X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zabieg łyżeczkowania - jak wygląda?
Odpowiedz

Zabieg łyżeczkowania - jak wygląda?

Oceń ten wątek:
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 6 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    llallka - może jest to faktycznie dość dosadnie wyrażone, ale jest tak a nie inaczej niestety :/ Poronienie - w jakikolwiek sposób miałoby się odbyć to i tak ciężko jest się na to przygotować.

    "Oswajałam się" z tym koszmarem 3, można powiedzieć 4 razy, za pierwszym razem było najgorzej. Najbardziej denerwowały mnie słowa takie ni stąd ni z owąd, że poczekajcie, zróbcie sobie przerwę, będzie dobrze. Zero pytań co planujemy, pogadania na ten temat. Jakby samo czekanie mogło coś dać.
    Ja po paru miesiącach też podchodzę do tego wszystkiego z większym dystansem i podejrzewam (obym nigdy nie musiała się o tym przekonać na własnej skórze), że po kilki poronieniach tez jest inne podejście, ale doskonale pamiętam, że gdy w szpitalu usłyszałam podobne słowa, bardzo mnie to zabolało i nawet teraz kiedy o tym myślę to łzy napływają mi do oczu. Napisałam do Ciebie, że niektórych stwierdzeń może lepiej tu nie pisać bo w niczym to nie pomoże a komuś może to wyrządzić przykrość. Różne są stopnie wrażliwości i w różnym stanie dziewczyny tu zaglądają.Pozdrawiam i obyś nigdy więcej nie musiała przez to przechodzić.

    Mayes, Arwi lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 7 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe wiem czy inaczej... ale jest się chyba na to troszeńkę przygotowanym :( Ciąza tez wyglada inaczej... strach strach... i jeszce raz strach :(

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 8 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po zabiegu.. Wczoraj udałam się do szpitala. Strach niesamowity, płakałam cały czas, mąż też mógł być ze mną do pewnego momentu.. Strasznie to przeżyłam.. Sam zabieg- nie taki straszny jak się to do głowy przybiera. Po zabiegu jednak taka pustka...

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 8 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze wiem co czujesz... Ta pustka jest okropna... I teraz będzie tęsknota. Straszna tęsknota za maleństwem.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed zabiegiem usłyszałam słowa od Pani Położnej - "Po zabiegu nie będzie panią nic bolało. Nic z wyjątkiem serca". Mam je w głowie po dziś dzień :( Trzymajcie się Dziewczyny :*

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 10 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejaaaaa wrote:
    Dziewczyny jestem po zabiegu.. Wczoraj udałam się do szpitala. Strach niesamowity, płakałam cały czas, mąż też mógł być ze mną do pewnego momentu.. Strasznie to przeżyłam.. Sam zabieg- nie taki straszny jak się to do głowy przybiera. Po zabiegu jednak taka pustka...
    Trzymaj się kochana. Z czasem będzie bolało mniej...Ściskam mocno.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nadziejaaaaa Autorytet
    Postów: 357 226

    Wysłany: 10 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka dziękuję za miłe słowa. Po części byłam na to wszystko przygotowana- trochę przygotowana. To co było w szpitalu to już inna sprawa. Jednak wiedziałam że inaczej nie będzie ;( smutek zawsze będzie gościł w mojej głowie ile razy bym sobie o tym nie pomyślała.. Jednak wiem że z czasem będzie lepiej.

    Dziękuję dziewczyny za wsparcie - to daje dużo siły ;*

    Aniołek <3 7.10.2016. <3
    "Nienarodzone dzieci nie odchodzą.. one tylko zmieniają datę przyjścia na świat"

    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto,,Mutacje,Trombofilia... Niekończąca się opowieść...

    In vitro start kwiecień 2019
    Punkcja 15.04 pobrano 12 komórek
    Transfer 16.05
    7dpt beta 49 😍
    9dpt 151 😍
    11dpt 350 😍
    15dpt 2148 😍
    18dpt 6823 😍
    22 dpt mamy ❤️ 😍😍
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ