X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia Marii Antoniny, królowej Francji..ale od trochę innej strony..
    O tym jaką stała się rozpustną imprezowiczką;)

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Historia Marii Antoniny, królowej Francji..ale od trochę innej strony..
    O tym jaką stała się rozpustną imprezowiczką;)
    boje się oglądać takich filmów bo mąż mnie pożniej o coś osądzi jak troche kredne z filmów i przenoszę do sypialni ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz polowa ;) po I trymestrze zaczął czas szybciej płynąć ;) ale płci jeszcze nie znam. Życzę Wam starając się wszystkiego co najlepsze, wzajemnego wsparcia i przesyłam wiruski :* a co do tamtego wątku to miał być azyl a stał się kwas chyba jak na każdym innym :/ dlatego tutaj życzę Wam jak najlepiej :* żeby ten wątek był inny i szczęśliwy ;*

    s1985, lunadelrospo, Agnieszka0812, Renia7910, matylda08, ilonia1984, Wiaterek, monilia84 lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahah:)ale ona tam lupowala najdrozsze stroje pantofelki,piła szampana, wybierala pieski, ciasteczkami sie obzerala,a w domyśle seksila;)
    Wiec wiele od niej nie sciagniesz;)

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    No juz polowa ;) po I trymestrze zaczął czas szybciej płynąć ;) ale płci jeszcze nie znam. Życzę Wam starając się wszystkiego co najlepsze, wzajemnego wsparcia i przesyłam wiruski :* a co do tamtego wątku to miał być azyl a stał się kwas chyba jak na każdym innym :/ dlatego tutaj życzę Wam jak najlepiej :* żeby ten wątek był inny i szczęśliwy ;*
    dzięki i zaglądaj do nas i rozsyłaj co jakis czas nam to co 3ba, szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa, nie działa... Może gdzieś dorwe i w tygodniu obejrzymy

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Paznokietek,wpadaj tu do nas:)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka,szkoda, jak będziesz miała okazję to sobie sciagnij;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrrr!!! W mące znalazłam robale !
    W zeszłym tygodniu otworzyłam nową paczkę otrębów i w środku były mole spozywcze, wywaliłam wszystko. Łudziłam się że cholery nie rozeszły się po kuchni a tu klops. I co ja mam teraz zrobić??? Wywaliłam mąkę, inne otręby, kotlety sojowe i mąkę kukurydzianą. Nawet jak zrobię zakupy to przynajmniej przez jakiś czas tego nie rozpakuję do szafki. A te cholerstwa mogą żyć w ukryciu nawet 2 lata!!!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Wrrrr!!! W mące znalazłam robale !
    W zeszłym tygodniu otworzyłam nową paczkę otrębów i w środku były mole spozywcze, wywaliłam wszystko. Łudziłam się że cholery nie rozeszły się po kuchni a tu klops. I co ja mam teraz zrobić??? Wywaliłam mąkę, inne otręby, kotlety sojowe i mąkę kukurydzianą. Nawet jak zrobię zakupy to przynajmniej przez jakiś czas tego nie rozpakuję do szafki. A te cholerstwa mogą żyć w ukryciu nawet 2 lata!!!
    to dawaj dla mojego pająka;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból Renia, też tak miałam.. Co otworzylam to te pajęczynki były..

    Ja wyrzucilam wszystko, odkurzylam szafki sufit,cala kuchnię.. Worek z odkurzacza wyrzucilam a to co kupowałam później zamykalalm w pudełkach.A w szafkach w kuchni nakleiłam takie naklejki raid chyba

    Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu Sysia,nie mow o tym pająku,bo mnie wszystko łaskocze od razu..;)

    s1985 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę zaglądała z przyjemnością ;) życzę żeby każdej z Was we wrześniu się udało ;* ja w miesiąc po zalogowaniu się na ovu zaszłam w ciążę, oczywiście byłam zdesperowana, wkrecam sobie bo tak usilnie chciałam. I miałam przeczucie... udało się wtedy ;) a więc dla każdej z Was niech wrzesień będzie szczęśliwy bo wiem co czujecie....

    Agnieszka0812, Renia7910, s1985, kehlana_miyu, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Wrrrr!!! W mące znalazłam robale !
    W zeszłym tygodniu otworzyłam nową paczkę otrębów i w środku były mole spozywcze, wywaliłam wszystko. Łudziłam się że cholery nie rozeszły się po kuchni a tu klops. I co ja mam teraz zrobić??? Wywaliłam mąkę, inne otręby, kotlety sojowe i mąkę kukurydzianą. Nawet jak zrobię zakupy to przynajmniej przez jakiś czas tego nie rozpakuję do szafki. A te cholerstwa mogą żyć w ukryciu nawet 2 lata!!!
    Nie lubię! miałam też, wszystko musiałam wyrzucić, nawet zioła, przyprawy. Musisz wymyć, ja kupiłam takie lepy na drzwi szafki na mole spozywcze, teraz pchają się do światła, ale mogą też przez komin wentylacyjny i w produktach ze sklepu

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Znam ten ból Renia, też tak miałam.. Co otworzylam to te pajęczynki były..

    Ja wyrzucilam wszystko, odkurzylam szafki sufit,cala kuchnię.. Worek z odkurzacza wyrzucilam a to co kupowałam później zamykalalm w pudełkach.A w szafkach w kuchni nakleiłam takie naklejki raid chyba
    Ja mąkę pszenną miałam w pojemniku a jednak robale się pokazały. Tylko te cholerne otręby miałam w torebce i wystarczyło :(

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    na tvn leci Hary Portwel :P
    Znowu? Dopiero co lecial. Ja pier... jak dzis jest poter to jutro sobota .. zajebiscie i znowu robota

    s1985, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia,wiesz,że jak zobaczylam 'ridż' to mi się ten z mody na sukces przed oczami pojawil...i co to ma wspólnego z @;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies dziewczyny pisaly ze nie nie wystarczy powywalac wszystkie suche rzeczy, tylko trzeba tez szafki poodsowac bo za meblami tez moga byc. U mamy to wchodzily do nierozpakowanej cherbaty, na wszelkich zgieciach foliowych np przy makaronach, a sloiki przed zakreceniem zabespieczala folia bo potrafily pod nakretke wejsc. Strasznie hujostwo :( a lepy wylapuja tylko te co fruwaja, larwy i jajka trzeba wyrzucic. To gorsze jak mrowki

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny...
    Sysia, musiałam sie przedrzeć przez tamten wątek, zeby do Was trafić. Człowieka dwa dni na forum nie ma i takie rewelacje :/
    Choć nie wiem, czy nie powinnam sie na Was obrazić za czasami brak reakcji i odpowiedzi na moje posty i tego, ze nikt nie zauważył, że mnie nie było ;)
    Znaczy Sysia rozumie mnie jak nikt w moim bólu i zawsze służy ramieniem :)

    Wprawdzie jestem dopiero na 9str nowego wątku, ale już zdążyłam sie zorientować, ze Aga w tajemnicy zaciążyła ;)

    Aga, ja miałam taką samą sytuację jak zaszłam w kwietniu w ciążę. Musialam rozwiać wątpliwosci i poszłam na betę.Nie mogę wejsć na twój wykres, wiec cieżko mi coś wyniuchać


    Wiaterek, a Ciebie ta ręka nie boli?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 22:18

    Agnieszka0812, Renia7910, kehlana_miyu, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Marzusia,wiesz,że jak zobaczylam 'ridż' to mi się ten z mody na sukces przed oczami pojawil...i co to ma wspólnego z @;)
    No bo @ to jak ridż, pojawia sie i znika i zabawia sie z kazda laska :-)

    a o te wygibasy na wykresie to o mnie ci chodzilo? Ja co cykl to inne gory mam wiec dla mnie to nic dziwnego :-)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ