X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 lutego 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie z rańca :)
    Nocka w miare przespana, lenistwo ogarnia mnie od rana także zaczynamy standardowy dzień :)
    Dzisiaj popoludniu ruszamy na ostatnie zakupki do remontu i ruszamy takze ciesze sie :)
    Do wizyty zostaly 3 dni i już sie doczekać nie moge :) Mam nadzieje ze jak zrobie wyniki w czwartek to beda ok :)
    Reniu bardzo sie ciesze że walczycie <3
    Miłego dnia <3

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reniu bardzo podoba mi sie twoje pozytywne nastawienie i to,ze masz MOC kobieto,uwielbiam takich ludzi :* zostanie Ci to wynagrodzone niebawem,bobaskiem,zobaczysz,juz sie.doczekac nie moge :) co do dretwienia,ze mna coraz gorzej,w nocy dretwieja mi rece i nogi,jestem stara haha wczoraj pisalam z Ala,pamoetacie Ale za 5 tygodni ma cesarke bo mala jest taka kluseczka juz bodajze 2600 a ala w 33 tygodni ja nie wierze,ze to tak zlecialo kuzwa mi dzis program pokazal 59 dni do porodu,ale jaja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 07:58

    Agnieszka0812, Rudzik39, katarzyna_d, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super że u Ali wszystko ok i fajnie że za 5 tyg bedzie juz miala przy sobie maleństwo. Wage super ma 2600g to juz super waga :)
    Ilonka wspolczuje dretwien u mnie z tym na razie spokoj ale jeszcze troszke i tez mnie pewnie dopadnie :)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Ale super że u Ali wszystko ok i fajnie że za 5 tyg bedzie juz miala przy sobie maleństwo. Wage super ma 2600g to juz super waga :)
    Ilonka wspolczuje dretwien u mnie z tym na razie spokoj ale jeszcze troszke i tez mnie pewnie dopadnie :)
    No wilka kluseczka :) jej ja tez mialam spokoj,myslalam ze mnie ominie a tu coraz gorzej,ale na szczescie spanie mam,mimo ze co pol godziny sie przekrecam z boku na bok bo caly bok dretwieje,obym tak przesypiala nocki jak teraz a bedzie oki ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten czas ciąży szybko leci i dolegliwości na pewno będą nam coraz bardziej doskwierać, najważniejsze żeby dzieciaczki rosły zdrowo a my sobie jakos poradzimy :)

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jane,ze soboe poradzimy,teraz juz zniesiemy wszystko ;)pomarudzic czasem trzeba,ale co by nie dretwialo i nie bolalo i jak bardzo nam by nie bylo ciezko oddechu zlapac,bo wlasnie leze i nie moge oddychac,to wszystko sie da zniesc dla naszych dzieciaczkow ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 08:33

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam nockę co tez tak fatalnie mi się oddychało, że normalnie mialam cykora czy coś zlego się ze mna nie dzieje, ale później zasnęłam i rano mi już przeszło :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Chłopaki lepiej, starszy angina więc antybiotyk. Chłopa mi rozkłada przeziębienie...Dziś wywiadówka u starszego jutro zebranie u młodszego...
    Nadziejko ja ostatnio miałam taki galaretowaty śluz, ale miałam infekcję i brałam antybiotyk, a teraz lactovaginal co 2-3 dni i wyniki z moczu też super!
    Niezapominajko fajnie masz, teraz z mężem, odpoczywaj i relaksuj się :)
    Dziewczyny ja przez dwa dni i noc przeżywałam horror, po tej całej glukozie w sobote mała ruszyła się kilka razy, wieczorem szukałam serduszka detektorem prawie godzinę w końcu złapałam, uspokoiłam się, w niedzielę pojechaliśmy od rana na zakupy, tesco, ikea, dużo emocji, chodzenia, zakupów, przyjechaliśmy, położyłam się i mała raz tylko delikatnie pukła. W nocy nie spałam bo nic nie dawała znać, kładłam się na brzuchu, potrząsałam, nic, detektora bałam się nawet włączyć. Chłop oczywiście w najlepsze spał, a ja tylko czarne scenariusze przerabiałam...Rano pod prysznic, obudziłam chłopaków i po 7 byłam już w drodze do mojego gina, napisałam mu smsa, że jadę.Odpisał, że przyjmuje od 10 i żebym była 10 minut prędzej...Mała się obróciła i ułożenia główkowego weszła w pośladkowy i dlatego tak jej nie czułam! Sprawdził szyjkę, wody, przepływy, wszystko, prawie jak na genetycznym! Wszystko ok, ale co strachu się najadłam, ułożona jest jeszcze na przedniej ścianie i dlatego też słabiej czułam...za to wczoraj czałe popołudnie i wieczór był nadaktywna! <3 Ginowi wysłałam smska z podziekowaniem, że tak szybko mnie przyjął i że mała szaleje znowu, odesłał mi uśmiechniętego emotikona...

    niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coraz czesciej wlasnie tak mam,ze oddycham jak by mi ktos na klatce siadl,mala dupsko ma Wysoko i cisnie na przepone i jeszcze wam powiem,ze zaczynaja balec.mnie zebra i ogolnie to jak sie wierci i kopie,czuc ze ma sile i jest duza juz inne ruchy calkiem teraz odczuwam jej,takie bolesne,Agus a ty jak tam sie czujesz?

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jest Aga,tez tak mialam pare razy,ze sie wlasnie obrucila i kopala do srodka,a ja juz czarne mysli,brzuchem ruszalam itd,nie ma co sie nam dziwiec,martwimy sie poprostu,teraz jak sie nawet obrucie tak do,,srodka,,i nie kopie to czuje jak dupskiem swoim malym wywija tam w srodku i mi brzuch wypycha,Aga ty uwazaj teraz na zebraniach i tam gdize sa skupiska ludzi duze,moj gin jak teraz bylam,to mi mowil,ze teraz najgorszy okres chorobowy i pelno wirusow w kolo i zeby uwazac,bo jelitowki,grypy a teraz slucham ze swinska grypa znowu atakuje,uwazajcoe dziewczynki teraz,ja teraz nie wylaze za duzo,ale wy sie oszczedzajcie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 09:03

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś o jak bardzo dobrze Cię rozumiem kochana, miałam tak samo, i tez wydaje mi się że mały obrócił się i jest pośladkowo, bo coraz częściej robi mi rewolucje na dole a nie wydaje mi się żeby to główka była, ale jego ruchy też były ograniczone, mało kopał, a jak kopął delikatnie, bałam się strasznie, zaczęłam liczyć ruchy i strasznie boje sie każdego dnia że sytuacja mi się powtórzy :( Czasem powiem Wam że czuje że nie mam na te objawy siły, że jestem silną kobieta ale nie aż tak. Zostało mi 3 miesiące a ja boje się kupić wyprawkę :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia, a ja nadal nic z ZUSu nie dostałam :( wczoraj jak byłam u gina to od razu wzięłam papiery żeby mi wypełnił znowu do zasiłku, chociaż jeszcze pierwszego nie wypłacili... no a na zebranie to i tak muszę pójść, a do przychodni z chłopakami wysyłam męża, nie chcę tam żadnego cholerstwa złapać. Ilonia sprawdzasz czasem wiadomości? Podobno ktoś wysłał Ci zaproszenie do przyjaciólek ;)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Niezapominajka maść majerankowa albo inhalacje:wrzątek + krople miętowe :)zazdroszcze Ci tego wyjazdu, to juz na stale?

    U mnie lepiej, leze cale dnie, raz dziennie wychozze do sklepu po pieczywo, głównie w ramach rozrywki, ale dzis ze trzy razy mi sie spiao brzuch. Czytam sobie czasem historie na stronie fundacji wczesniak i w razie co to takie maluchy jak mój juz calkiem sobie radzą :) no ale oszczędza siw na Maksa..
    Pucuś, to na razie wyjazd wakacyjno-urlopowy. Do przeprowadzki jeszcze długa droga, na pewno chcę urodzić w Pl, bo boję się że w razie komplikacji się nie dogadam.
    a co do maści - nie pomaga :( Na razie nad morzem jest mi trochę lepiej, ale ile mozna tam siedzieć ;)
    W 29tc to już spore dziecko ale widziałam takie maluszki jak byłam na neanatologii z moim wcześniakiem. Dzieciaczki są na różnym etapie rozwoju, większość w inkubatorach i to dość długo, bo rodzą się z niską wagą urodzeniową. Lepiej sobie oszczędzic stresu, odpuscić teraz większą aktywność i urodzić jak najpóźniej się da. Odpoczywaj zatem, a Twoja historia skończy się porodem o czasie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 09:56

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Aguś o jak bardzo dobrze Cię rozumiem kochana, miałam tak samo, i tez wydaje mi się że mały obrócił się i jest pośladkowo, bo coraz częściej robi mi rewolucje na dole a nie wydaje mi się żeby to główka była, ale jego ruchy też były ograniczone, mało kopał, a jak kopął delikatnie, bałam się strasznie, zaczęłam liczyć ruchy i strasznie boje sie każdego dnia że sytuacja mi się powtórzy :( Czasem powiem Wam że czuje że nie mam na te objawy siły, że jestem silną kobieta ale nie aż tak. Zostało mi 3 miesiące a ja boje się kupić wyprawkę :(
    No właśnie to jest straszne, mnie wczoraj 100 razy zapowiadał, że relaksować się, a nie ściągać czarne myśli. Mówił, żebym kupiła sobie za stówkę detektor na allegro, bo ja mu się nie przyznałam, że mam :P i sprawdzać mogę, ale że nawet jak więcej chodzę to wtedy może się ruszać, a ja mogę nie czuć, tak jak wczoraj robił usg, ona kciuk do ust, ziewała, przeciągała się i ja to widziałam i nie czułam. Mówił, że dzieci w brzuszku też są meteopatami i retorycznie zapytał, czy ja też każdego dnia jestem aktywna, czy raczej mam różne dni. śmiał się też, że może ta miesięczna przerwa mnie wystraszyła :P i teraz wizytę mam za dwa i za pięć tygodni, za dwa zwykła rutynowa, a za pięć usg III trymestru

    monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Ilonia, a ja nadal nic z ZUSu nie dostałam :( wczoraj jak byłam u gina to od razu wzięłam papiery żeby mi wypełnił znowu do zasiłku, chociaż jeszcze pierwszego nie wypłacili... no a na zebranie to i tak muszę pójść, a do przychodni z chłopakami wysyłam męża, nie chcę tam żadnego cholerstwa złapać. Ilonia sprawdzasz czasem wiadomości? Podobno ktoś wysłał Ci zaproszenie do przyjaciólek ;)
    Nie sprawdzam nigdy :) zaraz zobacze,co do zusu ja dostalam juz 2 zasilek 1,pytalam w zusie to mowia,ze pod koniec miesiaca zasilki wysylaja,Aga bez jaj ty tam zadzwon i zapytaj,bo to juz pora jest na twoja kas,a im czesto sie cos tam pomiesza i potem beda wyrownywac osly ;) Monia i tak.jestes silna banka,a ze sie boisz,normalne ja bym drzala o kazdy dzien.pewnie,ale bedzie dobrze,niebawek utulisz dzidziola swojego i wszystkie stresy muna ;)

    Agnieszka0812, monilia84, Renia7910 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Niezapominajko dziękuję, na chwilę obecną chcę umówić się na wizytę do kliniki i dowiedzieć jakie są u nich procedury. Z J na spokojnie omówimy sprawę w czwartek gdy będę miała wolne, podejrzewam że najpierw czeka nas szereg badań jako że wcześniejsze,robiliśmy około rok temu. Zastanawiam się czy nie będę miała badania drożności jajników, bo hormonalne na,pewno.
    Najchętniej już teraz zrezygnowałabym z duphastonu bo wyjątkowo źle na niego reaguję, a nie pomaga w niczym, bo plamienia mam,nadal. Boję się odstawić go sama z siebie żeby nie namieszać więcej, w tym cyklu na pewno będę go jeszcze brać :|
    Reniu, cieszę się z tego, ze sprawa idzie na przód. Po tych zmianach to pewnie jakieś dodatkowe badania są obowiazkowe. Wg mne hsg jest bardzo istotne, bo nawet jeśli jajowody są drożne, to mogą w nich być drobne zrosty, a kontrast je przeczyści. Trzymam kciuki, zebby bylo wszystko ok i żebyście mogli jak najszybciej przystąpić do pierwszej i jedynej próby :)
    A myślałaś, zeby dupka zastąpić luteiną?

    Agnieszka0812, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy tak piszecie o tych ruchach, a ja sie zaczynam martwić, bo ja chyba ich nadal nie czuję. Byłam w czw u gina i sprawdzał tętno - wszystko się zgadza, ale ja czekam na kopniaki... Poza tym od wczoraj mnie tak strasznie boli spojenie łonowe i kość ogonowa, że miałam dzisiaj problemy ze spaniem, o przekręcaniu się z boku na bok nawet nie wspomnę :/ Fakt, że wczoraj sobie pospacerowałam nad morzem, ale nie był to jakiś hard core... Masaże nie pomagają. W dodatku mąż spragniony, a ja w niedyspozycji ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Dziewczyny, Wy tak piszecie o tych ruchach, a ja sie zaczynam martwić, bo ja chyba ich nadal nie czuję. Byłam w czw u gina i sprawdzał tętno - wszystko się zgadza, ale ja czekam na kopniaki... Poza tym od wczoraj mnie tak strasznie boli spojenie łonowe i kość ogonowa, że miałam dzisiaj problemy ze spaniem, o przekręcaniu się z boku na bok nawet nie wspomnę :/ Fakt, że wczoraj sobie pospacerowałam nad morzem, ale nie był to jakiś hard core... Masaże nie pomagają. W dodatku mąż spragniony, a ja w niedyspozycji ;)
    Niezapominajko, boli bo wszystko rośnie i się rozciąga, niestety trzeba się przyzwyczić, mnie z kolei ciągle boli krocze, bo rozchodzi mi się spojenie łonowe, muszę uważać, boli nie raz mocno, szczególnie jak w nocy mam się obrócić z boku na bok, ale co zrobić :P to wszystko jest do wytrzymania

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Niezapominajko, boli bo wszystko rośnie i się rozciąga, niestety trzeba się przyzwyczić, mnie z kolei ciągle boli krocze, bo rozchodzi mi się spojenie łonowe, muszę uważać, boli nie raz mocno, szczególnie jak w nocy mam się obrócić z boku na bok, ale co zrobić :P to wszystko jest do wytrzymania
    Mnie krocze też boli strasznie... Ale jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży będę tylko leżeć i to bez ruchu :/

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Mnie krocze też boli strasznie... Ale jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży będę tylko leżeć i to bez ruchu :/
    Mniej boli jak trochę nogi się podciągnie, możesz też trzymać szeroko, możesz spać z poduszką między kolanami, najgorzej to chyba siedzieć długo na twardym, lu rano po nocy rozchodzić, bo wtedy idę jak pingwin lub chinka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 09:49

    niezapominajka, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 865 866 867 868 869 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ