X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    Monilia - trzymamy kciuki i czekamy na wieści po 17 :)

    U nas spadł śnieg dzisiaj. :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 - trzymam mocno kciuki :) czekamy na dobre wiadomości :)

    Melduje, że u mnie cichoooo ... ;)

    monilia84, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko Kochana gratuluję pierwszych ruchów!! I bardzo się ciesze, że Twój post jest taki optymistyczny, taki pogodny! Tak trzymaj- po co stresować Kruszynkę w brzuszku. Oczywiście, że będzie dobrze! Ja bardzo mocno w to wierze i mocno trzymam kciuki!!!!! Żałuję tylko, że pewnie przeczytam od Ciebie wiadomość dopiero wieczorem- idę na zebranie do szkoły po popołudniu.

    Dobrze, że odważyłaś się i mówisz o ciąży. To też pomaga przełamywać strach. Ale i tak mam nadzieję, że pójdziesz na L4- pogoda przestała nas rozpieszczać, a twoje ranne wstawanie jest przerażające. Ja co prawda również wstaję wcześnie (na szczęście nie tak wcześnie ja Ty) o 6.20, ale inaczej się wstaje żeby przyszykować i zawieźć dziecko do szkoły, a inaczej do pracy gdzie w perspektywie masz 8 godzin siedzenia np przed kompem.

    Myślę, że jeżeli będziesz miała możliwość zrobienia echa serca to warto. Szczególnie, że Wiki miała problemy z serduszkiem.

    Jeszcze raz- mocno, mocno trzymam kciuki!!!!!

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa odhaczam na liście i czekam na meldunek jutro ;) ;)

    Chyba Twoje przeczucia się sprawdzą i będzie Majeczka Grudniowa Panienka!!! :D <3 :D

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas masakrycznie zimno. Śniegu na razie nie ma, ale mróz trzyma.

    Ja na razie nie mówię o ciąży. Tylko wiedzą moi rodzice, siostra, Jula i oczywiście niezadowolony pracodawca.

    Wiem jakie będą komentarze. Że się dziwią, że w moim wieku, że po tym co przeszliśmy to głupota, że oni by nigdy się nie zdecydowali itd. Ale mam to gdzieś. Gdy coś zauważą niech sami się domyślają i plotkują. A na razie jest zimno, więc chodzę w płaszczu lub kurtce i nie widać. ;)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu nie możesz patrzeć na ludzi i to co powiedzą, musisz ich mieć w dup... Osoba która przeszła to co Wy to zrozumie i to najważniejsze.
    Wy potrzebujecie tego maleństwa do pełni szczęścia i to się liczy, inni niech spadają na drzewo :)

    Dzięki dziewczynki za kciukasy odezwę się popołudniu jak wrócę do domku mam nadzieję, że tylko z optymistycznymi wiadomościami :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilla trzymam kciuki za twoja kruszynke wierze ze wszystko bedzie dobrze! :-)

    Jangwa ciagle sprawdzam czy sie meldujesz ;-)

    Mysiu nie przejmuj sie glupimi komentarzami..ja pamieram jak jedna znajoma powiedziala ze kobiety po 30tce jak zaczynaja macierzynstwo to sa jak babcie :-D w pierwszej chwili nie wiedzialam co powiedziec ale potem pomyslalam sobie ze powiedziala tak bo sama rodzila w mlodym wieku i szkoda jej ze ktos inny ma inny poglad i nie spieszy sie z zalozeniem rodziny..
    moim zdaniem to bardzo indywidualna sprawa i nikomu nic do twojego brzuszka..zreszta nigdy wszystkich nie zadwolisz ;-)
    a czy masz ponad 30lat??bo ja tak i kolka dziewczyn tez i wcale nie czujemy ze to pozno! :-D

    Mysia 15, monilia84, lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w końcu i tutaj :)
    Monilia trzymam kciuki za wizytę :*:*:* jestem pewna, ze wszystko jest w porządku, zwłaszcza, ze zaczęłaś czuc juz babla ;)

    Mysiu kochana nie zwracaj uwagi na to, co ktos sobie myśli o twojej ciąży. To jest sprawa twoja i twojej rodziny. Najwazniejszy jest teraz twój spokój i pozytywne nastawienie :)

    Mój Wojtuś czasem tez ma problemy z kupka. Pewnie to dlatego, ze mieszamy moje mleko z mieszanka sztuczna. Pomaga nam podkurczanie nozek. A wczoraj odpoadl mu juz pępuszek <3 no i mój okruszek ma juz tydzień <3 <3 <3

    Mysia 15, kierzynka, monilia84, Tulisia, majeczka8, lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Wojtusia z okazji tygodniowej rocznicy urodzin!!! <3 :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai jak się czujesz? Jeżeli pisałaś o tym na fb- to przepraszam- ciągle zapominam, że jest coś takiego jak fb. Ile zajęło Ci dojście do siebie po cc?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki juz jestesmy po wizycie, z maluszkiem wszystko ok, rosnie znow wyszlo mi ze jest starszy i z USG jest 17+1 czyli rosnie jak na drożdżach moj maly siuraczek bede miala synusia <3

    Tulisia, DomiBW, jangwa_maua, majeczka8, Mysia 15, lucy1983, pszczoła10, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko to cudowne wiadomości :) Gratuluje synusia :) Swoja drogą znowu wysyp chłopaków :) no widzisz kochana, wszystko jest dobrze i na pewno już tak zostanie. Ale się cieszę :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Monilia :)

    Mysiu po cesarce czułam się o dziwo bardzo dobrze. Przez caly dzien po zabiegu dostawalam przeciwbólowe, a od pionizacji juz nie brałam nic. Z reszta od razu jak wstalysmy z lozek po operacji to przywieźli nam maluszki i musialysmy sie nimi zajmować.
    Teraz odczuwam troszkę brzuch, zwłaszcza jak wstaje z lozka. Nacięcie ładnie sie goi, brzuch jest odretwialy ale mam w zamian Wojtusia przy sobie :) :) :)

    monilia84, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia - gratulacje zdrowego synusia :) Twoja intuicja zawiodła co do płci :D

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzien mam przyspieszone polówkowe dokladnie 3.12 bo chce go szybciej obejrzec a pozniej wizyta 22.12 :)
    Mężuś jaki dumny ukrywa to ale widzialam jego reakcje jak powiedzialam ze syneczek a cala droge od lekarza w aucie ryczalam ze szczescia <3

    jangwa_maua, Tulisia, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilla gratuluje udanej wizyty i bedzie kolejny ksieciunio :-D
    faktycznie ostatnio mamy wysyp siusiaczkow! :-D
    Ale najwazniejsze aby dzieciaczki byly zdrowe :-)

    Tulisia, lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monili śliczne gratulacje :) wiedziałam że tak będzie :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj pierwszy raz dzwoniłam do mojej prywatnej położnej. Przez telefon wydała się być bardzo miłą kobietą (to właśnie ją wynajęła moja siostra gdy rodziła w czerwcu synka) :) umówiłyśmy się na 3 grudnia, to pokaże mi porodówkę i ogólnie sobie porozmawiamy. Zaklepała sobie też termin mojego porodu. Jestem podekscytowana i nie mogę się doczekać naszego spotkania :)

    Mysia 15, lucy1983, majeczka8 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko jakie wspaniałe wiadomości!!!! Wiedziałam, że będzie dobrze!! Tak bardzo się cieszę!!! Rośnie Dzidziuś naprawdę jak na drożdżach!!! :D

    Gratuluję synusia!!! Ty też obstawiałaś córeńkę tak jak ja, a tutaj niespodzianka!!! (chociaż ja jeszcze czekam na połówkowe żeby potwierdzić, ponieważ nie dowierzam, a jak do połówkowego coś Maluszkowi odpadnie??? I będzie jednak córeńka? Gdyby tak było będę tak samo mocno się cieszyć!!!)
    Na pewno Twój mąż dumny. Fajnie mieć parkę w domu! Powiedzieliście Klaudii?

    Szybciutko masz połówkowe, a ja jeszcze muszę tyle czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 20:03

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu dużo kosztuje wynajęcie prywatnej położnej?

    Na pewno jest dobrą położną jeżeli Twoja siostra jest z niej zadowolona. A zakładam, że jest zadowolona, ponieważ Ty też ją wynajmujesz.

    To już za tydzień spotkanie z położna. Będę czekać na relację :)

    Tulisiu na początku grudnia masz chyba też wizytę? Mam nadzieje, że nic nie pokręciłam?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ