X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Kierzynka u Ciebie termin też tuż tuż, prawda? Wszystko przygotowane? Jak się czujesz???
    U mnie już wszystko gotowe:) Leon ma wyjść w grudniu więc za tydzień mogę rodzic :)

    Tulisia, Mysia 15, lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 25 listopada 2015, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczynki i czekamy na naszą Majeczkę księżniczkę aż do Nas zawita <3 Jangwa trzymam kciuki <3

    pszczoła10, jangwa_maua, Mysia 15, majeczka8 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa jak tam? :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cicho... ;) tylko noc kiepska, bo Mała gdzieś nogi z lewej strony żeber trzyma że strasznie boli ...

    monilia84, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczam na liście, że odmeldowałyście się z rana ;) I nadal czekamy na Majusię! <3

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula poszła dzisiaj pierwszy raz po półtoratygodniowej przerwie do szkoły- oczywiście była przeziębiona znowu. Ale dzisiaj przecież BAL ANDRZEJKOWY!!!! Potem teatrzyk, więc nie miałam serca jej odmawiać.

    Byłam z nią wczoraj u lekarza, ponieważ kaszle okropnie, a katar ma do pasa. Chciałam się upewnić czy może iść do szkoły. I ku mojemu zdumieniu oskrzela, płuca czyste. Nie ma żadnego groźnego choróbska, więc dlaczego tak kaszle??? Zobaczymy jak to dalej się rozwinie. Albo jej przejdzie, albo się bardziej rozchoruje. I to, i to dobre. Najgorszy taki stan zawieszenia jak teraz.

    Umówiłam się na echo serca Maluszka. Badanie mam 29.12. Ciężki ten grudzień. Bardzo stresujący.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola slyszalam o tym zeby masowac brzuszek i trzymac nozki a robisz to w ubranku czy Kornelka tylko ma pieluszke a ty jej masujesz brzuszek?

    Lucy mam kropelki infacol polozna mi polecila..coraz bardziej wydaje mi sie ze to trudnosci z kupka a nie kolka..

    Dziewczyny faktycznie niedawno byl poczatek roku a juz prawie grudzien!
    Ciekawe kto zakonczy rok a kto rozpocznie? :-D

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey ho,
    Jangwa trzymam kciuki żeby się ruszyło :)

    Mysiu - teraz ten sezon na choroby własnie, moja też tak chodzi w kratkę bo jak nie kaszel to katar, ale pocieszam się tym że na razie bez antybiotyków nam się udaje.

    Ja dziewczyny rano po śniadaniu tak zaczęłam strasznie wymiotować, do tego biegunka i myślałam że już rodzę ale niestety to nie to, widocznie ryba mi po szkodziła. :(

    Mysiu - a dlaczego robicie echo?

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałam lekarza czy powinnam zrobić to badanie, a on powiedział, że to dobry pomysł i dał mi skierowanie, więc korzystam. Z Mają też miałam zrobić to badanie tylko prywatnie,ale nie zdążyłam. :(
    Powiedział, że u mnie wskazaniem są dwa poronienia w tym jedno w 20 tc oraz wiek.

    Z Julą miałam przeboje, ponieważ podejrzewano u niej dziurkę w serduszku i teraz wolę dmuchać na zimne.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)

    Mysiu, nie możesz się tak zamartwiać, zrobisz wszystki badania, wiadomo że to stres, ale przynajmniej będziesz wiedzieć co i jak. Nie stresuj tak maluszka ;) bo on wszystko czuje...

    Azande - ale ci się trafiło :( no ale wierzę że już myslałaś że rodzisz. Poprawiło ci się po tej biegunce?

    Jangwa - trzymam kciuki żeby Majeczka się już szybciutko zdecydowała na spotkanie z Wami :)

    Monilia - trzymam kciuki za wizytę :) i wszystko będzie dobrze :) mocno w to wierzę...

    U mnie wczoraj wszystko było dobrze, piękna pogoda, tyle w domu zrobiłam i wybrałam się na spacerek do miasta bo chciałam kupić filc i wszystko pięknie, tylko wieczorem tak mi zimno się zrobiło, jak na przeziębienie... Od razu do wanny i herbata jedna za drugą i trochę pomogło. Ale w nocy kiepsko spałam i czuję się dziś nie za bardzo, głowa boli i jakoś żołądek :( dziwnie, ale leżę i mam nadzieję, że przejdzie...

    Mysia 15, monilia84 lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande - może tak szybko się organizm oczyszcza, a za tydzień - dwa urodzisz ;)

    Ja coś czuję, że urodzę 1-2.12 :P ale zobaczymy :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy to nawet nie ruszaj się z łóżeczka! Mam nadzieję, że tak tylko przeziębienie Cię straszy i jutro już poczujesz się lepiej.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, ależ jestem ciekawa czy masz dobre przeczucia! No cóż już niedługo się dowiemy :D
    Gdyby się sprawdziło miałybyśmy grudniową Księżniczkę!! <3

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko ja cały czas myślę o Was. Tak jak napisałaś- wiele nas łączy- dlatego czekam jutro na dobre wiadomości (takie jak u mnie)!!! I może poznamy kto się kryje w brzuszku?

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam USG jakie mam i na dwóch z nich termin jest na 1.12 :P (takich początkowych) owu też miałam w 21 dniu :P ale teraz to w każdej chwili Mała może już się pojawić :)

    Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka w ubranku masuje brzuszek, chyba że akurat przebieram Kornelke, to wtedy masuje goły brzuszek :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko dobrze po tych porannych ekscesach, pewnie mi śniadanie zaszkodziło.

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Monilko ja cały czas myślę o Was. Tak jak napisałaś- wiele nas łączy- dlatego czekam jutro na dobre wiadomości (takie jak u mnie)!!! I może poznamy kto się kryje w brzuszku?

    Dziekuje Mysiu :)

    Dzisiaj wizyta a ja od dwóch dni czuje delikatne muskanie w brzuszku takie ruszanie i wiem że to na pewno mój rozbójnik i jakoś się spokojniejsza zrobiłam, bo wiem że jest ze mną <3
    Te dzisiejsze wiadomości muszą być dobre a nawet bardzo dobre, ja też mam nadzieje że uda mi się podejrzeć tego bobaska i dowiem się tak wstępnie kto tak pływa słodko w moim brzuszku :)
    Co do tego echa serduszka to też się zastanawiam czy nie poproszę lekarza prowadzącego o skierowanie, bo Klaudia urodziła się z wadą serca tzn taką nie operacyjną miała niby dziurkę w serduszku, która później zarosła, a podobno wiele dzieci tak ma. Wiki serce miała jak dzwon, ale echa nie robiliśmy, ale ją straciłam. Popytam lekarza dzisiaj. Dobrze by było żeby moje ciśnienie było na poziomie bo mnie znowu zdenerwują eheheh.
    W pracy wieści o mojej ciąży rozchodzą się jak świeże bułeczki ehheheh, wszystko z powodu inwentaryzacji na której odmówiłam swojej obecności a zawsze oczywiście jestem, na wszystkich możliwych. Dzisiaj koledzy z rana też słyszałam że nie ma CIę w komisji a ja tak bo jestem .... w ciąży <3
    Tak bardzo się cieszę, że w końcu zaczyna mi to normalnie przechodzić przez gardło. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta jeszcze bardziej mnie umocni w przekonaniu że moje dziecko jest zdrowe i będziemy mogli zacząć się cieszyć ciążą.
    Na badanie idę sama bo mężulek w pracy do 17, ale może to i dobrze, chociaż nie wiem czy jego obecność przy mnie nie dodawałabym mi siły, hmm no trudno powiedzieć.
    Dzisiaj sądny dzień eheheh bo jak wszystko będzie super a oczywiście że będzie bo limit złych wiadomości na tym forum został już wyczerpany eheheh to powiemy Klaudusii i ..... siostrze lub bracie. Ostatnio siurek mi się śnił to będzie pipcia eheheheh:) Nio zobaczymy, najważniejsze zdrowe <3
    Trzymajcie kochane mocno kciuki <3 <3 <3

    pszczoła10, Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia trzymam mocno kciuki za Waszą dzisiejszą wizytę i modlę się żeby wszystko było dobrze :) ale wierzę że dzidzia ma się cudownie :) Oby lekarz zobaczył co dziecię skrywa między nóżkami, to takie ekscytujące :)

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 listopada 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Lucy bardzo <3 wszystkie modlitwy i kciuki sie przydają a ciśnienie to i tak będzie pewnie 155/100 :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 552 553 554 555 556 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ