X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Basia38 Koleżanka
    Postów: 37 72

    Wysłany: 12 lutego 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, dzieki!.
    Ten rok staran to może przez mojego K bo on juz 44 lata ma i w zasadzie dopiero po 7 miesiacach staran zaczal sie sam suplementowac. I po zrobieniu wyników rzeczywiscie okazalo sie ze poprawil jakosc nasienia bo byl jakis minimalny problem z ruchliwoscia. Po 4 miesiacach od tej suplemenetacji bylam w ciazy. Wiem ze moj wiek tez jest zacny ale robilam cala mase badan i wszystkie byly w normie, ksiązkowe wrecz - hormony, witaminy etc. Owulacje mam wiec lekarz moj uwaza ze nie powinno byc juz problemów. Mamy teraz starac sie do lipca/sierpnia i jesli nic nie wyjdzie to wtedy zleci mi jakies dodatkowe badania zeby szukac przyczyny ale poki co minął 3 cykl po stracie i dopiero teraz zaczelismy znowu starac sie "na legalu". Dzis 8 dpo temp ma drugi skok wiec nie trace nadzieji choc sie nie nastawiam.

    4cs 💚⏸️

    11.03.20 (25 dc, 11dpo) - beta: 87,31;
    17.03.20 (31 dc, 17 dpo) - beta: 3445;
    20.03.20 (34 dc, 20 dpo) - beta: 14606.
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 12 lutego 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Basia to trzymam kciuki. Daj znać🥰

    age.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 12 lutego 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko u mnie cholesterol ogólny podwyższony, do tego nieco ponad norme trójglicerydy i za mało dobrego.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • pan-da Przyjaciółka
    Postów: 88 24

    Wysłany: 12 lutego 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Baksiu. Fajnie, że pytasz, ale w sumie co ci mogę powiedzieć oprócz tego, co już pisałam. Czekam na wizytę 2 marca. Biorę bromergon i chyba należę do tych nielicznych szczęśliwców, u których nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych.

    W poniedziałek mamy trzecią rocznicę ślubu. A ponieważ prawie nakłada nam się na Walentynki, to w sobotę idziemy z tej okazji na walentynkowy koncert do filharmonii. :)

    Kraków
    FV R2_4070A-G hetero, MTHFR_1298A-C hetero
    kariotyp ok
    grudzień 2017 - ciąża biochemiczna
    lipiec 2018 - puste jajo płodowe, łyżeczkowanie
    październik 2019 - puste jajo płodowe, poronienie
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 13 lutego 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimi, tak jak Ewelina napisała najlepiej brać wszystkie Wit oddzielnie. Jak będę w domu to napisze Ci co ja biorę ale zanim zaczniesz coś brać to może lepiej gdybyś zbadała poziom Wit b12 i kwasu foliowego? Ja miałam niedobór Wit b12 i biorę dosyć wysoka dawkę i bardzo ładnie te Wit podniosly mi poziom. Tylkk właśnie dawkę trzeba dopasować do obecnego pozimu Wit.

    Malina to nieźle te choróbsko się Ciebie zaczepiło 😐
    Olej z wiesolka to na śluz? 🤔 I jego powinno się brać tylko w pierwszej fazie cyklu? Czy pomyliłam z czymś innym 🤔 @ w 22dc to faktycznie szybko ale tak jak piszesz może być bezowulacyjny cykl albo przez osłabienie organizmu, chociaż nie mam pojęcia czy przeziębienie/choroba może mieć wpływ na miesiączkę.
    U mnie jakoś leci, trochę pochrzaniło mi się z cyklem. Miesiączka pojawiła się z 1-2 dni później i to nic takiego ale 10 dni przed miesiączka byłam na usg i okazało się że jest pęcherzyk.. I są trzy opcje : późniejszą owu ale druga faza trwała 10/11 dni a u mnie zawsze trwała 13/14, pęcherzyk nie pękł i się wchlonie czyli cykl bezowulacyjny, no i najgorsza opcja zrobi mi się torbiel 🤦🏼‍♀️. Przez pierwsze 2 dni mieisczki umierałam,nir pamiętam już kiedy tak mnie brzuch bolal i plecy 😑 Mam nadzieję, że to taki jednorazowy psikus mojego organizmu 🤞🏻
    Wizytę u Prof mam za równo 2 tyg! Już nie mogę się doczekać 😁 chce już działać, iść do przodu. Fakt czas leci jak szalony 🤪

    Ewelina, dziwny kurde ten wykres 🤔
    Bo z tego co ja się dowiedziałam i jak obserwowałam swoje cykle owulacyjne (potwierdzone usg) to musi być wzrost tak jak Malina napisała nawet te 0,2 stopnia ale ten wzrost musi utrzymać się przez chociaż 3/4 dni i wtedy można stwierdzić, że być może była owulacja.

    Część Basia. Przykro mi z powodu straty 😔
    Trzymam kciuki aby teraz było wszystko dobrze. 8dpo i drugi skok temp..no no 😍 kiedy planujesz testować? Jesteś z tych które czekaj kilka dni po terminie @ czy z tych które wcześniej testują, bo nie mogą wytrzymać (jak ja 🙈)?

    Pan-da, ja brałam dostinex i też żadnych skutków ubocznych 😁 kiedy masz zbadać prolaktyne?
    Oj jak pieknie 😍 to bawcie się dobrze!

    Właśnie Trodde Kochana odezwij się jak tam u Ciebie

    Ewelina powodzenia na wizycie!! ✊🏻😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 12:19

    Malina lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 13 lutego 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksia,
    Tak, wiesiołek na śluz. Tzn ja z takim przeznaczeniem biorę, bo jeszcze niby zapewnia dobra kondycję skóry, tutaj nie zauważyłam zmian🤔 i ponoć obniża cholesterol, więc może

    Vian

    mogłabyś spróbować🤔

    Tak czy inaczej dopiero pierwszy miesiąc suplementuję (na przemiennie raz w dawcę 4 kapsułki raz 2, ze względu na przyjmowany acard) więc może przy dłuższym braniu, coś się zmieni. A śluz noo mega poprawa aż jestem w szoku, bo nawet nie myślałam, ze w pierwszym miesiącu zobaczę jakąś poprawę😳 Dziś wzięłam ostatnia dawkę bo 15dc. Teraz zamienię na DHA. Więc Baksia dobrze pamiętałaś☺️
    Co do krótkich cykli, kiedyś gin mi mówił, że krótkie mogą wskazywać na brak owulacji, oczywiście mogą nie muszą😉 myśle ze przeziębienie czy choroba nie miały wpływu. Coś się może rozregulowało😬Zobaczę jak wypadnie teraz☺️ Zrobię badania i w marcu z wynikami udam się do gina. może będzie miał jakieś wytłumaczenie🤔
    Myślę, ze Ty nie musisz się martwić, po prostu czasami zdążają się takie psikusy. Teraz na pewno będzie dobrze😘

    age.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 13 lutego 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, cieszę się że wiosiolek pomaga 😁 kiedyś też o nim myślałam ale stwierdziłam, że nie potrzebuje bo na brak śluzu nie mogę narzekać 🙈.
    No mam taką cicha nadzieję, że to tylko jednorazowy psikus 😁 24.02 mam wizytę u gin w klinice więc zobaczę co powie i może dowiem się czy mam te PCO, bo też mnie to zastanawia 🤔
    Trzymam kciuki aby w tym cyklu udało się zrobić badania ✊🏻

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdaje relację z wizyty u dr.Malinowskiego 😊

    Na wizytę czekaliśmy ponad 1 godz .
    Profesor obejrzał wszystkie wyniki moje i M .U mnie nie jest źle 😉 .Narazie profesor uważa ze problemem może być nasienie u M i że może mieć w nim przeciwciala przrciplemnikowe i dla tego mój organizm odrzuca zarodki. Na razie to teoria, zobaczymy po odebraniu wyników co wyjdzie. Do tego Profesor dodał że mamy bardzo duże szanse że teraz się uda ale mamy nie zachodzić. Pobrali mi 9 próbowek krwi 😬 M 5 probowek i nasienie .Zapłaciliśmy 4200 więc mniej niż się spodziewaliśmy.
    Szczepienia pewnie będą ale jeszcze nie wiadomo na 100% .
    Z tego wszystkiego nie zrobiłam zdjęcia z zaleconymi badaniami i nie pamiętam co tam było 🤔😌
    Jestem juz zapisana na histeroskopię jadę 1.03 a zabieg 2.03 .
    Następna wizyta 23.03 i powinny być wyniki i ustalamy plan działania 😁

    joana, baksia, pan-da, Wombat, Malina, Pati96, agulineczka, Natikka123 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 14 lutego 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina swietne wiadomosci 😍
    Oby to byl szczesliwy krok milowy w staraniach ❤

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 14 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka
    z niecierpliwością czekałam na relacje☺️ Cieszę się, że wszystko pozytywnie🥰 jeszcze dobry miesiąc i może będziecie mieć zielone światło✊✊

    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 14 lutego 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Ewelinka
    z niecierpliwością czekałam na relacje☺️ Cieszę się, że wszystko pozytywnie🥰 jeszcze dobry miesiąc i może będziecie mieć zielone światło✊✊

    Jeżeli będzie potrzeba robić szczepienia to pewnie zejdzie się trochę dłużej no ale zobaczymy co przyniesie czas 😉.
    Szczerze mówiąc jak pomyśle sżeobie ze może już za miesiąc będziemy mogli zacząć się starać to oblatuje mnie strach 😬

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 17 lutego 2020, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja histeroskopia została przeniesiona z 2.03 na 9.03 z powodu braku miejsc ale może to i dobrze bo od razu następnego dnia po wizycie skoczyła mi w końcu temperatura i wykres pokazał ovu na 14.02 i ten cykl może mieć 36 dni .Kurde czyżby mój organizm ze stresu wstrzymał ovu a jak nareszcie odetchnęłam to wszystko wróciło do normy 🤷‍♀️🤔ale to wszystko dziwne .Niedlugo sie okaże.

    Baksia twoja wizyta też już coraz bliżej 😊

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 17 lutego 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka,
    stres ma duży wpływ na nasz organizm, także uważam, że to bardzo prawdopodobne😔
    Kochana, a histeroskopia masz w klinice czy szpitalu?

    age.png
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 17 lutego 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina wrote:
    Ewelinka,
    stres ma duży wpływ na nasz organizm, także uważam, że to bardzo prawdopodobne😔
    Kochana, a histeroskopia masz w klinice czy szpitalu?

    Histeroskopię będę mieć w szpitalu w ICZMP

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 17 lutego 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina to prawda, coraz bliżej 😁 jak zleci ten tydzień to już pójdzie z górki 😁
    A powiedz mi czy jest szansa aby ten zabieg zrobić i siebie w mieście? Czy Prof mówi gdzie to ma być zrobione i koniec kropka? 🤔😆

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 17 lutego 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Ewelina to prawda, coraz bliżej 😁 jak zleci ten tydzień to już pójdzie z górki 😁
    A powiedz mi czy jest szansa aby ten zabieg zrobić i siebie w mieście? Czy Prof mówi gdzie to ma być zrobione i koniec kropka? 🤔😆

    Szczerze mówiąc to nie wiem bo nie pytałam czy mogę gdzieś indziej zrobić histero . Tylko tak się zastanawiam że pewnie będzie szybciej jak od razu Profesor Cię wciśnie na swój oddział.

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 17 lutego 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina26 wrote:
    Szczerze mówiąc to nie wiem bo nie pytałam czy mogę gdzieś indziej zrobić histero . Tylko tak się zastanawiam że pewnie będzie szybciej jak od razu Profesor Cię wciśnie na swój oddział.

    Pewnie tak.. A hm jaki jest koszt tego u Prof? 🤔

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 17 lutego 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dziękuję że pytacie co u mnie :) Ciężko mi będzie Was nadrobić...
    Witam się z tymi które dołączyły niedawno i przykro mi że musicie dzielić nasz los, ale mam nadzieję że obecność na tym forum choć trochę pomoże. Są tu naprawdę wspaniałe osoby, a chwila "rozmowy" niezastąpiona.

    Ewelina tak się cieszę, że wizyta udana! :) Baksia teraz Ty :) Ja na swoją jeszcze poczekam, bo zapisy będą dopiero 30 marca, chyba że coś się zwolni...
    Malina mi wiesiołek też mega pomagał na śluz. I picie sporych ilości wody.

    Ostatnio kompletnie nie miałam czasu się odezwać. Nie myślałam, że powrót do pracy do tego stopnia odbierze mi siły. Tak zwyczajnie, fizycznie padam na twarz :/ Ciężko mi się wgryźć w system pracy i to co się działo pod moją nieobecność, ale jakoś powoli coraz lepiej mi idzie. Tylko do wstawania nie mogę się znowu przyzwyczaić... jeśli w ogóle można przywyknąć do wstawania o 4:40 ;) Bo ja chyba nigdy nie przywyknę. Teraz jest już w miarę normalnie, ale na początku szef strasznie się czepiał i strzelał fochy, bo znowu musiał mi płacić za zwolnienie. Tzn. nie powiedział tego wprost ale dało się to odczuć. Nie wyobrażam sobie , gdybym miała kolejny raz wracać do tej pracy jeśli by mi się znowu nie udało :/
    W środę mam wizytę u ginki, więc będę w końcu wiedzieć czy wszystko wróciło do normy, mniej więcej wtedy powinnam mieć ovu, więc przy okazji coś podejrzę. Ciągle czekam na wyniki kariotypów, już niedługo wszystko będzie jasne.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 18 lutego 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Pewnie tak.. A hm jaki jest koszt tego u Prof? 🤔

    Za histeroskopię już nie płacimy 😁

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 18 lutego 2020, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Hej Dziewczyny, dziękuję że pytacie co u mnie :) Ciężko mi będzie Was nadrobić...
    Witam się z tymi które dołączyły niedawno i przykro mi że musicie dzielić nasz los, ale mam nadzieję że obecność na tym forum choć trochę pomoże. Są tu naprawdę wspaniałe osoby, a chwila "rozmowy" niezastąpiona.

    Ewelina tak się cieszę, że wizyta udana! :) Baksia teraz Ty :) Ja na swoją jeszcze poczekam, bo zapisy będą dopiero 30 marca, chyba że coś się zwolni...
    Malina mi wiesiołek też mega pomagał na śluz. I picie sporych ilości wody.

    Ostatnio kompletnie nie miałam czasu się odezwać. Nie myślałam, że powrót do pracy do tego stopnia odbierze mi siły. Tak zwyczajnie, fizycznie padam na twarz :/ Ciężko mi się wgryźć w system pracy i to co się działo pod moją nieobecność, ale jakoś powoli coraz lepiej mi idzie. Tylko do wstawania nie mogę się znowu przyzwyczaić... jeśli w ogóle można przywyknąć do wstawania o 4:40 ;) Bo ja chyba nigdy nie przywyknę. Teraz jest już w miarę normalnie, ale na początku szef strasznie się czepiał i strzelał fochy, bo znowu musiał mi płacić za zwolnienie. Tzn. nie powiedział tego wprost ale dało się to odczuć. Nie wyobrażam sobie , gdybym miała kolejny raz wracać do tej pracy jeśli by mi się znowu nie udało :/
    W środę mam wizytę u ginki, więc będę w końcu wiedzieć czy wszystko wróciło do normy, mniej więcej wtedy powinnam mieć ovu, więc przy okazji coś podejrzę. Ciągle czekam na wyniki kariotypów, już niedługo wszystko będzie jasne.


    Trodee
    Super że się odezwałaś 😊 .
    Eh rozumiem twoje zmęczenie pracą 😏mnie w tamtym roku też nieźle sponiewierało jak wróciłam po zwolnieniu .Szczerze to prawie nic z niego nie pamietam tak jak bym byla cialem a dusza gdzies w innym miejscu .Teraz wydaje mi sie ze czuje sie troche lepiej ale do ideału daleko .
    Jeszcze ten twój szef 🙄 masakra ,tyle przejść i jeszcze z szefem się użerać .To napewno nie pomaga.
    Też wstaje po 4 😁łączę się w bólu😉
    I proszę Cię nie myśl że może Cię kolejny raz to spotkać ,wiem że jest trudno .

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
‹‹ 3175 3176 3177 3178 3179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ