X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka, końcówka potrafi dowalić. Stan fizyczny przekłada się na psychiczny, pogoda za oknem nie pomaga. Ja mam dziś też słabszy dzień, coś czuję, że spędzę go na kanapie, w dodatku zjadłam całą paczkę rodzynków w czekoladzie (cukrzyca!!!) i zaczyna mnie palić zgaga. No i waga oszalała, ważę 2 kg więcej niż we wtorek, chyba od powietrza ;-)

    Dziewczyny pocieszają, że już niedługo poród, że będziesz sobie tulić. Ha, gdyby to takie proste było. Dojdą uroki połogu (krew, zwijanie macicy, rewolucja w cyckach, zjazd psychiczny w związku z hormonami), wieczne niewyspanie... Ciąża jest trudna pod koniec, a po porodzie wcale nie jest łatwiej. Ja sobie tłumaczę, że trzeba to po prostu przetrzymać, że choć czasem wydaje nam się, że jesteśmy w czarnej dupie, z której nie da się wygrzebać, to jednak uda nam się złapać oddech, optymizm wróci i życie znów stanie się piękne.

    Jagna, to podali wam płeć, mimo, że nie zaznaczyliście opcji? Gratulacje synkowe! Obmyślajcie imię, jakieś typy?

    M@linka lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna - super wiadomość ;*

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj M@linko, niestety nic nie zrobisz, taka zaawansowana ciążą rządzi sie swoimi prawami. Trzeba to przecierpiec i tyle ale przynajmniej wiesz dla kogo to robisz :-) juz niebawem spotkasz Dominisia i zapomnisz o tym złym samopoczuciu. <3

    Moja córka wczoraj dała mi popalić. Nie wiem czy to wynika z faktu, że moj mąż wczoraj wrócił do domu po 1,5 tyg nieobecności i jak usłyszała jego glos tak sie rozbrykala czy co , ale szczerze to az się zmartwilam czy wszystko jest w porządku. Takie gwałtowne ruchy i dużo... dzis tez szaleje.. może juz jakos bardziej ją odczuwam, wyraźniej i dlatego takie wrażenie?! Mam nadzieję, ze jest wszystko OK.
    Wczoraj tak mnie plecy bolały (ledzwie), ale chyba dlatego że za duzo rzeczy zrobiłam w domu. Dzis troche lepiej.. ale plecy chyba już będą moją zmorą do końca ciąży... zawsze moj M. Odkurza chate a wczoraj sama to robiłam, bo jego plecy sa w gorszym stanie... nawrocila mu przepuklina i musiał zjechać z wyjazdu służbowego wcześniej :-(

    Jagna- gratulacje zdrowego Synusia! Akurat co do wynikow badań od samego początku wiedziałam i pisałam Ci że będą prawidłowe <3

    PS. Wszystkim Agnieszkom wszystkiego najlepszego :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 13:08

    M@linka lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria to prawda, ze dojda uroki połogu, ale kazda z nas sie na dziecko decydując raczej wie o tym, a tulenie dziecka juz na ziemi pewnie przycmi cały ten ból, niewyspanie i zmęczenie :-)
    Tak mi sie bynajmniej wydaje, nie wiem jak jest w realu bo to moje 1 dzieciątko ale tak sobie to wyobrażam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 13:12

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna gratuluję synka!!! Chłopaki są super!!!:p
    M@linko mam nadzieję że szybko poczujesz się lepiej. Ojojam i tule.

    Sy_la mój synek zawsze zaczynał szaleć jak mąż wracał do domu i jak leżeliśmy w łóżku to kopał ojca po plecach przez mój brzuch ;)

    M@linka, MonaLiza, sy__la lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla, po porodzie jest ciężko, fizycznie i psychicznie, ciało musi się zregenerować, hormony dają popalić, noworodek jak kosmita coś komunikuje, a matka musi się tego nauczyć, dziwne, bo niby tyle śpi, a jednak opieka zajmuje całą dobę. Trzeba ogarnąć karmienie, co też czasem nie przychodzi łatwo. Ja w każdym razie wspominam początki jako słodko-gorzkie. Nagrodzona poczułam się później, jak doszłam do siebie fizycznie, jak ogarnęłam karmienie, jak zeszła córce żółtaczka, jak dopasowałyśmy się z karmieniem. Może teraz, ponieważ spodziewam się trudów i już wiem, jak może być źle, to może właśnie będzie lepiej, bo nie spodziewam się sielanki.

  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Wlasnie dzwonilam do kliniki,jest wynik prawidlowy,na razie tylko tyle bo wynik maz przywiezie bo jedzie akurat do Krakowa.Mam nadzieje ze to nie prima aprilis...idealny prezent mam na imieniny :-) az sie poplakalam jak uslyszalam te wiadomosc

    Jagusiu, dopiero weszlam na forum. Dreszcze i lzy! tak czekalam na ta wiadomosc, kochana! och jejku jaka szkoda, ze nie moge Cie usciskac. Bardzo, bardzo sie ciesze!!! Ja i Marianka sciskamy mocno Jagienke i Julcie/Julcia <3 <3 <3

    Edit: juz doczytalam,ze to SYNEK!!!:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 13:42

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Evita Autorytet
    Postów: 823 807

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś bardzo się cieszę z pozytywnych wynikow- choć byłam spokojna że tak będzie i gratuluję synka. Macie już imię?

    Uściski dla Wszystkich!

    Evita

    4 straty
    immunologia+ nieprawidłowy kariotyp
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna gratuluje syna :**

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu dzis weslo :) Jagna super ze wyniki pozytywne i gratuluje synka :) Idąc tropem pseudonimow - to jest malutkie Jagniątko :)

    I Genshiniatko jakie ladne :)

    Wszystkieg najlepszego Agnieszkom:) Wasze zdrowie :)

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idąc tym tropem to mnie wyjdzie kociątko hihi....dobre.

    MonaLiza lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna - wspaniałe wieści :) <3 :D

    Wypiję sobie za wszystkie nasze Agnieszki lampkę wina :D ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie winiątko :) Zdrowko Jacq :)

    Ja moich znajomych synka nazywam zdrobniale od ich nazwiska:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 18:12

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • jomi81 Autorytet
    Postów: 2157 1288

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna, gratuluję zdrowiutkiego synka! Cudna wiadomość :)

    Malinka, końcówka ciąży potrafi dać w kość. Masz teraz prawo niekonstruktywnie trwonić czas i nie powinnaś mieć żadnych wyrzutów :) A po porodzie może być różnie, wcale nie musi być ciężko :) Ze mną ciąża, poród i połóg obeszły się bardzo łaskawie. Pierwsze 2 tyg po porodzie to były wczasy, bo młoda dużo spała, mąż miał wolne, ja czułam się rewelacyjnie, nic mnie nie bolało, no sielanka normalnie. Tyle, że w przyrodzie musi być równowaga, więc po tej lajtowej ciąży, szybkim i bezbolesnym porodzie oraz rewelacyjnym połogu, moje dziecko pokazało swoje prawdziwe oblicze, czyli nieodkładalnego typa, który pierwszą noc przespał w wieku 3 lat ;) Był hardcore ;)

    sy__la, M@linka lubią tę wiadomość

    Olga 05.01.2013
    IMSI 27.09.16 punkcja; 02.10.16 zamrożono 5 blastocyst (Gameta Rzgów)
    10.16 fet 4aa (+), 04.17 fet 4cc (+), cb; 12.16 fet 4aa (+), poronienie zatrzymane 8tc
    24.05.17 fet 3bc, 3cc (+); 22.06.17 biją dwa serduszka :)
    Nela i Tymon 09.01.2018
  • Magdzia88 Autorytet
    Postów: 1368 1185

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna ! No wiedzialam ze bedzie elegancko ;* <3
    Piekna sprawa ;*

    Malinka wytrzymaj jeszcze troszke ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 19:54

    M@linka lubi tę wiadomość

    Syneczek. <3
    17u9anlij5jluasc.png
    2.02.2016 Aniolek ;*
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi mija 32 dc. Siedze z henna na glowie, jem schoco bonsy, zamowilam mojej suni super szeleczki i ogladam moje nowe dzieci - rybki:) Chillout

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagusiu bardzo się cieszę i ogromnie gratuluję SYNKA <3
    Masz cudownego Anioła który czuwa od pierwszego dnia istnienia Twojego Maluszka :)

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria a może to jest tak jak kiedyś z Vertigo rozmawiałaś, efekt brzasku? Sprawdzałaś sobie cukier w nocy? Straszne to, że mimo diety i pilnowania cukrów i tak nie jest do końca ok… Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

    Gadułko postaram się, obiecuję ;) Potrzebowałam kilku dni samotności, już tak mam, że jak jest bardzo bardzo źle to muszę się odciąć i wygrzebać z dołka sama.
    Co prawda jeszcze nie jestem w ciąży, ale już oglądam detektory tętna i myślę, że kupię taki jak tylko zajdę. Podejrzewam, że będę spokojniejsza, gdy będę wiedziała, że mogę zawsze sprawdzić, co z dzieckiem.
    PS. Fajna bransoletka! :)

    Mamo Calineczki ja zrobiłam wszystkie badania dotyczące krzepliwości (genetyczne, immunologiczne i inne) za ok 700 – 800 zł, więc lekarka trochę przesadza z tymi cenami :) Nie mam na celu straszenia, ale ja mam morfologię idealną a mam dwie mutacje genetyczne odpowiadające za trombofilię. Morfologia nie jest wyznacznikiem przy badaniu problemów z krzepliwością, zmiany w morfologii najczęściej pojawiają się, gdy pojawia się zakrzepica.

    Jacqu podoba mi się Twoje podejście. Życzę z całego serduszka, żeby ten cykl trwał przynajmniej 38 tygodni ;)

    Jomi ja bym tego lekarza zjebała za taki tekst. Do ciężkiej Anielki! Jeśli masz dzięki temu mieć czyste sumienie to tylko i wyłącznie Twoja sprawa czy zrobisz badania czy nie. Ze mnie mój wcześniejszy lekarz się śmiał (!) jak mu powiedziałam, że zamierzam zrobić szerszą diagnostykę przed kolejną ciążą. Wyszłam z gabinetu trzaskając drzwiami. Podziękowałam za taką „opiekę”. Podejrzewam, że moje obecne wyniki starłyby mu z gęby głupkowaty uśmieszek, bo tylko i wyłącznie mój upór sprawił, że mam zdiagnozowaną trombofilię. Gdybym nie zaklinała rzeczywistości i posłuchała lekarzy, mogłabym poronić jeszcze kilka razy zanim ktoś by wpadł na pomysł, żeby mnie skierować na badania. Także Kochana, jeśli chcesz zrobić badania, masz jakieś podejrzenia, albo zwyczajnie chcesz się uspokoić wynikami, to idź do labu i nie patrz na nic! Ja na swoim przykładzie będę każdej kobiecie po stracie polecała wykluczenie przynajmniej tych najczęstszych przyczyn strat. Lepiej wykluczyć pewne rzeczy niż później się obwiniać.

    Ikarku dzięki po stokroć za linka do tego labu. Skorzystam na bank, już dawno chciałam zrobić badanie w kierunku HPV

    MonaLiza i jak tam sytuacja? Z tymi kariotypami to przegięcie jest! Jak tak można? Tyle czasu już czekacie i nadal żadnych wiadomości :(

    Promyczku aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Kciukasy za pozytywny wynik IUI!!!! Niech się zazieleni i i zakreskuje!!!

    Evitko trzymam kciuki za pracę z trenerką. Super sprawa swoją drogą. Myślę, że nie zaszkodzi sprawdzić się pod kątem IO, ta cholera może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę… Może to jest klucz do szczęśliwego zakończenia?

    Koteczko fotę brzuszka poprosimy :D Może jakieś maskujące kroje albo kombinacje kolorystyczne, które odwrócą uwagę? Albo spróbuj ciut tylko luźniejszych ciuchów, może nikt się nie pokapuje.

    Genshirin jak pięknie rośnie Żelek! Szok normalnie ;) Chyba rzeczywiście pora na nowe zdrobnienie :D Cieszę się niezmiernie, że z maleństwem wszystko ok <3

    Malinko ja Ci się ani trochę nie dziwię, że masz dość. Ojojam i tulę i życzę by ta niemoc i deprecha poszły sobie precz od Ciebie :*

    Jagienko tak bardzo się cieszę, że nasze przypuszczenia zostały potwierdzone wynikami badań! Gratuluję synka!

    Coco, Jacqu, Jagienko, Inessa
    Wszystkiego najpiękniejszego z okazji imienin!!!
    kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0058.gif

    Alisko tak pięknie to napisałaś! Chwyta za serce!
    Jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

    M@linka, promyczek 39, Jacqueline, Gaduaaa, inessa lubią tę wiadomość

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za słowa otuchy...

    Jagienko gratuluję synka ehh...Dziadek byłby dumny!

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... MonaLiza ten twój cykl zaczyna wyglądać tak jak mój, też tak sobie czekałam aż do 35 dnia kiedy za namową męża zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Mam przeczucie że u Ciebie też tak będzie. ;)

    A wieczór super. Pełen relaks ;)

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
‹‹ 1751 1752 1753 1754 1755 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ