X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Tabletki. Ile to potrwa?
Odpowiedz

Tabletki. Ile to potrwa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ladybug7687 Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 18 kwietnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem właśnie w szpitalu. O 10 dostałam tabletki jest 16 i zwijam się z bólu. Doświadczyłam bolących miesiączek ale to jest nie do porównania, ból nie do opisania. Ile to jeszcze potrwa? Krwawienie małe narazie

  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 18 kwietnia, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug7687 wrote:
    Dziewczyny, jestem właśnie w szpitalu. O 10 dostałam tabletki jest 16 i zwijam się z bólu. Doświadczyłam bolących miesiączek ale to jest nie do porównania, ból nie do opisania. Ile to jeszcze potrwa? Krwawienie małe narazie

    Wiem o czym mówisz, też doświadczyłam takiego bólu że się zwijałam 😞bardzo mi przykro 😞wiesz co chyba nie ma zasady, u mnie ból nie do zniesienia trwał 1 godzinę i później przeszedł jak ręką odjął ale zaczął się krwotok trwający 3 godziny 😞 trzymaj się tam i proś o coś przeciwbólowego ! Muszą Ci dać !

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 18 kwietnia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug7687 wrote:
    Dziewczyny, jestem właśnie w szpitalu. O 10 dostałam tabletki jest 16 i zwijam się z bólu. Doświadczyłam bolących miesiączek ale to jest nie do porównania, ból nie do opisania. Ile to jeszcze potrwa? Krwawienie małe narazie
    Hej współczuję😔 u mnie ból bardzo mocny tak 3h, proś odrazu o leki, potem mniejszy a noc była już spokojna, krwawienie średnie tylko skrzepy i biegunka niestety. Na drugi dzień dostałam drugą dawkę bo moja gin chciała jeszcze zmniejszyć endometrium, mimo bardzo dużej dawki praktycznie brak bólu. Mam nadzieje ze szybko pójdzie

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
  • alittle Autorytet
    Postów: 1715 2596

    Wysłany: 18 kwietnia, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przechodziłam to samo. Wzięłam ketonal i nospe. U mnie krwawienie pojawiło się ma samym szczycie bólu, około 8h po podaniu leków.

    Starania od 2019
    ♀️ 90' 🔴 IO, PCOS, KIR AA, Cytokiny, CD56, Usunięty jajowód 🟢 Kariotyp, AMH 7.47, CD138
    ♂️ 91' morfologia 3% 🔴 HLA-C c1c2 🟢 Kariotyp
    · 05.2021 - laparoskopia, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    · 11.2022 - punkcja 3 ❄️
    · 01.2023 - nieudana stymulacja, brak jaj
    · 03.2023 - punkcja 5 ❄️
    · 04.2023 - histeroskopia, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    · 06.2023 - laparoskopia, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 - FET 5.1.1 - c. sztuczny, atosiban - beta 10dpt < 5mlU/ml
    💔 03.10.2023 FET 4.2.2 - atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - beta 8dpt 0,68 mIU/ml
    💔 06.03.2024 FET 3.2.2 - accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte
    17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo

    Zostało 5 ❄️
  • Nappi Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 18 kwietnia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie na jakieś podstawie kierują was do szpitala żeby podać tabletkę na wywołanie krwawienia , moja ciąża się zatrzymała tydzień temu i lekarz kazał mi czekać nie wiem ile ani nic dam duphaston jutro go kończę a we wtorek mam wrócić do pracy , miałam wczoraj bóle 2h mocne ale przy tym plamienie, dzisiaj dalej plamienie nic poza tym boje się że pójdę do pracy i zetnie mnie z nóg tam, a nie chce robić sensacji moja osobą i poronieniem , nie wiem dlaczego lekarz mnie nie skierował do szpitala właśnie 😭 tylko kazał czekać boje się jechać sama żeby nie odesłali mnie z kwitkiem , albo każą iść do swojego lekarza który tak szczerze mnie olał, nie chce czekać kolejnego tygodnia tym bardziej że w każdej ciąży miałam porób wywoływany lekami a przy synu urodzonym w terminie skoczyło się CC ze względu na brak postępu porodu właśnie pomimo maksymalnej dawki oksytocyny przez 10 godzin i upuszczeniu wód

    30.05.2011r 23tydz. Niewydolność szyjki macicy 💔👼
    08.10.2016r 🌈♥️40tydz.
    Duphaston , luteina, skracająca się szyjka macicy, niewydolność szyjki założenie szwu podtrzymującego ciążę 14 tydzień
    30.03.2024 ⏸️ duphaston 2x1
    03.04.2024 beta 20.9
    05.04.2024 beta 90.4
    08.04.2024 beta 429.9
    10.04.2024 beta 460 💔
    Wizyta 12.04 duphaston na wywołanie krwawienia 3x1
  • Cezarowa Ekspertka
    Postów: 147 317

    Wysłany: 19 kwietnia, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ladybug przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Różnie możne to potrwać i jak dziewczyny piszą proś o przeciwbólowe, nie męcz się.

    @Nappi a który masz tydzień? Nie wiem czy jest jakieś kryterium, zależność wypisania skierowania do szpitala w zależności od wieku ciąży, cholera wie. Ja miałam 7/8 tydz kiedy poroniłam w domu naturalnie, ale miałam dane skierowanie do szpitala bo przecież kobieta może mdleć, zwijać się z bólu czy też psychicznie sobie z tym nie poradzić itp.
    Też miałam przepisany Duphaston, którego nie brałam i poroniłam 2 dni później. I od razu lekarz mi wypisał l4 i kazał w żadnym wypadku nie iść do pracy, bo poronienie to nie jest ból taki jak okres. I teraz go rozumiem. Spędziłam ładnych parę h z dużym bólem na wc, nie mogłam się ruszyć.
    Ponoć lepiej naturalnie poronić, ale kurde jak trwa u Ciebie to tydzień to serio skontaktowałabym się z lekarzem dopytać ile to jeszcze może potrwać i wzięłabym skierowanie do szpitala.

    preg.png

    👩'88 🧔‍♂️'86

    2023 💔 puste jajo płodowe
    2024 🤰 ⏸️ ➔ 09.10.2024 🤞 🎀 🩷
    ______________________
    23.05 połówkowe
  • Nappi Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 19 kwietnia, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cezarowa wrote:
    @Ladybug przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Różnie możne to potrwać i jak dziewczyny piszą proś o przeciwbólowe, nie męcz się.

    @Nappi a który masz tydzień? Nie wiem czy jest jakieś kryterium, zależność wypisania skierowania do szpitala w zależności od wieku ciąży, cholera wie. Ja miałam 7/8 tydz kiedy poroniłam w domu naturalnie, ale miałam dane skierowanie do szpitala bo przecież kobieta może mdleć, zwijać się z bólu czy też psychicznie sobie z tym nie poradzić itp.
    Też miałam przepisany Duphaston, którego nie brałam i poroniłam 2 dni później. I od razu lekarz mi wypisał l4 i kazał w żadnym wypadku nie iść do pracy, bo poronienie to nie jest ból taki jak okres. I teraz go rozumiem. Spędziłam ładnych parę h z dużym bólem na wc, nie mogłam się ruszyć.
    Ponoć lepiej naturalnie poronić, ale kurde jak trwa u Ciebie to tydzień to serio skontaktowałabym się z lekarzem dopytać ile to jeszcze może potrwać i wzięłabym skierowanie do szpitala.

    U mnie był to 5 tydzień , też się dziwię właśnie że nie dostałam skierowania do szpitala a niestety pracuje jako funkcjonariusz mam służby po 12h i pracuje w miejscu oddalonym o 30km od domu 😔

    30.05.2011r 23tydz. Niewydolność szyjki macicy 💔👼
    08.10.2016r 🌈♥️40tydz.
    Duphaston , luteina, skracająca się szyjka macicy, niewydolność szyjki założenie szwu podtrzymującego ciążę 14 tydzień
    30.03.2024 ⏸️ duphaston 2x1
    03.04.2024 beta 20.9
    05.04.2024 beta 90.4
    08.04.2024 beta 429.9
    10.04.2024 beta 460 💔
    Wizyta 12.04 duphaston na wywołanie krwawienia 3x1
  • alittle Autorytet
    Postów: 1715 2596

    Wysłany: 19 kwietnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze wolą, żebyś naturalnie poroniła. Ja czekałam 2 tygodnie aż coś się rozkręci, w końcu dostałam tabletki do domu.

    Starania od 2019
    ♀️ 90' 🔴 IO, PCOS, KIR AA, Cytokiny, CD56, Usunięty jajowód 🟢 Kariotyp, AMH 7.47, CD138
    ♂️ 91' morfologia 3% 🔴 HLA-C c1c2 🟢 Kariotyp
    · 05.2021 - laparoskopia, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    · 11.2022 - punkcja 3 ❄️
    · 01.2023 - nieudana stymulacja, brak jaj
    · 03.2023 - punkcja 5 ❄️
    · 04.2023 - histeroskopia, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    · 06.2023 - laparoskopia, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 - FET 5.1.1 - c. sztuczny, atosiban - beta 10dpt < 5mlU/ml
    💔 03.10.2023 FET 4.2.2 - atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte - beta 8dpt 0,68 mIU/ml
    💔 06.03.2024 FET 3.2.2 - accofil, intalipid, neoparin, encorton, magne b6 forte
    17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo

    Zostało 5 ❄️
  • OldMe-NewMe Przyjaciółka
    Postów: 67 30

    Wysłany: 19 kwietnia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nappi a możesz chociaż poprosić o l4 na czas czekania, żeby nie „złapało” Cię w pracy ? 😞

  • Wercia99 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 25 kwietnia, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Wczoraj przechodziłam to samo. Wzięłam ketonal i nospe. U mnie krwawienie pojawiło się ma samym szczycie bólu, około 8h po podaniu leków.



    Powiedz mi zgłaszałaś się na izbę przyjęć? Bo ogólnie jutro rano mam się zgłosić do szpitala tylko nie mam pojęcia gdzie co i jak i w ogóle jestem spanikowana i boję się bardzo tabletek i w ogóle. Miałaś robione usg przed podaniem?

  • MariolkaBB Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 kwietnia, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zostało mi sie jedno opakowanie tabletek z mojego udanego zabiegu.
    Stosowałam je bedac w 9tygodniu ciaży i za pomoca tych tabletek doszło do wydalenia zarodka.
    Zaleta tych tabletek prócz skuteczności jest to ze można stosowac je dyskretnie
    w domu bez nadzoru lekarza. Jesli jest jakas dziewczyna w trudnej sytuacji ktora potrzebuje pomocy
    to chetnie odsprzedam tabletki oraz podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu.
    Mi sie udało i Tobie również sie uda. Pokieruje Cie w dniu kuracji
    i podziele sie moim doświadczeniem. Kontakt 502-427-780
    RoH6FE.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ