X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własny kąt to jest TO,:) ja też jestem szczęśliwą posiadaczką, uczucie wchodzenia do własnego domu nie równa się z niczym :) i nieważne kredyty, inne niedogodności, najważniejsze to mieć swoje miejsce na świecie :)

    pełna_nadziei, Stópka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak Reniu :) lepiej placic kredyt i miec pewnosc, ze to bedzie nasze niz placic za stancje... ponad rok siedzielismy z mezem na stancji ile to kasy poszlo z bloto...

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeczyny,ta dzoeeczyna,Nelly o ktorej pisalam rodzi.Niestety stan byl bardzo zły..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :'(

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blisko dwadziescia tygodni dziewczyna spędziła w strachu bólu i smutku,nie mogac nawey zająć się tak jak chciała swoją córką..
    To jest naprawde straszne..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To straszne ;(

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Blisko dwadziescia tygodni dziewczyna spędziła w strachu bólu i smutku,nie mogac nawey zająć się tak jak chciała swoją córką..
    To jest naprawde straszne..
    Ja sobie nawet nie potrafię wyobrazić tego co ona przeżywa i co przeżyła do tej pory...

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna :(((

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżyłam kinderbal, dzisiaj 40tka przyjaciółki ;), jutro kolejne dziecięce urodziny :) Maraton w toku :)
    Miłego weekendu

    monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, witamy się w 25tc, u nas dzisiaj też urodzinowo bo Klaudia idzie do kuzynki na urodziny, śnieżek u Nas sypnął a ja będę musiała ją zawieźć, mam nadzieję, że drogowcy obudzą się do 15 :)
    Miłego dnia :)
    Lunciu współczuje bardzo tej dziewczynie, biedna :(
    Miłego dnia :)

    Rudzik39, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam się w sobotę, w końcu wolne.
    Moje chłopaki pojechali na siłownię i poboksowac się i odsapnac od dwoch bojowo nastawionych kobiet ;) Powiedzieli ze jedna z okresem to wiele ale dwie baby pod jednym dachem to już jest armagedon i wyszli.
    Teraz we dwie lezymy i przeczekujemy dwa najcięższe dni ...
    Oby do poniedziałku :)

    W tym miesiącu pierwszy raz temperatura nie spadła mi przed @-mam cały czas 37.00 a mierzę o 6.30 zaraz po obudzeniu się.

    Michaś ♡ [ * ]


    Renia7910, s1985 lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis,gratuluje kolejnego tygodnia!
    Dziewczyny, bylam wczoraj odebrac w sklepie rowerek biegoey dla mojej chrzesnicy i zobaczylam wózek quinny moodd i zakochalam się w jego wyglądzie!
    Ma ktoras z was doswiadczenie z tym wózkiem? Jakies opinie?

    monilia84 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie znam tego konkretnego modelu. Widziałam quinny raz i wygladaly na praktyczne i lekkie ale dokladnie nie wiem :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka,cisza tutaj...
    Stópko jak się czujesz? Ja mam 3 dzień wyjęty z życiorysu, katar mnie zabija, dzisiaj już wzięłam komplet leków, w tym na alergię, działają tak sobie. Chyba muszę swoje przecierpieć :/ na wtorek mam kosmetyczkę, mam nadzieję że się wykuruję do tej pory.
    Ze smutnych wiadomości - to jest straszne co przeżywa dziewczyna na tamtym forum. Moja przyjaciółka za granicą również przeżywa horror, wody się sączą, skurcze atakują, toczy się walka o utrzymanie ciąży do 35 tygodnia żeby uratować dziecko - maluszek ma wadę serca, konieczna będzie operacja zaraz po porodzie. Żeby tylko wytrzymał jeszcze trochę, żeby był wystarczająco duży na przeżycie...
    Strach. Ja walczę o zajście, a to dopiero początek drogi. Kłócę się z Bogiem czasami dlaczego to robi - skazuje nas i nasze dzieci na takie cierpienie. Jaki jest sens???
    Życzę Wam spokojnego wieczoru, niech nadzieja nie odchodzi, wierzę że kiedyś każda z nas odnajdzie spokój, z bijącym małym serduszkiem przy boku <3

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia, Ty się kladz do łóżka i wygrywaj, żebyś się jakiegoś zapalenia oskrzeli czy czegoś takiego nie dorobiła.
    U mnie odpukać, narazie ok. Mam lekki katar, ale nic poza tym wiec mam nadzieje, że to się nie rozwinie. Umowiłam sobie wizytę u gin. na 01.02 zobaczymy jak to wszystko dalej się potoczy.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzis mialam udane zakupy :) pokupywalam dla dzidzi juz rzeczy zeby pozniej na ostatni moment nie kupywac :) na razie same neutralne kolory bo nie wiadomo jaka plec :) maz w szoku ze tyle kasy a tylko pokupywalismy pieluszki tetrowe, kocyk i jakies tam artykuly :) mala rzecz a cieszy :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pewnych sytuacjach człowiek staje się tylko pionkiem.
    Zastanawiam się co Bóg chciał nam przekazać a może on ma nas gdzieś.
    W końcu jest Bogiem a nie potrafi zapanować nad złem,krzywdą i cierpieniem.
    Zobaczcie straciłysmy nasze dzieciatka, jedne na początku ciąży ale wiele z nas zamiast cieszyć się macierzyństwem odwiedza cmentarz.

    Moja przyjaciółka bardzo chciała żyć ,choroba odebrała jej wszystko.
    Dziś mieliśmy pogrzeb 18 letniej dziewczyny,koleżanki, druchny i wspaniałego człowieka .
    Dzień po studniowce odebrała sobie życie i nikt nie jest w stanie powiedzieć co ją do tego skłoniło.
    Moje dzieci są w szoku ,ja nie potrafię znaleźć odpowiedzi czy mogliśmy w jakiś sposób jej pomóc.
    No i gdzie był Bóg, który w tym momencie tylko potrafił się temu z góry przyglądać.

    Przepraszam ze tak piszę ale zbyt dużo tego cierpienia wokół....

    Michaś ♡ [ * ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 09:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno wszystko dzieje się dla jakiejś przyczyny. Tylko że ja tej przyczyny znaleźć nie potrafię.

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry :)

    Dzisiaj śliczny biały dzień, chcemy to wykorzystać i pojechać w góry, troszkę odpocząć w ślicznej bieli śniegu.D=
    Dzisiaj bellybestfriend pokazało mi że jest dzień - granica przeżywalności płodu, żeby udało się tak do kwietna/maja szczęśliwie doczekać, dzisiaj mam chamski humor, daremny że szok. Odebrałam rano tatusia ze szpitala po chemii, on jest taki silny, oj jak ja bardzo kocham moich rodziców <3

    Dobra nie smucę, zbieramy się do kościoła a później wypad w góry, życzę Wam kochane miłego dnia i dobrego nastroju, oby do mnie dzisiaj też zagościł :)
    Jutro wizyta i stresik jest ehehhe ale damy radę :) Mam nadzieję, że mój sisiaczek dobrze rośnie i trzyma się swojego wieku ciąży :)
    Jeszcze raz miłego dnia :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję :) udanej wycieczki życzę :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

‹‹ 826 827 828 829 830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ