X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    U mnie dziś test negatywny.

    Czego ja nie wyczyniałam żeby dojść do tego wniosku! Chyba tylko pod mikroskop tego testu nie wsadziłam :D I w końcu zaczęło mi się wydawać, że jakiś cień cienia widzę. Chciałam już nawet budzić męża, ale wyobraziłam sobie jego minę gdy usłyszy następujące instrukcje:

    1) idź z testem pod świetlówkę w kuchni, bo pod żadną inną lampą nic nie widać
    2) trzymaj test pod odpowiednim kątem
    3) wpatruj się intensywnie przez około minutę

    uśmiałam się z siebie i dałam mężowi spać :D
    Ja podswietlalam latarką z komórki :-P

    kehlana_miyu, Renia7910, sy__la lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 10 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry :)

    Kehlana ja mam nadzieję, że jeszcze coś się tam pojawi na teściku :)

    Reniu boli mnie to że twoja siostra jest taka oschła i nie myśli o rodzinie. My też w rodzinie mieliśmy spięcie z bratem mojego R. Przez wiele lat nie odzywaliśmy się do siebie, nie utrzymywaliśmy wogóle kontaktów. A wszystko poszło o kasę, to ona potrafi tak bardzo ludzi poróżnić. Oni dla kasy by nas wyrzucili na bruk, masakra, teraz niby utrzymujemy kontakty ale ja w sercu nadal trzymam ten żal i chyba nigdy im tego nie zapomnę, nigdy im nie zaufam. Dla mnie moja rodzina jest wszystkim, dla nich jestem w stanie zabrać sobie i dać im jeśli będą w potrzebie, a brat R chciał kosztem naszym dorobić się a nasz wywalić na bruk. W takich sytuacjach człowiek poznaje się na bliskich najbardziej.
    W wielu przypadkach zgadzam się ze stwierdzeniem że z rodziną najlepiej na zdjęciach się wychodzi. Brakuje mi tego że mój brat mieszka w Warszawie i nie mam nikogo bliskiego tutaj, nawet przyjaciółka ostatnio zmieniła się, kontakty nam się urwały. Ona nie rozumie mojego strachu związanego z Kacperkiem, mimo że ma 2 dzieci ale widocznie nie wie co to znaczy stracić dziecko i razem z nim część siebie.
    Dobrze że rodziców mam wspaniałych to częśto mogę z mamą pogodać jak z przyjaciółką zwierzyć jej się, bo chyba człowiek by zwariował :)

    Dobra koniec marudzenia, jem i biorę się za szybkie porządeczki bo R dzisiaj remont zaczyna i muszę uporządkować pokój Kacperka żeby mogł tam przechowywać materiał :)

    Agnieszka0812, pełna_nadziei, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu wracaj tu da nas bo cos Cie dawno nie bylo <3 nadziejko jak twoja wydzielina kochana? Kehlana ja rozbieralam testy na czynniki poerwsze i dopiero pod lampe wkladalam i nic nie bylo w 11 ani 13 a w 14 nagle porzadna kreseczka sie pojawila,ja wierze ze tam cos jest na rzeczy ;) Monilka bidulko tylko nie rob za duzo przy tym remacie,zebys sie nie nadwyrezala nam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 13:44

    Agnieszka0812, pełna_nadziei, katarzyna_d, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Kasiu wracaj tu da nas bo cos Cie dawno nie bylo <3 nadziejko jak twoja wydzielina kochana? Kehlana ja rozbieralam testy na czynniki poerwsze i dopiero pod lampe wkladalam i nic nie bylo w 11 ani 13 a w 14 nagle porzadna kreseczka sie pojawila,ja wierze ze tam cos jest na rzeczy ;) Monilka bidulko tylko nie rob za duzo przy tym remacie,zebys sie nie nadwyrezala nam ;)

    Kochana wydzielina jest normalna :) wiec pewnie to bylo od baraszkowania :)

    ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kehlana ja nic nie mowie żeby nie zapeszac, trzymam kciuki (nachuchane)
    Dziewczyny dostałam propozycje podnajecia gabinetu kosmetycznego przy salonie fryzjerskim.
    Idę w sobotę na spotkanie z właścicielką która jest na macierzyńskim i wraca dopiero pod koniec wakacji.
    Później miałybysmy pracować na zmiany.
    Zaczęłam juz kompletowac kuferek kosmetyczny i robie zamówienia kosmetyków :)
    Mam nadzieję że chociaż z tym mi się uda.

    Michaś ♡ [ * ]

    Agnieszka0812, Renia7910, niezapominajka, katarzyna_d, Wiaterek, pełna_nadziei, monilia84 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Kehlana ja nic nie mowie żeby nie zapeszac, trzymam kciuki (nachuchane)
    Dziewczyny dostałam propozycje podnajecia gabinetu kosmetycznego przy salonie fryzjerskim.
    Idę w sobotę na spotkanie z właścicielką która jest na macierzyńskim i wraca dopiero pod koniec wakacji.
    Później miałybysmy pracować na zmiany.
    Zaczęłam juz kompletowac kuferek kosmetyczny i robie zamówienia kosmetyków :)
    Mam nadzieję że chociaż z tym mi się uda.

    Michaś ♡ [ * ]
    Oj cudownie by było! TO trzymam mocno kciukasy!

    Rudzik39, niezapominajka, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik super,wlasna dzialalnosc i sama sobie szefowa,trzymam kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 15:40

    Agnieszka0812, Renia7910, Rudzik39, niezapominajka, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Korzystam z uroków Jastrzębiej Góry jak tylko się da. Od rana do popołudnia szkolenia, wczoraj ostatki a dziś od rana ból głowy... Juz zaczynam odliczać czas do piątku, stesknilam się za moim M. jak nie wiem...

    pucek, Wiaterek, Rudzik39, monilia84, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik ale fajnie, trzymam kciuki :)

    bylam dzis w sklepie. Zakupilam na razie jedna koszule do porodu :) widzialam tyle slodkich ubranek dla dziewuszek,chcialam cos kupic ale najpierw chce upewnic sie ze to coreczka :) kupilam tylko skarpetki i czapeczke :) powiem wam ze czuje sie jak slonik, szlam i sapalam i meczylam sie jak nie wiem hehe

    katarzyna_d, Rudzik39, ilonia1984, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik gratuluje :P trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło ;-)

    Pelna_nadziei widzisz :P jednak śluz ok ;-) Glowa do góry !!

    ilonia1984, Rudzik39, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie jestem :-)

    Mikus wazy 1100 g. Jest ułożony główką w dół

    Na usg bylo widac jak by leżał na plaży haha

    Rudzik39, ilonia1984, monilia84, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Rudzik gratuluje :P trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło ;-)

    Pelna_nadziei widzisz :P jednak śluz ok ;-) Glowa do góry !!

    Tak ok :) jednak uspokaja mnie fakt jak czuje ruchy :)

    katarzyna_d, ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Od poniedziałku przez kilka dni pilnuję 2,5 letnich blizniaczek.
    Będzie wesoło :)Dziewczynki są teraz na etapie wyrywania sobie zabawek i klepania się nawzajem.

    Mnie tez ogarnął szał zakupowy,mam już wybrane kosmetyki ale jeszcze szukam ciekawych promocji :)
    Czuję że @ się zbliża bo zjadłam sledzie w oleju polalam ketchupem i na deser były trufle ,snikers,coś czuje ze na tym nie koniec.
    A moje dretwienie palcow musi być od kręgosłupa, przy tym moim sprzątaniu trochę się nadzwigalam.
    Dziś już lepiej.

    Michaś ♡ [ * ]

    Renia7910, katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kasiu duży chłopak z Mikusia, niech rośnie i przybiera na wadze.
    Z tymi ruchami u każdej jest inaczej,położenie malucha czy nawet budowa kobiety wpływa na odczuwanie i na natężenie.

    Michaś ♡ [ * ]

    katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzy chlopaczek Kasiu,bo jemu pewnie w brzuszku jak na plazy w raju,to sobie lezakuje i wyluzowuje,ciesze sie,ze wizyta udana :) stopko korzystaj ile wlezie ;) Nadziejko a kiedy masz usg kolejne,zeby potwierdzic core,ja tez tak czekalam bo sie balam.a potem jak wpadlam do sklepow,to pol wyplaty rozpitolilam :) mam zlozone lozeczko,ostatnio wypralalm baldachin a dzis sie zastanawialam.na cholere i bardzo zalowalam,jest taki z tiulu z falbankami,dziewczyny myslalam ze zwariuje nie moglam tego wyprasowac,do tego sa te oslonki i yez wypralam.i zle mi sie to prasowalo nameczylam.sie dzis jakos nawkurzalam z zakladaniem tego ale wkoncu zrobilam,nie mam juz tak mocy i cietpliwosci ;) jutro jeszcze posciel poprasuje i lozeczko gotowe,wiem ze wczesniej ale mialam taka chec zobaczec jak to bedzie wygladac :)

    katarzyna_d, Agnieszka0812, pełna_nadziei lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik gratuluje super wieści :)

    Kasiu Mikuś to naprawde super duży facet niech rośnie zdrowo :)

    Ilonka nie dziwie Ci sie że chcialas zobaczyc jak wyglada łóżeczko ja tez jestem juz wszystkiego ciekawa. Tak blisko już waszego spotkania super. Czas szybko zleci :)

    ilonia1984, katarzyna_d, Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik, super się składa :) Trzymam kciuki za Twój biznes!

    Kasiu, gratuluję dobrych wieści z wizyty!

    katarzyna_d, Rudzik39, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, a Ty gdzie się zapodziałaś?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w Rossmannie kupiłam 6 testów ciążowych i dużą paczkę tamponów. Jestem przygotowana na każdą ewentualność :D

    Renia7910, Wiaterek, katarzyna_d, niezapominajka, pucek, Rudzik39, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ja dzisiaj w Rossmannie kupiłam 6 testów ciążowych i dużą paczkę tamponów. Jestem przygotowana na każdą ewentualność :D
    Mój standardowy zestaw zakupów ;)

    Lunka poszła do pracy i ślad po niej zaginął. Ostatnio pisała że się przewrociła w pracy :( i że jest bardzo zmęczona odkąd wróciła do firmy. Mam nadzieję że wszystko w porządku u niej.

    katarzyna_d, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

‹‹ 867 868 869 870 871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ