X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Majoweczki wlasnie ostatnio myslalm o Tobie i nawet pisalam na kiedy ty masz termin 32 to juz faktycznie bliziutko,nie moge sie doczekac az sie rozpakujesz,bo wtedy i mi zostanie juz niecaly miesiac,kurcze 2200 to duzy chlop jest,ale moze zwolni,nie ma co sie martwic na zapas:) chomiczko niby juz nie dlugo,ale teraz ciagnac sie bedzie najbardziej,najszybciej mi zlecial 1 trymestr,im blizej tym wydaje mi sie ze czas stoi w miejscu ;)a do 5 juz zleci,to czekamy teraz na 5 luty,Ja to jiz kazda date odliczam,zeby sie tylko przyblizyc do porodu hehe
    Jak to lekarz powiedział - lepiej, że jest za duży niż za mały ;) a jak ciąża zostanie rozwiązana to jest jeszcze czas, w 35tc się dowiemy jak przybiera no i potem przed terminem ;) Może akurat zdecyduje się wyjść w 38 tygodniu i nie osiągnie tych 4 kilosów ;) Termin mam na 17 marca a wg wczorajszego USG obsunął się na 7 marca ;)
    Jesteś niedaleko za mną, zaraz Ci się pokaże 3 z przodu ;) My pojutrze 33tc ;) A pamiętam jak niedawno robiłam test ;D Chociaż teraz czas się ciągnie niemiłosiernie.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co u Sylwii? Bo tak wertuję forum i nigdzie nie ma po niej śladu ;/

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Iloncia współczuje tych dolegliwosci, ale jeszcze troszkę i będziesz tuliła córeczkę :)

    Madziu Franuś to duży chłopczyk super, fajnie że tyle waży bo to dużo znaczy jakby spieszyło mu sie na świat, ale 32tc ale to super brzmi :)

    My dzisiaj mały spacerek zaliczyliśmy ale jest zimno, mordka mi zmarzła, jeszcze chwila i Klaudia wraca ze szkoły biorę się za gotowanie obiadku.
    Miłego dnia :)

    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Sysia ucichla na amen cos faktycznie,ale z cala pewnoscia wszystko gra ;) no nie daleko,ale dla ciezarnej.miesiac do porodu to hoho no ale dlatego oczkuje kochana twojego rozwiazania,wtedy kolejna beda jaaaaaa :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno podziele się fotką naszego Szkraba jak przyjdzie na świat ;)
    Masz racje Ilonka dla oczekującej rozwiązania miesiąc to kupa czasu ;)
    Monia - nom duże chłopisko ale niech czeka na swój czas, tak zimno na dworze a w brzuszku warunki wakacyjne ;)

    ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio kupiliśmy popularnego Szumiącego Miśka (Whisbear). Zakochałam się w nim ;) Milutki taki i inny niż wszystkie zabawki ;) Przy jego szumie sama bym zasnęła ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie szykuje do kupienia,ale narazie kapletuje wyprawke,zostal mi najdrozszy zakup, wozek i apteka a tak to wszysto mam juz,szumis dobra sprawa a ile zaplacilas? W lutym kupuje wozek a w marcu juz szumisia i ozdoby do pokoiku ;) taki mam plan,ale co to bedzie kto wie ;)

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Tez sie szykuje do kupienia,ale narazie kapletuje wyprawke,zostal mi najdrozszy zakup, wozek i apteka a tak to wszysto mam juz,szumis dobra sprawa a ile zaplacilas? W lutym kupuje wozek a w marcu juz szumisia i ozdoby do pokoiku ;) taki mam plan,ale co to bedzie kto wie ;)
    My jeszcze nie mamy wózka i kilku pierdółek a tak to już wszystko kupione ;) Na początku lutego popiorę sobie ubranka, wyprasuję ;) Za Whisbeara zapłaciłam 120 zł z przesyłką bo akurat była darmowa dostawa ( z tym że mamy tego standardowego bez funkcji cry sensor bo ten kosztuje już 189 zł).

    Już masz jakiś upatrzony wóżek? :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona współczuję tych skurczy, mi sie po lekach troche uspokoiło!! Ale wczoraj 14 godzin umierałam przez jelita!!! Ale jak to mowie ja! Trzeba sie do bólu przyzwyczajać!!!

    Monika gratuluje wizyty <3

    Ja mam wizytę 10 lutego, ciekawe ile mój Mikuś waży ;-) mam nadzieje ze nie będzie bardzo duży ..

    Jestem u teściowej z młodym bo mamy ferie ..

    ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja tego miska kupiłam dla takiej maluszka w rodzinie :P tez go kupie u nas .

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    My jeszcze nie mamy wózka i kilku pierdółek a tak to już wszystko kupione ;) Na początku lutego popiorę sobie ubranka, wyprasuję ;) Za Whisbeara zapłaciłam 120 zł z przesyłką bo akurat była darmowa dostawa ( z tym że mamy tego standardowego bez funkcji cry sensor bo ten kosztuje już 189 zł).

    Już masz jakiś upatrzony wóżek? :)
    Tak mam wypatrzony i mysle,ze przy nim zostane bo jest w miare lekki i ma aluminiowy lekki stelarz,pozatym zawsze marzyl mi sie bialy wozek i tym razem nie odpuszcze mimo iz moj krecil nosem,ale juz mu przeszlo http://www.bobowozki.com.pl/wozki-zwrotne-4-kola/trzyfunkcyjne/p/miyo-alu-3w1-wozek-gleboko-spacerowy-fotelik-samochodowy-cybex-aton-4-torba-folia-p-deszczowa-moskitiera-1309.php
    Kasiu jej zapomnialam o Tobie kochana, faktycznie a ty sie tez meczysz z tym twardnieniem,ja ostatnio wieczorem miewam nawet co 10 minut i mnie trzyma z minute,uczucie okropne,wkurza mnie to,bo z maja szyjka wszystko git,nic sie nie obniza a mimo to skurcze mam czesto,nie wiem od czego to tak.sie robi,oby wytrzymac do 37 tygodnia i moge rodzic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 14:21

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona a bierzesz cos na te twardnienia ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy mi lekarka leki ustawiła to jest troche lepiej.

    W sumie nic nadzwyczajnego nie biorę magnez mi zmieniła bo ten zwykły to mi nic nie dawał, powróciłam do luteiny i jakies witaminy mi polecił kurewsko drogie za 80 to cena przyzwoicie tania bo sa po 110,zl tez one maja za zadanie podtrzymanie ciąży !! No i nospa :P

    A wiec po tej dawce lek.. skurcze ucichły, czasem sie pojawi do gora 4 jak dużo chodzę i pracuje ..

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospe i magnez narazie mialam robiony posiew z moczu bo mam calczas cos w moczu,sa jakies bakterie i musza wiedziec jakie bo antybiotyk nie pomaga i moj lekarz twierdzi,ze to od nerek te twardnienia,bo szyjka sie nie skraca i po badaniach wszystko gra :) wiec czekam grzecznie narazie na.wyniki,zeby sie.dowiedziec czym to leczyc,niestety u nas ten posiew po 10 dniach moze byc i sie tak mecze,bola mnie plery od tych nerek i promieniuje do brzucha noestety,ale dzieki temu ze mala daje czadu wiem,ze z nia wszystko gra ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kuzynka miała robioną nefrostomie na żywca jak była 10 tyg ciazy masakra :-\ chodziła cala ciążę z workiem i jeszcze po porodzie 6 tyg. Nerki jak się odzywają w ciąży to nic dobrego .. A kiedy ten wynik masz miec?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Żyję, żyję... Po wyjeździe mojego męża muszę wyprostować synka, bo się trochę rozpuścił. Dzisiaj byłam zrobić badania - TSH 1,28, w życiu nie było tak dobrze. W czw idę do mojej ginki. I chyba od kilku dni czuję ruchy Jaśka.
    Poza tym zajęłam się na serio moim fr, bo wizja wyjazdu na stałe we mnie dojrzewa coraz bardziej...

    Ilonka i Majówko, u Was to już prawie finał :) Zobaczycie jak szybko zleci :)

    Pucuś, ja też wpadłam w wir zakupów... Przeszukuję internet w poszukiwaniu wózka.

    Luna, a ty jako baby siter zbierasz doświadczenia hahahaha U nas ferie za 2 tygodnie.

    Sysia, odezwij się :)


    ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ! niedlugo ide na wizyte takze trzymajcie kciuki ! Pewnie wieczorem sie odezwe bo pozniej bede dzieci brata pilnowac :)

    katarzyna_d, niezapominajka, ilonia1984, chomiczka, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licze na to,ze jutro,oby bo jesli nie to bede musiala czekac az do poniedzialku,bo mij gin przyjmyje tylko w pon i srody,a jutro bedzie 8 dzien po wiec moga byc a nie musza,ja z tymi nerami mam od poczatku ciazy cos nie halo,a nawet przed sie zaczelo,w sumie teraz mysle,ze ten posiew mogl byc zrobiony duzo wczesniej,bo pare razy bralam antybiotyk i o dupe rozbic w miczu calczas byly bakterie,ale teraz ich ilosc wzrosla i nablonkow i im dalej jestem tym gorzej i lekarz sie wkoncu wystraszyl,Niezapominajeczko Do finalu jeszcze dluga droga,ale zawsze to Blizej niz dalej,wiec trzeba sie cieszyc ...to czrkamy na czeartek i dobre wiesci :)pelna.nadziei trzymam kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 15:33

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka to już 15 tc, super :) tsh idealnie :) jej czujesz już ruchy :) Twój mąż tam pracuje prawda? Pełna.nadziei czekamy na wieści z wizyty :)

    ilonia1984, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Ja podobnie jak lunka, detoksu nie robię, choć mój M. na to nalega, bo stwierdza, że ovu mnie bardziej nakręca na wszystko i ciągle mnie goni, żebym sobie odpuściła i forum i obserwacje na jakiś czas. Może i ma trochę racji, ale sama po sobie widzę, że przez tę zmianę obowiązków w pracy od połowy grudnia, nie mam na nic czasu i wracam zmordowana do domu.
    U mnie w pracy sajgon jak nie wiem, wiec w pracy nie za bardzo mam kiedy i jak Was podczytać, a jak wrócę do domu, to padam na twarz. Jak się przebudzę, to Was trochę poczytam, ale często sił mi brak na odpisanie na Wasze posty.
    U mnie ogólnie ok. Temperatura ani nie skacze, ani nie spada, coś czuję, ze cykl bezowulacyjny pewnie. Czekam na wizytę o prof. 01.02 i zobaczymy jakie będą dalsze decyzje.
    Miłego wieczoru :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
‹‹ 828 829 830 831 832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ