X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 29 listopada 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Jangwa dobrze ze pojechalas sprawdzic na IP super że jest dobrze tylko szkoda ze Majusia nie planuje wychodzic <3
    Mysiu nie powiedzielismy Klaudii bo pozno wrocilismy wczoraj i ja padlam zmeczona. Moze dzis sie uda. Moja mama juz ja przygotowywala na to ze kiedys moze miec brata bo widziala jak na Wiki sie nastawila. Rano wczoraj cos tam zapytalam to powiedziala ze ona ma autka to bedzie mial sie czym bawic :)
    Sprobujemy dzisiaj. U nas za oknem bialo sie zrobilo czyli mamy pierwszy śnieżek jeszcze malo ale juz leży. Od rana bol glowy czyli standard spiochy spia jeszcze to mam chwile na internet :)
    Milego dnia :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 29 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande pytałam moją siostrę o te żylaki. Ona rodziła w czerwcu i powiedziała że sama nie wie czy jeszcze je ma bo nie sprawdzała. nie miała tych żylaków jakiś tragicznych (nie wyczuwała ich palcami, nie były zgrubiałe) i dostrzegała je tylko w lusterku. Więc ona chyba miała jakąś łagodną ich postać.
    Tak czy siak teraz jej nie dokuczają, nawet jeśli nie zniknęły. A tobie kochana jakoś dokuczają? Bolą cię lub coś?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno Klaudusia będzie wspaniałą siostrą! :D

    U nas też spadł śnieg. Jula szaleje ze szczęścia.

    A my z mężem nie możemy dojść do porozumienia i zgodzić się na imię dla Maluszka. Już myślałam, że mamy ustalone, a tu mąż wyskakuje z jakimiś nieprawdopodobnymi pomysłami.

    Monilko macie już imię dla synusia?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa Kochana czekam na meldunek ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się :)

    Azande - jak nic się nie będzie działo (a raczej tak będzie) to we wtorek mam wizytę u ginki i pewno będę jechała do szpitala we wtorek/środę na wywołanie... tak myślę...

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczoraj się przestraszyłam... poszłam z pielęgniarką słuchać serduszka i ciągle jej zanikało ja już najgorsze myśli, ona na dodatek woła "Pani doktor!" to ja już w ryk ... ale wszystko na szczęście dobrze... Mam nadzieję , że za tydzień o tej porze to już w domu z Malutką będę :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 listopada 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję! Można się wystraszyć potwornie.

    Też myślę, że Majeczka będzie już za tydzień z nami! <3

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa - no to już bliżej niż dalej, oby do wtorku i będziesz wiedziała na czym stoisz

    Mysia - no ciężka decyzja z imieniem dla dziecka, w końcu to decyzja na całe życie

    Tulisiu - właściwie to nie odczuwam tych żylaków tylko mnie martwi że one w ogóle tam są, chciała bym żeby znikły

    U nas 19 dni do tp :))))) Ja mam wizytę w czwartek, zobaczymy jak tam moja szyjka ale nie nastawiam się na jakieś sensacje

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 29 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu, a nad jakimi imionami się zastanawiacie?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Misiu, jaki imiona rozważacie. Ja jeszcze chciałam Dominika, Tomasza, Mikołaja i Miłosza, jeszcze Wiktor mi się podoba.

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 29 listopada 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    czy to cień cienia???


    23sbxow.jpg

    chyba oczy mnie mylą....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 16:35

    Mysia 15, jangwa_maua, majeczka8 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 29 listopada 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziwna sytuacja.....
    w zeszłym roku ostatni okres miałąm 25 października, w listopadzie zaszłam w ciążę...
    teraz ostatnia miesiączka była 01.11.2015 roku....
    boję się cieszyć nawet.... nadzieję sobie robić...
    dziś miała przyjść @ zawsze przychodzi około 9.00 rano a do południa zawsze już jest.
    jak o 16 mąz mi powiedział, że jestem nie do wytrzymania, niemożliwa, że ma mnie dość, że nigdy taka jak ostatnio nie byłąm postanowiłam zrobić test, choć już miałąm nie robić tego!
    wyszedł negatywny, wiec schowałąm do kieszeni żeby wyrzucić go, po 5 minutach jak wyrzuciłąm zerknęłam jeszcze na niego, a tam cień cienia, dosyć to dziwne, zawsze od razu się kreseczna nawet jakśniejsza uwidaczniałą w moim życiu a tu dopiero po chwili, tak czy owak serce mi mocno wali i znów ta nadzieja, jeśli kolejny raz ona będzie błedna to już koniec ile razy można się zawieść?

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    czy to cień cienia???


    23sbxow.jpg

    chyba oczy mnie mylą....

    Ja tu widzę kreskę a nie cień :D
    Na moim teście prawie nic widać nie było także gratulacje! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    to dziwna sytuacja.....
    w zeszłym roku ostatni okres miałąm 25 października, w listopadzie zaszłam w ciążę...
    teraz ostatnia miesiączka była 01.11.2015 roku....
    boję się cieszyć nawet.... nadzieję sobie robić...
    dziś miała przyjść @ zawsze przychodzi około 9.00 rano a do południa zawsze już jest.
    jak o 16 mąz mi powiedział, że jestem nie do wytrzymania, niemożliwa, że ma mnie dość, że nigdy taka jak ostatnio nie byłąm postanowiłam zrobić test, choć już miałąm nie robić tego!
    wyszedł negatywny, wiec schowałąm do kieszeni żeby wyrzucić go, po 5 minutach jak wyrzuciłąm zerknęłam jeszcze na niego, a tam cień cienia, dosyć to dziwne, zawsze od razu się kreseczna nawet jakśniejsza uwidaczniałą w moim życiu a tu dopiero po chwili, tak czy owak serce mi mocno wali i znów ta nadzieja, jeśli kolejny raz ona będzie błedna to już koniec ile razy można się zawieść?


    Idź jutro rano na bete :) wtedy będziesz miała pewność :*

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    Idź jutro rano na bete :) wtedy będziesz miała pewność :*


    właśnie na betę nie chcę iść jeszczę...
    boję się wyniku...
    zrobię test z rana i zobaczę, kiedyś spóźniłą mi się chyba 5-7dni i ciąży nie było...
    a jutro nie mam szans na wolne w pracy a pracuje od 7.00 w przedszkolu, nie chcę żeby nikt się dowiedział bo wypowiedzenie jeszcze dostanę z pracy eh...
    kurcze boję się strasznie, po co ja ten test dziś zrobiłąm!?
    mogłam poczekać do jutra chociaż, po co mi te nerwy, może rano sama przyjdzie!
    znów się nakręcę jak szalona na dziecko, a zdaje mi się, że odpuściłąm wreszcie starania i wszystko, nawet ostatnio mama zaczeła się starać o moją pracę w innych szkołąch i być może od września do państwowej bym poszła wreszcie po 10 latach pracy męczarni, ale warunek to taki, że przez kilka lat zaprzestałąbym starać się, a córka ma już 13 lat, wiec mama powiedziała, że po jej 15 urodzinach to już mam się nie wygłupiać absolutnie!!!bo wstyd przynoszę!

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za raz doczytam ale to nie jest cień cienia tylko wyraźna kreska ! :))))))))))))))

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko - nie panikuj na zapas, jak masz jeszcze test to zrób sobie rano z porannego moczu zobaczymy co wyjdzie, a te testy z allegro (bo to chyba taki) mają słabą czułość, możesz kupić sobie jeszcze w aptece test o czułości 10, o czekać cierpliwie, ja trzymam kciuki żeby to nie był fałszywy alarm. :)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna krecha a później się pokazała bo zrobiona po południu :)

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak patrze na Wasze suwaczki i stwierdzam, że wszystkim tu się udało, wcześniej czy później, tak jest- a kto jeszcze się nie doczekał, to się doczeka niebawem!
    Wcześniej patrząc czułąm się jak wybrakowany element, bardzo się cieszyłąm z Waszych ciąż ale myślałam, że ze mną jest coś nie tak skoro mam 32 lata, nie zabezpieczam się chyba z 10 lat a od ok 5lat się staram i nic!
    Ostatnio przez stres w pracy schudłąm około 5 kg, oczywiście o wiele lepiej się czuję i wyglądam też lepiej, nie licząc biustu, który też zmalał ;(
    Bardzo bym chciała ciąże, dziecko, zwłąszcza teraz, po poronieniu bardziej to wszystko doceniam.
    Córka kończy 13 lat za 3 miesiące, wiec różnicy byłoby aż 13,5 roku, ale urodziłąbym gdy córka nie wyszła jeszcze z podstawówki, nie chciałabym chodzić w gimnazjum na wywiadówki z brzuchem, tam są cięzkie dzieci, dokuczali by Wiki...
    Tak się zawsze przejmuje tym co inni pomyślą, eh...

    Mąż nic nie wie jeszcze :)
    Powiem mu gdy będe pewna już na 100%
    Choć mnie bardzo korci.
    Ale nie chcę mu robić nadzieji i kolejny raz przechodzić przez piekło rozczarowania.
    I tak się boję 14 tygodnia, 22 stycznia...

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko ja też widzę wyraźną kreseczkę! Powtórz jutro test- lepiej by było na jakimś teście z apteki, ale jak ma wyjść to wyjdzie i na teście z allegro. Mocno trzymam kciuki i już po cichutku się ciesze!!!

    A różnicą wieku i mamą się nie przejmuj. To Twoja decyzja,a nie mamy. I jaki wstyd??? Miałam w szkole kolegę, który miał braci starszych 0 20 lat i nikt nie robił z tego sensacji- chociaż to było dawno, a wtedy ludzie byli chyba mniej tolerancyjni.

    Nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą.

    Wierzę, że boisz się 14 tc. Każda z nas ma datę, której panicznie się boi. Ja boję się 20 tc, ale musimy je przeżyć.

    Czekam z zapartym tchem na jutrzejsze testowanie!!!

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 556 557 558 559 560 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ