X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Wie, nie wytrzymałam i jak tylko zobaczyłam w miarę widoczną kreskę pobiegłam go obudzić :D
    Najpiękniejsza wiadomość na,dzień dobry :). Kehlana tak się cieszymy z Tobą :)

    Agnieszka0812, pucek, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=kZT-pFb4Fa8

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    miałam się już nie odzywać ale juz mnie od rana tak wkurzyło to,
    czy ja napisałam że chce teraz się starać , napisałam tylko że chce a tu juz lawina, lekarz ze szpitalla nie zabronił mi się starać teraz,
    przy pierwszej stracie jak dobrze pamietam czekałam i to długo, jakoś różnocy nie widziałam dla mojego organizmu i tak każda inaczej przechodzi i tak każda podejmuje swoje decyzje i tak to moja sprawa i tak nie chce wiecej komentarzy na moj temat bo to kiedy zaczne się starac to MOJA SPRAWA

    Sysia przykro mi z powodu twojej straty :-\

    Każdy jest dorosły i decyduje o sobie !!! Ja tez nikogo nie słuchałam żadnych doradców. Bo pewnie bym dalej czekam ze staraniami !!
    To jest twój decyzja i twoja sprawa!!; i nie kapuje skąd takie akcje ?

    Jest ci ciężko i nie potrzebujesz jeszcze takiego doradzania i i osądzania !!

    Pozdrawiam Trzymaj sie <3

    Wiaterek, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    I co mąż powiedział??

    Uśmiechnął się i mnie przytulił :) Widzę, że się cieszy, a jednocześnie boi się cieszyć i wcale mu się nie dziwię, bo mam to samo. Tylko oczywiście on nie chce mnie martwić, więc nic nie będzie mówił o swoich lękach. W poprzedniej ciąży powiedział mojej mamie, że się martwi, ale do mnie ani słowa. Zawsze stara się mnie chronić.

    pucek, pełna_nadziei, ilonia1984, Renia7910, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Uśmiechnął się i mnie przytulił :) Widzę, że się cieszy, a jednocześnie boi się cieszyć i wcale mu się nie dziwię, bo mam to samo. Tylko oczywiście on nie chce mnie martwić, więc nic nie będzie mówił o swoich lękach. W poprzedniej ciąży powiedział mojej mamie, że się martwi, ale do mnie ani słowa. Zawsze stara się mnie chronić.
    Z czasem oboje coraz bardziej będziecie się cieszyć :) Życzę Ci mega nudnych dziewięciu miesięcy :)

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana.. Gratuluje <3 powodzenia !!! Życzę zdrówka dla was!!!

    kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana wow,super wiadomość.
    Teraz uważaj na siebie.

    Sysiu każda z nas przeżyła ogromną stratę ,pamiętam jak wszyscy naokoło udzielali mi setki rad,tu na naszym forum wiedzialam ze nikt nie będzie mnie osądzal ani krytykował.
    Wiem skarbie jak w tobie wielka jest potrzeba poczucia ze bije w tobie serce dziecka.
    Najważniejsze jednak jest to aby to serduszko biło przez długie lata po urodzeniu .
    Musisz dojść do siebie abys fizycznie była gotowa zapewnić bezpieczny domek na 9 miesięcy swojej następnej dzidziulce.

    Michaś ♡ [ * ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 19:49

    Agnieszka0812, s1985, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam cały dzień i czekałam... Dziewczyny opanujcie się, bo te wywody dobrze niczego dobrego nie prowadzą. Pokażcie mi, bo chyba nie doczytałam w którym miejscu Sylwia napisała, że już się stara? Co tak naprawdę wiecie? Życie nie jest tylko białe lub czarne, jest wiele odcieni pomiędzy...
    Piszecie o mega odpowiedzialności, a same szybko osądzacie. Czy któraś zapytała jakie ma plany, kiedy będzie się starać? Żadna sobie tego trudu nie zadała, ale do osadzenia szybkie jesteście. Dziewczyny błagam trochę rozsądku! Ja nie osadzam, bo nie jestem na jej miejscu i nie wiem co bym robiła i jak reagowala, nie wiem.
    Piszecie, że każdy ma prawo do własnych opinii, to prawda, ale trzeba wiedzieć gdzie i kiedy je głosić, obrażać się jest najłatwiej, zero wysiłku prawda?
    Luna, a Ty pamiętasz jak się czulas jak lekarka Ci powiedziała, że trzeba być skrajnie nieodpowiedzialną żeby zachodzić w ciążę z taką macica jak Twoja? Też byłaś taka spokojna i wyrozumiala co do własnego zdania lekarki?
    Musiałam, bo już nie dałam rady na koniec dnia, też mam swoje problemy, swoje sprawy, ale także boli mnie takie zachowanie jak tu dziś...

    Renia7910, s1985, Wiaterek, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Widzę ze hormony szaleją dziewczyny.
    Bez sensu aga sie tak pieklisz, czasami trzeba czytać ze zrozumieniem.
    Ja bynajmniej nikogo nie osadzam ale nie chciałabym aby Sysia czy któraś z nas cierpiała.
    To już nie chodzi o psychikę ale o nasz organizm który na pewno potrzebuje regeneracji.
    Wierzę że dla Was wszystkich przyszłość będzie świecić blaskiem i będziecie tulic w ramionach ukochane dzieci.
    A co do odpowiedzialności - czasami stan umysłu potrafi przesłonic realne zagrożenia.
    Mam nadzieje ze zakończymy ten temat bo nikt nie chce tu na forum kłótni.

    Michaś ♡ [ * ]

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziczku to nie było do Ciebie, napisałam ogólnie, na prawdę uważasz że się piekle? Masz rację hormony mi buzują, ale tu nie jest ich wina ;-)

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :-) dzisiaj powinnysmy się cieszyć ze Kehlana jest w ciąży a nie jakieś czcze dyskusje na temat nie swojego życia.
    Buzka dziewczyny <3

    pełna_nadziei, s1985, Renia7910, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kochane mordki moje :)

    Tak ,cieszmy się kolejną fasolką :)

    Michaś ♡ [ * ]

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki spokojnie. Nie kloccie sie.. chyba zapomnieliscie, ze nasze forum jest aby sie nawzajem wspierac, pomagac a nie zeby sie klocic.

    Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak dziewczyny mowia cieszmy sie z kolejnej fasolki, bo kehlana otworzyla wor 2016roku i kolejne dziewczyny zobacza 2 kreseczki na tescie, czego im zycze z calego serca :*

    Rudzik39, kehlana_miyu, Agnieszka0812, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana otworzyła worek. Ja na ochotnika stoję pierwsza w kolejce do rozpakowania :D

    Agnieszka0812, Rudzik39, pełna_nadziei, s1985, chomiczka, kehlana_miyu, ilonia1984, katarzyna_d lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Czytałam cały dzień i czekałam... Dziewczyny opanujcie się, bo te wywody dobrze niczego dobrego nie prowadzą. Pokażcie mi, bo chyba nie doczytałam w którym miejscu Sylwia napisała, że już się stara? Co tak naprawdę wiecie? Życie nie jest tylko białe lub czarne, jest wiele odcieni pomiędzy...
    Piszecie o mega odpowiedzialności, a same szybko osądzacie. Czy któraś zapytała jakie ma plany, kiedy będzie się starać? Żadna sobie tego trudu nie zadała, ale do osadzenia szybkie jesteście. Dziewczyny błagam trochę rozsądku! Ja nie osadzam, bo nie jestem na jej miejscu i nie wiem co bym robiła i jak reagowala, nie wiem.
    Piszecie, że każdy ma prawo do własnych opinii, to prawda, ale trzeba wiedzieć gdzie i kiedy je głosić, obrażać się jest najłatwiej, zero wysiłku prawda?
    Luna, a Ty pamiętasz jak się czulas jak lekarka Ci powiedziała, że trzeba być skrajnie nieodpowiedzialną żeby zachodzić w ciążę z taką macica jak Twoja? Też byłaś taka spokojna i wyrozumiala co do własnego zdania lekarki?
    Musiałam, bo już nie dałam rady na koniec dnia, też mam swoje problemy, swoje sprawy, ale także boli mnie takie zachowanie jak tu dziś...
    Aga,a co ma do tego Luna?
    Nie dziwi mnie,ze stajesz w obronie Sylwii ale chyba nie do konca zrozumialas moj post.
    A swoja drogą, to lekarza wiąże merytoryczna wiedza i etyka lekarska,a ludzi na forum tylko wlasne zdanie.
    Chocby się to komus nie podobalo,musi sie z tym liczyc.

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam zmiany dotyczące zasiłku macierzyńskiego .
    Przepraszam nikogo nie chcę urazić ale teraz to osoby które są na bezrobotnym dostaną tyle samo co kobiety prowadzące działalność gospodarczą czyli 1000zl przez rok .
    A i to przy preferencyjnym zusie a przy normalnym 1037zl :(
    Czyli nie warto być przedsiebiorczym.

    Michaś ♡ [ * ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 21:40

    Renia7910, monilia84, monilia84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Właśnie przeczytałam zmiany dotyczące zasiłku macierzyńskiego .
    Przepraszam nikogo nie chcę urazić ale teraz to osoby które są na bezrobotnym dostaną tyle samo co kobiety prowadzące działalność gospodarczą czyli 1000zl przez rok czasu.
    Czyli nie warto być przedsiebiorczym.

    Michaś ♡ [ * ]
    juz ostatnio wlasnie o tym slyszalam,ze kobiety bezrobotne dostana przez rok 1000zl na dziecko :)

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Aga,a co ma do tego Luna?
    Nie dziwi mnie,ze stajesz w obronie Sylwii ale chyba nie do konca zrozumialas moj post.
    A swoja drogą, to lekarza wiąże merytoryczna wiedza i etyka lekarska,a ludzi na forum tylko wlasne zdanie.
    Chocby się to komus nie podobalo,musi sie z tym liczyc.
    Hahaha wiedziałam :-P
    Widocznie nie zrozumiałam, hahaha plus te moje hormony
    Do jutra dziewczyny!

    s1985, katarzyna_d lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik akurat w sytuacji której obecnie jestem takie rozwiązanie jest mi na rękę ale rozumiem co masz na myśli.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ