Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 30 września 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka gratulacje zdolna dziewczyna jesteś :)

    lunadelrospo, Agnieszka0812, s1985, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 września 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze Stopka, Renia,Roxi,Kehlana i Marzusia..a ja ,gdzies we wszechswiecie musi byc miejsce na Lunowe dwie kreseczki..;)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, nick nieaktualny, monilia84 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 30 września 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chomiczka wrote:
    Lunka gratulacje zdolna dziewczyna jesteś :)
    Dziękuję:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 30 września 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka gratuluję. Wiedziałam że Ci się uda. Bo jak nie Ty to kto? :-D

    Na Lunkowe 2 kreseczki tez przyjdzie czas,może właśnie teraz... :-)

    lunadelrospo, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 30 września 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna gratuluję zanego egzaminu!!! :):)
    a na Twoje 2 piękne kreseczki jest na pewno wystarczająco dużo miejsca we wszechświecie i na pewno niebawem się ujawią :D :D :D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/64d2b6d0b611.jpg
    sylwia nawet na tek widac kreseczke ! gratuluje <3

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 30 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny ale ten gulasz będzie pyszny :d Zjem sobie pozniej grejfruta bo ma dużo czegośtam co wiąże w organizmie żelazo :)

    Agnieszka0812, chomiczka, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 30 września 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka garulacje ☺ A co się w końcu okazało, zapomniała wczoraj?
    My cały czas czekamy na Twoje dwie kreseczki ❤

    nick nieaktualny, s1985 lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 września 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka gratulacje! Naumiałaś się to zdałaś! :) Jak się babka tłumaczyła?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna gratuluje zdanego egzaminu :)

    Dzis strasznie czulam mocne rozpieranie w macicy a przede wszystkim jak chodzilam.
    Powiem wam, ze jakos mam dobre przeczucia. Nie denerwuje sie, nie mysle tak ciagle o tym, ze moze cos sie zlego stac. Jestem na l4 i leze sobie i pachne hihihi strasznie do slodkiego mnie ciagnie. Maz kupil mi zelki kwasne, ktore kiedys uwielbialam a teraz nawet ich nie tkne he. Wszyscy przepowiadaja mi corke ;) ale dla mnie to bez roznicy, byle by bylo zdrowe :)

    Agnieszka0812, chomiczka, nick nieaktualny, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 września 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    luna gratuluje zdanego egzaminu :)

    Dzis strasznie czulam mocne rozpieranie w macicy a przede wszystkim jak chodzilam.
    Powiem wam, ze jakos mam dobre przeczucia. Nie denerwuje sie, nie mysle tak ciagle o tym, ze moze cos sie zlego stac. Jestem na l4 i leze sobie i pachne hihihi strasznie do slodkiego mnie ciagnie. Maz kupil mi zelki kwasne, ktore kiedys uwielbialam a teraz nawet ich nie tkne he. Wszyscy przepowiadaja mi corke ;) ale dla mnie to bez roznicy, byle by bylo zdrowe :)
    I bardzo dobrze! Pozytywne nastawienie to podstawa! :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 30 września 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, gratuluje!!! To już koniec studiów czy cos Ci jeszcze zostało? :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie i tak nie mam na nic wplywu. Wiec chce sie cieszyc chwila ze jestem w ciazy, ze sie udalo po 6 cyklach staran. Nie chce niepotrzebnie maluszka denerwowac . Wiecie moj maz jadac do pracy caluje moj brzuszek i mowi do maluszka he jakie to jest dla mnie slodkie ;)

    Wiaterek, Agnieszka0812, nick nieaktualny, chomiczka lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 września 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłop dziś rozmawiał z szefem, trochę stresu, ale wszystko ok. Umowę mam do końca listopada i to była moja druga umowa, teraz przedłuży mi na czas nieokreślony :D tylko jeszcze nie wiem czy nie będę musiała wrócić na 2-3 mce do pracy, chociaż na papierze, po takim długim zwolnieniu chyba znowu muszę iść do lekarza medycyny pracy po zaświadczenie, że zdolna do pracy jestem...ale to się jeszcze zobaczy. Szef oczywiście z ciąży się ucieszył, powiedział, że jak coś to możemy na niego liczyć i na koniec już się rozpłakałam jak powiedział, że będzie się modlił, żeby wszystko było dobrze...Gość jest niesamowity, szkoda, że nie ma dzieci, wnuków...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, monilia84 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.boskasteddies.com/sklep/cocoons/cocoons

    Ceny mają zabójcze, ale otuliłabym się :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to na prawde szef wspaniale sie zachowal... nie ma chyba na swiecie takich szefow ktorzy ciesza sie z ciazy pracownic, bo zawsze jakies ale maja co do tego.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 30 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Aga to na prawde szef wspaniale sie zachowal... nie ma chyba na swiecie takich szefow ktorzy ciesza sie z ciazy pracownic, bo zawsze jakies ale maja co do tego.
    Mojej bratowej szef powiedział jej jak zaszła w drugą ciążę, że albo chce się pracować, albo dzieci rodzić....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz jest prawdziwe swinstwo z jego stronu. Ham nic wiecej. Ja osobiscie szefowi nic nie powiedzialam na razie o ciazy ale dziewczyny w kadrach wiedza o wszystkim

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie w firmie podobnie podchodzą do ciąży :/ jejku to moje ostatnie dni w domu, już mi się praca po nocach śni :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    a wiecie co jest najlepsze że termin porodu wypada mi w urodziny mojej mamy ;p 13 czerwca ;] 3 lata temu moja siostra urodziła dzien po jej urodzinach ;p
    Mi by wypadal 12 czerwca... tuz przed nasza rocznica slubu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 17:28

‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ