X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu ja też mocno wierzę, że sytuacja się unormuje!!

    Tulisia lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu 38 to bardzo piękna szyjka!!! Wytrzymacie, zobaczysz :D Ja z 1,5 cm i przelotem na dwa pace chodziłam 3 tygodnie :D I to chodziłam, żeby urodzić i tyle się zeszło :) Będzie dobrze Kochana!!!

    Kehlana no to Kochana kciuki mocno zaciśnięte!!! :D :D :D Piękny weekend przed Wami <3

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.. Daj znać koniecznie.

    Kehlana- - trzymam kciuki :-)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu nie spodziewalam sie takich wiesci!!! Ale widocznie twoja corcia jak nasza Jagodka taka ciekawa swiata :D no i ma taka fajna mame, ze chce ja szybciej poznac ;) ale tak na powaznie to super, ze szyjka jest bardzo dluga i zamknieta. A w szpitalu cie przebadaja, Zosienke tak samo i bedziesz o was spokojniejsza :)

    Kehlana owocnego <3 czekamy na ciebie zielona kropeczko :*:*:*

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Wojtek skonczyl dzis 2 miesiace :) jak ten czas szybko mija!!!

    Mam pytanie ;) co dajecie dziadkom na ich swieto? My z moim P postanowilismy oprawic w ramki zdjecia Majki z usg i Wojtusia i dac wszystkim dziadkom i pradziadkom

    Tulisia, monilia84, kehlana_miyu, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Wojtusia!!! :*

    My dziadkom zrobiliśmy kubki ze zdjęciami Antosia :) A pradziadki dostaną ramkę ze zdjęciem Antka :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wiem że długość tej szyjki i jej zamknięcie ratują sytuację, dlatego nie popadam w czarną rozpacz. Jeszcze raz dziękuję za słowa wsparcia i modlitwę. Jesteście kochane!

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczynki :)

    Tulisiu dopiero dzisiaj przeczytałam, kochana wierzę że Zosieńka posiedzi w ciepłym brzuszku mamusi jeszcze nawet wiecej niż 4 tygodnie. Ona pewnie tylko daje znać o sobie. Ważne że nie skraca się i nie otwiera bo to byłby problem. Lekarze pewnie będą obserwować sytuację i zalecą dużo odpoczywać. Będzie dobrze <3 Trzymam mocno kciuki za Was i buziaczki zasyłam :)

    Kehlana za Ciebie też bardzo mocno zaciskam, ale działajcie tak na luzie bo to służy łatwiejszemu zajściu, tak spontanicznie bez planowania bo wtedy się najczęściej udaje :)

    U nas z prezentami na Dzień Babci i Dziadka kiepsko, nic fajnego nie wymyśliłam, Klaudia jedynie w szkole robiła jakieś tam serduszeczka dla dziadków na występ bo ma w piątek także dostaną to i jeszcze jakieś słodkości i zaległe zdjęcia, które po 3 latach udało mi się wywołać :)

    Ja dzisiaj oczywiście od rana niespodziankę na ustach mam, znowu opryszczka, trzeba będzie kurację czosnek zastosować :)

    Miłego dnia :) jesteśmy z Tobą Tulisiu :) Zosieńka nie strasz mamusi i cioci i posiedź w tym cieplusim brzuszeczku jeszcze do wiosny bo teraz zimno :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko polecam plastry Compeed na opryszczkę :) Ja je uwielbiam, bo leczą, ale bardziej dlatego, że zabezpieczają, żeby sobie tego nie roznieść... Jak byłam w ciąży i miałam opryszczkę to tak się bałam przenieść na narządy rodne, że zdarłam sobie skórę z rąk, tyle razy je myłam :D :D :D Teraz też się boję, że mi się robi, jeszcze jej nie widać i zarażę Antka... dziadostwo ta opryszczka!!! :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    Tulisiu trzymam za Was kciuki, na pocieszenie też mogę napisać że w moim wypadku chodziłam z całkowicie zgładzoną szyjką i rozwarciem na 2 cm przez ponad 3 tygodnie, a w którym jesteś tygodniu dokładnie i ile mała waży z ostatniego usg? Będziesz już w szpitalu do porodu?

    Na opryszczkę są super te plasterki co Kasia pisze i jeszcze ja jak miałam pod koniec ciąży to byłam u lekarza rodzinnego i on mi polecił smarować maścią Tormentiol i bardzo pomogła mi.

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja juz po badaniach. Ktg nie wykazalo skurczy, tetno Zosi w porzadku. Szyjka tez ok, tylko Zosia za bardzo opuscila sie glowka. Dr powiedzial ze najwazniejsze ze ta szyjka wszystko trzyma i ze nie ma tragedii. Pobede na pewno kilka dni w szpitalu, bo chca poobserwowac ten moj twardniejacy brzuch, bo to jest przyczyna problemow.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech Cię po obserwują lepiej.. Zawsze to jednak są lekarze i w razie co mogą zareagować. Ale będzie dobrze. Zosia jeszcze posiedzi troszkę ;-)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu poleżysz parę dni, będziesz spokojniejsza :) A Zosia jeszcze posiedzi w brzuszku, zobaczysz :) Najważniejsze, że nic się nie dzieje, ale lepiej dmuchać na zimne! No brzuch się przygotowuje na godzinę 0, mi twardniał od jakiegoś 20 któregoś tygodnia do samego końca. Będzie wszystko dobrze :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu to dobre wiadomości! Dobrze, że będziesz kilka dni w szpitalu. Faktycznie poobserwują czy nic złego się nie dzieje. Zosieńka jeszcze poczeka w brzuszku.
    Kochana tak się martwiłam. Ale będzie dobrze!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez sie martwilam, spalam moze ze 3 godziny w nocy, ale teraz juz jestem spokojniejsza. Dostaje luteine pod jezyk i nospe i powiem wam ze po tej nospie brzuszek bardzo sie uspokoil. Jestem dobrej mysli. A co do pobytu w szpitalu, to wiadomo ze w domku najlepiej ale nie robie z tego tragedii. Wiem ze tu jestem pod najlepsza opieka i te pare dni wytrzymam. Zniose wszystko aby tylko Zoska nosa z brzucha nie wysciubiala :)

    Mysia 15, DomiBW, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre wieści Tulisiu :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    No ja tez sie martwilam, spalam moze ze 3 godziny w nocy, ale teraz juz jestem spokojniejsza. Dostaje luteine pod jezyk i nospe i powiem wam ze po tej nospie brzuszek bardzo sie uspokoil. Jestem dobrej mysli. A co do pobytu w szpitalu, to wiadomo ze w domku najlepiej ale nie robie z tego tragedii. Wiem ze tu jestem pod najlepsza opieka i te pare dni wytrzymam. Zniose wszystko aby tylko Zoska nosa z brzucha nie wysciubiala :)


    super, że wszystko jest dobrze :)
    ja też nie lubie szpitala, ale dla dzidziusia wytrzymamy wszystko :)
    pozdrowienia dla Ciebie i Zosieńki :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu ciesze sie że wszystko sie unormowało, na pewno będzie dobrze, Zosieńka to super laseczka i poczeka jeszcze na spotkanie z mamusia.
    Dzieki dziewczyny za rady z ta opryszczka a te plastry w ciaży można stosować ??

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można Monilia :)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można :) Opryszczka jest niestety dość niebezpieczna, więc jak ją miałam w szpitalu to nawet heviranem mnie faszerowali, byle minęła. Ale brałam go tylko ze trzy dni, bo średnio go można w ciąży.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 595 596 597 598 599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ