X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki jak to jest z tymi ruchami plodu ? kiedy zaczne odczuwac je regularnie i mocniejsze ? czuje ruchy ale nie wydaje mi sie zeby byly mocniejsze..

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci powiem,ze teraz dopiero to moge powiedziec o ruchach od jakiegos tygodnia to jak sie rusza i kopa da to az caly brzuch faluje,wczesniej to byly takie lekkie ruchy i najwiecej ich w nocy,teraz juz nawet jak chodze to czuje,kazda kobieta jest inna i inaczej to odczuwa,spoko jeszcze z 2 tygodnie i bedzie coraz mocniej i mocniej ;)

    pełna_nadziei lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry widzę że dzisiaj na forum cichutko i spokojnie.
    Ale miałam dziewczyny przygode dzisiaj. W sobote robilam badania krwi i moczu i nie bylo wynikow krwi tylko moczu. Poszłam do labo dzisiaj i pani mi powiedziala ze powtorkowe, kontrolne mi musza zrobic. Aż mi cisnienie wzrosło że coś zlego jest w tych badaniach a nawet nie kazali mi placic. Chwile temu wyskoczyly wyniki oczywiscie prawidlowe i coś mi.się wydaje że ona nie zrobila mi wogole tych badań a te ja kryły. Normalnie takiego stresa przeżyłam że szok.
    Miłego dnia i trzymajcie kciuki za nssza dzisiejsza wizytke ;)

    pełna_nadziei, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dzień Dobry widzę że dzisiaj na forum cichutko i spokojnie.
    Ale miałam dziewczyny przygode dzisiaj. W sobote robilam badania krwi i moczu i nie bylo wynikow krwi tylko moczu. Poszłam do labo dzisiaj i pani mi powiedziala ze powtorkowe, kontrolne mi musza zrobic. Aż mi cisnienie wzrosło że coś zlego jest w tych badaniach a nawet nie kazali mi placic. Chwile temu wyskoczyly wyniki oczywiscie prawidlowe i coś mi.się wydaje że ona nie zrobila mi wogole tych badań a te ja kryły. Normalnie takiego stresa przeżyłam że szok.
    Miłego dnia i trzymajcie kciuki za nssza dzisiejsza wizytke ;)

    Oczywiście trzymam kciuki ! Ale na pewno wszystko będzie dobrze kochana :)

    Ja mam jutro wizytę ale jakoś spokojna jestem :) chyba, że znowu przez położną trochę stresa będę mieć, ale Gin mój kochany mnie uspokajał :)

    niezapominajka lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :) Monilka najważniejsze, że wszystko prawidłowoa tak jak mówisz pewnie nie zrobiła tych badan i dlatego nie kazali Ci płacić. Gratuluje 25 tc, bo jeszcze nie zdążyłam pogratulować :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, po 3 nockach dzisiaj pospalam tyle,że aż szok :) w nocy będę sprzątać pewnie :).
    Tak Was czytam i jestem,w,szoku że te wyniki tak wam giną. Mi się to nigdy nie zdarzyło a trochę się po tych laboratoriach nałaziłam. Nerw pewnie maksymalny miałyście,ja bym chyba lab rozniosła jakby coś takiego mi odwalili.
    Cisza na forum okrutna, podejrzewam że dziewczyny robią sobie detoks forumowy, po kolejnych złych wiadomościach. Nie bójcie się kochane! Polecam książkę"Potęga świadomości". Pozytywne myślenie i ukierunkowanie ciała na szczęście. Próbuje to zastosować u siebie i dzisiaj mi się śniło że J bawił się naszą córeczką :)
    Moja przyjaciółka nadal walczy o utrzymanie ciąży, musi wytrwać 4 tygodnie. Tłumacze jej że zrobi wszystko co w jej mocy, a reszta już nie zależy od niej. Tak już jest. Ale obiecałyśmy sobie że nasze dzieci będą się jeszcze bawić razem, i prosiłam ją by o tym pamiętała <3

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meldujemy się po wizycie. Kacperek waży 730g czyli rośnie. U mnie też ok, szyjka ok, infekcji nie ma, także następna wizyta 12 luty :)
    Dostalam fotke mojej mordeczki wkleje Wam <3

    Renia7910, Stópka, chomiczka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki że bokiem 58605b8481b6eeb9med.jpg

    Renia7910, Stópka, chomiczka, ilonia1984, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie cudeńko <3
    Tak się cieszę z kolejnych dobrych wiadomości Monia <3

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Reniu <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Śliczne maleństwo ,będzie kawał chłopa :)
    A ja od 30 minut dopiero w domu.
    Moja mama źle się poczuła i zadzwoniła po pogotowie.
    Siedziała od 13.00 na Izbie Przyjęć ,a ja z nią od 17-wyszłysmy do domu o 23.30.
    Oczywiście pełen oddział kardiologiczny i mimo że mama ma na cito mieć zrobioną koronarografie to odesłali ją do domu.
    Szok.Zrobili dwa razy ekg ,ciśnienie zmierzyli z 20 x aż moja mama tak się wnerwila i powiedziała pielęgniarce żeby przestała jej mierzyć ciśnienie bo z godziny na godzinę ma większe przez takie olewanie pacjenta.

    No i kazali iść do domu .
    Przy mnie zemdlala kobieta bo czekała od 9 rano i mimo że była 22 nie zrobili jej żadnych badań.

    Michaś ♡ [ * ]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny mamy ten polski system ochrony zdrowia...
    Witam się mrożnie, dzisiaj -13. Zaraz biegnę do kosmetyczki, później podpisać umowę na wynajem mieszkania, moje okna wołają o litość, firanki szemrzą, trzeba doprowadzić wszystko do porządku, zostało 11 dni.
    Dziewczynki, czekamy na Wasz powrót, smutno tu nez Was <3

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,ja nie robie sobie detoksu od forum ale mam kilka dni wyjete z zyciorysu;)
    Od piątku jestem u rodziny,na podhalu.Ciocia z mezem maja kilkudniowy wyjazd i ja zajmuję się moja chrzesnica(dzis konczy roczek!) jej 3 letnia siostra i 6letnim bratem.
    W zasadzie sa w domu tez starsze dzieci,wiec opieka sie jakos rozklada,ale malutką glownie zajmuję się ja,wiec wstaje tez w nocy do karmienia itp, a w ciagu dnja ciagle cos:) obiad,vps posprzatac,ten na sanki,ten ma katar i tak w kolko;) taki mak chrzest bojowy przed czerwcem;)
    A synus korzysta z kupy sniegu i codziennie jezdzi na nartach razem z zaprzyjazniona grupą..

    Monilka ,piękna juz waga synusia, ciesze sie tak bardzo ze zyjecie sobie bez stresu i coeszycoe ciążą, i za dwa tygodnie miniesz ostatni smutny etap,pozostana same radosci!

    Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakos sie coraz gorzej czuje,mam skurcze przepowiadajace bolesne i twardnienie brzucha,biore nospe i magnez i niby lepiej,pozatym nic mi sie nie chce,nawet pisac,chciala bym juz miec to za soba i wrocic do normalnosci,plery bola,pachwiny i sie tocze ale calczas sie pocieszam ze juz blizej niz dalej...;) u nas dzis -19 taki psikus,musze isc na zakupy ale az strach z domu sie ruszac,faktycznie Renius tu cicho wyjatkowo,Aga pipko ty zyjesz? Sysia? :)NAKWIEKSZE gadulki zaginely,lunka tylko sie nie.przemeczaj,2 dizeciaczkow. I synus jeszcze to niezle wyzwanie ;)dobrze,ze renia trzyma fason i nas przywoluje ;) dziewczynkiiiiiiii co tam u was slychac? Niezapominajko jak tam? Puciatko za niedlugo rodzimy :) mi sie sni juz po nocach a ty jak tam? Stresujesz sie juz cos :)monilka to juz kawal chlopa :) gratuluje :* chomiczko a ty jak sie czujesz?pelna.nadzieji na.ktora wizyta?stopka, rudzik,kehlana :* jak o kims zapomnialam sorry,musicie wybaczyc ciezarnej w ciezkim stanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 10:15

    Renia7910, monilia84, Stópka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ilonia już niedługo i Zosia będzie z Wami :* ja dopiero wstalam :) u nas wszystko dobrze, bolą mnie piersi i czasami lewe biodro pewnie dlatego że mała jest ułożona z lewej strony. Czekam na polowkowe i sie doczekać nie mogę, to jeszcze tyle czasu bo 5 lutego dopiero. A w sobotę idziemy na zabawę choinkową :)

    Renia7910, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu wczoraj właśnie myślałam o Was, że to już bliżej niż dalej :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    A ja jakos sie coraz gorzej czuje,mam skurcze przepowiadajace bolesne i twardnienie brzucha,biore nospe i magnez i niby lepiej,pozatym nic mi sie nie chce,nawet pisac,chciala bym juz miec to za soba i wrocic do normalnosci,plery bola,pachwiny i sie tocze ale calczas sie pocieszam ze juz blizej niz dalej...;) u nas dzis -19 taki psikus,musze isc na zakupy ale az strach z domu sie ruszac,faktycznie Renius tu cicho wyjatkowo,Aga pipko ty zyjesz? Sysia? :)NAKWIEKSZE gadulki zaginely,lunka tylko sie nie.przemeczaj,2 dizeciaczkow. I synus jeszcze to niezle wyzwanie ;)dobrze,ze renia trzyma fason i nas przywoluje ;) dziewczynkiiiiiiii co tam u was slychac? Niezapominajko jak tam? Puciatko za niedlugo rodzimy :) mi sie sni juz po nocach a ty jak tam? Stresujesz sie juz cos :)monilka to juz kawal chlopa :) gratuluje :* chomiczko a ty jak sie czujesz?pelna.nadzieji na.ktora wizyta?stopka, rudzik,kehlana :* jak o kims zapomnialam sorry,musicie wybaczyc ciezarnej w ciezkim stanie :)
    Mnie tez bolą plecy, nie mogę spać bo mi niewygodnie ogólnie nie jest kolorowo ;-) ale juz niewiele mi zostalo.
    Tez mam twardnienia ale bezbolesne. Tez mnie to martwi.
    Wczoraj byliśmy na USG i maly waży juz 2200g, jak nie zwolni to grozi mi cc. Ale takie ponad 2kilowe dziecko to juz kawal człowieka i gdyby cos to poradzilby sobie na świecie :-) chociaż ma dotrwać do donoszonej! Ja jestem w 32 a Franek juz w 34tc :)

    Pozdrawiam ;*

    chomiczka, ilonia1984, monilia84 lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Miłego dnia! <3

    chomiczka, ilonia1984, monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majoweczki wlasnie ostatnio myslalm o Tobie i nawet pisalam na kiedy ty masz termin 32 to juz faktycznie bliziutko,nie moge sie doczekac az sie rozpakujesz,bo wtedy i mi zostanie juz niecaly miesiac,kurcze 2200 to duzy chlop jest,ale moze zwolni,nie ma co sie martwic na zapas:) chomiczko niby juz nie dlugo,ale teraz ciagnac sie bedzie najbardziej,najszybciej mi zlecial 1 trymestr,im blizej tym wydaje mi sie ze czas stoi w miejscu ;)a do 5 juz zleci,to czekamy teraz na 5 luty,Ja to jiz kazda date odliczam,zeby sie tylko przyblizyc do porodu hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 11:38

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,ja podczytuje ale mam ostatnio sporo na glowie. Ten miesiąc to jakas masakra... Studia, praca mgr i zlecenia dla hotelu... Ale powiem wam ze bylam ostatnio u siostry i dostałam mnoooostwo ubranek dla małego :) jak je będę ulladac zrobie fotkę :) ilonia mi juz sie Adaś codziennie sni :) dzis bylam na krzywej cukrowej... Obrzydlistwo!!

    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ