierdziło mogę obawy. Lekarka kazała czekać miesiąc... Ja już widziałem, że nie ma na co liczyć, nie widziałam dlaczego chce mnie męczyć. Miałam nadzieję, że choć rozpocznie się samoistne. Po 2 tygodniach poszłam znowu, i dopiero wysłała mnie do szpitala. Z 9 tyg. Zrobił się 11, tyle czasu straconego, do tego kazali pół roku się wstrzymać

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 13 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też męczyli 5 tyg, dając i odbierając nadzieje na zmianę.
    xgirl, współczuję. Ciężko to przeżyć, ale trzeba wierzyć... do końca. I się nie poddawać.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ