X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info :*

    Ja tez będę miała raczej GBS dodatni a jeśli nie to będę mile zaskoczona. Moja siostra urodziła się z paciorkowcem ja też mam go w organizmie ale uspionego wiec liczę się z GBS +. Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze :*

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande faktycznie teściowa zero wyczucia. A jak ma się urodzić? Oczywiście że szczęśliwie. Nie przejmuj się nią kochana :* a jeśli chodzi o ten gbs to bardzo mi przykro ze znowu wyszedł dodatni. Ale nic nie zrobisz kochana, tak wyszło i tak musi być :( trzymaj się i nie plakuniaj :) Michałek nie lubi jak mama się smuci :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande tak teściowa to wredne babsko. Chyba w ogóle nie pomyślała co mówi!! Szczyt głupoty!!!

    Kochana nie zakładaj od razu czarnego scenariusza. Pomyśl, że tym razem zdążą podać antybiotyk. Po prostu jak tylko coś się zacznie musisz jechać do szpitala. Michałek się nie zarazi i szybciutko wrócicie do domku!

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azadne teściowa pojechała rzeczywiście, wyczucie to ona ma. Na pewno będzie dobrze z Michałkiem. Lekarze sobie z tym poradzą, a urodzi się zdrowiutki na pewno :)
    Wiara czyni cuda :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie... Mój mały pulpecik ma już 2800 g ale na ten wiek ciąży jest raczej średniakiem :) Ma za to dużą główkę ;) Szyjka krótsza teraz ma 2 cm ale powinna jeszcze trochę potrzymać... Fotka na fb. Mały już się dobrze ustawił do wyjścia, coraz niżej bije po szyjce ;) Dziś robili wymaz na GBS, oby wyszedł negatywny, choć ja pracowałam tyle z różnymi bakteriami, więc pewnie wyjdzie dodatni. W pon mają dzwonić. Następny termin za 2 tyg. lekarz stwierdził że jeszcze się raczej na pewno spotkamy :)

    Mysia 15, kehlana_miyu, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - szkoda, że masz GBS dodatni, no ale co zrobić, nie przejmuj się za wiele. Podadzą antybiotyk i będzie dobrze. A teściowa to przegięła, brak słów :(

    My za to wierzymy że Michałek urodzi się szczęśliwie i będzie zdrowiutkim chłopcem, więc się nie przejmuj i głowa do góry!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy - jak to powiedział mój lekarz, to kawał chłopa już z Beniego :)

    Dzięki dziewczyny za pocieszenie, macie rację jakoś to będzie, ale taką miałam nadzieję że będzie inaczej, jakoś damy radę :(

    lucy1983 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy gratuluję wizyty!!! Trzymam kciuki za wynik!

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy - super, że Mały zdrowy i już taki duży :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, kawał chłopa jak mówi Azande :) z drugiej strony to dobrze bo jakby się zaraz miał urodzić to da sobie radę z tą wagą... Lekarz szacuje go na 3600-3800 przy porodzie... Mnie tylko przeraża że ma wielgachną główkę ;) bo pewnie przez to trochę rozerwie... No nic, od przyszłego tygodnia zaczynam przygotowania z masażem krocza ;) i herbatą z liści malin... Akupunktura niepotrzebna, bo mój lekarz uważa że szyjka sama się skróci odpowiednio i nie będzie problemu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy naprawde duzy ten twoj Beni :)
    Ciesze sie, ze wizyta udana :) a zdjecie jest piekne ;)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 28 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Tulisiu dużo kosztuje wynajęcie prywatnej położnej?

    Na pewno jest dobrą położną jeżeli Twoja siostra jest z niej zadowolona. A zakładam, że jest zadowolona, ponieważ Ty też ją wynajmujesz.

    To już za tydzień spotkanie z położna. Będę czekać na relację :)

    Tulisiu na początku grudnia masz chyba też wizytę? Mam nadzieje, że nic nie pokręciłam?
    Mysiu, moja siostra płaciła jej 600 zł. A wizytę mam 8 grydnia, a więc nic kochana nie pokręciłaś :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 28 listopada 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, gratuluję udanej wizyty :)

    Azande, kochana, jak tylko poczujesz że coś się dzieje to pędem do szpitala, aby zdążyli ci podać ten antybiotyk. Wierzę że wszystko będzie dobrze no i jasne jest że Michałek urodzi się szczęśliwie. Nawet nie ma innej opcji :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 28 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z Mają w brzuchu, chociaż dziś ból jak na okres trochę mocniejszy niż zwykle, ale nic więcej się nie dzieje. Czekam na rozwój wypadków ... ;)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 28 listopada 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa gdzie meldunek? :) a może Mają nie poczekala do grudnia? :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 28 listopada 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no to może juz się wybiera na świat :) oj czekamy czekamy z niecierpliwością na trzecią księżniczkę :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 28 listopada 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na IP, bo Mała słabo się ruszała więc wolałam to sprawdzić. Nie zapowiada się na razie no poród... szyjka zamknięta, nieco skrócona ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się przestraszyłam jak przeczytałam: "byłam na IP" ale dalszy ciąg uspokaja :) Dobrze, że pojechałaś. Lepiej sprawdzić wszystko. To czekamy nadal!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey,dobrze że się przejechałaś Jangwa, przynajmniej wiesz na czym stoisz, a ogólnie to kiedy masz iść na wizytę teraz jak nie urodzisz?

    Ja sobie dzisiaj posprzątałam, poprasowałam, Michałek dzisiaj bardziej aktywny niż wczoraj więc jestem spokojna o niego. Ogólnie jakieś 2-3 tyg temu miałam bardziej bolesne skurcze i częściej a teraz się wyciszyło wszystko a powinno chyba być na odwrót. Moja córcia znowu ma kaszel, tak mi jej szkoda, za inhalowałam ją przed spaniem ale i tak słyszę że kaszle, moje biedactwo :( W dzień spokój a tak przez sen ją męczy.

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko powiedzieliście Klaudii o braciszku?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 555 556 557 558 559 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ