X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Martynko oj to ciezka sprawa z pieskiem :( ja bardzo lubie psy i zawsze mielismy w domu teraz nie moge miec bo tesciowa sie nie zgadza na pieska no ale cóz rybki mamy.
    Niech suczke sie poprawi i niech mniej cierpi !!!

    Blodynko przepraszam zle zrozumiałam wpis no dietetyk niestety kosztuje :(
    chyba tez najwazniejsze jest to co piszesz iz najlepiej ograniczyc jedzenie po którym zle sie czujesz!!

    Natalii a moze nie bedzie Krwawej Mery??? :D

    ja dzisiaj miałam dziwny sen, skad takowe sie biora to ja nie wiem :P
    sniło mi sie,ze trafilam na porodówke w 30 któryms tygodniu - niby :P i ze rodze ale wykłócałam sie z pielegniarka,ze to niemozliwe bo nie jestem w ciazy bo biore antybiotyk oraz po niedzieli mam histeroskopie. Pielegniaka nie chciała mnie słuchac i pytała o imie jakie wybralismy dla dziecka hyhyhy potem kłóciłam sie z lekarka,ze ja nie rodze i niech zobaczy,ze nie mam brzucha to gdzie to dziecko jest :P okazało sie,ze to sie dzieje w USA :P w jakims wielkim budynku wiezowcu takim z połowy XX wieku a na koncu zwiewałam z porodówki :D :P
    normalnie chyba bziukuje :P hyhyhy
    Fajnie jakby nie bylo to fakt ale watpie bo temp sama za sieie mowi ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii zajrzałam teraz na Twój wykres mam pytanie czy Ty byłas kiedys na jakims monitoringu cyklu?
    przepraszam mam nadzieje,ze sie udało ale wyglada mi Twój cykl na bezowulacyjny a takowe zdarzaja sie u kazdej zdrowej kobiety 1-2 razy w roku ale warto tez zobaczyc u lekarza jak nasz cykl wyglada czy sa owulacje!
    a tempka oby odbiła w góre :D

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 26 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :) Ledwo żyję. Goście najedzeni, mąż zadowolony. Dostał troszkę alkoholi i kuchenkę mikrofalową taką na wypasie :) Lubi gotować więc przyda się idealnie :)

    inessa lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika tylko pozazdrościć męża... mój kompletnie ciemny w kwestii gotowania :( szkoła mamusi...

    malika89 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 września 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Natalii zajrzałam teraz na Twój wykres mam pytanie czy Ty byłas kiedys na jakims monitoringu cyklu?
    przepraszam mam nadzieje,ze sie udało ale wyglada mi Twój cykl na bezowulacyjny a takowe zdarzaja sie u kazdej zdrowej kobiety 1-2 razy w roku ale warto tez zobaczyc u lekarza jak nasz cykl wyglada czy sa owulacje!
    a tempka oby odbiła w góre :D
    bylam bylam... tez tak pomyslalam ze bezowulacyjny jest...
    i wlasnie odbila w gore :) ale to chyba bez znaczenia

  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 27 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chcialam Was zapytac czy po stracie robilyscie test ciazowy? 3 tygodnie temu poronilam i nadal mam testy pozytywne z tym, ze kreska testowa jest coraz jasniejsza. Jak dlugo moga wychodzic pozytywne?

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 27 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin kazał zrobić hcg po zakończeniu krwawienia. U mnie poziom max nie przekraczał 300 więc szybko hcg się wyzerowało. Z wynikiem poszłam na wizytę by sprawdzić na usg czy wszystko się oczyściło.
    Adora, jeśli miałaś wysoki poziom hcg to może trochę potrwać. Zrób za tydzień hcg i jak wyjdzie wysokie to skonsultuj ze swoim ginrm.

    adora lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane <3 :)
    my po spacerze u nas dzisiaj maraton był z róznych stron swiata ludzie biegli, wiec poszlismy zobaczyc jak inni biegaja :D :P
    ja kiedys biegałam wyczynowo potem zdrowie juz nie dopisywało! Po obiedzie a teraz kawa i podczytanie co na forum piszczy :D
    Adora popieram Malike ale mam pytanie czy bylas na jakiejs kontroli USG po poronieniu. Pytam bo niestety mogłas sie zle oczyscic ale tez mogłas miec juz dosc wysoka bete i powoli spada jej poziom.
    Wiem,ze mieszkasz w UK ale moze spróbuj gdzies zrobic bete! a i czy robilas w ciazy bete?

    Natlii widziałam,ze odbiła zobaczysz co jutro bedzie bo moze masz teraz owulacje wiem,ze dosc pózno ale nie wiem jak wczesniejsze cykle u CIebie wygladały.

    Martynka jak suczka?

    Dobrego popołudnia zycze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 16:54

    adora lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 września 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej kochane <3 :)
    my po spacerze u nas dzisiaj maraton był z róznych stron swiata ludzie biegli, wiec poszlismy zobaczyc jak inni biegaja :D :P
    ja kiedys biegałam wyczynowo potem zdrowie juz nie dopisywało! Po obiedzie a teraz kawa i podczytanie co na forum piszczy :D
    Adora popieram Malike ale mam pytanie czy bylas na jakiejs kontroli USG po poronieniu. Pytam bo niestety mogłas sie zle oczyscic ale tez mogłas miec juz dosc wysoka bete i powoli spada jej poziom.
    Wiem,ze mieszkasz w UK ale moze spróbuj gdzies zrobic bete! a i czy robilas w ciazy bete?

    Natlii widziałam,ze odbiła zobaczysz co jutro bedzie bo moze masz teraz owulacje wiem,ze dosc pózno ale nie wiem jak wczesniejsze cykle u CIebie wygladały.

    Martynka jak suczka?

    Dobrego popołudnia zycze :D
    wlasnie mam nieregularne cykle;/ i sama nie wiem co to wyjdzie bo wyglada na cykl bezowulacyjny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii przepraszam,ze tak dopytuje ale nie pamietam kazdej historii a chciałabym pomóc na tyle ile ja potrafie.
    Czy miałas robione badania hormonalne ale i kobiece hormony oraz tarczycy???

  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 27 września 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie w Uk nie robia badan po poronieniu. W przyszlym tygodniu jeszcze zrobie test i jak bedzie nadal pozytywny zadzwonie do szpitala. Hcg nie robilam, bo tu nie ma mozliwosci na wlasna reke zrobic ale sadzac po objawach tzn okronych mdlosciach i wymiotach musialam miec b wysoki poziom tego hormonu.

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 2 raz podchodzę do pisania, coś mnie kasuje :(

    Inesska piesek chodzi ale widać, że ją boli, jutro z mamą idziemy do weterynarza umówimy ją na zabieg... piesek mieszka u rodziców, ona tam przyzwyczajona i rodzice też... czasami zabieram ją do siebie :)

    Inesska to ciekawa niedziela... my dziś tryb kanapowca :)
    Dla mnie bieganie to kara :) nie lubię biegać :) ale chodziłam kiedyś dużo na siłownie :)

    U nas z miesiąc temu był wyścig kolarski o puchar ministra :) i to przejeżdzali koło mojego domku :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak samopoczucie dziś dziewczynki ?

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 27 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadłam dzis w drożdżowy szał! :D siedzę w kuchni ;)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii mysle,ze poczekaj jeszcze z kilka dni i powtórz test mam nadzieje,ze zacznie spadac bo jednak troche długo CIe trzyma hcg!!!
    Mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze. A dopóki masz poziom hcg w krwi nie dostaniesz okresu no i owulacji.

    Martynko oby weterynarz cos jeszcze zaproponował!!!!
    Niedziela jest dla odpoczynku wiec mozna lezec,siedziec itp. :D :P
    ja uwielbiam spacery biedny maz bo On tak róznie bo nie czasami uwaza,ze nie ma czasu ( chodzi o niedziele) :P ale zawsze idzie ze mna :D :P

    Bomblica co ciekawego robisz ????ja uwielbiam gotowanie,pieczenie :D

    A tak wogóle martwie sie bo mnie bardzo gardló boli i mam dreszcze a nie mam goraczki :( a we wtorek mam miec histeroskopie!

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 27 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulki z ziarnami i słodkie bulki z kruszonką tylko nie wiem czy dawać cos jeszcze do środka czy może zrobić z tego chałkę ;)
    Pelno wirusów w powietrzu, łykaj neosine albo groprinosin

    inessa lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesska może to po spacerze? co? a możesz wziąć coś rozgrzewającego? tzn jak boli gardło to poczekaj aż trochę przestygnie i weź uderzeniową dawkę wit C, co 2 godz 1g.

    Mnie dziś coś dusi :( mam wrażenie guli w gardle, nie mogę jej przełknąć, odkalsnąć... :(

    Bombelku pochwal się co robisz dobrego... :)

    Adora dobrze, że kreska jest słabsza, ja wiem, że u Was ciężko z tą betą, ale może jak test nadal się będzie utrzymywał to warto o tym pomyśleć, bo aby to nie był zaśniad groniasty :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 19:27

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica mniam mniam ale mi apetytu narobiłas !!!!
    ja ostatnio robiłam na obiad bułeczki drozdzowe z pieczarkami w srodku :D

    Martynko no mnie boli od wczoraj,niestety zaczyna sie jesien a ja jestem alergikiem i astmatykiem i jak co roku o tej porze zapalenie gardła ale akurat teraz mi nie w pore. Najgorzej,ze nie moge brac wielu leków - uczulenie- no ale zobacze co jutro bedzie !!!
    Wogóle wirusy panuja,cale rodziny sa chore.

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mi narobiłyście smaka... :)

    Inesska współczuje z tą alergią... :(

    Teraz wszyscy chorują :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 27 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Natalii przepraszam,ze tak dopytuje ale nie pamietam kazdej historii a chciałabym pomóc na tyle ile ja potrafie.
    Czy miałas robione badania hormonalne ale i kobiece hormony oraz tarczycy???
    tzn co dokladnie chodzi? bo na tarczyce to na pewno nie

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ