X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ja dzisiaj byłam u koleżanki podziwiać jej uroczego 5-miesięcznego malca :) Przesłodki!!! Poczęstowała mnie kanapkami, bo ja prosto po pracy. Zjadłam jedną i mnie zemdliło, więc reszty już nie dokończyłam. Teraz jestem głodna, ale jedyne, co mi wchodzi to herbatniki z czekoladą. Na nie jakoś mdłościami nie reaguję :D
    Ja na początku ciąży nawet nie mogłam myśleć o czekoladzie :/ ale potem mi przeszło :D

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez słodkie pozeralam ale i na kwaśne miałam ochotę ;) nie mogłam tylko mięsa na początku :)
    Z tego co wyliczylam mamy 6 dziewczynek i 10 chłopców ;) no ciekawe jak będzie u dziewczyn :) jak dziewczynki będzie prawie po równo :) ale najważniejsze to by bąbelki były zdrowe :)

    kehlana_miyu, Tulisia, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry :)

    Witam się w ten słoneczny dzionek u Nas chociaż teraz :) bo od rana zimno, o 5 rano mąż skrobał szyby do pracy.

    Dzisiaj mija pierwsze rocznica odejścia Wikuni, dzień od rana płaczliwy, choć kopniaki syneczka stawiają mnie na nogi. Po pracy wybieramy się z całą rodzinką do naszego Aniołka żeby uczcić ten dzień, kurcze powiem Wam że wczoraj już tak wspominałam że tak szybko zleciał mi ten rok i gdyby nie fakt że noszę w sobie nowe życie, byłabym wrakiem człowieka, Kacper dodaje mi sił żeby walczyć o szczęście <3

    Z drugiej strony patrze na to że Wiki miałaby roczek gdyby przeżyła, a trzeba wziąć się w garść, czasem się zastanawiam skąd ja biorę tę siłę ?? Chyba fakt że za 70dni będę tuliła mojego synka dodaje mi skrzydeł <3

    Miłego dnia dziewczynki :)

    Truskaweczko ja jadłam słodkie, kwaśne, z kalendarza chińskiego córeczka, ze względu na zapłodnienie dziewczynka, choć cud że wogóle udało mi się zajść bo starania były 5dni przed owulacją, także mój siusiaczek to prawdziwy CUD i wierzę że to prezent od Boga <3 i wierzę w to że będzie czuwał nad nami do końca :)
    W poniedziałek USG III trymestru stresika mam, poza tym pierwszy raz zabieram męża bo zawsze byłam sama, jakoś mi lepiej tak było, mam nadzieję że Kacperek jest zdrowy i wszystko z nim ok <3

    Ale nasmuciłam z rana ehehheh. Dobra biorę się na spacerek póki słonko świeci. Buziaczki <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia bardzo mi przykro :( na pewno musi być Wam trudno, nawet ciężko mi to sobie wyobrazić... Wikunia poprosiła o braciszka na ziemi :) żeby dodawał mamie sily. Pomodle się za Twojego kochanego aniołka.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko od rana myślę o Tobie. Pamiętałam o pierwszych urodzinkach Wikuni! Bo ja tak traktuję te rocznice. Nie jako odejście, ale jak urodzinki tylko w niebie, bez mamy, taty, rodzeństwa, ale za to z Bogiem, Maryją i innymi Aniołkami.

    Światełko dla Wiki [*]

    Dzisiaj w niebie jest wielki bal- nasze wszystkie Aniołki obchodzą urodzinki Wiktorii. Moja Maja też tam jest i myślę, że wspaniale się bawi.

    Ja też gdyby nie Jula i Hubert to zwariowałabym do tego czasu. Gdyby nie udało mi się zajść w ciążę to nie wiem jak bym funkcjonowała. I też ostatnio myślałam, że Maja niedługo miałaby roczek :(

    Monilko przytulam Cię bardzo mocno!!

    pszczoła10, monilia84, miniaturka31 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko, (*)(*)(*) dla Wiki! Dobrze, że masz teraz Kacperka, ale przecież nie zastąpi swojej siostrzyczki, zawsze będziesz mamą trójki dzieci. Przytulam Cię mocno w tą smutną rocznicę.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj lekko wariuję. Zrobiłam rano betę i oczywiście w pracy dzień stracony, na niczym nie mogę się skupić, tylko co pięć minut loguję się na stronę Luxmedu. Od 4-5 dni mam mdłości, od wczoraj coraz gorsze, więc właściwie powinnam wierzyć, że wszystko idzie dobrze, ale mam schizę, bo pamiętam, jak w drugiej ciąży sprawdziłam betę i okazało się, że spada :( Czekam na USG w przyszłym tygodniu jak na zbawienie i na wyrok jednocześnie, bo z jednej strony wierzę, że zobaczę bijące serduszko, a z drugiej pamiętam to fatalne USG w styczniu zeszłego roku, gdy usłyszałam, że przestało bić mojemu pierwszemu dziecku. Najgorsze jest to, że nawet nie mam jak czegokolwiek sprawdzić, bo i tak jeszcze za wcześnie, może na późniejszym etapie, jak będę mogła sprawdzić detektorem a jeszcze lepiej jak będę czuła ruchy to się trochę uspokoję, ale teraz jest źle :(

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczynki :) Wiki na pewno świętuje macie rację, Mysiu to dobry sposób na traktowanie tego jako jej urodzinek <3 Ona jest tam szczęśliwa i chce żebyśmy my na ziemi też byli szczęśliwi :)

    Kehlana beta na pewno będzie wysok.................a bardzo zobaczysz <3 Ale wiem co czujesz, też wariowałam i odświeżałam stronę co 5 sekund :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana Kochana to czekam wraz z Tobą na betę i bardzo mocno trzymam kciuki!!!
    Teraz przed Tobą najgorszy czas. Ja też wariowałam na tym etapie. Ale wierzę mocno, że Twój Okruszek jest silny i ładnie rośnie!

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko, światełko dla twojej Wikusi! Przytulam cię bardzo mocno!

    Kehlana, trzymam kciuki z całych sił za betę, choć uważam ze to tylko formalność :) Na pewno będzie piękna i wysoka :) oczywiście daj znać :)

    kehlana_miyu, monilia84 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 25.541,73! Średni przyrost 100,5%! Ufff!

    Może jakoś wytrzymam do USG w środę :) Bety już nie zamierzam badać więcej, zwłaszcza, że przy tych wartościach przyrost chyba już zwalnia?

    Mama_Mai, Mysia 15, DomiBW, Tulisia, jangwa_maua, kierzynka, lucy1983 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko kochana twoja Wikusia to juz duza panienka :*:*:*
    Wiktorko wysylam ci duuuuuzo swiatelek do Nieba :) mam nadzieje, ze nasze Aniolki urzadzily ci wspaniale przyjecie i ze sobie tam szalejecie szczesliwe :*:*:*:*

    Za usg 3 trymestru juz trzymam kciuki :* jestem pewna, ze z maluszkiem wszystko jest w najlepszym porzadku!!! No i maz bedzie przeszczesliwy, jak zobaczy synka :)

    Kehlana czekam w napieciu na twoja bete :*:*:* musisz wierzyc w swojego Babelka!!! Ja wierze, ze rosnie i ze ma juz serduszko :*

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Kehlana!!! Wiedzialam, ze beta pieknie rosnie :) <3 <3

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę mi ulżyło, może przeżyję weekend w dobrym nastroju. Ten stres jest naprawdę potworny.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta!!! Dzidzia tam na pewno pięknie rośnie :) super ale się ciesze :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana tak się cieszę!!! Beta wspaniała!!!! Na usg też będzie dobrze przy takiej pięknej becie!!
    Po prostu cudowna wiadomość!!! Trzymam kciuki za usg, ale Okruszek jest silny- sama widzisz!!! :D

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młode mamy czy korzystacie może:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/07d4d223c9f2.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1b90e9da0d3a.jpg

    otulacz i wiaderko - fajne czy nie, przydaje się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 17:14

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu - dogadzaj sobie jeszcze tylko 3 tyg Ci zostało i przymusowa, karmieniowa dieta ;)


    Ja niby też nie wierze w słodkie i kwaśne, ale...
    z Wiki pożerałam słodycze jak szalona, w zeszłym roku kwaśne, kiszone, miecho,
    w tej ciąży słodycze, słodkie, słodziutkie, od miesa, wedlin, kiełbas odrzuca mnie od początku, a przed ciążą zawsze udko z rosołu spałaszowałam zanim na stół trafiło :p
    wiec albo mam zapotrzebowanie z powodu mdłości (w pierwszej i tej ciąży) na słodkie - podniesienie cukru, to potwierdzone naukowo, albo na dziewczynki :)
    od początku mówiłam do męża lubie słodkie i bedzie córka. a babcia sama to zauważyła.
    w zeszłej ciąży nic słodkiego nie jadłam, zero mdłości i kwaśne mi smakowało i mięso - wg chińskiego miał być syn.



    monilia84 - przytulam mocno i zapalam [*] dla Twojego Aniołka
    Najważniejsze, że jesteś w ciąży, że wszystko jest dobrze, że za niedługo będziesz tulić synusia :)
    A ja przed każdym USG mam stresa jak diabli, też bym męża chciała zabrać, ale może jeszcze troche poczekam z tym :)


    Kehlana - wszystko bedzie dobrze, mówię Ci to ja matka - wariatka, która do dziś shizuje, oczywiście niepotrzebnie, ile nerwów to tylko moje :)



    monilia84, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana, wow, ale beta!!! :) będzie dobrze moja droga :) ale na twoim miejscu już bym chyba bety więcej nie robiła bo też słyszałam że ten przyrost zwalnia i wyjdzie ci może z 80% i będziesz się tylko niepotrzebnie stresować. Już niedługo usg, zobaczysz cudowne serduszko i usłyszysz dobre wieści :) Rety, tak się cieszę :D

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monila - smutny dzień dla Ciebie, ale z drugiej strony masz teraz Małego szkraba który pewno daje o sobie znac, a siostra z nieba czuwa nad swoim rodzeństwem. A Wiskusia miała pewno bal z okazji urodzin razem z resztą naszych aniołków.

    Kehlana- beta piękna. Może zobaczysz 2 serduszka na USG ? :-P

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 618 619 620 621 622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ