X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie wynik z poronienia
Odpowiedz

wynik z poronienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak to prawie na 100% ona Ci stwierdzi PCO. A masz jakieś inne objawy tzn. problemy z wagą, z cerą, może z nadmiernym owłosieniem? Ale nie martw się, PCO to jeszcze nie koniec świata skoro udaje się zajść w ciążę. Trzeba tylko organizm trochę uregulować i naprawić. Najprawdopodobniej każe Ci brać leki i po jakimś czasie się starać. Jak na razie każda dziewczyna z którą rozmawiam, a się u niej leczy ma podobne zalecenia jak ja :) W każdym razie ja trzymam mocno kciuki, żeby zdiagnozowała problem i pozwoliła się starać <3

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ