Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    gaduaa a ty mieszkasz w UK? jesli tak to jakie rejony?
    Irlandia kochana ;)

    AsiaPoli lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    Mój chce żeby robić teraz a nie w Mikołajki :D niecierpliwy :-) na razie objawów @ nie ma... Jeszcze 2 dni i wszystko będzie jasne
    A niech ci sie darzy,aaaapsiik ><●□♤{}> :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mikołajkowe, 3mam kciuki za pozytywy &&&!!!! My ciagle walczymy, tempka wyglada niezłe wiec liczę ze cos z tego moze sie urodzić :) testuje 14.12 (chyba ze wczesniej nie wytrzymam ;)).

  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna !
    A magda sie odzywala?? Cos wiadomo???

    Nadzieja tez milczy!

    Bo coco pisala...
    I gama to juz po wszystkim ;))
    Ktos jeszcze zostal nam z koncowka ??

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha! ja niedawno niechcacy kliknelam na watek grudniowek i akurat trafilam na wpis maggdy. Zerknij tam po szczegoly, takiego porodu sobie zycze:)

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj zielony kropek jest turbo.. temp z dziś 37,25 :) kreska na paskowym już coraz mocniejsza także łapcie dziewczyny !!
    @ jutro przyjść nie może z taką temp ;)

    fairy_dust_by_desperadofromhell-d382bh2.jpg

    Jacqueline, nick nieaktualny, Magdzia88, promyczek 39, Ikarzyca, Koteczka82, Pysia87, Evita, Elmo13, MonaLiza, M@linka lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaaa - łapię !!!!!!!!!! :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Elaria mąz juz wie o rybce?Rozmawiacie juz czy dalej burzowo?Moze sms-a mu wyslesz?
    Nie, my się długo nie gniewamy. Powiedziałam mu tego samego dnia, wieczorem.
    A dzis mialam takie niepokojace sny, że robiłam badania genetyczne i wyszło duże ryzyko ZD. I praca mi się śniła, że połowa nauczycieli była nowa. A ja mialam jeden dzien przerwy w zwolnieniu i musiałam iść na lekcje, a plan byl zmieniony i inni nauczyciele byli w moich klasach i nie mialam tam co robic.
    Umęczyła mnie ta noc.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria - gratuluję ruchów :) Pierwsze ruchy - super uczucie :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja dziś zrobiłam test najpierw ten z rossmanna i nic a potem miałam jakiś inny zwykły jakiś tani i też nic a @ brak więc nie wiem co myśleć bo od czasu leczenia przychodziła na czas.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziem do kina dzisiaj, wybór padł na Pitbull niebezpieczne kobiety ;)

    Życzenie pomyślałam, mam nadzieję, że się spełni :P

    Miłego dnia dziewczyny, wpadnę wieczorem :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natikka123 wrote:
    Kurde a ja dziś zrobiłam test najpierw ten z rossmanna i nic a potem miałam jakiś inny zwykły jakiś tani i też nic a @ brak więc nie wiem co myśleć bo od czasu leczenia przychodziła na czas.
    ale Ty przecież miałaś wczoraj pozytyw ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a dziś negatywny więc już nie wiem nic. Chyba we wtorek idę na tą betę i juz tych testów nie robię.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Posylam podwójną porcje ¥£_%/ $@××=_€&/ $#××$
    Złapane!!!!

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Nie, my się długo nie gniewamy. Powiedziałam mu tego samego dnia, wieczorem.
    A dzis mialam takie niepokojace sny, że robiłam badania genetyczne i wyszło duże ryzyko ZD. I praca mi się śniła, że połowa nauczycieli była nowa. A ja mialam jeden dzien przerwy w zwolnieniu i musiałam iść na lekcje, a plan byl zmieniony i inni nauczyciele byli w moich klasach i nie mialam tam co robic.
    Umęczyła mnie ta noc.
    Współczuję i przytulam. To tylko sen mnie zawsze Babcia mówiła że interpretuje się je odwrotnie, więc u Ciebie wszystko będzie ok ;-)
    Mnie też dziś śniły się dziwne rzeczy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natikka123 wrote:
    Kurde a ja dziś zrobiłam test najpierw ten z rossmanna i nic a potem miałam jakiś inny zwykły jakiś tani i też nic a @ brak więc nie wiem co myśleć bo od czasu leczenia przychodziła na czas.
    Poczekaj do Mikołajek i jak nie przyjdzie @ to zrób z nami test. Ile jesteś po terminie @?
    Trzymam kciuki żeby to było jednak to i beta była wysoka&&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 09:59

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinna być wczoraj. Ale już nie będę testowała bo skoro mi takie cuda wychodzą to idę poprostu na betę wyniki mam po ok 1 godz i spokój.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natikka123 wrote:
    Powinna być wczoraj. Ale już nie będę testowała bo skoro mi takie cuda wychodzą to idę poprostu na betę wyniki mam po ok 1 godz i spokój.
    Idź Natika na bete. Pierdziel testy!!!
    Powodzenia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 10:16

    Natikka123 lubi tę wiadomość

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie niedzielnie :)
    Aliska popieram : pierdziel testy , tylko beta prawdę powie :) !

    nick nieaktualny, Natikka123 lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Witam sie niedzielnie :)
    Aliska popieram : pierdziel testy , tylko beta prawdę powie :) !
    Bo wiesz Promyczku ja ich zrobiłam teraz z 7-8. Na każdym, ale na każdym abo bladzioch albo cień. I bądź tu mądry.
    Jutro mam termin @ i se czekam..

‹‹ 1504 1505 1506 1507 1508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ