X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Witam się w dniu paskudnie wietrznym i pochmurnym.
    Reniu trzymam po cichu kciuki za staranka.
    W zeszłym roku kopiując zdjęcia z telefonu coś mi sie zablokowało i usunęłam połowe zdjeć z ujęciami ktore robiłam tylko ja.
    Kombinowałam z róznymi programami do odzyskiwania ale niestety zdjęcia wcięło.
    Jesli mialas zdjęcia na komputerze to zdjęcia odzyskasz programem :recuva albo recovery (ja samemu odzyskiwalam ),prosta sprawa,gorzej jak skasowana karta w aparacie.

    Chomiczko jak ty sie dzis czujesz?
    Aga dzieci wyzdrowiały?
    Monia a ty jak mozesz to lezw tym wyrku i odpoczywaj :)

    Wyobraźcie sobie ze moja była szefowa pojechała wczoraj z rodzina na narty do Włoch
    a my z kolezanką dalej nie mamy wypłaty na koncie.
    Ze mną mogła zrobic po złości ale dlaczego kolezanka ktora u niej pracuje na umowie nie ma wciąż przelewu?


    Michaś [*] 04.06.2014

    monilia84, chomiczka lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik ta Twoja była szefowa to naprawde egoistyczna baba :(
    Co do odpoczynku to w domu zawsze jakas robota sie znajdzie he he
    U nas tez strasznie wieje a tak ładnie słonko świeci :)

    Renia7910, Rudzik39 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ze słonecznej Nicei :)
    W koncu będę miała trochę czasu na foru i przyjemności :) Dotarłam szczęśliwie do męża <3

    Rudzik, jak młoda zmęczona, znaczy, że ferie udane ;)
    Reniu, jakbyś miała jakieś pyt co do iui to służę pomocą, oczywiście w ramach mojego doświadczenia ;)
    Aga, chłopakom już lepiej?
    Monia, odpoczywaj jak mozesz :)
    Ilonia i Pucek, u Was się uspokoiło?
    Za staraczki trzymam mocno kciuki, oby ten cykl okazał się szczęśliwy

    PS. Mam zapchany nos od dwóch dni, nic nie pomaga. Znacie jakieś cudowne sposoby?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 14:32

    pucek, Agnieszka0812, Renia7910, monilia84 lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka maść majerankowa albo inhalacje:wrzątek + krople miętowe :)zazdroszcze Ci tego wyjazdu, to juz na stale?

    U mnie lepiej, leze cale dnie, raz dziennie wychozze do sklepu po pieczywo, głównie w ramach rozrywki, ale dzis ze trzy razy mi sie spiao brzuch. Czytam sobie czasem historie na stronie fundacji wczesniak i w razie co to takie maluchy jak mój juz calkiem sobie radzą :) no ale oszczędza siw na Maksa..

    Renia7910, niezapominajka lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki z powrotem :) mialam sobie zrobic przerwe od forum. Jednak stalo sie cos co mnie zaniepokoilo...co jakis czas na bieliznie mialam male ilosci galaretowatego sluzu, nie zwracalam uwagi na to bo myslalam ze tak ma byc. Jednak dzis po tym jak skonczylam czesac psa i wstalam wylecialy ze mnie dosyc dlugie i szerokie paski galaretowatego sluzu(przepradzam za doslownosc). Czy to moze byc czop ? jak 19 stycznia gin mnie badal to bylo wszystko w porzadku... wizyta dopiero 16lutego... czy to moze miec wplywa na dzidziusia? martwie sie :'(

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko kochana czy ten.sluz jest podbarwiony krwia? To moze byc czop,chodz na niego duzo za wczesniej wiec nie sadze,jakies bole przy tym sa? Moze to byc infekcjia,ale ona tez jest grozna wiec ja na twoim miejacu bym pojechala na Ip albo najlepiej jutro idz do gina niech Cie zbada,bedziesz spokojniejsza przepisze Ci jakies globulki i wszystko sie uspokoi,sluz normalny jest mleczny nie powinien byc glutowaty raczej,a ja sie dzis czuje jakos do dupy,jakas oslabiona jestem i nic mi sie nie chce ,spala bym tylko od wczoraj i to robie ;)

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Nadziejko kochana czy ten.sluz jest podbarwiony krwia? To moze byc czop,chodz na niego duzo za wczesniej wiec nie sadze,jakies bole przy tym sa? Moze to byc infekcjia,ale ona tez jest grozna wiec ja na twoim miejacu bym pojechala na Ip albo najlepiej jutro idz do gina niech Cie zbada,bedziesz spokojniejsza przepisze Ci jakies globulki i wszystko sie uspokoi,sluz normalny jest mleczny nie powinien byc glutowaty raczej,a ja sie dzis czuje jakos do dupy,jakas oslabiona jestem i nic mi sie nie chce ,spala bym tylko od wczoraj i to robie ;)
    nie jest podbarwiony krwia. Boli takowych nie mam oprocz bolacych wiazadel i jak dosyc dlugo jestem na nogach to podbrzusze mnie boli. Zastanawiam sie czy to moze nie byc po stosunku, bo z mezem troche pobaraszkowalismy. Dodam, ze po stosunku prxez jakis czas boli i piecze mnie w srodku(20 min)

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pełna_nadziei wrote:
    nie jest podbarwiony krwia. Boli takowych nie mam oprocz bolacych wiazadel i jak dosyc dlugo jestem na nogach to podbrzusze mnie boli. Zastanawiam sie czy to moze nie byc po stosunku, bo z mezem troche pobaraszkowalismy. Dodam, ze po stosunku prxez jakis czas boli i piecze mnie w srodku(20 min)
    Ja po stosunku tez mam inna wydzieline,wiadomo,ale Jak piecze to moze byc faktycznie zapalenie jakies,a uzywasz jakies priobotyki?,ja wczesniej Zanim zaczelam calczas mialam jakies uplawy,pieczenia od kad zaczelam stosowac i zel dla kobiet w ciazy jak reka odjol,wiec polecam,nadziejko jak jutro nadal bedziesz miala sluz inny niz mleczny idz do lekarza,da antybiotyk a potem wez stosuj priobiotyk i ja jeszcze uzywam zelu z sorai dla kobiet w ciazy i w pologu ktory kupuje w cauflandzie,jest najlepszy ;) takie moje rady

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja po stosunku tez mam inna wydzieline,wiadomo,ale Jak piecze to moze byc faktycznie zapalenie jakies,a uzywasz jakies priobotyki?,ja wczesniej Zanim zaczelam calczas mialam jakies uplawy,pieczenia od kad zaczelam stosowac i zel dla kobiet w ciazy jak reka odjol,wiec polecam,nadziejko jak jutro nadal bedziesz miala sluz inny niz mleczny idz do lekarza,da antybiotyk a potem wez stosuj priobiotyk i ja jeszcze uzywam zelu z sorai dla kobiet w ciazy i w pologu ktory kupuje w cauflandzie,jest najlepszy ;) takie moje rady
    Dziekuje za rady :) musze sie obejrzec za tym. Moze cos w rossmanie zobacze ...

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik wczoraj było już dobrze oprocz tego, że praktycznie przez cały dzień spałam ale dziś znów to samo, cały czas mi się odbijalo, byłam zmęczona a teraz wszystko zwróciłam. Nie wiem już czy to wirus czy może mój żołądekma coraz mniej miejsca i tak reaguje. Tylko wiecie nie dość, że nie jem normalnie to jeszcze wszystko zwracam :/ Nadziejko mnie po stosunku też boli i piecze ale u mnie to teraz tak jakbym za każdym razem była dziewicą no i też mam pitem wydzieline ale to też przez żel, ktory używam żeby mniej bolało teraz...

    pełna_nadziei lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chomiczku to wirus. Też tak miałam na drugi dzień, dzisiaj już wszystko normalnie poza mdłościami ale nie zwracałam już. Może idź kontrolnie do lekarza sprawdzić czy z maleństwem jest wszystko ok, czy niw jesteś nadmiernie osłabiona. I pij dużo wody z łyżeczką cukru i szczyptą soli, żeby uzupełniać elektrolity.

    Ja w pracy na nocce, mam kryzys, mój mózg nie pojmuje tego całego IT w takim zakresie jaki tutaj mamy :|

    chomiczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Po pirwsze Nadziejko w te pędy do lekarza,Chomiczka to samo.
    Dziewczyny prosze was chuchajcie na siebie ,teraz tak trzeba .
    Niezapominajka kuruj sie tak jak pisze Pucuś .
    Moja kuzynka urodziła swoja córcię w zeszłym roku w 29 tygodniu,mała była wcześniakiem z hipotrofią ,było ciężko ale juz najgorsze poza nimi.Mała rośnie jak na drożdżach i poza leczonym zezem jest zdrowa.

    Dostałam dzis przelew na konto za pracę - w końcu .

    I cholera jasna wyłaczyłam przez przypadek grzałkę rybkom,dwie przypłaciły to życiem - muszę teraz dokupić takie same ...


    Michaś [*]04.06.2014

    monilia84, chomiczka, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak wirus ehhh :/ Olga fika w brzuchu ale jutro rodzice jadą do miasta to może zabiorę się z nimi do mojego lekarza i też nie chce być sama w domu, dziś poprosiłam męża żeby siedział w łazience jak się kapalam bo tak słabo mi było. Reniu bo w nocy to się śpi a nie zajmuje IT, pracodawca to powinien wiedzieć ;)mam nadzieję, że wirus już Cię opuścił :* Rudzik najważniejsze, że córka kuzynki zdrowa :* wiadomo teraz to musimy uważać na siebie podwojnie. Dobrze, że kasa jest bo ileż można czekać :) oj biedne rybki

    Rudzik39, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No firma zapewnia pomoc techniczną na całym świecie 24/7 więc ktoś musi to robić... Ja się cieszę że mam pracę ale dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce :/

    Śmiałam się dzisiaj sama,z siebie, owulka chyba się zbliża mimo że testy negatywne, chodziłam jak napalona kotka, dorwałam męża po powrocie z pracy, pewnie teraz jak na skrzydłach będzie wracał w nadziei na powtórkę hehe :D

    chomiczka, s1985, Rudzik39, Agnieszka0812, ilonia1984, kehlana_miyu, Stópka lubią tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie żartuje, no i nie dziwię się że Ci się dziś nie chce, już wszystko jasne :D Testy testami ale jak jest ochota to trzeba działać :) starania to jest bardzo przyjemna część cyklu, czesto wspominam nasze starania jak np spalilismy gluasz albo ziemniaki :) tym bardziej świeżo po ślubie to cieszcie się sobą ile tylko możecie :)

    Renia7910, Rudzik39, Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj gołąbki w piekarniku się przypaliły :). Po ślubie jak prawdziwi nowożeńcy się zachowujemy, szczególnie J pełen entuzjazmu :) miłe to :)

    Rudzik39, chomiczka, Agnieszka0812, pucek, kehlana_miyu, niezapominajka, Stópka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Miło posłuchać ;)
    Ja juz nie pamiętam takich uniesień....
    Teraz jesteśmy ciągle w biegu a jak chcemy z sobą spędzić trochę czasu to jest to wspólne oglądanie filmu ,drink i zasypianie na kanapie:(
    Czy któraś z was miała taką nieprzyjemną rzecz- zdretwial mi palec u prawej ręki od rana masuje i moczę w ciepłej wodzie i nie przechodzi.
    Głupie uczucie...brrrr. ...
    Michaś ♡ [ * ]

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest to :) niech trwa jak najdłużej :) Rudzik z drugiej strony spędzacie czas razem, zasypiacie na kanapie, najważniejsze że masz obok swojego mężczyznę, może na walentynki coś go odczaruje :) miałam tak kiedys, że faker mi zdretwial i zrobił się biały jak sciana, przez godzinę albo dłużej masowalam, tarlam, moczylam w wodzie i przeszło ale do tej pory nie wiem co to było.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcia z weekendu odzyskane !!! Dobrze mieć brata informatyka :D

    Agnieszka0812, monilia84, kehlana_miyu, Rudzik39 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko dziękuję, na chwilę obecną chcę umówić się na wizytę do kliniki i dowiedzieć jakie są u nich procedury. Z J na spokojnie omówimy sprawę w czwartek gdy będę miała wolne, podejrzewam że najpierw czeka nas szereg badań jako że wcześniejsze,robiliśmy około rok temu. Zastanawiam się czy nie będę miała badania drożności jajników, bo hormonalne na,pewno.
    Najchętniej już teraz zrezygnowałabym z duphastonu bo wyjątkowo źle na niego reaguję, a nie pomaga w niczym, bo plamienia mam,nadal. Boję się odstawić go sama z siebie żeby nie namieszać więcej, w tym cyklu na pewno będę go jeszcze brać :|

    Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

‹‹ 864 865 866 867 868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ