X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 6 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiatereczku wygladasz cudnie, bawcie sie dobrze <3

    Luncia niski ten wynik, z takim sie nie spotkałam takze nie podpowiem :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczka jak się czujesz? Jeśli cię też wirus dopadł to biegnij do lekarza, w twoim stanie nie ma co ryzykować...

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już lepiej ale wczoraj to skrecalo.mi jelita i wymiotowalm jak kot :/ zobaczymy co dziś będzie, jak dalej tak samo to jadę na ip

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka ja nie chcę Cię straszyć ale te Twoje wyniki to trochę na hipoglikemię reaktywną wskazuje, ale ja się tak dokładnie nie znam...

    Chomiczku Renia ma rację, przy tych wirusach nie ma co zwlekać.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Lunka ja nie chcę Cię straszyć ale te Twoje wyniki to trochę na hipoglikemię reaktywną wskazuje, ale ja się tak dokładnie nie znam...

    Chomiczku Renia ma rację, przy tych wirusach nie ma co zwlekać.
    No właśnie.. Ja tak sobie o tym czytalam i wiele by się zgadzalo niestety..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że sobie krzywej insulinowej nie zrobiłaś od razu bo to by Ci pokazało czy jest bardzo duży wyrzut insuliny i stąd ta hipoglikemia. Cóż, czekaj co Ci lekarz powie :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Lunka ja nie chcę Cię straszyć ale te Twoje wyniki to trochę na hipoglikemię reaktywną wskazuje, ale ja się tak dokładnie nie znam...

    Chomiczku Renia ma rację, przy tych wirusach nie ma co zwlekać.
    Myślę, ze lekarz kaze mi je powtorzyc,wtedy bedzie wszystko jasne.w srode mam wizyte,dowiem się.
    Mam tylko nadzieje ze to nie wplywa na dziecko..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobnie będziesz powtarzać badania bo przy moich tendencjach do spadku cukru nie miałam aż tak niskich wyników. Nie zdziwiłabym się gdyby wyniki się nie potwierdziły. A co do wpływu na dziecko - tu niech lekarz się wypowie bo ja się nie znam. Póki co - zdrówka i spokoju życzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lunka a jak się czujesz po zjedzeniu posiłku lub gdy jesteś głodna, nie odczuwasz delikatnego kołatania serducha i nie jest ci słabo?
    Wiaterek ma rację ,niski ten poziom cukru.
    Pójdziesz na wizytę to już lekarz zadecyduje czy wynik robić powtórnie .

    U nas piękna pogoda,moja córcia wróciła i jesteśmy 4 baby w domu (dwie nasze suczki ;))
    Michaś ♡ [ * ]

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Lunka a jak się czujesz po zjedzeniu posiłku lub gdy jesteś głodna, nie odczuwasz delikatnego kołatania serducha i nie jest ci słabo?
    Wiaterek ma rację ,niski ten poziom cukru.
    Pójdziesz na wizytę to już lekarz zadecyduje czy wynik robić powtórnie .

    U nas piękna pogoda,moja córcia wróciła i jesteśmy 4 baby w domu (dwie nasze suczki ;))
    Michaś ♡ [ * ]
    Ja bardzo czesto po posilku np obiedzie mam taka straszna chec zjedzenia czegos slodkiego,naeet jezeli jestem bardzo pelna..i nie jest to taki zwykly nawyk zjedzenia deseru..a poza tym,mam taki moment odcięcia, ze nagle zadypiam i nie jestem w stanie nad tym zapanowac mam tak od dawna,juz na studiach na wykładach, w kosciele..
    Nie jest tak zawsze,ale nie jestem w stanie okreslic po jakim posilku tak sie dzieje..

    Wiaterek,ja pojechalam do laboratorium w szpitalu,gdzie pracuje teściowa, ale zaluje,bo trafilam na jakas niekumata kobietę, która za bardzo nie wiedziala jak opisac mije badanie ani co oznacza to co gin na kartce napisal..
    Nie zdziwie się jesli jest w tym jakas pomylka..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zasypiam bo bardzo dużych posiłkach, to silniejsze ode mnie. Mimo to wyniki cukru mam w granicach normy. Nie myśl o tym za dużo, zobaczysz co lekarz powie <3

    J przez nieuwagę usunął wszystkie zdjęcia z naszego weekendu. Jutro komp i aparat idą do informatyka, może uda się cokolwiek odzyskać...

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ja też zasypiam bo bardzo dużych posiłkach, to silniejsze ode mnie. Mimo to wyniki cukru mam w granicach normy. Nie myśl o tym za dużo, zobaczysz co lekarz powie <3

    J przez nieuwagę usunął wszystkie zdjęcia z naszego weekendu. Jutro komp i aparat idą do informatyka, może uda się cokolwiek odzyskać...
    Niee..
    To rak jal ja,zgubilam karte z aparatu,gdzie sa wakacje w chorwacji..
    Oby dało się odzyskac!

    Renia7910, marzusiax lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby...

    Siedzę i czytam informacje dot. inseminacji. Pod koniec tego cyklu zgłosimy się do Invicty. W drodze z urlopu rozmawialiśmy z J, nawet nie musiałam go przekonywać - do końca roku miesiąc w miesiąc próbujemy. W tym cyklu jestem tuż przed ovu więc nie ma co się spinać, ale od przyszłego byśmy zaczęli.

    Smutno mi że Nadziejka odeszła od nas, Marzusia i Sysia... Stopce dopinguję, zresztą jak każdej z nas.

    marzusiax, monilia84 lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odeszłam. Cały czas kibicuję :-) iui - super plan

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze udzielajace sie :) dziewczyny zaraz urodzą i nie będą miały czasu wchodzić na forum.
    Moje dziecię przyjechało tak zmęczone z zimowiska ze spało 3 godziny (zasnęła mi na kolanach ) ,obudziła sie zjadla cosik i wykąpala i znów do wyrka.

    Michaś [ * ] ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 23:04

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 8 lutego 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia dobry informatyk moze pomoc. Mi sie kiedys spalila w laptopie cala plyta glowna ale znajomemu udalo sie odzyskać ok 90% danych z kompa :) badz dobrej myśli. Podoba mi sie Twoje nastawienie :) oby inseminacja szybko przyniosła skutki :):)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek :)

    Witam się po daremnej nocce, dzisiaj była istna tragedia, prawie wcale nie spałam w nocy a jak spałam to budziłam się co godzinkę, teraz czekam na mierzenie cukru i spadam zdrzemnąć się. Klaudia poszła do szkoły, także mam chwile dla siebie. Walnę sobie też kawuszki i ciśnienie mi się podniesie.

    Rudziku mam nadzieję, że w tym naszym wirze pracy przy dzieciach nigdy nie zabraknie nam czasu na forum dla Was kochane, bo jesteśmy tutaj żeby wszystkie się wspierać, połączyła nas super wieź i warto o nią dbać <3

    Reniu informatyk pewnie odzyska wam te fotki ale nie wiem czy wszystkie, myśmy z moim mężusiem też kiedyś usunęli i znaleźliśmy na necie jakiś program i odzyskaliście ale cześciowo, nie wszystkie :)

    Dzisiaj mam zebranie w szkole, na które mi się też nie chce iść ale cóż obowiązki to obowiązki :)

    Życzę Wam miłego i słonecznego dzionka, bo u Nas brzydko, szaro buro aż spod kołderki nie chce się wychodzić :(

    Renia7910, Agnieszka0812, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot żarłok tylko się podlizuje dzisiaj, żebrze o przysmaki i,takie ładne oczka do mnie robi, widać że się cieszy z naszego powrotu :)
    Odgruzowuję mieszkanie :| jak zawsze pełna energii przed nocką...

    monilia84, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Reniu to współczuje nocki :( Kotek na pewno stęsknił się za Wami :)

    Renia7910, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga chłopaki zdrowe?

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

‹‹ 863 864 865 866 867 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ