Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr! jak miło, że zajrzałaś! kulaj się, kulaj :-) Jeszcze trochę sobie podźwigaj.

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo" Jesteś w ciąży - to raz. I masz prawidłowe i wyniki - to dwa. I więcej na tym etapie się nie spodziewamy. 100% planu" - lepiej tego ubrać w słowa sie nie da. Właśnie tak nauczyłam sie podchodzić do mojej sytuacji. Doskonale powiedziane!

    vertigo lubi tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 20 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Kamma, "piteina czy nie piteina oto jest pytanie" ;-)
    Vertigo, śmieszne z tą śliną, nigdy tak nie miałam.
    sy_la, a jednak te objawy jak są, to uspokajają, choć dobrze może być i bez objawów, a i źle nawet, jak są objawy. Babie nie dogodzisz.
    Haha zasrany telefon sam zmienia wyrazy. Rzecz jasna luteina

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 20 września 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego ucina co pisze. How sweet...
    Boję się iść jutro po wyniki. Mój mąż twierdzi że się udało on to wieczny optymista. Ja mam źle przeczucia i szczerze wolę się ich trzymać.

    Od 24 mierzecsobie temperaturę od tak.stwierdzam że gorąca jestem rano 36.6 do 36.9 wieczorem 37.4 do 37.6

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 20 września 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dnia cyklu. Przysięgam wywale ten tel...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 20 września 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bralyscie progesteron (dupka) na regulację cykli? Po jakim czasie po odstawieniu progesteronu dostawalyscie okres?

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Dziewczyny, bralyscie progesteron (dupka) na regulację cykli? Po jakim czasie po odstawieniu progesteronu dostawalyscie okres?
    Ja do 2 dni po odstawieniu, cykle 26-27. Ale biorę na niedomogę lutealną.

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 20 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alisa. Ja mam dluuugie cykle i podejrzenie niedomogi.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 20 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Dziewczyny, bralyscie progesteron (dupka) na regulację cykli? Po jakim czasie po odstawieniu progesteronu dostawalyscie okres?

    Tez kochana o tym myślę.

    1 cykl po poronieniu po 42 dniach okres potem drugi po 24. Teraz 35dc i nie mam dalej. Rozjechaly mi sie na maxa. Tez myślę o czym na wyregulowanie poki co umówiona jestem na monitoring i chyba dam i zastrxyk xrby jajko na pewni peklo. Meza przyduszam i działały hehe

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 20 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Dzięki Alisa. Ja mam dluuugie cykle i podejrzenie niedomogi.

    A moje sama widzisz kochana... I wez tu traf w owulke

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 20 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca ja dostawałam czasami okres podczas brania dupka albo 1-2 dni po skończeniu.

    Elaria no właśnie, te wszystkie Baby mają nierówno pod sufitem... jak są w ciąży i dobrze się czują, nie mają objawów to źle, bo schiza, że coś nie tak, a jak się źle czują, wymioty, nudności to też źle, bo ileż można tak cierpieć :-D no ale cóż, takie już jesteśmy, chyba lubimy ból :P

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 21 września 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziewczyny

    Nie odebralam wyniku wiec jutro odbiore. Maz prawie palca stracił zachcialo mu sie wiercic u kolegi peklo wiertlo i reszta tefo wiwrtls mu sie wbila. Masakra pol palca wisialo.ale oczywiscie on panikarz nie pójdzie szyc. Wiec kupilam szwy rozpuszczalne zabandazowalam u zobaczymy co dalej...
    Nie dobrze z tym paluchem powinien do lekarza,obserwuj czy zakarzenie jakies nie pójdzie..

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 21 września 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Drogie, melduje się, cały czas w dwupaku, choć nie będę ukrywać, że czuję się już jak mały wieloryb. Synek zdrowo rośnie, trochę zwolnił i jest w sam raz w stosunku do OM. Aż sama nie mogę uwierzyć, że za 8 dni bedzie ciąża donoszona i w zassdzie będzie można rodzić. Wydaje mi sie jakby to było wczoraj gdy pisałam wam o 2 kreskach...
    Wpadam tu rzadkomi może tym bardziej rzuca mi sie w oczy jak wiele mamy tu suwaczków. Bardzo się cieszę :) życzę wszystkiego dobrego wszystkim tu zgromadzonym bez względu czy mają już maluszki przy sobie, w brzuchach, czy jeszcze na nie czekają! Wysyłam mnóstwo pozytywnej energii i ciążowych wiruskow :)
    No bo czyz te dwie kreski nie byly wczoraj?Wspaniale ze juz powoli dochodzisz do finalu,bedziemy czekac na wiesci z porodówki bo to juz prawie bedzie.Trzymamy kciuki za szczesliwy poród

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 21 września 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    KammaMarra, Magdzia88 lubią tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :-)

    KammaMarra, Elmo13 lubią tę wiadomość

  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 21 września 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    W termomixie to minuta piec i zrobione ❤
    Mam dopa promyczku kitro odbieram bete na pewno ujemna i bede sama maz w delegacji bu...

    Mój maz tez wczoraj wyjechal w delegacje na 3 dni. Cala jego droge ryczalam, jak glupia... ze jak bedzie mia wypadek to sama zostane z dzieckiem itp. Potem wieczorem ryczalam ze sama jestem... jak wariatka..

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 21 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Kamma, "piteina czy nie piteina oto jest pytanie" ;-)
    Vertigo, śmieszne z tą śliną, nigdy tak nie miałam.
    sy_la, a jednak te objawy jak są, to uspokajają, choć dobrze może być i bez objawów, a i źle nawet, jak są objawy. Babie nie dogodzisz.

    Elaria skad ja to znam. Jak mialam objawy to bylam niezadowolona bo hylo mi z niji na poczatku trudno, zelaszcza z mdlosciami. A jak ifh nie bylo to schizowalam.

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 21 września 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    kochana u Ciebie to hormony :*
    Masz prawo...
    ja dzisiaj bez humoru... za parę godzin sądny dzień.
    czuje, że dupa... nie czuje, wiem to!
    Coconue wrote:
    Mój maz tez wczoraj wyjechal w delegacje na 3 dni. Cala jego droge ryczalam, jak glupia... ze jak bedzie mia wypadek to sama zostane z dzieckiem itp. Potem wieczorem ryczalam ze sama jestem... jak wariatka..

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 21 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    pojechał już,
    brzydko wygląda, ale który facet sam pojdzie do lekarza..
    no way ! :)

    tak więc, zaopatrzyłam go w zestaw małego lekarza : bandaże, szwy rozpuszczalne, woda utleniona i plastry..

    Jagna 75 wrote:
    Nie dobrze z tym paluchem powinien do lekarza,obserwuj czy zakarzenie jakies nie pójdzie..

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 21 września 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole pd zawsze uwazalam ze bahy w ciazy i matki z malymi dziecji to grupa specjalnej troski- istne wariatki.

    A im dalej jestem w ciazy tym mocniej podpisuje sie pod tymi slowami :))))

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
‹‹ 1031 1032 1033 1034 1035 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ